RE: Lijekovi za postupke medicinski potpomognute oplodnje i njihove cijene (Puna verzija)

Forum >> [Zatrudnjivanje] >> Problemi sa zatrudnjivanjem



Poruka


Selimova73 -> RE: Lijekovi za postupke medicinski potpomognute oplodnje i njihove cijene (3.2.2020 0:14:23)

Hvala mnogo. Pronasla sam. Neki prijatelji od muza idu na presadjivanje kose u Istanbul i kupt ce oni tamo. [sm=bravo.gif]




Bejbublu -> RE: Lijekovi za postupke medicinski potpomognute oplodnje i njihove cijene (9.5.2020 11:03:44)

Prodajem gonale i menopure jako povoljno, rok je 2021 godina. Kontakt; zemira_z@hotmail.com





Nedostajuca -> RE: Lijekovi za postupke medicinski potpomognute oplodnje i njihove cijene (30.5.2020 16:00:02)

Drage žene, nakonsupješne VTO u Sloveniji, ostale su nam neotpakovane 4 kutije Cetrotide 0,25. Kupljene su u Srbiji, a rok trajanja im je do septembra 2020. godine. Čuvane su sve vrijeme u frizideru. Nikome od poznanica nije propisana terapija Cetrodtidama, a zaista ne bih da ostanu neiskoristene s obzirom na cijenu.
E sad, pošto je nama postupak bio uspješan, ja bih da ih poklonila nekome ko je sada u postupku, posto su nama bile srećne, da još nekome budu.[sm=smiley1.gif]

Možete mi pisati na mail: nedostajuca.lila@gmail.com, pa Vam mogu poslati i slike da vidite pakovanje i rok tajanja.




Aky Coowa -> RE: Lijekovi za postupke medicinski potpomognute oplodnje i njihove cijene (26.6.2020 16:42:19)

Drage cure,

treba mi do ponedjeljka Menopur, Cetrotide i Ovitrelle. Pisala sam poruke vama koje ste u 2020.g.objavljivale da prodajete ili poklanjate, pa ako neko ima, cijenila bih da mi se javi.
Hvala Vam puno.
Sretno svima.




Pacifier -> RE: Lijekovi za postupke medicinski potpomognute oplodnje i njihove cijene (4.7.2020 12:53:56)

Pozdrav Cure,

Ja sam nova,dugo pratim forum..na zalost prosli smo kroz jednu neuspesnu insemenacmciju 2019 ,1# VTO je bila 20 juna 2020,prokrvarila 9DNT.😔 Oba zahvata u Medico S, VTI rađen ICSI,grozno iskustvo sa klinikom nikom ne oreporučujem.Sada se spremamo psihički za #2😊 Ima li neko info.o tome koliko vremenski se mora čekati između 2 VTO na privatnim klinikama..ima li neka klinika koju biste preporučile...ja se u Medico S ne vraćam.😘




Razanica -> RE: Lijekovi za postupke medicinski potpomognute oplodnje i njihove cijene (9.7.2020 18:24:18)

Ja planiram da radim VTO u New Life... moja prijateljica i mnogi poznanici su bili kod njih, prezadovoljni su. Zato sam se i ja odlucila za njih :D





Pacifier -> RE: Lijekovi za postupke medicinski potpomognute oplodnje i njihove cijene (10.7.2020 13:52:56)

Moj Doktor(privatna gin  .klinika) rekao je da he bolje da idem van BIH i da ne bacam pare ovde kod nas .🙄

Skepticna sam...




Razanica -> RE: Lijekovi za postupke medicinski potpomognute oplodnje i njihove cijene (10.7.2020 14:16:14)

Pa ne znam sta bih vam rekla. Imam mnoge primjere kod kojih je uspjelo. 

Gdje ste planirali van BiH da radite???Ja cu pokusati ivdje, pa sta Bog da




TEHNIČKO -> RE: Lijekovi za postupke medicinski potpomognute oplodnje i njihove cijene (12.8.2020 20:27:38)

Posjedujem 2x2 Ampule sa rastvorom Menopura koje su nam ostale poslije IVF postupka pa bih prodali po nizoj cijeni ako je nekom potrebno.
Rok upotrebe je 12.mjesec 2020.g.za Ampule a za rastvor 07.mjesec 2021.g.
Ako mozete pomoci javite se hvala mnogo.





TEHNIČKO -> RE: Lijekovi za postupke medicinski potpomognute oplodnje i njihove cijene (12.8.2020 20:31:03)

Posjedujem 2x2 Ampule sa rastvorom Menopura koje su nam ostale poslije IVF postupka pa bih prodali po nizoj cijeni ako je nekom potrebno.
Rok upotrebe je 12.mjesec 2020.g.za Ampule a za rastvor 07.mjesec 2021.g.
Ako mozete pomoci javite se hvala mnogo.





nina12 -> RE: Lijekovi za postupke medicinski potpomognute oplodnje i njihove cijene (26.8.2020 14:17:40)

Pozdrav svima,

Nakon VTO ostalo mi je 13 neiskoristenih Merional injekcija. Rok trajanja im je do kraja oktobra 2020. Povoljno ih prodajem.

Kontakt: natalija12rs@gmail.com




TEHNIČKO -> RE: Lijekovi za postupke medicinski potpomognute oplodnje i njihove cijene (27.8.2020 9:39:54)



IZVORNA PORUKA: TEHNIČKO

Posjedujem 2x2 Ampule sa rastvorom Menopura koje su nam ostale poslije IVF postupka pa bih prodali po nizoj cijeni ako je nekom potrebno.
Rok upotrebe je 12.mjesec 2020.g.za Ampule a za rastvor 07.mjesec 2021.g.
Ako mozete pomoci javite se hvala mnogo.


Kontakt : fikipezo@gmail.com




Razanica -> RE: Lijekovi za postupke medicinski potpomognute oplodnje i njihove cijene (4.9.2020 23:05:54)

Prodajem Cetrotide 5x, ostalo mi nakon postupka. Sve zainteresovane mogu se javiti na mail indisa_djana@hotmail.com. lp





Razanica -> RE: Lijekovi za postupke medicinski potpomognute oplodnje i njihove cijene (16.9.2020 14:30:32)

Postovane dame,Meni je ostalo 5 injekcija cetrotide, pa bi ih prodala!!! Ima li neka da je zainteresovana???




Aky Coowa -> RE: Lijekovi za postupke medicinski potpomognute oplodnje i njihove cijene (21.10.2020 16:42:38)

Pozdrav svima.

Čitam razna iskustva, žao mi je zbog lošeg iskustva sa klinikom u BiH koje opisuje Pacifier... :( Evo čisto ukratko ako kome može pomoći moje iskustvo van BiH. Izvinite ako tema ne spada ovdje ali jako sam smotana pa ne znam gdje da napi�em...

Radila sam u više navrata social freezing, tako da Vam još ne znam reći krajnji rezultat (ABD nadam se dobrom), ali iskustvo sa klinikom i osobljem da podijelim. Radila sam 2 x u Češkoj Pronatal Repro, jednom u Pragu i jednom u Č.Budejovicama. Oba puta odlična komunikacija, pišete se mailom, viberom, čujete se sa koordinatoricama koje brzo odgovaraju i daju Vam sve konkretne upute. Razlika je što je u Č.Budejovicama puno manje pacijenata pa su više individualno orjentisani ka pacijentu i posvete se komunikaciji, a u Pragu je pretrpano i žene su kao "na traci" ali nisam primijetila nikakav propust, sve su nalaze detaljno pogledali, terapiju precizno propisali i sve pomno pratili i kontrolisali. Koordinatorice pomognu i oko pronalaska smještaja u Češkoj, kao i oko transporta. Cijene su mislim kao i u BiH, pošalju Vam odmah cjenovnik. Terapija je tamo puno povoljnija, tako da ne trebate ovdje kupovati ako idete tamo. Znači, prisup za svaku pohvalu.

Također, jako dobro iskustvo imam u BiH sa New Life, precizni i jako susretljivi, tremeljiti i profesionalni. Čak su mi izašli u susret i za plaćanje na rate.

Ako koga interesuju detalji ili upute, javite se slbodno, podijeliću sve sa vama.

Sretno da bude svima [sm=smiley1.gif]




Anoniman -> RE: Lijekovi za postupke medicinski potpomognute oplodnje i njihove cijene (15.6.2021 17:36:32)

Zdravo dame.Nova sam ovdje. Zanima me da li je nekom ostalo neiskorišten neki lijek od IVF postupka i da prodaje po nižoj cijeni? Hvala 




Lilibet12 -> RE: Lijekovi za postupke medicinski potpomognute oplodnje i njihove cijene (2.7.2021 9:16:08)

Pozdrav,

Poklanjam 3 kutije Crinone gel 80mg/g. Rok trajanja je do 01/2022. Ako nekome treba ili poznajete nekoga kome bi dobro doslo mozete me kontaktirati br tel 061 778 888 ili putem vibera.Sretno svima!





Stranica: <<   < Prethodna stranica  25 26 27 28 [29]