RE: Kuhanje i hrana na moru (Puna verzija)

Forum >> [Porodični život] >> Kuhajmo zajedno



Poruka


palachinken -> RE: Kuhanje i hrana na moru (23.8.2012 16:37:24)

Meni to čudo stoji na ormaru.. Hoće li ko da mijenja ogromni i duboki pekač za manji. Meni ovaj veliki ni za šta ne treba.




Nedi -> RE: Kuhanje i hrana na moru (23.8.2012 16:40:05)

Neka stoji...nama kad gosti trebaju bahnuti svega nabacam unutra i njih dvojicu istjeram na balkon dok ja zavedem red unutra sve gotovo[sm=smiley1.gif]




Mya_81 RR -> RE: Kuhanje i hrana na moru (23.8.2012 17:56:47)


IZVORNA PORUKA: veeseelaa

ja sa slaninom nisam pravila, a da je probaš zapeć prvo malo na tavi pa metnut na picu


Joj, Vesela, ja se svoj zivot trudim pojednostaviti, a ne zakomplicirati [sm=smiley36.gif]




pocahontas -> RE: Kuhanje i hrana na moru (24.8.2012 8:33:00)


IZVORNA PORUKA: Visnja RR

meni je odlicna ideja za nositi na more toster...bas mi prijateljica prica prije nekoliko dana ... hljeb u CRO je skup a uvjek ga ostane ...e da se ne baci lijepo ujutro samo u tosteri i eto ...
mada je i pocy imala super ideju za one kojima prodavnica nije bliuz..nositi pekac za hljeb....


da, kada uzmes apartman daleko od civilizacije i kada je prva prodavnica bas daleko od apartmana...pa da ne bi palio svako jutro auto da kupis neka fina peciva ujutro, pekac je idealan...[sm=smiley1.gif]




Compton -> RE: Kuhanje i hrana na moru (29.9.2015 12:08:24)

Neznam kakvu vi naviku imate, al ja volim kad odem na more pa da tamo jedem sa restorana ili kupujem hranu na moru, a ne da vucem od kuce sa sobom na more :D
____________________
Apartmani na moru




palachinken -> RE: Kuhanje i hrana na moru (29.9.2015 12:32:45)

Djesi Ana, kućo stara!




bebacha -> RE: Kuhanje i hrana na moru (29.9.2015 12:36:35)


IZVORNA PORUKA: Compton

Neznam kakvu vi naviku imate, al ja volim kad odem na more pa da tamo jedem sa restorana ili kupujem hranu na moru, a ne da vucem od kuce sa sobom na more :D
____________________
Apartmani na moru


ma imamo naviku da nosimo paštete,pdajz,pretis lonac,zaleđeno meso,gajbu pive[sm=jezicek.gif]




ladyblue RR -> RE: Kuhanje i hrana na moru (29.9.2015 12:51:37)

Ana je hit [sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif]




minja_ -> RE: Kuhanje i hrana na moru (29.9.2015 13:32:10)

Mi ponesemo zaleđene gulaš, supu od koljenice, svo posuđe jer mi se gadi ono u apartmanima. Jednom sam pred gazdaricom otkuhavala njen escajg i case u serpi na sporetu i ona pitala da ostavim mm i da se udam za njenog sina[sm=jezicek.gif]
konzerve, sireve, brasno[sm=jezicek.gif] kupujem samo hljeb. Voce je takodje bosansko, ponesemo šLiva i jabuka[sm=jezicek.gif]




Stranica: <<   < Prethodna stranica  8 9 10 11 [12]