PRETRAŽIVAČ
Pronađi članke, video zapise, forum...
ADVANDACED
Gdje pretraživati?
PRIJAVI SE
UČLANI SE
Prijavi se
Korisnik:
Lozinka:
Zaboravili ste lozinku?
Učlani se
ali
Odaberite korisničko ime:
E-pošta:
Unesite lozinku
Potvrdite lozinku
Klikom na "Prijavi se", potvrđujete da ste pročitali Uslove korištenja portala i da se slažete sa njima, uključujući i Upotrebu kolačića. POTVRDI
Eh ovako... Interesuje me vase iskustvo vezano za vakcine....da li vakcinisete svoje bebe?Moja treba sad da primi trecu vakcinu od rodjenja....ima 2,5 mj.Da li zna neko koliko kostaju vakcine jer bi je ja kupila? Unaprijed hvala
Dobro nam dosla,draga. Imas vec temu o vakcinaciji,pa mozes tamo procitati. Puno srece u svakom slucaju. http://www.ringeraja.ba/forum/vakcine-da-ne/m_361874/mpage_26/tm.htm#1557651 _____________________________”A robovi Milostivog su oni koji po zemlji mirno hodaju, a kada ih bestidnici oslove; odgovaraju: - Mir vama”! Cvijete...šta od tebe miriše ljepše?- Dijete! 2007, 2008 ( dva puta moje sve )
Jasmin te je već uputila na temu, tamo ću prebaciti tvoj post, a ovu ću zaključati. _____________________________Najvažnija stvar koju će naučiti s godinama je da ne postoji nijedan način da se bude savršena majka i milion načina da se bude dobra majka. Ljubav, 25.06.2009.
Iako bi se sve donedavno smatrale „starim mamama“, žene starije od 40 godina sve češće postaju ma...
Odgoj, razvoj i njega
Jednogodišnji dječak umro je nakon što se navodno ugušio umjetnim noktom.
Zdravlje i bezbjednost
Pitanje ravnoteže između roditeljstva i ličnog života često je u raspravama roditelja.
Nova studija opovrgava tvrdnje roditelja da nemaju omiljeno dijete - evo zašto se istraživači nad...