RE: Kuhanje i hrana na moru (Puna verzija)

Forum >> [Porodični život] >> Kuhajmo zajedno



Poruka


koka i po -> RE: Kuhanje i hrana na moru (23.8.2012 13:31:51)


IZVORNA PORUKA: Lady26

Nisi [sm=sad.gif][sm=sad.gif][sm=sad.gif]



jesi sigurna [sm=smiley2.gif]
na plazi salatu jedemo srebrenim viljuskama [sm=smiley36.gif]




veeseelaa -> RE: Kuhanje i hrana na moru (23.8.2012 13:32:23)

u pizza tavi..inače..u njoj palačinke..pizza..teletina..piletina..krompir..ma čitav show


ovo je moja mama htjela nositi al smo je odgovorili[image]http://www.ringeraja.ba/forum/smileys/smiley36.gif[/image]




djoisa -> RE: Kuhanje i hrana na moru (23.8.2012 13:39:11)

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

u pizza tavi..inače..u njoj palačinke..pizza..teletina..piletina..krompir..ma čitav show


ovo je moja mama htjela nositi al smo je odgovorili[image]http://www.ringeraja.ba/forum/smileys/smiley36.gif[/image]



e ja nisam usjela ispeci picu u toj tavi..jednom probala i katastrofa..kako tvam to uspije? jel bitno duboka ili plitka tava? meni je ona najbolja za meso ili ribu




Lady26 -> RE: Kuhanje i hrana na moru (23.8.2012 13:39:27)


IZVORNA PORUKA: koka i po


IZVORNA PORUKA: Lady26

Nisi [sm=sad.gif][sm=sad.gif][sm=sad.gif]



jesi sigurna [sm=smiley2.gif]
na plazi salatu jedemo srebrenim viljuskama [sm=smiley36.gif]

E to je vec nesto drugo [sm=jezicek.gif]




Lady26 -> RE: Kuhanje i hrana na moru (23.8.2012 13:40:53)

Cuj ono "tava" [sm=jezicek.gif]
Valjda pekac za pizzu, cuj tava...
Haj nek sam i to cula [sm=smiley36.gif]




veeseelaa -> RE: Kuhanje i hrana na moru (23.8.2012 13:41:57)

IZVORNA PORUKA: djoisa

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

u pizza tavi..inače..u njoj palačinke..pizza..teletina..piletina..krompir..ma čitav show


ovo je moja mama htjela nositi al smo je odgovorili[image]http://www.ringeraja.ba/forum/smileys/smiley36.gif[/image]



e ja nisam usjela ispeci picu u toj tavi..jednom probala i katastrofa..kako tvam to uspije? jel bitno duboka ili plitka tava? meni je ona najbolja za meso ili ribu


a što nisi uspjela?
tijesto zamijesiš kao i obično, pouljiš tavu i ubaciš tijesto, rukama tijesto s kraja na kraj razviješ
i onda mećeš sastojke
kad se ispeče, (bacaš pogled, ja dignem viljuškom picu pa pogledam jel odozdo pečena) izvadiš iz tave i isječeš picu na dasci i bude ok




animagical -> RE: Kuhanje i hrana na moru (23.8.2012 13:44:55)

djoisa vjerovatno si previse pojacala, pa ti je bila ko drvo odozdo a ziva odozdo, tako se meni desilo[sm=smiley36.gif] fol je u umjerenoj temperaturi i tankom tijestu




Mala Selma -> RE: Kuhanje i hrana na moru (23.8.2012 13:45:56)

Mi smo ove godine od susja ponijeli dvije tepsije, pretis lonac i mikser[image]http://www.ringeraja.ba/forum/smileys/smiley1.gif[/image][image]http://www.ringeraja.ba/forum/smileys/smiley36.gif[/image], sve ostalo smo imali u apartmanima, cak i masinu za ves pa smo morali nositi detrdjent i omeksivac i prali smo posteljinu svaki 3 dan, sreca nasa nismo morali peglati jer smo lijepo slozili kad se osusio[image]http://www.ringeraja.ba/forum/smileys/sad.gif[/image]




djoisa -> RE: Kuhanje i hrana na moru (23.8.2012 13:48:50)

IZVORNA PORUKA: animagical

djoisa vjerovatno si previse pojacala, pa ti je bila ko drvo odozdo a ziva odozdo, tako se meni desilo[sm=smiley36.gif] fol je u umjerenoj temperaturi i tankom tijestu


ne znam peklo se i peklo..odozdo izgorilo gore prijesno..uglavnom jednom probala i nikad vise..onaj poklopac nidje veze ne moze se ni ugrijati do pecenja..kod mene je tava plitka mozda zbog toga




Dida79 -> RE: Kuhanje i hrana na moru (23.8.2012 14:13:41)


IZVORNA PORUKA: veeseelaa

u pizza tavi..inače..u njoj palačinke..pizza..teletina..piletina..krompir..ma čitav show


ovo je moja mama htjela nositi al smo je odgovorili[image]http://www.ringeraja.ba/forum/smileys/smiley36.gif[/image]




Zeznula si se [sm=smiley36.gif]

Stavis u nju pola pileta,koju papriku,krompira,glavica luka , odozgo na sitno isjecem jedan paradajz naravno sve to mora biti Made in BiH [sm=jezicek.gif] i za pola sata pravi damski rucak [sm=bravo.gif]




Dida79 -> RE: Kuhanje i hrana na moru (23.8.2012 14:14:46)


IZVORNA PORUKA: djoisa

IZVORNA PORUKA: animagical

djoisa vjerovatno si previse pojacala, pa ti je bila ko drvo odozdo a ziva odozdo, tako se meni desilo[sm=smiley36.gif] fol je u umjerenoj temperaturi i tankom tijestu


ne znam peklo se i peklo..odozdo izgorilo gore prijesno..uglavnom jednom probala i nikad vise..onaj poklopac nidje veze ne moze se ni ugrijati do pecenja..kod mene je tava plitka mozda zbog toga


Ni meni nikad nije uspjela pizza u toj tavi a sve ostalo je odlicno..Nekako mi bude sasusena i tvrda [sm=zmeden.gif]




Hanady RR -> RE: Kuhanje i hrana na moru (23.8.2012 14:20:18)

IZVORNA PORUKA: Dida79


IZVORNA PORUKA: djoisa

IZVORNA PORUKA: animagical

djoisa vjerovatno si previse pojacala, pa ti je bila ko drvo odozdo a ziva odozdo, tako se meni desilo[sm=smiley36.gif] fol je u umjerenoj temperaturi i tankom tijestu


ne znam peklo se i peklo..odozdo izgorilo gore prijesno..uglavnom jednom probala i nikad vise..onaj poklopac nidje veze ne moze se ni ugrijati do pecenja..kod mene je tava plitka mozda zbog toga


Ni meni nikad nije uspjela pizza u toj tavi a sve ostalo je odlicno..Nekako mi bude sasusena i tvrda [sm=zmeden.gif]


žene tanje tjesto mora biti za ovu tavu...
i manja temperatura a ne na naja�u....


a kod mene je tjesto jednostavno...
za ovu veliku tavu ...
320 gr brašna
10 gr germe
2 kašike maslinovog ulja
soli po želji malo šećera radi germe i 250 ml tople vode...
da osdtoji pola sata i od te mjere dvije pice naparvim u ovoj većoj tavi.

eh u tjesto sma počela stavljati i origano...to je novina al u biti ti je to[sm=smiley36.gif]




veeseelaa -> RE: Kuhanje i hrana na moru (23.8.2012 14:26:17)

IZVORNA PORUKA: animagical

djoisa vjerovatno si previse pojacala, pa ti je bila ko drvo odozdo a ziva odozdo, tako se meni desilo[sm=smiley36.gif] fol je u umjerenoj temperaturi i tankom tijestu


e da, treba temp uskladiti




Hanady RR -> RE: Kuhanje i hrana na moru (23.8.2012 14:27:44)

Koja sma ja mazga...kupim ovu tavu pred more na nekoliko dana i ostavim je kući[sm=jezicek.gif]
našla u konzumu bile na sniženju...i umjesto d aje ponesem ja je soatvim...
e iduće godine ide sa mnom pa makar[sm=jezicek.gif]




Mya_81 RR -> RE: Kuhanje i hrana na moru (23.8.2012 14:40:31)

Jesam li ja jedina kojoj se pizza iz tog pekača ne svidja [sm=zmeden.gif]

Nema ništa dok je ne ispečem u rerni pa bude hrskava taman kako volim...uhhhhh...




felix -> RE: Kuhanje i hrana na moru (23.8.2012 14:41:53)


IZVORNA PORUKA: Mya_81 RR

Jesam li ja jedina kojoj se pizza iz tog pekača ne svidja [sm=zmeden.gif]

Nema ništa dok je ne ispečem u rerni pa bude hrskava taman kako volim...uhhhhh...

nisi ja jednom probala i ne valja mi
meni najbolja bude u onoj kak da kazem boze kak se zove , tepsiji sto dodje u rerni cetvrtasta nije duboka tanka
eh nikad bolja ne bude[sm=smiley1.gif]




Hanady RR -> RE: Kuhanje i hrana na moru (23.8.2012 14:43:51)


IZVORNA PORUKA: Mya_81 RR

Jesam li ja jedina kojoj se pizza iz tog pekača ne svidja [sm=zmeden.gif]

Nema ništa dok je ne ispečem u rerni pa bude hrskava taman kako volim...uhhhhh...


e pa moja bude hrskava[sm=smiley36.gif]




veeseelaa -> RE: Kuhanje i hrana na moru (23.8.2012 14:45:34)

IZVORNA PORUKA: Hanady RR


IZVORNA PORUKA: Mya_81 RR

Jesam li ja jedina kojoj se pizza iz tog pekača ne svidja [sm=zmeden.gif]

Nema ništa dok je ne ispečem u rerni pa bude hrskava taman kako volim...uhhhhh...


e pa moja bude hrskava[sm=smiley36.gif]


hahaha pa i moja





Mya_81 RR -> RE: Kuhanje i hrana na moru (23.8.2012 15:05:53)

Ma, nisam ja ni sumnjala u naše vrhunske domaćice [sm=smiley2.gif]




Hanady RR -> RE: Kuhanje i hrana na moru (23.8.2012 15:08:12)


IZVORNA PORUKA: Mya_81 RR

Ma, nisam ja ni sumnjala u naše vrhunske domaćice [sm=smiley2.gif]


ma mora bit pravo tanka majkemi...
al kod mene muž voli da je malo podeblja....pa nam ova tama za albansku dagaru, ribu i povrće sa mesom smao nako najviše služi[sm=smiley36.gif]




veeseelaa -> RE: Kuhanje i hrana na moru (23.8.2012 15:10:26)

IZVORNA PORUKA: Mya_81 RR

Ma, nisam ja ni sumnjala u naše vrhunske domaćice [sm=smiley2.gif]


[image]http://www.ringeraja.ba/forum/smileys/jezicek.gif[/image]




Mya_81 RR -> RE: Kuhanje i hrana na moru (23.8.2012 15:18:04)

A, ja najviše volim sa slaninom, a ne može se ona zapeći nikad dovoljno kao u rerni s gornjim grijačem. Nama pizza pekaš služi za sve osim za pizzu [sm=smiley36.gif]




Hanady RR -> RE: Kuhanje i hrana na moru (23.8.2012 15:24:29)


IZVORNA PORUKA: Mya_81 RR

A, ja najviše volim sa slaninom, a ne može se ona zapeći nikad dovoljno kao u rerni s gornjim grijačem. Nama pizza pekaš služi za sve osim za pizzu [sm=smiley36.gif]


e sad....
ne mogu ti svajet dat...jesi neka...što me izradi[sm=smiley36.gif]




veeseelaa -> RE: Kuhanje i hrana na moru (23.8.2012 15:29:52)

ja sa slaninom nisam pravila, a da je probaš zapeć prvo malo na tavi pa metnut na picu




Nedi -> RE: Kuhanje i hrana na moru (23.8.2012 16:35:36)


IZVORNA PORUKA: Visnja RR


IZVORNA PORUKA: Nedi


IZVORNA PORUKA: henna ze


IZVORNA PORUKA: Nedi


IZVORNA PORUKA: veeseelaa

sad rerna neki fazon 


Kako ces bRez rerne picu napraviti[sm=smiley36.gif]

u pizza tavi..inače..u njoj palačinke..pizza..teletina..piletina..krompir..ma čitav show


Ima li gdje slika te tave? Jesam li sad gospoja sto ne kuham ili primitivka sto nisam IN?[sm=jezicek.gif]

A sad ozbiljno da vidim tavu[sm=smiley1.gif]


http://www.kupindo.com/Kucni-aparati/10017696_Pekac-za-picu-Keno-

[sm=sad.gif][sm=sad.gif]

Nije ovo tava za pizzu nego rostilj za balkon[sm=sad.gif][sm=sad.gif] koji posjedujem u 2 primjerka jer je i tata donio svoj prije par dana[sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif]




Stranica: <<   < Prethodna stranica  8 9 10 [11] 12   Sljedeća stranica >   >>