Samo da javim da moja bolja polovina kaze da su silne pare legle na racun za Visoko. pozz
25.02.2013, 13:25
mama mahira
76
hvala BOGU,, nek su se sjetili i nas
25.02.2013, 14:44
naida2
40
pare legle
28.02.2013, 09:25
suberbeba
83
kako se zene usutise...
02.03.2013, 16:59
naida2
40
ma nismo se usutile nego trosile pare ,meni su opet uplatili samo dva i po mjeseca duguju mi jos 4 pa valja opet u borbu s njima
11.03.2013, 10:28
Stent
44
sretan 8. mart! :)
11.03.2013, 20:11
cija
402
moze mi neko reci kolka je sad porodiljska naknada u Zenici...od cega se racuna,kojeg iznosa...znam da uzasno kasne,al mene interesuje iznos.Hvala
_____________________________
Naša bebica Ajlin-Annam je na svijet došla 19.06.2009 u 17.25h
12.03.2013, 14:20
Suela
25
IZVORNA PORUKA: cija
moze mi neko reci kolka je sad porodiljska naknada u Zenici...od cega se racuna,kojeg iznosa...znam da uzasno kasne,al mene interesuje iznos.Hvala
naknada iznaosi 80% plate koju je porodilja primala zadnjih 6 mjeseci, a ako to prelazi prosječnu platu kantona, onda je umanje na iznos prosječne plate kantona, oko 600km. pozdrav
15.03.2013, 08:30
suberbeba
83
IZVORNA PORUKA: cija
moze mi neko reci kolka je sad porodiljska naknada u Zenici...od cega se racuna,kojeg iznosa...znam da uzasno kasne,al mene interesuje iznos.Hvala
uzmu prosjek zadnjih 6 plata,pa onda od toga ti izracunaju 80 %,pa ti tih 80% jos umanje za 10% zbog zakona o mjerama stednje.Znaci 70 % od prosjeka plata zadnjih 6 mjeseci prije poroda...al nikako ti ne moze biti veca naknada od 600 KM....
15.03.2013, 09:48
mama mahira
76
jel gdje posla isplata
21.03.2013, 09:53
suberbeba
83
tesanj ,nista...niti znaju kad ce ...c c c c opet ista situacija od proslog mjeseca...
21.03.2013, 11:24
mama mahira
76
cccc neznam samo dokle ovakooooo
21.03.2013, 13:45
Candy
89
zna li neko za koji mjesec je zadnji put uplaceno?
21.03.2013, 15:58
naida2
40
za novembar sad bi trebala decembarska isplata a ona moze bit i u aprilu
22.03.2013, 14:27
suberbeba
83
imal sta?
22.03.2013, 16:33
visoko
42
izgleda da će ovaj mjesec biti gori od prošlog..
22.03.2013, 16:53
mama mahira
76
jel kko zvao zenicu ili socijelno
22.03.2013, 19:20
Candy
89
ja sam se porodila 30.06. , znaci i meni je legla za novembar ili ide zasebno?ž
23.03.2013, 17:26
naida2
40
svima isto ide
23.03.2013, 20:44
hams
21
ima li love
25.03.2013, 09:06
alisamaca
8
evo i ja trebam dobiti prvu naknadu,ali para nema.nazovem rođaka koji radi u ministarstvu finansijs zdk.uglavnom mi reče nema novca dovoljno,slabi priliv javnih prihoda,prvo skupljaju novac za plate i za ostala prava zaposlenih-budžetski korisnici.po njegovom mišljenju ako se nastavi ovakav tempo priliva prihoda,nakanade za porodilje se neće do dalnjeg isplaćivati!!!!
25.03.2013, 09:38
Suela
25
Drage porodilje, hajde da se organiziramo i sa bebama u kolicima kod ministra, pa nek nam on da od svog toplog i plate za dječije pelene, ovo je užas.
25.03.2013, 09:44
mama mahira
76
a ja se bas ponadala da ovog mjeseca nece bit problema za uplatu kad............opet istoooo kao i predhodnih mjeseci.ZALOSNO JE OVO STA RADE NASIM BEBICAMA
25.03.2013, 10:30
visoko
42
drage žene sad sam zvala zenicu oni kažu da nije do njih oni su predali naloge,sad je sve do ministarstva finansija i neznaju kad će biti uplata..