pa nije bas da nikome nije isplacena, kolko se ja sjecam, neko je na forumu napisao da je Zenica dobila naknade...
21.02.2013, 16:45
naida2
40
isplaceni samo zenica i zavidovici to su mi rekli u socijalnom u visokom a gospodja iz ministarstva kaze da nikom nije nista isplaceno pa sad neko laze
21.02.2013, 17:05
mama mahira
76
ja sam zvala zenicu na 244-618 i gospodja mi veli da su imali novca da uplate za zenicu i zavidovice,,
21.02.2013, 17:15
naida2
40
ocito samo skidaju odgovornost jedni s drugih sramota
22.02.2013, 12:23
suberbeba
83
u tesnju kazu danas isplata,ako bude javim...
22.02.2013, 13:12
mama mahira
76
zvala zenicu kaze mi gospodja danas DUSO nemamo nikakvih uplata
22.02.2013, 13:36
Stent
44
ahahah bar je bila ljubazna! ;) :P
22.02.2013, 13:51
Mamin svijet
7
Za zavidovice je bilo prije 7-10 dana ne znam tacno
22.02.2013, 14:01
mama mahira
76
zove me kolegica u varesu danas bila isplata ,,a ona gospodja iz zenice,,nas samo skida s dnevnog reda,,
22.02.2013, 14:05
Stent
44
ako idu odzada i visoko je trebalo bit i to prije varesa...mada cijela ta logika je shega.
22.02.2013, 14:29
zepce84
9
Meni su ovdje u socijalnom rekli da bi isplata mogla biti 25. ili 26. Da li mi mozete reci za koji mjesec sada ide isplata.
22.02.2013, 14:35
mama mahira
76
jel ko isao na bankomat u VISOKO
22.02.2013, 15:52
suberbeba
83
U tesnju bile pare...ovo je novembarska naknada...
22.02.2013, 17:08
Stent
44
nema para za visoko.
23.02.2013, 11:10
naida2
40
mene je vise stid zvati banku ne moram se ni predstavljati cim mi cuju glas kazu nije bilo uplata
23.02.2013, 11:38
mama mahira
76
u brezi je bila isplata naknade,,,,asli samo visoko nije uplaceno,,a ja sam zvala
23.02.2013, 11:51
naida2
40
meni su bili jucer rekli da je isplata i opet nista nije bilo racun prazan a vlada ze-do kantona donijela odluku da porodiljama koje su rodile 1 januara isplati 5.000km i to dvije su iz visokog a ostalim nista
23.02.2013, 12:05
mama mahira
76
ja sam zvala banku juce u 3 sata ,,kazu bit ce pare najvjerovatnije u ponedjeljak
23.02.2013, 12:19
Stent
44
tragikomicno... ako ne bude kise, prohodacemo do bankomata i danas...mada mislim da sam sumnjiva vise :D
23.02.2013, 14:10
mama mahira
76
Stent! jestel prosetali do bankomata?
23.02.2013, 18:30
plinceza
6
samo da javim da je bila naknada i u Kaknju
23.02.2013, 20:33
zepce84
9
hvala superbeba, meni u socijalnom rekli da ce decembarska sljedece sedmice, zbog toga pitam koja treba sada da se isplati. ali mislim da su se i oni onda malo preracunali i da vjerovatno nece isplatiti ovaj mjesec decembarsku. mislim da ni oni ne znaju vise nista.