Koji sampon i regenerator za kosu? (Puna verzija)

Forum >> [Porodični život] >> Ljepota i moda



Poruka


Dida79 -> Koji sampon i regenerator za kosu? (23.11.2011 9:53:38)

Da li je neko probao Syoss-ov sampon i regenerator za kosu
Gledajuci reklamu na tv kupim u Dm sampon i regenerator za obojenu kosu i sad mi samo stoji u kupatilu ne usudjujem se da probam.Miris nije los ali se bojim peruti.. do sada sam koristila Garnier i bio mi je super ali u zadnje vrijeme su se pokvarili[sm=smiley13.gif]




salmy -> RE: Koji sampon i regenerator za kosu? (23.11.2011 10:03:14)

Probala i sampon,regenerator i farbu sve ukupno O bodova[image]http://www.ringeraja.ba/forum/smileys/smiley13.gif[/image]

Ja sma ostala vjerna "svom" elseve loreal crveni.Poslije njega kosa blista




Emica_sa -> RE: Koji sampon i regenerator za kosu? (23.11.2011 10:06:30)

Malo su bolji nego ovi obicni samponi,ali nista posebno,a slobodno probaj,preporucuje se zamjena sampona nakon par mjeseci [sm=smiley1.gif]




bambi7 -> RE: Koji sampon i regenerator za kosu? (23.11.2011 10:51:58)

Probala i sampon,regenerator i farbu sve ukupno O bodovauser posted image

potpisujem!! bacila pare......




*Boo* -> RE: Koji sampon i regenerator za kosu? (23.11.2011 12:07:01)


IZVORNA PORUKA: Emica_sa

Malo su bolji nego ovi obicni samponi,ali nista posebno,a slobodno probaj,preporucuje se zamjena sampona nakon par mjeseci [sm=smiley1.gif]


potpisujem!...cesto ukradem od svoje malene baby sampon(johnsons ili becutan) i na kraju mi on ispadne najbolji![sm=jezicek.gif]




jasmin -> RE: Koji sampon i regenerator za kosu? (23.11.2011 12:11:27)

Otkako mi je jedino s njim prhut nestala,vjerna sam samo njemu.
http://www.clearshampoo.org/
Prvi je moj :).Naime,pokusavala sam svakakve sampone protiv prhuti,ali ovo cudo je posebno otkrice.




jasmin -> RE: Koji sampon i regenerator za kosu? (23.11.2011 12:13:14)

Da dodam,ponekad operem kosu nekim drugim samponom,cisto radi promjene.




*Boo* -> RE: Koji sampon i regenerator za kosu? (23.11.2011 12:13:15)

regenerator uzimam garnier ultra naturals sa aloe verom




M kao Mama -> RE: Koji sampon i regenerator za kosu? (23.11.2011 12:14:31)

Kako, kad trenutno je sada garnier šampon, regenerator i maska za kosu ona nova schwarkop crna, a najviše mojoj kosi godi Loreal crvena linija, a i žuta nije loša




pepaa beba -> RE: Koji sampon i regenerator za kosu? (23.11.2011 14:28:56)

Johnsons sa psenicnim klicama zakon,ja vec perem s njim godinama i jako sam zadovoljna.




Miimy -> RE: Koji sampon i regenerator za kosu? (23.11.2011 14:42:59)

ja sam probala sampon za obojenu kosu i meni je odlican ..... prije sam uzinala garnier od kamilice ...




Dida79 -> RE: Koji sampon i regenerator za kosu? (23.11.2011 14:48:27)

Sve mi se cini da sam djaba bacila pare...kad sam baksuz uvijek gledam da mi je sampon i regenerator iste marke pa sam sad dala 15 km bezveze.
Eto nisam znala da se preporucije zamjena sampono nakon par mjeseci mozda mi se je zato ucinilo da se Garnier pokvario..koristim ga pa ima sigurno godina bez prekida
Kako sam skontala misljenja su podijeljena kad je u pitanju syoss..Emica je prala kosu sa njim nadam se da je prosla bez posljedica [sm=smiley1.gif] pa valjda cu i ja[sm=smiley36.gif]




palachinken -> RE: Koji sampon i regenerator za kosu? (23.11.2011 14:52:36)


IZVORNA PORUKA: Dida79

Da li je neko probao Syoss-ov sampon i regenerator za kosu
Gledajuci reklamu na tv kupim u Dm sampon i regenerator za obojenu kosu i sad mi samo stoji u kupatilu ne usudjujem se da probam.Miris nije los ali se bojim peruti.. do sada sam koristila Garnier i bio mi je super ali u zadnje vrijeme su se pokvarili[sm=smiley13.gif]



Smeće, pogotovo regenerator. Jedino ako volis efekat osušene beživotne slame.




w.pooh -> RE: Koji sampon i regenerator za kosu? (23.11.2011 15:41:25)

Gliss Satin relax šampon, regenerator i ovo treće čudo [sm=jezicek.gif]

Gliss

i Garnier Ultra naturals onaj bordo [sm=smiley1.gif]





Dida79 -> RE: Koji sampon i regenerator za kosu? (23.11.2011 15:43:43)

IZVORNA PORUKA: palachinken


IZVORNA PORUKA: Dida79

Da li je neko probao Syoss-ov sampon i regenerator za kosu
Gledajuci reklamu na tv kupim u Dm sampon i regenerator za obojenu kosu i sad mi samo stoji u kupatilu ne usudjujem se da probam.Miris nije los ali se bojim peruti.. do sada sam koristila Garnier i bio mi je super ali u zadnje vrijeme su se pokvarili[sm=smiley13.gif]





Smeće, pogotovo regenerator. Jedino ako volis efekat osušene beživotne slame.


Ma tacno sam luda za tim efektom[sm=smiley29.gif]





Emica_sa -> RE: Koji sampon i regenerator za kosu? (23.11.2011 15:56:59)

Poenta je nemoj puno sampona stavljati,kao ni regeneratora,jer onda dobijes taj efekat slame,ovo su profesionalni samponi,i oni su drugaciji[sm=smiley1.gif]

Ja sam dugo kupovala Lorealov profesionalni i samo jednom se kosa samponira kad se pere nikako 2,jer onda bude bas slamasta[sm=smiley1.gif]

U svakom slucaju nece ti ponuditi nikakvo cudo,i dalje se moras fenirati[sm=smiley1.gif]




Dida79 -> RE: Koji sampon i regenerator za kosu? (23.11.2011 16:01:22)

Stisla sam zube i oprala kosu[sm=smiley36.gif]
Trenutno mogu reci da je regenerator dobar super lako sam rascesljala ovu svoju grivu[sm=smiley36.gif]Miris mu i nije bas najbolji
A sto se tice sampona javim za par dana ne znam jos nista jer mi je jos uvijek mokra kosa




palachinken -> RE: Koji sampon i regenerator za kosu? (23.11.2011 16:06:50)

Shodno temi, trenutno sam na Vichy protiv opadanja kose i avon planet spa maslina maski, koja je, bez premca, najbolja stvar koju sam stavila na kosu. Sve probam, njoj se vratim.




Mjeseceva Pratilja -> RE: Koji sampon i regenerator za kosu? (24.11.2011 1:08:05)

Pantene. Sampon i regenerator. Meni odgovara.




mube -> RE: Koji sampon i regenerator za kosu? (24.11.2011 6:54:17)

ja sam dugo imala problema s kosom,bila je bezivotna,suha,morala sam je prati svaki dan,medjutim skoro sam naisla na Tresemme proizvode za kosu,sampon i regnerator,malo je reci da sam zadovoljna...kosa mi je sad kakvu sam uvijek zeljela da imam,toplo ih preporucujem[image]http://www.ringeraja.ba/forum/smileys/smiley1.gif[/image]




Dida79 -> RE: Koji sampon i regenerator za kosu? (24.11.2011 8:35:33)


IZVORNA PORUKA: Mjeseceva Pratilja

Pantene. Sampon i regenerator. Meni odgovara.


Dugo sam vremena i ja koristila Panten sampon i regenerator i bas sam zadovoljna bila sa njim...da ga nisi spomenula ja se nikad ne bi sjetila da ga ponovo kupim valjda se zagubio u masi sampona koja vriste od boja [sm=smiley1.gif]




umahmed -> RE: Koji sampon i regenerator za kosu? (26.11.2011 22:15:44)

u zadnje vrijeme koristim Shaumu onu Q10,i bas sam zadovoljna. Dugo sam koristila Pantene,ali bas sam se zacudila kada procitah da treba sampoh mijenjati,morat cu i ja[image]http://www.ringeraja.ba/forum/smileys/smiley36.gif[/image]

od maski za kosu koristim jednu indijisku zove se AMLA,sastav joj je bademovo ulje,hena,amla(neka biljka slicna malim jabucicama) i maslinovo ulje. Nesto super. [image]http://www.ringeraja.ba/forum/smileys/bravo.gif[/image]Inace koristim henu za kosu i to ovu AMLINU koja se drzi samo 30-40mini ima vise nijansi  jer mi farbe uniste kosu bude bezivotna i suha. To sam donijekla iz vana,dok ima ima kada nestane onda cemo da vidimo[image]http://www.ringeraja.ba/forum/smileys/smiley13.gif[/image]




ananas_ze -> RE: Koji sampon i regenerator za kosu? (26.11.2011 23:08:37)

ako se iko namijenjao sampona to sam ja, od 2KM do 20KM, zali Boze para, posljednih godinu dana (odkako sam udata) koristim one iz DMa(trenutno neki svijetlozeleni, zasad mi je najbolji), dok mi se kosa isprlja vakat je prat, a moja prijateljica ima obicaj reci "ne stigne se ni isprljat do slijedeceg pranja", tako da mi je svejedno, jos mi mm kaze da mi kosa uvijek mirise isto-na moju kosu [image]http://www.ringeraja.ba/forum/smileys/smiley36.gif[/image]




N_N -> RE: Koji sampon i regenerator za kosu? (27.11.2011 1:46:32)

[img]http://www4.slikomat.com/11/1127/ak6-lav.jpg[/img]



[sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif]


Salu na stranu, ja sam kupila ovaj novi Syoss i bas sam zadovoljna!! Operem, osusim kosu i ona se super slozi. Doduse ja ima "zahvalnu" kosu, bas ravnu tako da nemam puno zahmeta oko nje.




damma -> RE: Koji sampon i regenerator za kosu? (5.12.2011 10:31:35)

imam ravnu kosu, frizura paž, masni tip kose, s prhuti. probala razne šampone, više ne znam kud s njima  s police. kosa mi je mrtva, perem je svaki drugi dan.
probala bi i neku masku, ne znam koju da uzmem a da valja.
eto ako imate kakav prijedlog, iskustvo, pišite...šampon, regenerator, masku




Stranica: [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>