cookie-img

Stranica koristi kolačiće

Za omogucavanje usluga interneta, analizu koriscenja oglasnih sistema i funkcionalnosti koju bez kolacica ne bi mogli osigurati. Za daljnju upotrebu sajta složite se sa kolačićima.

writing-img

RE: Plazma i ostali keksici

clock-img

20.12.2009, 21:47

clock-img

Ex Yu

pencil-img

718

ja nocas moj ima 6.5 mjeseci i jede po noci 4-5 flasa skupa sa onom pred spavanje i zadnje budjenje  poslije pokusaja varanja cajem ljuljanja i svih ostalih metoda odvikavanja ostaje m samo jos plazma pa bar da spoji 6h u komadu spavanja a ne 3 a inace pije aptamil , prije je pio novalac i sad uzimam aptamil 2 al i dalje je budjenje svaka 3 sata

_____________________________

Danijal 09.06.2009

clock-img

02.01.2010, 12:16

clock-img

mojbebac

pencil-img

885

mi smo jutros probali plazmu i jako nam se svidja ....

_____________________________

mamina i tatina princeza stigla na svijet 14.05.2009

Nas mali princ stigao 07.10.2015. 54cm,4300 gr

clock-img

25.01.2010, 19:44

clock-img

milaa

pencil-img

8

Sa kolko meseci se moze uvesti plazma u ishranu i dali je mjesate sa aptamilom? Nama je 6 meseci i sedmica dana pa nas zanima jel mozemo pocet sa plazmom?

clock-img

25.01.2010, 19:52

clock-img

Mya_81 RR

pencil-img

5531

Plazmu preporučuju od 7. mjeseca, ali s tim ne treba pretjerivati jer su to prazne kalorije. Možeš ponekad staviti u slatku kašicu.

_____________________________

Najvažnija stvar koju će naučiti s godinama je da ne postoji nijedan način da se bude savršena majka i milion načina da se bude dobra majka.

Ljubav, 25.06.2009.

clock-img

25.01.2010, 19:54

clock-img

Anoniman

i ja sam cula da keks deblja,al da u njemu nema nikakvih vitamina samo napuhiva djete bas mi je to rekla jedna zena kad sam anela vodila kod pedi.

clock-img

25.01.2010, 19:59

clock-img

milaa

pencil-img

8

fala mya,nisam znala sa kolko meseci se moze poceti sa plazmom,i zanimalo me dali moze u aptamil se pomjesat?

clock-img

26.01.2010, 00:48

clock-img

milenium

pencil-img

6133

ako more proć kroz cucu slobodno pomješaj.moj je jeo suhe plazma kekse dok još nije imao nijednog zubauser posted image ali baš onaj keks ne mljevenu!

clock-img

26.01.2010, 09:52

clock-img

Mya_81 RR

pencil-img

5531

Ma, naravno da možeš miješati sa Aptamilom, ali ne moraš to raditi sa svakim obrokom zbog tih praznih kalorija. Možda recimo samo u večernji da bude zasitnije user posted image I ja u noćni stavljam da bude gušće rižine pahuljice, plazmu još nismo probali...

_____________________________

Najvažnija stvar koju će naučiti s godinama je da ne postoji nijedan način da se bude savršena majka i milion načina da se bude dobra majka.

Ljubav, 25.06.2009.

clock-img

31.01.2010, 18:24

clock-img

dana3

pencil-img

2128

IZVORNA PORUKA: Mya_81

Plazmu preporučuju od 7. mjeseca, ali s tim ne treba pretjerivati jer su to prazne kalorije. Možeš ponekad staviti u slatku kašicu.






Da, prazne kalorije koje nemaju nesto aman ucinka ali eto da bude dijete sitije i ja sada isto stavljam mada prije nije htio.Kako sd skorz slabo jede, napravim mu pred spavanje da ga drzi duze i navece se ne budi da bi jeo.
Koristim petit jer plazmu ne voli

_____________________________

kisik je pronadjen u 18 vijeku...kako smo do tada disali-nije poznato

clock-img

31.01.2010, 18:33

clock-img

Hannica

pencil-img

2920

Moja beba jos uvijek nije napunila ni 6 mjeseci a vec 3 mjeseca joj dajem plazmu i mlijeko.Do treceg mjeseca je pila aptamil i previse se debljala.Sad je sve super,odlicno podnosi mlijeko i keks i bas je zdrava beba,do sad nisam imala bas nikakvih problema s njom.Pravi mali andjeo..

_____________________________

"Ako se ikada budeš konsultovao sa svojim egom, postupi suprotno od onog što ti kaže taj pokvarenjak."

clock-img

31.01.2010, 18:36

clock-img

dana3

pencil-img

2128

Hannica-to se uglavnom keks izbjegava zbog glutena pa zato a moj sin je dojio pa nisam davala, poslije nije htio evo sve do do skoro.sad mu je 15 mjeseci

_____________________________

kisik je pronadjen u 18 vijeku...kako smo do tada disali-nije poznato

clock-img

31.01.2010, 18:40

clock-img

Hannica

pencil-img

2920

Moja beba je dojila samo mjesec dana i poslije toga je pila aptamil ali se pocela puno debljat i bila je stalno gladna.Ja sam ,takodjer,odrasla na keksu i mlijeku i bas mi nista ne fali pa nisam vidjela ni jedan razlog da me sprijeci da i svojoj bebi dajem keksic.Iskreno,doktore ne slusam nesto previse jer malo pretjeruju.

_____________________________

"Ako se ikada budeš konsultovao sa svojim egom, postupi suprotno od onog što ti kaže taj pokvarenjak."

clock-img

07.12.2012, 12:13

clock-img

moja suncica

pencil-img

64

user posted image

clock-img

10.10.2023, 19:22

clock-img

Ervina85

pencil-img

1

Slazem se sa vama u potpunosti, molim vas mjenjajte pedijatra pod hitno ako vam predlozi secer za kosti,  za kosti to jeste Vitamin D3 se daje a ne secer, toliko je stetan za bebe da nije normalno, a kravlje mlijeko se prije davalo bebama zato I imamo problema sa stomakom, pankreasom I crijevima uopste, takodjer se ne preporucuje nista do 6 mjeseci zbog mogucnosti da se djetetetu kroz hranu ili vodu ubaci bakterija u crijeva,  MED NIKAKO DO 1 GODONE MOZE BITI KOBNO ZA BEBE, A VODA OD 6 MJESECI, molim vas ne dajite cajeve, vodu itd bebama ispod 6 mjeseci unistiti cete rodojeno djete, a bebama moze podleci od vode jer bubrezi Im nisu jaki, mlijeko je I vise nego dovoljno! Žene danas mozete ama bas sve Google ti, a preporucujem da ukucate na engleski jezik da vam izadje forum iz drugih zemalja

Zadnji članci

article-img