RE: Lijekovi za postupke medicinski potpomognute oplodnje i njihove cijene (Puna verzija)

Forum >> [Zatrudnjivanje] >> Problemi sa zatrudnjivanjem



Poruka


najmama -> RE: Lijekovi za postupke medicinski potpomognute oplodnje i njihove cijene (15.9.2018 12:53:19)

Malimalicani da li jos uvijek prodajete Gonal F? Koliko vam je ostalo?




Malimalicani -> RE: Lijekovi za postupke medicinski potpomognute oplodnje i njihove cijene (15.9.2018 14:03:47)

Pozdrav Najmama...da, jos uvijek se prodaje...ostao cijeli neraspakovan Gonal F od 450UI/0.75 mL...mozete mi pisati I na viber...




Leptirica13 -> RE: Lijekovi za postupke medicinski potpomognute oplodnje i njihove cijene (26.9.2018 17:46:46)

Drage clanice,Prodajem Gonal f , 450IU/0,75 ml,PEN. Rok vazenja 08.2019.cuvan u frizideru.Cijena 300 KM.Uz ovaj gonal GRATIS nacet gonal,samo jedna doza iskoristena. Femara-2 table .Cijena 50 KM + gratis 9 tabletaOstalo od postupka.





MarkoBL -> RE: Lijekovi za postupke medicinski potpomognute oplodnje i njihove cijene (18.3.2019 12:14:04)

Poštovane članice,
pošto nam je u zadnji čas promijenjena terapija prodajemo nov neotpakovan Gonal F900 pen po cijeni 600KM. Proizvođač Merck Germany, propisno skladišten, mogućnost slanja brzom poštom.

Lp




Pipipipi -> RE: Lijekovi za postupke medicinski potpomognute oplodnje i njihove cijene (21.4.2019 9:31:08)

Prodajem PUREGON 300 IU.
Kupljen u HR, ostao kao visak od postupka.
Razlog: u ampuli od 300 IU se nalazi 400 IU !! Znaci ima nesto i gratis u svemu ovome !
Cuva se po uputstvu na hladnom u frizideru.
Rok trajana januar 2020.god.
Na poklon jos dodatne kutije iglica i pen.
Cijena NIZA nego u apoteci ,a proizvod NOV !!!




Berna4 -> RE: Lijekovi za postupke medicinski potpomognute oplodnje i njihove cijene (19.5.2019 19:14:12)

Da li neko zna da li pomaze tablete Klamofin za zacece?😊




vortex RR -> RE: Lijekovi za postupke medicinski potpomognute oplodnje i njihove cijene (21.5.2019 23:48:17)



IZVORNA PORUKA: Berna4

Da li neko zna da li pomaze tablete Klamofin za zacece?😊



Pretpostavljam da je greska u kucanju. Znam za lijek Klomifen koji se daje za anovulatorne cikluse da bi laicki receno doslo do nasilnog stvaranja ovulacije i obicno se ovulacija postize u cca 70% slucajeva. Ranije se mnogo vise koristio mada ga i danaas dosta preporucuju. 
Nikako, ali nikako NE koristiti na svoju ruku, bez jasne upute doktora. Daje se pocetkom ciklusa, tacno odredjeni broj dana i odredjena doza po misljenju doktora, a onda se radi folikulometrija da se vidi da li je doslo do rezultata i prave se ciljani odnosi.
Ceste su i blizanacke trudnoce :) obicno se NE preporucuje kod policisticnih jajnika. Zna se desiti i da se nakon pauze (smije se koristiti maximalno 3mj uzastopno i onda mora pauza) jajnici "razbude" pa inercijom rade dobro jos mjesec, dva i rezultiraju trudnocom.
U svakom slucaju samo uz preporuku ljekara i sretno!




Berna4 -> RE: Lijekovi za postupke medicinski potpomognute oplodnje i njihove cijene (23.5.2019 9:06:19)

Ok hvala na odgovoru.Meni je dao dr Senad Mehmedbasic te tablete jedan mjesec i nije dislo di trudnoce oa rekao m8 je da opet dodem tokom ciklusa da mi prepise terapiju.Pa sad ne znam koje sad lijekove ve mi prepisati.Al nadam se da ce biti sve ok.





vortex RR -> RE: Lijekovi za postupke medicinski potpomognute oplodnje i njihove cijene (23.5.2019 11:40:03)



IZVORNA PORUKA: Berna4

Ok hvala na odgovoru.Meni je dao dr Senad Mehmedbasic te tablete jedan mjesec i nije dislo di trudnoce oa rekao m8 je da opet dodem tokom ciklusa da mi prepise terapiju.Pa sad ne znam koje sad lijekove ve mi prepisati.Al nadam se da ce biti sve ok.





Do mene je, postojii klamofin, samo drugo ime, ali ista supstanca. 
Nema na cemu. Ne brini se, obicno tek 3 mjesec terapije ili po prestanku dodje do trudnoce. Znam da zvuci glupo i da mrzis kad ti kazu, ali opusti se i po uputama doktora radi. Pozitivno misli i javljaj nam se. Sretnoo




Berna4 -> RE: Lijekovi za postupke medicinski potpomognute oplodnje i njihove cijene (23.5.2019 21:22:11)

Hvala puno pa se cujemo.😊




vortex RR -> RE: Lijekovi za postupke medicinski potpomognute oplodnje i njihove cijene (26.5.2019 9:01:46)



IZVORNA PORUKA: Berna4

Hvala puno pa se cujemo.😊



Nema na cemu, jedva te cekamo na podforumu trudnoca




SekaPersa -> RE: Lijekovi za postupke medicinski potpomognute oplodnje i njihove cijene (1.6.2019 20:09:27)

Zdravo,

ostalo mi je 300UI od GONAL F 450IU/0,75 ml (samo je jedna doza od 150IU iskorištena). Od dana otvaranja(kraj aprila) ga držim u frižideru. Htjela bih ga prodati, ali naravno za manje nego što sam ga kupila jer je načeto. Kupljen je u Sarajevu u apoteci Al Hana.




Bejbublu -> RE: Lijekovi za postupke medicinski potpomognute oplodnje i njihove cijene (22.6.2019 21:08:11)


Molim vas da li Jo''s uvijek prodaje gonal?
IZVORNA PORUKA: SekaPersa

Zdravo,

ostalo mi je 300UI od GONAL F 450IU/0,75 ml (samo je jedna doza od 150IU iskorištena). Od dana otvaranja(kraj aprila) ga držim u frižideru. Htjela bih ga prodati, ali naravno za manje nego što sam ga kupila jer je načeto. Kupljen je u Sarajevu u apoteci Al Hana.






Bejbublu -> RE: Lijekovi za postupke medicinski potpomognute oplodnje i njihove cijene (22.6.2019 21:09:39)

Da li prodaje Jo''s ubijek final? Hitno potreban..
IZVORNA PORUKA: Malimalicani

Pozdrav Najmama...da, jos uvijek se prodaje...ostao cijeli neraspakovan Gonal F od 450UI/0.75 mL...mozete mi pisati I na viber...






Bejbublu -> RE: Lijekovi za postupke medicinski potpomognute oplodnje i njihove cijene (22.6.2019 21:18:31)


Molim vas da li jos uvijek prodajetw gonal? Hitno je..
IZVORNA PORUKA: MarkoBL

Poštovane članice,
pošto nam je u zadnji čas promijenjena terapija prodajemo nov neotpakovan Gonal F900 pen po cijeni 600KM. Proizvođač Merck Germany, propisno skladišten, mogućnost slanja brzom poštom.

Lp






Leptirica13 -> RE: Lijekovi za postupke medicinski potpomognute oplodnje i njihove cijene (24.6.2019 15:03:36)

Prodato




CivilR -> RE: Lijekovi za postupke medicinski potpomognute oplodnje i njihove cijene (11.7.2019 10:25:49)

Pozdrav,
bili smo kandidati za vantjelesnu oplodnju, i trebali smo da je radimo u Bahceciju u Sarajevu u junu. Od njih smo dobili spisak lijekova koje treba obezbjediti (Gonal F 450-4 kom, Ovitrelle, Cetrotide-6 kom i Femara). Kod nas su ti lijekovi oko 2000 KM (1000 eur). Mi smo uspjeli nabaviti iz Turske i platili 690 eur.
Nama ipak nije trebalo, jer se trudnoca desila prirodnim putem, tako da su lijekovi ostali neiskoristeni. Ako nekome treba moze da me kontaktira. 






Visnja RR -> RE: Lijekovi za postupke medicinski potpomognute oplodnje i njihove cijene (12.7.2019 13:34:07)


IZVORNA PORUKA: CivilR

<div class="post" style="box-sizing: inherit; overflow: auto; width: 358px; line-height: 1.4em; padding-top: 0.1em; padding-bottom: 0.1em; margin-top: 0.5em; clear: right; color: rgb(109, 0, 130); font-family: Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif; font-size: 16px; background-color: rgb(254, 202, 254);"><div class="inner" id="msg_18133839" style="box-sizing: inherit; padding: 0.5em; border: none; font-size: 0.75em;">Pozdrav,<br style="box-sizing: inherit;">bili smo kandidati za vantjelesnu oplodnju, i trebali smo da je radimo u Bahceciju u Sarajevu u junu. Od njih smo dobili spisak lijekova koje treba obezbjediti (Gonal F 450-4 kom, Ovitrelle, Cetrotide-6 kom i Femara). Kod nas su ti lijekovi oko 2000 KM (1000 eur). Mi smo uspjeli nabaviti iz Turske i platili 690 eur.<br style="box-sizing: inherit;">Nama ipak nije trebalo, jer se trudnoca desila prirodnim putem, tako da su lijekovi ostali neiskoristeni. Ako nekome treba moze da me kontaktira. 





Jednoj našoj članici su ti lijekovi potrebni.... pišem vam u PP i na mail




Ena0805 -> RE: Lijekovi za postupke medicinski potpomognute oplodnje i njihove cijene (8.8.2019 18:47:59)

Poštovana,

Da li još uvijek prodajete Gonal f? Potreban mi je jedan Gonal f 450 iu. Unaprijed hvala na odgovoru... Srdačan pozdrav




SekaPersa -> RE: Lijekovi za postupke medicinski potpomognute oplodnje i njihove cijene (25.8.2019 15:11:22)

Zdravo, još uvijek prodajem otvoreno pakovanje GONAL F 450IU/0,75 ml, ostalo 300UI. Kopirani tekst od 01.06.2019 kad sam ga prvi put objavila:

"..ostalo mi je 300UI od GONAL F 450IU/0,75 ml (samo je jedna doza od 150IU iskorištena). Od dana otvaranja(kraj aprila) ga držim u frižideru. Htjela bih ga prodati, ali naravno za manje nego što sam ga kupila jer je načeto. Kupljen je u Sarajevu u apoteci Al Hana. "

Također sam priupitala u bahceci centru da li se lijek može koristiti ako je otpakovan i rekli su da može sve do roka upotrebljivosti, koji je 08/2020, i ako je čuvan u frižideru.

Lp




Kikitown -> RE: Lijekovi za postupke medicinski potpomognute oplodnje i njihove cijene (18.10.2019 21:25:43)

Ženice, molim vas za hitan info, gdje u BiH mogu nabaviti puregon? Treba mi 2700ij. HVALA VAM :*




Kikitown -> RE: Lijekovi za postupke medicinski potpomognute oplodnje i njihove cijene (15.12.2019 12:57:58)

Ostalo mi je 800 ij puregona i jedan orgalutran pa ako nekom treba dala bih povoljno... sve skladisteno po propisu. 




Ena0805 -> RE: Lijekovi za postupke medicinski potpomognute oplodnje i njihove cijene (24.1.2020 12:47:48)

Pozdrav,

Nakon postupka umjetne oplodnje ostala mi je određena količina neiskorištenih lijekova, Merional 75 I.U četiri injekcije, Cetrotide 0,25 mg/ml dvije injekcije i Gonal f penn 150 I.U. 0,75 ml. Lijekovi su čuvani na hladnom sa urednim rokom trajanja. Ukoliko je nekome potrebno može me kontaktirati... 




Selimova73 -> RE: Lijekovi za postupke medicinski potpomognute oplodnje i njihove cijene (31.1.2020 4:08:40)

Pozdrav ,

nova sam. Htjela bih pitati za pomoc. Hitno mi je potrebno:
-Gonal F 450 i.j.-4 pakovanja
-Ovitrelle 1 ampula
-Cetrotide 6 ampula
-Femara
U nasoj BiH nema [sm=smiley19.gif]




Ena0805 -> RE: Lijekovi za postupke medicinski potpomognute oplodnje i njihove cijene (1.2.2020 9:09:26)

Pozdrav Selimova 73, imam 2 ampule Cetrotide rok je 06.2020. i 150 IU Gonal f od 450 u penn-u rok je 08.2020., ukoliko ste zainteresovani mozete me kontaktirati putem mail adrese enaibbb@gmail.com.




Stranica: <<   < Prethodna stranica  25 26 27 [28] 29   Sljedeća stranica >   >>