RE: Da mi sad neko bahne u kucu, kuca mi je... (Puna verzija)

Forum >> [Porodični život] >> Naša svakodnevica



Poruka


Mjeseceva Pratilja -> RE: Da mi sad neko bahne u kucu, kuca mi je... (2.11.2012 18:31:11)

Super su ovi djeciji neredi. Njih nikad ne manjka. [sm=smiley36.gif]
Sada je tip-top osim razbacanih igracaka po dnevnoj. ;)




ananas_ze -> RE: Da mi sad neko bahne u kucu, kuca mi je... (2.11.2012 18:40:08)

divna, vidi se da u njoj zivim, nikad mi nece biti jasno sto mora biti sve po PSu, jer moze neko bahnut[sm=smiley36.gif] meni je moj tek slozeni ves u dnevnoj sobi super [sm=jezicek.gif]




Hanady RR -> RE: Da mi sad neko bahne u kucu, kuca mi je... (2.11.2012 18:43:08)

tip-top[sm=smiley1.gif]
čak su sve igračke na svom mjestu...nema djece da im nađu nova neprikladna mjesta[sm=smiley36.gif]
samo nemojte da bahnte sad...hoću da uživam u tip-top[sm=smiley36.gif]




Mjeseceva Pratilja -> RE: Da mi sad neko bahne u kucu, kuca mi je... (2.11.2012 18:45:36)

Nemoj izlaziti iz okvira vecine, Hanady. Deder, igracke na vidjelo. [sm=smiley36.gif]




Mjeseceva Pratilja -> RE: Da mi sad neko bahne u kucu, kuca mi je... (2.11.2012 18:46:27)

Eh, sad se sjetih..Kad sam bila mlada, osnovac otprilike, svaki put kad bi mama sredila kucu tip top, ja bih pitala: A ko ce nam to doci? [sm=smiley36.gif]




Hanady RR -> RE: Da mi sad neko bahne u kucu, kuca mi je... (2.11.2012 18:49:17)

[sm=smiley36.gif]

Kod mene je uglavnom i srđeno jer sam imala radove/renoviranje i bajram nedavno ublizu...
al igračke, bojice, flmateri , papirći razniii izreckani će me ubit u pojma...fino moram nogama razgrnut da porđem do porzora u njihovoj sobi d aim izračim[sm=smiley36.gif]

danas smo sve zajendo uradile i poslala sma ih nani na vikedn...
uživam sve na svom mjestu... e kako je kod nane to vam ne smijem garantirati[sm=jezicek.gif]




Miimy -> RE: Da mi sad neko bahne u kucu, kuca mi je... (2.11.2012 18:50:38)

jao gdje me nadjoste ;) kuca mije puna baby rekvizita nema gdje nema kolica, viper jedan drugi, ljulja, baby gim nekakvih igracaka sto pijucu mozak mi probise ma jednom rijeci tesko da sad kod mene moze biti tip- top iako sam picajzla Boze sacuvaj al doce opet sve na svoje.... Gosti Bujrum....




klemzi -> RE: Da mi sad neko bahne u kucu, kuca mi je... (2.11.2012 18:50:59)

Sad će mi bahnut seka, brat i buduća snajka, a ja sjedim i gledam gdje će sjesti...[sm=smiley29.gif][sm=smiley14.gif]
Malo je reći da je bomba pala [sm=smiley19.gif]




Hanady RR -> RE: Da mi sad neko bahne u kucu, kuca mi je... (2.11.2012 18:56:48)


IZVORNA PORUKA: klemzi

Sad će mi bahnut seka, brat i buduća snajka, a ja sjedim i gledam gdje će sjesti...[sm=smiley29.gif][sm=smiley14.gif]
Malo je reći da je bomba pala [sm=smiley19.gif]


kod nas se to kaže...pale dvije bombe [sm=jezicek.gif] il jedna atomska a jedna kasetna...atomska je Farah naravno[sm=jezicek.gif]




Mjeseceva Pratilja -> RE: Da mi sad neko bahne u kucu, kuca mi je... (2.11.2012 18:57:49)


IZVORNA PORUKA: Hanady RR

[sm=smiley36.gif]

Kod mene je uglavnom i srđeno jer sam imala radove/renoviranje i bajram nedavno ublizu...
al igračke, bojice, flmateri , papirći razniii izreckani će me ubit u pojma...fino moram nogama razgrnut da porđem do porzora u njihovoj sobi d aim izračim[sm=smiley36.gif]

danas smo sve zajendo uradile i poslala sma ih nani na vikedn...
uživam sve na svom mjestu... e kako je kod nane to vam ne smijem garantirati[sm=jezicek.gif]

Svoj kreativni nered sa sobom nose. Respect. :)




reallove -> RE: Da mi sad neko bahne u kucu, kuca mi je... (2.11.2012 18:58:49)

Da mi neko bahne u kucu..Uh..Igracke na sve strane..Danas radila kucu,radim je svaki dan,ali uvijek mi isto dodje...Ja usisam svaki dan po 3-4 puta,kako imam ovog malog lopova,kucu ne mogu uraditi nikad




Mjeseceva Pratilja -> RE: Da mi sad neko bahne u kucu, kuca mi je... (2.11.2012 19:00:09)


IZVORNA PORUKA: Hanady RR


IZVORNA PORUKA: klemzi

Sad će mi bahnut seka, brat i buduća snajka, a ja sjedim i gledam gdje će sjesti...[sm=smiley29.gif][sm=smiley14.gif]
Malo je reći da je bomba pala [sm=smiley19.gif]


kod nas se to kaže...pale dvije bombe [sm=jezicek.gif] il jedna atomska a jedna kasetna...atomska je Farah naravno[sm=jezicek.gif]

Klemzi, lakse ces se kao zaova buducoj snahi dokazati i pokazati u ljepsem svjetlu. ;) Moci ces je samo pozitivno iznenaditi. Nikako manje od toga.
Samo se nemoj iznenaditi ako se snaha javi na RR pa opali pricu tipa: Prije braka posjetih svoju buducu zaovu..A sta sam zatekla kod nje, pa to je strasno. Nevjerovatno gdje ta zenska zivi. Ja to ne bih mogla. Ja bih to ovako. Da sam ja njen muz, ja bih njoj..[sm=smiley36.gif]
Lijepo se provedi sa svojom porodicom kad ti je Bog vec dao.




Hanady RR -> RE: Da mi sad neko bahne u kucu, kuca mi je... (2.11.2012 19:02:13)


IZVORNA PORUKA: Mjeseceva Pratilja


IZVORNA PORUKA: Hanady RR


IZVORNA PORUKA: klemzi

Sad će mi bahnut seka, brat i buduća snajka, a ja sjedim i gledam gdje će sjesti...[sm=smiley29.gif][sm=smiley14.gif]
Malo je reći da je bomba pala [sm=smiley19.gif]


kod nas se to kaže...pale dvije bombe [sm=jezicek.gif] il jedna atomska a jedna kasetna...atomska je Farah naravno[sm=jezicek.gif]

Klemzi, lakse ces se kao zaova buducoj snahi dokazati i pokazati u ljepsem svjetlu. ;) Moci ces je samo pozitivno iznenaditi. Nikako manje od toga.
Samo se nemoj iznenaditi ako se snaha javi na RR pa opali pricu tipa: Prije braka posjetih svoju buducu zaovu..A sta sam zatekla kod nje, pa to je strasno. Nevjerovatno gdje ta zenska zivi. Ja to ne bih mogla. Ja bih to ovako. Da sam ja njen muz, ja bih njoj..[sm=smiley36.gif]
Lijepo se provedi sa svojom porodicom kad ti je Bog vec dao.


klemzi draga pospremi malo...jak argument[sm=smiley36.gif]




klemzi -> RE: Da mi sad neko bahne u kucu, kuca mi je... (2.11.2012 19:03:37)


IZVORNA PORUKA: Mjeseceva Pratilja


IZVORNA PORUKA: Hanady RR


IZVORNA PORUKA: klemzi

Sad će mi bahnut seka, brat i buduća snajka, a ja sjedim i gledam gdje će sjesti...[sm=smiley29.gif][sm=smiley14.gif]
Malo je reći da je bomba pala [sm=smiley19.gif]


kod nas se to kaže...pale dvije bombe [sm=jezicek.gif] il jedna atomska a jedna kasetna...atomska je Farah naravno[sm=jezicek.gif]

Klemzi, lakse ces se kao zaova buducoj snahi dokazati i pokazati u ljepsem svjetlu. ;) Moci ces je samo pozitivno iznenaditi. Nikako manje od toga.
Samo se nemoj iznenaditi ako se snaha javi na RR pa opali pricu tipa: Prije braka posjetih svoju buducu zaovu..A sta sam zatekla kod nje, pa to je strasno. Nevjerovatno gdje ta zenska zivi. Ja to ne bih mogla. Ja bih to ovako. Da sam ja njen muz, ja bih njoj..[sm=smiley36.gif]
Lijepo se provedi sa svojom porodicom kad ti je Bog vec dao.

[sm=sad.gif][sm=sad.gif][sm=sad.gif][sm=sad.gif][sm=sad.gif]
Ju draga MP pa sad me nasikira...[sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif]ma moja snajka je moja prva komšinica sad ovdje, nalzila me i u pidžami, raščupanu, sa rukavicama kad čistim kupatilo, nema izdanja mene ni kuće u kojem nas nije vidjela....aj kad ona oplete ovdje, sad je fina, dok se ne uda [sm=smiley19.gif][sm=smiley19.gif][sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif]




Mjeseceva Pratilja -> RE: Da mi sad neko bahne u kucu, kuca mi je... (2.11.2012 19:07:55)

Pa lahko cemo te onda prepoznati. [sm=smiley14.gif]




neki x -> RE: Da mi sad neko bahne u kucu, kuca mi je... (2.11.2012 19:15:41)


IZVORNA PORUKA: reallove

Da mi neko bahne u kucu..Uh..Igracke na sve strane..Danas radila kucu,radim je svaki dan,ali uvijek mi isto dodje...Ja usisam svaki dan po 3-4 puta,kako imam ovog malog lopova,kucu ne mogu uraditi nikad

Sorry,ali NI U LUDILU!!!Davno sam ja raskrstila s kucom,a pogotovo sa gospodjama koje kao kameleon svojim okicama prate cistocu/necistocu u mojoj kuci[sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif]

Ja vise volim hodati i zabavljati se sa djecom[sm=smiley2.gif][sm=smiley2.gif][sm=smiley2.gif]




Ben 10 -> RE: Da mi sad neko bahne u kucu, kuca mi je... (2.11.2012 19:22:02)

Kod mene je jedna redovno dolazila da se vaga ko nema vage kuci da vidi imam li prasine ispod vage.




reallove -> RE: Da mi sad neko bahne u kucu, kuca mi je... (2.11.2012 19:24:21)

Ma znas sta ja uradim stvarno svako jutro i onda ko god da mi dodje,tesko ce "potrefiti" da mi je sve uredu..Sudja npr nema nikad,ali ovamo obavezno po podu razbacano,u kuhinji uvijek ima flekica po podu ili je mokro,jer Ameen sam sebi sipa vodu i uvijek prosipa,tepih i dnevnoj mi je crveno crni,svaki trun sto padne na njega,vidi se,zato stalno usisavam




neki x -> RE: Da mi sad neko bahne u kucu, kuca mi je... (2.11.2012 19:27:14)

Meni danas muz usisao kucu,pospremio,odveo djecu mojoj mami,i on otisao s rajom,a ja uzivam praveci torte[sm=smiley4.gif][sm=torta.gif]




Hanady RR -> RE: Da mi sad neko bahne u kucu, kuca mi je... (2.11.2012 19:32:08)

meni niko ne dolazi..mahla mislim...[sm=smiley36.gif]

ovi iz familije što mi dolaze nad njima i tako prednjačim sm=smiley36.gif]
a vole da im dođem...ja onako usput njima poradim što ja ''lijepo'' radim...
slažem ormare npr...[sm=smiley36.gif]
ugodno sa korisnim...i njima i meni[sm=smiley36.gif]

a nikome ne vidim ništa niti me zanima...i vrlo sma opuštena kada meni neko dođe...i sam i sa djecom...
baš me zaboli jel ko vidio šta prljavo il čisto kod mene...
ono nasikiram se samo tako[sm=smiley36.gif]

ja ne usisavam da mi bude fino drugima kod mene...ja usisavam d ameni bude čist pred očima kod mene[sm=smiley36.gif]




Halimaa -> RE: Da mi sad neko bahne u kucu, kuca mi je... (2.11.2012 19:33:18)

da mi neko bahne u kuću PETKOM NAVEČER ne bih ga pustila [sm=smiley36.gif] To je dan kad mi sve snage čišćenja opadnu, i onda se tješim, gledajući nered, mrve i prašinu: doće subota, doće....
Ja ne znam, svaki dan čistim redovno, prašina, kupatilo, pločice, sudje i to, ali svaki dan na kraju je isto kao ujutru tek kad ustanemo. Fenomen [sm=smiley13.gif] Nema goreg posla od kućnog. :(




Cickolini -> RE: Da mi sad neko bahne u kucu, kuca mi je... (2.11.2012 19:34:15)

Kuca mi je ko minsko polje... Igracke ko mine po dnevnom boravku [sm=sad.gif]




Halimaa -> RE: Da mi sad neko bahne u kucu, kuca mi je... (2.11.2012 19:35:14)

Usput, svekrva mi je totalno operisana od nekog pretjeranog čišćenja, pa je haman i muža tako " vaspitala". Tako dA sam tu na nuli. Više bi volila da ga je malo muštrala.




Hanady RR -> RE: Da mi sad neko bahne u kucu, kuca mi je... (2.11.2012 19:35:56)


IZVORNA PORUKA: Halimaa

da mi neko bahne u kuću PETKOM NAVEČER ne bih ga pustila [sm=smiley36.gif] To je dan kad mi sve snage čišćenja opadnu, i onda se tješim, gledajući nered, mrve i prašinu: doće subota, doće....
Ja ne znam, svaki dan čistim redovno, prašina, kupatilo, pločice, sudje i to, ali svaki dan na kraju je isto kao ujutru tek kad ustanemo. Fenomen [sm=smiley13.gif] Nema goreg posla od kućnog. :(

ma kakav fenomen...pa svima je isto tako ...
meni je najbolje kaidem na posao...
nasređenije mi...dok dođemo ručamo one spavaju...
a bogami sad kako se zatvorismo il na porodiljskom iste krugove stalno vrtim a stalno isto[sm=smiley36.gif]

zato je najbitnije toalet, kuhinja i predulaz...ono što su balterije eventualne za bolesti...
a ostalo...nered od veša i igračaka je i simpatičan...ponekad[sm=smiley36.gif]




neki x -> RE: Da mi sad neko bahne u kucu, kuca mi je... (2.11.2012 19:36:29)

Ma Hanady,meni dolazi jedna,ne znam kako da je se kutarisem[sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif]
Zena nema drugog posla,nego hodati i zagledati po kucama[sm=hudicek1.gif][sm=hudicek1.gif][sm=hudicek1.gif]
Jednom sam joj vrisnula,kako ja nisam besposlena ko ona i kako imam milion poslova,ne znam kud cu prije...pa mi je posle bilo zao[sm=jezicek.gif]

Kaze mi muz:bila ti je "druga" neki dan[sm=smiley36.gif] Kaze,stala na vrata i obleti ocima citavu kucu,dok je pitala lafo gdje sam ja[sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif] Ja vristala od smijeha[sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif]




Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>