RE: Kakav je vaš muž? (Puna verzija)

Forum >> [Partnerstvo] >> Porodica i partnerski odnosi



Poruka


teacher75 -> RE: Kakav je vaš muž? (25.2.2016 15:10:55)


IZVORNA PORUKA: Skvo RR

Prenos posta


IZVORNA PORUKA: pony2507

Da li vam vasi muzevi pomazu u svakodnevnim poslovima koji se ticu iskljucivo kuce?
Pomazu li oko djece,hrane ih,presvlace i sl.?






slabo bogami al posto on vise radi od mene ni ne ocekujem puno od njega




koka i po -> RE: Kakav je vaš muž? (25.2.2016 15:28:45)

hoce.....kad dreknem[sm=smiley36.gif]




Alma_27 -> RE: Kakav je vaš muž? (25.2.2016 16:12:51)

sta ima meni da pomaze. Valjda je i njegova kuca i djeca [sm=jezicek.gif]

oko djece kao i ja. Oko kuce manje al tu sam vise ja kriva. isto kao da imam OKP pa ponekad radim po kuci iz cejfa [sm=jezicek.gif] Radi svoje svakodnevne obaveze po kuci kad god stigne, a ostalo tipa postavljanje polica u ormare sto je rekao da ce uraditi prije godinu i po, nekakav stalak za TV sto je trebao napraviti, izlakirati nesto na balkonu.... moram ga svakih par mjeseci podsjecati na to [sm=jezicek.gif]




teacher75 -> RE: Kakav je vaš muž? (25.2.2016 16:26:28)


IZVORNA PORUKA: Alma_27

sta ima meni da pomaze. Valjda je i njegova kuca i djeca [sm=jezicek.gif]

oko djece kao i ja. Oko kuce manje al tu sam vise ja kriva. isto kao da imam OKP pa ponekad radim po kuci iz cejfa [sm=jezicek.gif] Radi svoje svakodnevne obaveze po kuci kad god stigne, a ostalo tipa postavljanje polica u ormare sto je rekao da ce uraditi prije godinu i po, nekakav stalak za TV sto je trebao napraviti, izlakirati nesto na balkonu.... moram ga svakih par mjeseci podsjecati na to [sm=jezicek.gif]

ko da mog opisujes[sm=jezicek.gif]




Alma_27 -> RE: Kakav je vaš muž? (25.2.2016 16:36:25)


IZVORNA PORUKA: teacher75


IZVORNA PORUKA: Alma_27

sta ima meni da pomaze. Valjda je i njegova kuca i djeca [sm=jezicek.gif]

oko djece kao i ja. Oko kuce manje al tu sam vise ja kriva. isto kao da imam OKP pa ponekad radim po kuci iz cejfa [sm=jezicek.gif] Radi svoje svakodnevne obaveze po kuci kad god stigne, a ostalo tipa postavljanje polica u ormare sto je rekao da ce uraditi prije godinu i po, nekakav stalak za TV sto je trebao napraviti, izlakirati nesto na balkonu.... moram ga svakih par mjeseci podsjecati na to [sm=jezicek.gif]

ko da mog opisujes[sm=jezicek.gif]



svi su oni u pet deka [sm=jezicek.gif]
ko i djeca [sm=jezicek.gif]




ziki -> RE: Kakav je vaš muž? (25.2.2016 16:46:19)


IZVORNA PORUKA: ziki

Ne znam da li sam pisala na ovoj temi al nije na odmet da ga malo ishvalim dok sam pod utiscima. MM je tačno ono što mi treba u svakom smislu. Uvijek kad mie bio potreban bio je tu za mene, da se raduje samnom, da plačemo zajedno, da brinemo zajedno. Izuzetno je pažljiv, dobar je ko insan, ni mrava ne bi zgazo. Svjestan je da mu muževnost neće umanjit ako mi pomogne oko ručka, usisa ili očisti kupatilo. Oko Nemirka je uključen maksimalno i ako za neke stvari ja više potegnem onda je to na moje insistiranje. Iza sebe imamo dugih 13 godina(9+4) i nijednom nije bilo ružnih riječi ili visokih tonova između nas. Malo me je nervirao kad je počeo da mi u ormar reda stavri koje je su zapranje ali to smo riješili i kad je imao napad panike na moju želju da želim sad odmah dijete a posle još dvoje ili jedno ako budu blizanci. Kad me huja prošla shavila sam da bih se i ja prestravila na takve izjave prije dvije godine. Fizički mi paše što je visok i krupan pa bez obzira na moje kile može da me nosi po stanu... i da ne odem daleko to je to

Da obnovimo gradivo [sm=smiley36.gif] Duša moja ugojio se i on 20 kg da je i dalje 50 kg teži od mene, i dalje me nosa po stanu [sm=jezicek.gif]




MicoTico -> RE: Kakav je vaš muž? (25.2.2016 20:01:51)


IZVORNA PORUKA: MicoTico RR

Mm je toliko različit od mene , da od kada smo se našli vjerujem u onu da se suprotnosti privlače. Ja sam velika pričalica, a njemu riječ-dukat. Ja sam pravi ters, živac što bi rekli, a on staložen, miran, odmjeren. Ja volim frku, trku, paniku, da je puno ljudi, raje, da se stalno nešto dešava, a on pomalo osobenjak, najradije bi da smo stalno sami. I veliki je čistunac, oficirsko dijete, što meni super odgovara, nisam usisala od kada sam se udala[sm=smiley36.gif]

eto... počela sam usisavati[sm=jezicek.gif]




MicoTico -> RE: Kakav je vaš muž? (25.2.2016 20:05:48)

i nekako sam ja postala "staloženija" uz njega, čini mi se.
Elem, da dodam, mm je lik najneambicioznija osoba što se tiče posla,a da super u istom napreduje[sm=jezicek.gif]
I vazda fura svoju priču, tuđe mišljenje ga slabo zanima.
Voli sebi,ali i nama, svojim najbližim, ugoditi.




Stranica: <<   < Prethodna stranica  20 21 22 23 [24]