Za omogucavanje usluga interneta, analizu koriscenja oglasnih sistema i funkcionalnosti koju bez kolacica ne bi mogli osigurati. Za daljnju upotrebu sajta složite se sa kolačićima.
ja sam koristila violetine ali mi se ne svidjaju nekako su grube za mele bebe a i propustale su izmedju nogu vecinom kaku... sad sam uzela pampers sleep and play ali sad je problem sto se bebi budi mokar po ledjima i sa strane...ne znam zasto. pokusat cu malo stegnuti pelenu pa da vidim...
a slijedeci put cu uzeti te babylove pelene ako pampers nastavi propustati
Arian- 8.12.2011 - 29.03.2012 :((( 17:00h 4000g 55 cm Smjesko moj uvijek ces biti moj ponos,moj borac i moja najveca ljubav
Darian 27.05.2013 16:40h 4150g 56cm Nase sunce
01.06.2009, 16:12
chicco mama
108
ja koristim pampers sleep and play i zadovoljna sam!
_____________________________
mamina ljubav ubrzo slavi 1.rođendan:)))))05.01.2010.g.
01.06.2009, 16:16
Anoniman
babylove i prezadovoljna sam!!!!
01.06.2009, 17:23
dijanica
5
Neki dan sam u kupovini pelena otkrila da su pampers sleep and play dosta jeftinije od obicnih pampres pelena!!! Baš me interesuje zašto? U upotrebi sam shvatila da nemaju one rastezljive trakice sa strane. Probala sam i baby love i violetine, ali ipak su mi pampers najbolje. Najmekše su, a i uvjek me raduje gledati one sličice koje su najjasnije odštampane na pampers pelenama (možda zvuči djetinjasto, ali je iskreno)
04.06.2009, 10:29
manuela RR
2377
-i mene je to najviše radovalo kod pampersa te sličice i bila sam toliko uporna u kupovini pampersa zbog toga Meni su babylove bolje,jer kako sam već napisala pampers mi je smrdio
_____________________________
A- Februar.2017. E- Oktobar.2008.
04.06.2009, 10:37
Nunichi
4125
Mi koristimo platnene by mamina cura i pampers po potrebi
04.06.2009, 10:40
manuela RR
2377
P.S naravno i ja koristim platnene by mamina cura-pred spavanje
_____________________________
A- Februar.2017. E- Oktobar.2008.
04.06.2009, 11:11
škorpija
6649
koristim pampers dvojku, ali često se desi da je mali mokar na bodku, ne znam, možda ne zategne dovoljno. Imam itanje: Da li se vama dešava da na nožicama ostane crvenilo od one rastezljive trake oko nogu, mo koristimo pampers 2, a mali ima 5 kg i iako mu je to odgovarajuća veličina, nekad mi se čini da su mu male
_____________________________
Ajdin 22.4.2009. - čojkić :-))))
Alina 20. 2. 2016 - maća :)
04.06.2009, 11:15
cija
402
ja sam se odlučila za Pampers ... ako Bog da .. još malo Nekako su mi one najbolje,bar mi tako izgledaju.A i čula sam da jesu zaista naj naj.
_____________________________
Naša bebica Ajlin-Annam je na svijet došla 19.06.2009 u 17.25h
04.06.2009, 11:19
Nunichi
4125
IZVORNA PORUKA: škorpija
koristim pampers dvojku, ali često se desi da je mali mokar na bodku, ne znam, možda ne zategne dovoljno. Imam itanje: Da li se vama dešava da na nožicama ostane crvenilo od one rastezljive trake oko nogu, mo koristimo pampers 2, a mali ima 5 kg i iako mu je to odgovarajuća veličina, nekad mi se čini da su mu male
Ma i nama nekada na boku procuri,nekada na ledja iscuri ili sta vec. A nekad se desi i da je malo nazuljano od one gume.Mada ja joj ne zatezem puno,gledam da mogu staviti jedan prst izmedju stomaka i pelene. To sam negdje procitala. Ali u svakom slucaju one su mi najmekse,probala sam violetu i tako su grube spram ovih da sam odustala nakon jedne. A ipak sam najrahatnija kad je platnenim,poredim to sa nasim pamucnim gacama i sa onim kada imamo ulozak i odmah skontam koji je rahatluk maloj guzi u platnenim.
04.06.2009, 11:24
Sonja
2429
i meni se to isto desava sa pampersom. al skontala sam da malo vise stegnem i vise ne curi al isto mu bude crveno kao da ga nazulja na nogicama..mada se to desavalo i prije kad sam manje stezala.
Arian- 8.12.2011 - 29.03.2012 :((( 17:00h 4000g 55 cm Smjesko moj uvijek ces biti moj ponos,moj borac i moja najveca ljubav
Darian 27.05.2013 16:40h 4150g 56cm Nase sunce
04.06.2009, 11:30
Anoniman
Moj je tako brzo prerastao 1 i 2, a baš to mi dešavalo, stezalo ga je oko nogu i dešavalo se da je mokar ali kad sam prešla na 3 super je, i već duže vrijeme koristi 3. Napredne ove bebe
04.06.2009, 11:41
Nunichi
4125
Koliko je kg trojka?
04.06.2009, 11:45
Anoniman
od 4-9kg, moj nije ni napunio 4 a stavljala sam mu 3,zbog tog stezanja oko butina
04.06.2009, 11:49
Sonja
2429
moj Adin ima 4 500 znaci da predjem na 3?! a sve kontam da je velika razlika izmedju 4 i 9 kg
Arian- 8.12.2011 - 29.03.2012 :((( 17:00h 4000g 55 cm Smjesko moj uvijek ces biti moj ponos,moj borac i moja najveca ljubav
Darian 27.05.2013 16:40h 4150g 56cm Nase sunce
04.06.2009, 12:58
belmac
379
evo i mi smo juče kupili prvu 3. babylove.njih sam koristila a samom početku, pa onda prešli na violetu, ali ove su ipak puno mekše, pa smo se vratili na njih. samo čekamo da potrošimo još malo ovih violetinih i na nove pelenice i novi broj
_____________________________
Aiša, mamina velika princeza - 1997. Harun, mamin momak - 2000. Amna, mala guzara - 21.3.2009.
04.06.2009, 13:05
Anoniman
škorpijo, pa ja sam svojoj pocela 3 jos prije nego je dobila 5 kg, ma pusti one brojeve na pakovanju, gledaj kako bebi pase, ja obicno kad hocu da predjem na veci broj kupim najmanje pakovanje da vidim pase li i taman onda ne bacam pare bezveze