RE: Sakupljac vlage (Puna verzija)

Forum >> [Porodični život] >> Tehnika



Poruka


selebriti -> RE: Sakupljac vlage (23.12.2013 11:38:30)

Ovoga u Dormeu nema vise




henna ze -> RE: Sakupljac vlage (23.12.2013 15:31:01)

steta..kod mene radi punom parom




salmy -> RE: Sakupljac vlage (23.4.2014 11:55:23)

Jel neko kupovao ovih dana sakupljac vlage da nije Dormeo?

Nas poseo zezat displej,pali se i gasi sam
Sda smo ih zvali nemaju vise na stanju,nema servisa..samo nam mogu vratiti lovu
Meni je zao jer koliko vidim slican tome ne postoji[sm=smiley13.gif]




salmana -> RE: Sakupljac vlage (23.4.2014 12:10:24)

http://www.lorencicsarajevo.ba/odvlazivac-zraka-dh721_M05-16-1_3.htm?updated=23471&cartNr=1




salmy -> RE: Sakupljac vlage (23.4.2014 12:23:38)


IZVORNA PORUKA: salmana

http://www.lorencicsarajevo.ba/odvlazivac-zraka-dh721_M05-16-1_3.htm?updated=23471&cartNr=1

jel imas ovaj proizvod? kakva su iskustva cjena?




salmana -> RE: Sakupljac vlage (23.4.2014 12:29:19)

Mi imamo ovaj drugi model veci I jaci, kupljen prije 4 godine, extra je stvarno, tada smo ga platili 600 KM. Ne znam sada cijene, mozda je ovaj prvi model jeftiniji, nazovi pa se raspitaj.




salmy -> RE: Sakupljac vlage (23.4.2014 12:32:44)


IZVORNA PORUKA: salmana

Mi imamo ovaj drugi model veci I jaci, kupljen prije 4 godine, extra je stvarno, tada smo ga platili 600 KM. Ne znam sada cijene, mozda je ovaj prvi model jeftiniji, nazovi pa se raspitaj.

hvala ti puno..mi smo sa dormeom bili prezadovoljni,ali se eto pokvario za ne punu godinu




SREĆNA -> RE: Sakupljac vlage (9.10.2015 8:40:22)

Ova tema skroooozz zaboravljena, svi vLagu isušili.Nego je li fakat ovog dormea više nema nigjde za kupiti ja taman riješila da ga kupim dođoh do zadnjeih postova kad ono nema više.Zna li iko išta o tome.Hvala.




salmy -> RE: Sakupljac vlage (9.10.2015 9:08:45)


IZVORNA PORUKA: SREĆNA

Ova tema skroooozz zaboravljena, svi vLagu isušili.Nego je li fakat ovog dormea više nema nigjde za kupiti ja taman riješila da ga kupim dođoh do zadnjeih postova kad ono nema više.Zna li iko išta o tome.Hvala.


bas pisah gore i tome..
nema vise...ali nemas ni garanciju za njega..nama je poceo da se gasi..prosle godine smo ih zvali nemaju servis..a garancija istekla

imas negdje na stupu kod wise firma s ezove Lorenc..oni ih imaju..na slican fazon su kao dormeo..i imaju garanciju..tacnije promjene ti sve sto treba




SREĆNA -> RE: Sakupljac vlage (9.10.2015 9:15:34)

Salmy hvala puno

Baš mi treba, u stanu mi je vlaga haos, muka mi je kad uđem svaana strah me da mi djeca ne dobiju raznorazne bolesti.Najgore je što sam podstanar, a nemam snage više seliti ni tražiti smještaj sa djecom, svima djeca smetaju, a ovdje gdje sam fantastično mi je sve osim vlage.





salmy -> RE: Sakupljac vlage (9.10.2015 9:18:22)


IZVORNA PORUKA: SREĆNA

Salmy hvala puno

Baš mi treba, u stanu mi je vlaga haos, muka mi je kad uđem svaana strah me da mi djeca ne dobiju raznorazne bolesti.Najgore je što sam podstanar, a nemam snage više seliti ni tražiti smještaj sa djecom, svima djeca smetaju, a ovdje gdje sam fantastično mi je sve osim vlage.



[sm=smiley13.gif] ajoj...mi smo na 8 spratu i kontsntnim susenjem vesa po radijatorima smo sami sebi stvorili vlagu..to je lila voda niz prozore
onda smo kupili vanjske roletne..ovaj aparat i susilicu..evo vec par godina smo mirni..i stalno provjetravamo...

ima su Konzumu uzeti one kao tablete pa probaj sa tim




salmana -> RE: Sakupljac vlage (9.10.2015 9:21:34)


IZVORNA PORUKA: salmy


IZVORNA PORUKA: SREĆNA

Ova tema skroooozz zaboravljena, svi vLagu isušili.Nego je li fakat ovog dormea više nema nigjde za kupiti ja taman riješila da ga kupim dođoh do zadnjeih postova kad ono nema više.Zna li iko išta o tome.Hvala.


bas pisah gore i tome..
nema vise...ali nemas ni garanciju za njega..nama je poceo da se gasi..prosle godine smo ih zvali nemaju servis..a garancija istekla

imas negdje na stupu kod wise firma s ezove ..oni ih imaju..na slican fazon su kao dormeo..i imaju garanciju..tacnije promjene ti sve sto treba



Lorencic - aparati su skupi ali zaista rade kako treba, I vrijede svake marke, s obzirom na opasnosti udisanja takvog zraka I gljivica I spora, bukvalno je toksicno!




salmy -> RE: Sakupljac vlage (9.10.2015 9:23:58)


IZVORNA PORUKA: salmana


IZVORNA PORUKA: salmy


IZVORNA PORUKA: SREĆNA

Ova tema skroooozz zaboravljena, svi vLagu isušili.Nego je li fakat ovog dormea više nema nigjde za kupiti ja taman riješila da ga kupim dođoh do zadnjeih postova kad ono nema više.Zna li iko išta o tome.Hvala.


bas pisah gore i tome..
nema vise...ali nemas ni garanciju za njega..nama je poceo da se gasi..prosle godine smo ih zvali nemaju servis..a garancija istekla

imas negdje na stupu kod wise firma s ezove ..oni ih imaju..na slican fazon su kao dormeo..i imaju garanciju..tacnije promjene ti sve sto treba



Lorencic - aparati su skupi ali zaista rade kako treba, I vrijede svake marke, s obzirom na opasnosti udisanja takvog zraka I gljivica I spora, bukvalno je toksicno!

[sm=smiley20.gif] meni je tako krivo sto smo ovaj uzeli u Dormeu..bezobrazni su uzas jedan..znaci kupis i nemas pravo reklamirati nemaju servisera..koji bezobrazluk

ovaj Lorencic je prava firma time se bave..imaju one ogromne za poslovne prostore mozes ga iznajmit itd..profesionalni su maximalno za razliku od Dormea..koji samo uvale i posle ih boli dupe




SREĆNA -> RE: Sakupljac vlage (9.10.2015 9:45:10)

Imam one kutije što se ubace one tablete/kese ali nema to plaho fajde, otići ću do lorencica da vidim šta i kako, moram svakako.Hvala vam žene.




henna ze -> RE: Sakupljac vlage (11.10.2015 22:32:54)

moj još funkcioniše...

ali ga ne koristim, jer smo se preselili u stan koji hvala bogu nema vlage ...

toliko sam se sekirala zbog toga..još i mm i dijete astmatičari...





almondray -> RE: Sakupljac vlage (30.10.2015 7:16:05)

Šta ima novo kod vlage[sm=smiley36.gif]

Ima li smisla iznajmiti taj aparat na par dana?kod mojih roditelja se poslednjih godina pojavila vlaga u kući.
Radili su unutašnju izolaciju zidova ali nije pomoglo.Čiste svim dostupnim sredstvima ali to samo kratkotrajno rješava problem.




Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 4 5 [6]