RE: sulejman veličanstveni (Puna verzija)

Forum >> [Porodični život] >> Naša svakodnevica >> Knjiga, film i muzika



Poruka


djoisa -> RE: sulejman veličanstveni (8.3.2013 20:22:36)

sto nam ovo veceras nema Hureme?




sabinos -> RE: sulejman veličanstveni (8.3.2013 20:29:48)

i mi se bili nacalili da gledamo kad sipak[sm=zmeden.gif]




djoisa -> RE: sulejman veličanstveni (8.3.2013 20:33:59)

ovo je prvi dan u sedmici da sam mogla odgledati cijelu epizodu..bas bezveze..inace pogledam samo po 20tak minuta




Medić* -> RE: sulejman veličanstveni (8.3.2013 21:36:10)

I ja se spremila za gledanje, ali nista. Je li moguce da nemaju vise otkupljenih epizoda ?




SdZ -> RE: sulejman veličanstveni (8.3.2013 21:40:35)

Na kojoj televiziji gledate? Na RTLu nikad ne prikazuju petkom.




Medić* -> RE: sulejman veličanstveni (8.3.2013 21:43:49)


IZVORNA PORUKA: SdZ

Na kojoj televiziji gledate? Na RTLu nikad ne prikazuju petkom.


OBN :)




ninuska -> RE: sulejman veličanstveni (9.3.2013 15:19:39)

joj, i ja se sinoc namjestila da gledam kad poce neka indijska serija. Mislim da se vise nece emitirati petkom




aazra -> RE: sulejman veličanstveni (17.3.2013 12:46:22)

Moze li mi neko reci sta ce biti sa Nigar..hoce li otkriti da joj je kcerka ziva, kome ju je Hatidza dala, hoce li je naci [sm=smiley13.gif]




Ben 10 -> RE: sulejman veličanstveni (17.3.2013 13:00:32)

Ja nisam gledala ove sedmice nego jednu epizodu u ponedjeljak ,mogu misliti sta se sve desilo ,dodje mi da se presaltam na OBN ,svakako su ublizu sa epizodama.




mama Nermina -> RE: sulejman veličanstveni (17.3.2013 19:21:59)


IZVORNA PORUKA: aazra

Moze li mi neko reci sta ce biti sa Nigar..hoce li otkriti da joj je kcerka ziva, kome ju je Hatidza dala, hoce li je naci [sm=smiley13.gif]



Nigar ce naci kcerku,ako imas vremena na balkanje.net imas sve spizode do 90 a traju po sat i po[sm=bravo.gif][sm=bravo.gif] bez reklama[sm=bravo.gif]




Mirkica -> RE: sulejman veličanstveni (18.3.2013 10:53:44)

http://www.sultanova-druzba.com/velicanstveno-stoljece.html

evo jedana dobra emisija tema kako je nastala serija i kako su to sve oni organizovali i pripremali tako da mozete sami da vidite koliko to odskace od historije sta je i kako je , bez da nama neko pamet soli :)))) ipak ovi ljudi su se toliko unjueli u taj projekat toliko posvetili se ovom vremenu pa eto lijepo je pogledati :)))




aazra -> RE: sulejman veličanstveni (18.3.2013 11:17:07)


IZVORNA PORUKA: mama Nermina


Nigar ce naci kcerku,ako imas vremena na balkanje.net imas sve spizode do 90 a traju po sat i po[sm=bravo.gif][sm=bravo.gif] bez reklama[sm=bravo.gif]


Hvala ti mama Nermina..ma bolje da ne idem, ne bi mogla stati dok sve ijednu ne bi pregladala [sm=smiley36.gif] Ok, bitno je da će je naći...jer, nisu još uvijek prikazali da je ziva, pa da nisam negdje vidjela sliku nje s curicom ili neki isječak mislila bi da ju je zaista Hatidze dala ubiti [sm=hudicek1.gif]




madam x -> RE: sulejman veličanstveni (18.3.2013 22:39:15)

Mirkice, ne radi link.




Hannica -> RE: sulejman veličanstveni (22.3.2013 21:07:24)

Zna li neko sta ce desiti sa Firuze,hoce li se Hurem uspjeti rijesiti nove suparnice?[sm=smiley1.gif]




amela2208 -> RE: sulejman veličanstveni (22.3.2013 21:10:41)


IZVORNA PORUKA: Hannica

Zna li neko sta ce desiti sa Firuze,hoce li se Hurem uspjeti rijesiti nove suparnice?[sm=smiley1.gif]

naravno da ce se rijesiti Firuze. Firuza ce da ode odakle je i dosla.




Hannica -> RE: sulejman veličanstveni (22.3.2013 21:13:25)

Firuza ce da ode odakle je i dosla.

Gdje to bijese,nisam upratila.[sm=jezicek.gif]




amela2208 -> RE: sulejman veličanstveni (22.3.2013 21:17:10)


IZVORNA PORUKA: Hannica

Firuza ce da ode odakle je i dosla.

Gdje to bijese,nisam upratila.[sm=jezicek.gif]

Nisam ukontala sto si htjela pitat? Hurem ce da otkrije pravo lice od Firuze i nju ce Sulejman otjerati iz Saraja....




Hannica -> RE: sulejman veličanstveni (22.3.2013 21:21:55)

a tako.Ma ne pratim je to redovno,jednu epizodu mjesecno,odprilike.[sm=smiley36.gif] Nisam znala da ta Firuze nesto muti,vidjela sam samo da se Suljo ko zajubio.[sm=smiley36.gif]




Mirkica -> RE: sulejman veličanstveni (22.3.2013 21:32:00)


IZVORNA PORUKA: zinanina

Mirkice, ne radi link.


vidi stvarno ako nadjem ponovo postavicu

Firuze ce se sama rijesiti hahahahah

FELIX a nije ona popila otrov kako ti rece .




amela2208 -> RE: sulejman veličanstveni (22.3.2013 21:36:25)


IZVORNA PORUKA: Hannica

a tako.Ma ne pratim je to redovno,jednu epizodu mjesecno,odprilike.[sm=smiley36.gif] Nisam znala da ta Firuze nesto muti,vidjela sam samo da se Suljo ko zajubio.[sm=smiley36.gif]

hhahahah Suljo[sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif]ma zaljubio se ali Hurem ce ga razljubit.
Mirkice popila je Firuza nesto iz bocice ali nije to bila otrov vec neki lijek za uspavljivanje




Hannica -> RE: sulejman veličanstveni (22.3.2013 21:52:42)

Sejtan jedan,bas je zaljubljiv,ko zna gdje bi mu bio kraj da mu nije Huremke.[sm=smiley36.gif]




aazra -> RE: sulejman veličanstveni (22.3.2013 21:53:28)

A kada će se saznati da je dijete od Nigar zivo...do sad je niko i ne spominje.. [sm=zmeden.gif]i gdje je ako je ziva, daj reciteeee [sm=smiley36.gif]




Brisani uporabnik -> [Obrisana poruka] (22.3.2013 21:55:58)

[Sadržaj poruke je obrisan]




aazra -> RE: sulejman veličanstveni (22.3.2013 22:37:26)

Hurem je prava "poslovna" zene, svaki dogovor ispostuje [sm=bravo.gif]

Jedva cekam to i da se rijese Firuze [sm=smiley36.gif], ma iskreno i ne navijam toliko za Hurem (ruku na srce pretjerala je u zadnje vrijeme) koliko mi se ostale zene tamo gade, posebno Hatidze [sm=smiley11.gif]

Ali, kako ce Nigar doci do nje, moze li samo u jednoj recenici...[sm=smiley1.gif]

P.S. Na obn-u jos traje ona bitka oko Tabrisa, oni se nisu vratili, jedino se Nigar vratila u harem, a Hurem jos ne zna da je Suljo vara s Firuze [sm=smiley36.gif]




aazra -> RE: sulejman veličanstveni (29.3.2013 20:42:27)

Veceras nema serije a bas se zahuktalo...[sm=jezicek.gif] Nego ja gledam sadrzaj, nigdje se ne spominje nista novo vezano za Nigarinu kcerku, ali valjda sam nestrpljiva...[sm=smiley36.gif]

Po nacinu na koji je Ibrahim razgovarao s Nigar ne bi se reklo da mu je nesto stalo da zna sta se desilo s djetetom...[sm=smiley13.gif]

I dalje me zanima kako ce to sve biti, kako ce se saznati, ali eto moram se strpiti...[sm=smiley36.gif]

A ovaj mali Mustafa krenuo "babinim stopama", sto se zena tice [sm=jezicek.gif], mada mi se cini da je iskreniji, ono kad je s jednom samo nju i voli...sta ce sada biti voli onu Helenu, a Fatma trudna [sm=zmeden.gif]?




Stranica: <<   < Prethodna stranica  30 31 [32] 33 34   Sljedeća stranica >   >>