RE: Da mi sad neko bahne u kucu, kuca mi je... (Puna verzija)

Forum >> [Porodični život] >> Naša svakodnevica



Poruka


koka i po -> RE: Da mi sad neko bahne u kucu, kuca mi je... (2.11.2012 22:14:52)

u ovo doba normalna...do ovog doba nenormalna[sm=smiley36.gif]




animagical -> RE: Da mi sad neko bahne u kucu, kuca mi je... (2.11.2012 22:23:09)


IZVORNA PORUKA: Hanady RR


IZVORNA PORUKA: lepetetka

eh leleeee...[sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif]

kod mene kao i kod Hanady, bitno mi ulaz gdje je obuća, hala i kujna i to ne cijela kuhinja [sm=smiley36.gif] nego mi je najbitnije da nema suđa, njega odmah operem, rijetko mašina...
a igrački ludiloooo.. na sve strane,...do neki dan sam mislila da mi malac radi nered, ali sam u ovo par dana kako je otišao kod dede i nane vidjela da je mala glavni bombaš u maj houm.. [sm=sad.gif]
ona ne da vadi igračke nego sve živo, sada da dođete negdje bi sigurno našle lijavak i koju vanglu ispod sudopera što izvuče, ili rende, ili iz komode nekakvih časopisa izvuče more, moje tašne razbaca, fol ona nosa tašnice, ili od malenog olovke sveske, slikovnice.....ma ona samo ide i baca a ja za njom kupim, a nekad čekam da se dooobro nakupi, pa onda zajmim [sm=smiley36.gif]
uglavnom nemojte mi dolaziti nenajavljeni [sm=sad.gif][sm=sad.gif]


il dođite da se zajedno igramo[sm=jezicek.gif]

joj lepetetka, i kod mene je isto tako[sm=smiley36.gif] bas se zacrvenih na to rende i lijevak, to redovno nosa po kuci[sm=smiley36.gif] kao i sav taperver, a kuhinja mi je vezana spagama[sm=smiley36.gif] takodjer ima obicaj jesti grisini, grozdje, jabuke, sta bilo, pa st amu dosadi zvakati samo izbaci na pod...i ugazi naravno...i jos voli vaditi gace iz moje ladice u soavacoj...jednom pred goste iznese jedno 4-5 grudnjaka u rukama... ja to dok sve pocistim navece, prosla ponoc... obavezno u gluha doba palim masine, prostirem ves, mahnem malo parket, operem kupatilo, pa se tek onda komiram... sutra-sve isto...




Dida79 -> RE: Da mi sad neko bahne u kucu, kuca mi je... (2.11.2012 23:06:47)


IZVORNA PORUKA: mama alma RR


IZVORNA PORUKA: Dida79

Sta je ovo danas kako citam vecina djece na rr su se danas igrali sa dekama [sm=smiley1.gif]
Moj je uzeo tri deke rasirio preko stola ispod navukao sve jastucice iz kuce i tako vec pa ima sigurno dva sata se igra

On je to tako napravio da bi se i mm i ja mogli veceras zavuci ispod [sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif]


taman da se ročkas proslavi, hahahahah


Tako je ...samo dok jos ispratimo i naseg najstarijeg indijanca i cekamo da utvrdi e onda nastaje privatni parti samo za nas dvoje[sm=smiley36.gif]




D_K -> RE: Da mi sad neko bahne u kucu, kuca mi je... (2.11.2012 23:29:50)


IZVORNA PORUKA: koka i po

u ovo doba normalna...do ovog doba nenormalna[sm=smiley36.gif]


kod mene obrnuto - kod mene je obicno ujutro tip-top.. ja to sve posutam, sudje u masinu, sklonim sve sto je rasuto a kako dan odmice energija se smanjuje.. evo gledam sudje koje samo treba spremiti u masinu i bilesi mi namiguje [sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif].. namignem i ja njemu [sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif]




saritaa -> RE: Da mi sad neko bahne u kucu, kuca mi je... (3.11.2012 0:00:00)

mah kuca mi je dobra, ali sam ja nikakva [sm=smiley22.gif]...no sreca mi je, ponoc je pa nece niko bahnuti [sm=smiley1.gif]




Halimaa -> RE: Da mi sad neko bahne u kucu, kuca mi je... (3.11.2012 0:01:15)

Kakvo muštranje... taj ti ne može zapamtit ni najjednostavniju naredbu " cipele izuj U ORMARIĆ ZA CIPELE" . A glavno mu je kad ja poludim, pitanje " pa de da ti usisam kuću".[sm=smiley13.gif] Kućni odgoj je mislim tu važan, eto moja svekrva živi sama a kao da joj je troje u stanu, pa kontam, nije drugačije ni kod mog mm.




Blue rose RR -> RE: Da mi sad neko bahne u kucu, kuca mi je... (11.3.2013 11:44:11)

Čista, ali sa mašinom punom osušenog veša :((




sporty mamaa -> RE: Da mi sad neko bahne u kucu, kuca mi je... (12.3.2013 11:32:12)

uvijek nastojim da mi je uredno jer ja ne volim nered. Ima jedino djecijih igracaka, ali to ne mozes nakupit, pa se ne pika[sm=jezicek.gif]




jasmin -> RE: Da mi sad neko bahne u kucu, kuca mi je... (12.3.2013 11:33:32)

Trenutno nije kako inače bude kad se najave gosti,ali može slobodno neko doći,nije strašno.




Medi_87 -> RE: Da mi sad neko bahne u kucu, kuca mi je... (12.3.2013 11:34:44)

sređena tip top[sm=jezicek.gif] izuzev mnoštva igračaka razbacanih na sve strane ali meni to nije nered[sm=love.gif]




Dida79 -> RE: Da mi sad neko bahne u kucu, kuca mi je... (12.3.2013 11:35:20)

Pa eto na skali od 1 do 10 moja je 6




tehna -> RE: Da mi sad neko bahne u kucu, kuca mi je... (12.3.2013 11:36:17)

uh nedo Bog da mi sad bane u kucu neko sapleo bi se od njihovih igracaka a mama sjedi za kompjuterom i tipka [sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif]




Silver -> RE: Da mi sad neko bahne u kucu, kuca mi je... (12.3.2013 11:36:27)

Da mi sad neko bahne...zatekao bi me kako uspisava, upravo sad odoh to raditi [sm=bravo.gif]




Adana -> RE: Da mi sad neko bahne u kucu, kuca mi je... (12.3.2013 11:40:24)

Morao bi pričekati da raspremim... ne da mi se nikako... A i srećom rijetko kada mi ko bahne. [sm=smiley1.gif]




Brisani uporabnik -> [Obrisana poruka] (12.3.2013 11:40:53)

[Sadržaj poruke je obrisan]




bebacha -> RE: Da mi sad neko bahne u kucu, kuca mi je... (12.3.2013 11:41:54)

nije lose al nek ne bahne moram pitu pravit a nevolim da me neko tad gleda osim ukucana




jasmin -> RE: Da mi sad neko bahne u kucu, kuca mi je... (12.3.2013 11:42:25)


IZVORNA PORUKA: Iman83

Dobro je...kako visim na rr cijeli dan...dobro je [sm=smiley36.gif]



Ma i ako bahne,treba objasniti da je pošumljavanje u toku [sm=jezicek.gif].




Leena -> RE: Da mi sad neko bahne u kucu, kuca mi je... (12.3.2013 11:42:36)

da sada neko bahne: zatekao bi svjeze okrecenu, sredenu kucu... sve na svom mjestu[sm=smiley1.gif]
Ali to nije situacija inace, ovo je izuzetak[sm=smiley36.gif]




mala_sa -> RE: Da mi sad neko bahne u kucu, kuca mi je... (12.3.2013 11:42:56)

Sredjena u granicama normale [sm=smiley36.gif], osim 234567 igracaka po podu [sm=jezicek.gif]




djoisa -> RE: Da mi sad neko bahne u kucu, kuca mi je... (12.3.2013 11:43:33)

bolje da nebahne [image]http://www.ringeraja.ba/forum/smileys/smiley36.gif[/image]

ja sam pocela da klikam i na avatar od jasmin [image]http://www.ringeraja.ba/forum/smileys/smiley36.gif[/image]




bebacha -> RE: Da mi sad neko bahne u kucu, kuca mi je... (12.3.2013 11:44:34)


IZVORNA PORUKA: djoisa

bolje da nebahne [image]http://www.ringeraja.ba/forum/smileys/smiley36.gif[/image]

ja sam pocela da klikam i na avatar od jasmin [image]http://www.ringeraja.ba/forum/smileys/smiley36.gif[/image]


300 put sam juce kliknula na njegs[sm=smiley1.gif][sm=smiley1.gif]




*pcelica* -> RE: Da mi sad neko bahne u kucu, kuca mi je... (12.3.2013 11:46:00)

Noge bi polomio dok bi dosao do dnevnog boravka, ali bi zato pojeo mus [sm=smiley36.gif]




SdZ -> RE: Da mi sad neko bahne u kucu, kuca mi je... (12.3.2013 11:47:35)


IZVORNA PORUKA: jasmin


IZVORNA PORUKA: Iman83

Dobro je...kako visim na rr cijeli dan...dobro je [sm=smiley36.gif]



Ma i ako bahne,treba objasniti da je pošumljavanje u toku [sm=jezicek.gif].

[sm=sad.gif][sm=sad.gif]




Blue rose RR -> RE: Da mi sad neko bahne u kucu, kuca mi je... (12.3.2013 11:48:24)

Danas tak-tak... sinoć su mi nakakva stabla hodala po zidovima [image]http://www.ringeraja.ba/forum/smileys/jezicek.gif[/image]




jasmin -> RE: Da mi sad neko bahne u kucu, kuca mi je... (12.3.2013 11:49:47)


IZVORNA PORUKA: bebacha


IZVORNA PORUKA: djoisa

bolje da nebahne [image]http://www.ringeraja.ba/forum/smileys/smiley36.gif[/image]

ja sam pocela da klikam i na avatar od jasmin [image]http://www.ringeraja.ba/forum/smileys/smiley36.gif[/image]


300 put sam juce kliknula na njegs[sm=smiley1.gif][sm=smiley1.gif]

[sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif]




Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>