Jedan je zivot, kratak i brzo proleti. Ne trebas da ga zivis u strahu i sa velikim upitnikom iznad glave. Uz takvu atmosferu Ibrahim ti odraste pred ocima, a da ti neke sitnice ni ne primjecujes, jer si zaokupljena muzem kretenom, poslije ce ti biti zao. Ni za njega nije dobro da odrasta u takvoj kuci, naucice dijete da se tako zivi i onda ponovo smo na istom. Treba da shvatis da postoje brakovi u kojima zena i muskarac sretno zive, uzivaju jedno u drugom, uzivaju u svom djetetu. Ako ti nemas takav zivot sa svojim muzem nije te vrijedan.
Roditelji nece da te prime, bilo kakav da je njihov razlog, ok nece. Ti si odrasla, pametna zena koja sigurno moze samostalno da zivi. Nadi posao, preseli se u drugi grad, odmah cim izades iz te kuce bice ti bolje, osjecaces se bolje. Dijete ti ne moze oduzeti, samo se finansijski potkuj da mozes izdrzavati svoje dijete, a njega ko j
Ako ti je lakse nadi grad sa vise nasih forumasica, odmah imas neku sigurnost u novom gradu, samo se trgni i pokreni, odmah ce ti biti bolje vjeruj mi. A ovo cekanje da vidis sta ce svekrva uraditi, ona je na njegovoj strani, kako god da tebi to izgleda, mozda ce ga malo smiriti bas da Ibrahim ne ode, ali to je kratkog vijeka, vratice se on na isto ako vas dvoje to ne sredite, znaci bez svekrve
_____________________________
Stigla sam 25.11.2009
Mama i tata su sad najsretniji na svijetu ♥ ♥ ♥ ♥ ♥