RE: Kakav je vaš muž? (Puna verzija)

Forum >> [Partnerstvo] >> Porodica i partnerski odnosi



Poruka


MAMA MA -> RE: Kakav je vaš muž? (25.2.2012 16:59:52)


IZVORNA PORUKA: Djana

Pitanje: "Kakav je vas muz?"

Odgovor: "Odsutan"

Haha [sm=smiley36.gif].

A kada nije, onda je onako meni taman u svemu, krojen za mene [sm=jezicek.gif].


Vala istini za volju najbolje je kad su odsutni...ahahhahahahahahahahhaahhah...razrahatim se...ne moram gledat kako da drpim daljinski,il da se izborim za mjesto pred računarom.[sm=hudicek1.gif]




Dz3ni -> RE: Kakav je vaš muž? (28.4.2012 22:57:41)

prvo ovo sto cu napisat nekim mozda nece biti pravo...moj muz je najbolji muz na svijetu....to zakljucih citajuci pojedine postove....ima on mana svakako, kao svako ljudsko bice...

ali citajuci vase komentare tipa ponekad se igra s djecom, ne bi uradio neki kucanski posao...ja bih se odmah razvela...iskreno
prvo...dijete - dijete nije igracka s kojom ce se moj suprug povremeno igrati...dijete je odgovornost i u odgojnom procesu i u djetetovom zivotu ucestvujemo oboje podjednako...u pocetku puno vise on nego ja jer sam se ja malo duze oporavlja od carskog reza...evo i sad on joj svako malo kupuje te gegice, te igracke itd...

kucanski poslovi...podjednako i on i ja...u biti podjelili smo se malo...on kuha, obozava da kuha a uz to pravi specijalitete samo take...ja volim da mi je kupaonica i sve cisto, prasine da nema nigdje itd...dakle kucne poslove dijelimo...

jako je obziran prema meni, uvijek poslije posla pita jesam li se umorila...ako vidi da sam premorena fino me ne pegla p ocijelu noc nego on oko malecke devera...

ja se ponekad upitam da li zasluzujem takvog muza....

P.S. ne bih da sad neko misli da idealiziram muza i brak ali stvarno je on divan prema meni i prema nasoj curici


E pa meni ovo nije pravo! Nije tvoj najbolji nego moj! [sm=bravo.gif] Šalu na stranu, i ja se stvarno ponekad zapitam zaslužujem li takvog muža... Osim što je preuzeo na sebe većinu kućanskih poslova sad dok sam trudna, brižan je, pažljiv, nježan...stvarno idealan. Ponekad i ja imam osjećaj da imam dijete a ne muža, ali samo zato što je takav - neiskvaren.
Vidjela sam dosta postova gdje pišu da muž ima dosta mana, ali je veliki radnik i donosi novac u kuću... I moj je veliki radnik, a na sve to divan prema meni, što nije neki problem ako voliš nekoga. Ne želim samo da se neko nađe prozvanim ili uvrijeđenim, samo kažem da brak nije donijeti novac u kuću i obezbjditi egzistenciju, nego odnos baziran na ljubavi, kompromisu i nadasve poštovanju jedno drugoga. Naravno da se i mi "posvađamo" ponekad, ali sve je to smiješno na kraju. I neću da ispadne da se hvalim, hvalim njega jer je baš takav i zaslužuje puno više od ovoga. [sm=smiley1.gif] Ne urekao se...[sm=jezicek.gif]




henna ze -> RE: Kakav je vaš muž? (29.4.2012 19:18:09)

MM je jako hrabar




sarisari -> RE: Kakav je vaš muž? (4.5.2012 12:53:45)

mm je najbolji muž na svijetu [sm=smiley4.gif]




damma -> RE: Kakav je vaš muž? (4.5.2012 14:53:28)


IZVORNA PORUKA: sarisari

mm je najbolji muž na svijetu [sm=smiley4.gif]


i moj i moj [sm=bravo.gif]




reallove -> RE: Kakav je vaš muž? (4.5.2012 14:54:28)


IZVORNA PORUKA: damma


IZVORNA PORUKA: sarisari

mm je najbolji muž na svijetu [sm=smiley4.gif]


i moj i moj [sm=bravo.gif]
svakom svoj[sm=bravo.gif]




felix -> RE: Kakav je vaš muž? (4.5.2012 14:59:52)


IZVORNA PORUKA: reallove


IZVORNA PORUKA: damma


IZVORNA PORUKA: sarisari

mm je najbolji muž na svijetu [sm=smiley4.gif]


i moj i moj [sm=bravo.gif]
svakom svoj[sm=bravo.gif]


[sm=smiley36.gif] upravu si
kakvi ima dobar je [sm=smiley36.gif][sm=smiley1.gif][sm=smiley1.gif]




ivana29 -> RE: Kakav je vaš muž? (4.5.2012 15:04:51)

Lijen ka prasac...debel ka veci prasic...a dobar ka mala svinjica...kakvih cujem da ima...dobar je...Triba i trpit mene vakvu...[sm=smiley27.gif]




zelenooka_2412 -> RE: Kakav je vaš muž? (4.5.2012 23:25:35)

Svako svog hvali-pa tako i ja svog..vecina ce napisati da je njihov najbolji i ja cu isto tako za svog muza..ali kada pogledam kakvih ima i kada u drustvu nadjem se u situaciji da joj muz pred cijelim drustvom govori kako je glupa, neodgovorna i da mu se nap... k.... ( izvinite na izrazu, i ja sam ostala sokirana ) po ko zna koji put sam shvatila da, nije da kraj sebe imam nekog divnog nego da sam osvojila glavnu premiju... zajedno smo 7 godina i nikad mi za svo to vrijeme ruznu rijec nije uputio..ima mana kao i svako, mislim da ih ja imam i vise a nikad mi nije prigovorio zbog njih..rjesavamo sve dogovorom, tolerancija je velika, pogotovo za te neke mane, a nase vrline izbacujemo na povrsinu..svadje su rijetke.. a vjerujte kao mladja uvijek sam kontala naci cu neku budaletinu..a dobila dobricu..




škorpija -> RE: Kakav je vaš muž? (4.5.2012 23:50:30)

ivana29,  brate puno gledaš pepu prase:-)))


moj je dobar naizgled ko hljeb, al zajeban iznutra pravo,et




veeseelaa -> RE: Kakav je vaš muž? (4.5.2012 23:54:31)

ivana29, brate puno gledaš pepu prase:-)))


[image]http://www.ringeraja.ba/forum/smileys/smiley36.gif[/image]

e sad mm, dobar je, života mi





zumbulcica -> RE: Kakav je vaš muž? (4.5.2012 23:56:29)


IZVORNA PORUKA: škorpija

ivana29,  brate puno gledaš pepu prase:-)))


moj je dobar naizgled ko hljeb, al zajeban iznutra pravo,et


[sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif] moj je obratno,spolja izgleda zahebaaan,katastrofa, a u duso je ko hljeb.




reallove -> RE: Kakav je vaš muž? (5.5.2012 0:00:17)


IZVORNA PORUKA: škorpija

ivana29,  brate puno gledaš pepu prase:-)))


moj je dobar naizgled ko hljeb, al zajeban iznutra pravo,et

ovako i moj[sm=smiley36.gif]

Ma dobar je on meni,cuva me,pazi,mazi(previse)..[sm=smiley27.gif]




veeseelaa -> RE: Kakav je vaš muž? (5.5.2012 0:50:12)

Ma dobar je on meni,cuva me,pazi,mazi(previse)..user posted image


[image]http://www.ringeraja.ba/forum/smileys/bravo.gif[/image]




ivana29 -> RE: Kakav je vaš muž? (5.5.2012 9:15:39)

Skorpija legenddddoo...nasmija me...:-))))




teacher75 -> RE: Kakav je vaš muž? (5.5.2012 9:32:13)


IZVORNA PORUKA: škorpija

ivana29,  brate puno gledaš pepu prase:-)))


moj je dobar naizgled ko hljeb, al zajeban iznutra pravo,et

da nam nije isti muz[sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif]




ucitelj -> RE: Kakav je vaš muž? (5.5.2012 9:55:03)


IZVORNA PORUKA: teacher75


IZVORNA PORUKA: škorpija

ivana29,  brate puno gledaš pepu prase:-)))


moj je dobar naizgled ko hljeb, al zajeban iznutra pravo,et

da nam nije isti muz[sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif]

mogao bi da bude i moj dobar opis[sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif]




sarisari -> RE: Kakav je vaš muž? (8.5.2012 8:55:59)


ja napisah da je najbolji na svijetu jer ja sama sebe nekad ne bih izrdžala [sm=smiley4.gif]




Anoniman -> RE: Kakav je vaš muž? (15.5.2012 15:27:06)

Moram ovo sa vam podjeliti.
Cesto citam na RR, cesto komenatrisem, uvijek sam na strani braka, nekad branim zenu a nekad muskarca. Ima mnogo forumasica koje smatram ekstremnim u nekim situacijama, te kako odbruse muzu, te kako se postave, po mom misljenju nekad i drsko itd. A nekad me sve moje tako pljusne u lice. Ne od mog muza. Maloprije svrati kolega i ne znam koliko ima da mu je supruga umrla, godina, maksimalno dvije. Mlada bila, zenica ko lutka. Dvoje djece je ostalo. I bas mi je bilo nekako drag, to je toliki gubitak da se probude sva saosjecanja. I on ulazi sav sretan, prva vjest je da sam se ozenio. Ja sam se skamenila. Nekako mi je ukaljao svo ono moje lijepo misljenje o njemu, svu ljubav prema toj prvoj zeni. Jest mi nekako bilo tesko, jedva sam mu cestitala, sve mi nekako glupo. Mislim, nemam pravo da bilo sta kazem, nismo bas tolika raja ali mi nekako prebrzo. Ne znam, nisam pametna. I onda pomislim, vidi, ja kontam on ucviljeni muz, brizan otac a on se tamo zeni, bilo mu to na pameti. I kao zakljucak, muskarci su svinje [sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif].
Nista pametnije mi ne pada na pamet.
Evo, moj nije svinja ali pitam se da li bi i on tako poletio pa se ozenio da mene nema. Bas cu da ga pitam.




Anoniman -> RE: Kakav je vaš muž? (15.5.2012 15:36:18)

ja poznajem zenu koja je nakon smrti muza  skim je imala sina , udala se nakon 4 meseca
pa rekoh kad se zabavlja sa njim , kad se zaruci kad udade al hajt

to je normalno
zivot ide dalje sad kod nekoga traje malo vise kod nekoga manje ali opet ide se dalje

i naravno tako mislim i za svoga muza da nastavi dalje i trazi svoju srecu naravno kao nakon moje smrti sad za sad to mu je sta mu je [image]http://www.ringeraja.ba/forum/smileys/jezicek.gif[/image]




veeseelaa -> RE: Kakav je vaš muž? (15.5.2012 15:38:15)

I onda pomislim, vidi, ja kontam on ucviljeni muz, brizan otac a on se tamo zeni, bilo mu to na pameti. I kao zakljucak, muskarci su svinje user posted image user posted image .


ne kontam šta je tu problem.... sa životom se mora nastaviti dalje
da umrem ne bi htjela da mm bude ucviljen, voljela bi da nastavi sa životom, radi sebe, i da se oženi .... što da ne





Brisani uporabnik -> [Obrisana poruka] (15.5.2012 15:46:28)

[Sadržaj poruke je obrisan]




Alma_27 -> RE: Kakav je vaš muž? (15.5.2012 15:48:14)


IZVORNA PORUKA: Anoniman

Moram ovo sa vam podjeliti.
Cesto citam na RR, cesto komenatrisem, uvijek sam na strani braka, nekad branim zenu a nekad muskarca. Ima mnogo forumasica koje smatram ekstremnim u nekim situacijama, te kako odbruse muzu, te kako se postave, po mom misljenju nekad i drsko itd. A nekad me sve moje tako pljusne u lice. Ne od mog muza. Maloprije svrati kolega i ne znam koliko ima da mu je supruga umrla, godina, maksimalno dvije. Mlada bila, zenica ko lutka. Dvoje djece je ostalo. I bas mi je bilo nekako drag, to je toliki gubitak da se probude sva saosjecanja. I on ulazi sav sretan, prva vjest je da sam se ozenio. Ja sam se skamenila. Nekako mi je ukaljao svo ono moje lijepo misljenje o njemu, svu ljubav prema toj prvoj zeni. Jest mi nekako bilo tesko, jedva sam mu cestitala, sve mi nekako glupo. Mislim, nemam pravo da bilo sta kazem, nismo bas tolika raja ali mi nekako prebrzo. Ne znam, nisam pametna. I onda pomislim, vidi, ja kontam on ucviljeni muz, brizan otac a on se tamo zeni, bilo mu to na pameti. I kao zakljucak, muskarci su svinje [sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif].
Nista pametnije mi ne pada na pamet.
Evo, moj nije svinja ali pitam se da li bi i on tako poletio pa se ozenio da mene nema. Bas cu da ga pitam.



jesu li imali dobar brak? je li prva supruga bila sretna s njim? to je bitno i po tome se gleda kakav je ko muz.






Blue rose RR -> RE: Kakav je vaš muž? (15.5.2012 15:49:10)

Iskreno ne bih voljela da ostane sam ako bi ne daj Bože ostao udovac.
Mada se ja nikad ne bih udala.
Valjda.[image]http://www.ringeraja.ba/forum/smileys/zmeden.gif[/image]




Brisani uporabnik -> [Obrisana poruka] (15.5.2012 15:53:06)

[Sadržaj poruke je obrisan]




Stranica: <<   < Prethodna stranica  19 20 [21] 22 23   Sljedeća stranica >   >>