RE: sulejman veličanstveni (Puna verzija)

Forum >> [Porodični život] >> Naša svakodnevica >> Knjiga, film i muzika



Poruka


chantal -> RE: sulejman veličanstveni (9.4.2013 17:27:50)

Ja sam čitala da je RTL plaćao po epizodi 5000 € [sm=smiley3.gif] i baš su mi bezveze ovi prekidi,pa nastavljam na netu gledati




melin -> RE: sulejman veličanstveni (9.4.2013 17:32:44)

ma da i ja ponekad pogledam natabanu pa vidim da jos uvijek traje 3.sezona
[sm=zmeden.gif]




Visnja RR -> RE: sulejman veličanstveni (9.5.2013 13:27:05)

http://www.depo.ba/ekran/veceras-posljednja-epizoda-sulejmana-velicanstvenog




lady_bubamara -> RE: sulejman veličanstveni (28.5.2013 16:14:41)

jel ovo istina???

http://www.istinito.com/index.php/magazin/film/item/8434-stize-nova-hurem-turci-zamijenili-glavnu-glumicu-u-sulejmanu-foto.html


niđe veze , baš bezveze , ova ista Zorica Brunclik iz mlađih dana još samo da ima ljubičanstvenu boju kose!




aazra -> RE: sulejman veličanstveni (29.5.2013 13:31:15)

Istina, sad je definitivno [sm=smiley19.gif]

Navodno se bori s tezim oblikom depresije, cak je smjestena u bolnicu, otac joj se javlja na mobilni, ni sam kim ne zeli kontakt [sm=smiley19.gif]

Ne znam sta da mislim vjerujem da je tri godine snimanja iscrpilo, ali opet mi nije jasno zasto odustaje sad tako malo prije kraja...[sm=smiley13.gif]

A ova nova glumica mora se prizanti zaista lici na onu pravu Hurrem ako pogledate njenu sliku na wikipediji, naravno ako je tako slicno izgledala u stavrnosti...i vise nego Meryem..ali bez nje serija nikad nece biti ista, ja sam najvise zbog nje i gledala...nadam se da ce uskoro zavrsiti, privest kraju pa da se ako nista sjecamo serije po nasoj "pravoj" Huremi [sm=smiley36.gif]




Ben 10 -> RE: sulejman veličanstveni (3.6.2013 9:49:36)

http://www.bljesak.info/web/article.aspx?a=9d406146-155f-4bfd-85a3-342afd14705b&c=a76d03e1-6e68-46ef-9626-00aa1c12c7ae




Mirkica -> RE: sulejman veličanstveni (3.6.2013 10:21:41)


IZVORNA PORUKA: aazra

Istina, sad je definitivno [sm=smiley19.gif]

Navodno se bori s tezim oblikom depresije, cak je smjestena u bolnicu, otac joj se javlja na mobilni, ni sam kim ne zeli kontakt [sm=smiley19.gif]

Ne znam sta da mislim vjerujem da je tri godine snimanja iscrpilo, ali opet mi nije jasno zasto odustaje sad tako malo prije kraja...[sm=smiley13.gif]

A ova nova glumica mora se prizanti zaista lici na onu pravu Hurrem ako pogledate njenu sliku na wikipediji, naravno ako je tako slicno izgledala u stavrnosti...i vise nego Meryem..ali bez nje serija nikad nece biti ista, ja sam najvise zbog nje i gledala...nadam se da ce uskoro zavrsiti, privest kraju pa da se ako nista sjecamo serije po nasoj "pravoj" Huremi [sm=smiley36.gif]

ja sam citala da ce se snimanje obustaviti do daljnjeg radi njene bolesti , sada videjcemo mislim da ce ona ipak se vratiti ona je stvarnooo al stavrnooo ponjela ovu ulogu tako mocno




Medić* -> RE: sulejman veličanstveni (3.6.2013 10:31:13)

IZVORNA PORUKA: Ben 10

http://www.bljesak.info/web/article.aspx?a=9d406146-155f-4bfd-85a3-342afd14705b&c=a76d03e1-6e68-46ef-9626-00aa1c12c7ae


Uzas. Protestiraju oni vise cini mi se zbog zabrane alkohola a ne zbog izmjene stogodisnjeg parka.

https://www.facebook.com/photo.php?fbid=520023788056052&set_=a.107437515981350.4253.107259812665787&type=1&ref=nf




aazra -> RE: sulejman veličanstveni (3.6.2013 12:23:16)

Ne bi da ulazim u politiku, ni da idem OT, no ovo sto se desava je cisti teror nad gradjanima, nadam se da nece zavrsiti kao sa Sirijom...prekinute su im telefonske veze, na ulicama ima mnogo povrijedjenih zena, starca i djece, bacaju se plinske bombe na civile...[sm=smiley19.gif]

http://www.vecernji.hr/vijesti/drugi-dan-prosvjeda-istanbulu-policija-se-dalje-brani-suzavcima-clanak-562884

Neka nase molitve budu sa ovim narodom, jer niko ne zasluzuje da bude terorisan, zar ne [sm=smiley2.gif] [sm=smiley31.gif]

Evo i naseg Sulje, tj. Halita na demonstracijama....

http://depo.ba/hronika/i-sulejman-velicanstveni-potestuje-na-ulicama-istanbula




Medić* -> RE: sulejman veličanstveni (3.6.2013 12:49:00)

Sigurno iza nereda koji su uzdrmali Tursku ipak stoje neki dublji razlozi od budućnosti parka u srcu Istanbula vjeruju i vladajući, koji tvrde kako "neke obavještajne službe i provokatori žele stvoriti nerede i tenzije u Turskoj" Bog zna sta i ko se u pozadini krije. Uostalom ovo nije tema o tome :)))) I meni je zao neduznog naroda.




canim -> RE: sulejman veličanstveni (3.6.2013 13:21:07)

Draga aazra ja zaista ne zelim ulaziti u dublju diskusiju vezano za situaciju u Istanbulu ali mi je smjesno kako nasi mediji pokusavaju napraviti od toga kao da je ratno stanje, kakve prekinute telefonske linije, kakve gasne bombe ???? Zaista smjesno u Istanbulu je sasvim normalan radni dan [sm=smiley1.gif]

A i to sto je bilo to se radi o sacici ljudi koji su pokusali napraviti nerede skrivajuci se pod "proteste za park"

Turska je svjesna svega onog sto je trenutna vlada ucinila prema njima pa tako u zadnjih 10tak godina su ekonomski puno jaci plus da ne pominjem koliko su ne zavisni od ostalih drzava kako finansiski pa tako i materijalno a u mogucnosti su da proizvode bukvalno sve i da nezavisno funkcionisu od ostalih drzava.
Eh sad naravno ima i druga strana koja ne zeli jaku Tursku i kojoj je cilj praviti ovakve incidente...ali necemo ulaziti u to [sm=smiley1.gif]





Medić* -> RE: sulejman veličanstveni (3.6.2013 14:02:06)

IZVORNA PORUKA: canim

Draga aazra ja zaista ne zelim ulaziti u dublju diskusiju vezano za situaciju u Istanbulu ali mi je smjesno kako nasi mediji pokusavaju napraviti od toga kao da je ratno stanje, kakve prekinute telefonske linije, kakve gasne bombe ???? Zaista smjesno u Istanbulu je sasvim normalan radni dan [sm=smiley1.gif]

A i to sto je bilo to se radi o sacici ljudi koji su pokusali napraviti nerede skrivajuci se pod "proteste za park"

Turska je svjesna svega onog sto je trenutna vlada ucinila prema njima pa tako u zadnjih 10tak godina su ekonomski puno jaci plus da ne pominjem koliko su ne zavisni od ostalih drzava kako finansiski pa tako i materijalno a u mogucnosti su da proizvode bukvalno sve i da nezavisno funkcionisu od ostalih drzava.
Eh sad naravno ima i druga strana koja ne zeli jaku Tursku i kojoj je cilj praviti ovakve incidente...ali necemo ulaziti u to [sm=smiley1.gif]




Zato i rekoh da je stogodisnji park najmanji razlog za ove tzv proteste. Protesti postoje ali ni malo u ovolikoj mjeri koliko se medijska hajka digla.

Upravo neke vanjske i unutrasnje sile ne mogu podnjeti Tursku kao jaku silu pa traze bilo kakve razlioge da zapocnu nemire.

Ovo je duboka tema a kako vidim FB i mediji su pogodna tlo za sirenje svakakvih informacija/dezinformacija.

A najvise mi smjesno sto Sulju prikazuju u demonstracijama, ko neki vazan lik [sm=smiley36.gif] Uostalom necemo u politiku ovdje :)




canim -> RE: sulejman veličanstveni (3.6.2013 14:13:13)

Ma kod njih ovakvu frku znaju i navijaci napraviti radi neke utakmice, oni su navikli na to, pa Istanbul je samo 18 mil ljudi, nemozes ocekivati da svima sve odgovara, evo nas u Bosni nema ni 4 mil a nemozemo se ni oko cega dogovoriti [sm=smiley36.gif] to ko mali kvartic u Istanbulu [sm=smiley36.gif]

Nego se medijski to napuhuje, prikazuje kao ratno stanje a tamo je to njima sasvim normalno....a suljo je glavni, sulju za preCjednika [sm=jezicek.gif]




canim -> RE: sulejman veličanstveni (3.6.2013 14:19:04)

Evo uzivo neki dijelovi Istanbula [sm=smiley1.gif]

http://www.ibb.gov.tr/en-US/Organization/MunicipalHistory/Pages/Live_City_View_in_Istanbul.aspx




Medić* -> RE: sulejman veličanstveni (3.6.2013 14:23:51)


IZVORNA PORUKA: canim

Ma kod njih ovakvu frku znaju i navijaci napraviti radi neke utakmice, oni su navikli na to, pa Istanbul je samo 18 mil ljudi, nemozes ocekivati da svima sve odgovara, evo nas u Bosni nema ni 4 mil a nemozemo se ni oko cega dogovoriti [sm=smiley36.gif] to ko mali kvartic u Istanbulu [sm=smiley36.gif]

Nego se medijski to napuhuje,
prikazuje kao ratno stanje a tamo je to njima sasvim normalno....a suljo je glavni, sulju za preCjednika [sm=jezicek.gif]


Da.

A predsjednik meni se Suljo ne svidja ali evo na temi moze biti [sm=smiley36.gif]




canim -> RE: sulejman veličanstveni (3.6.2013 14:30:15)


IZVORNA PORUKA: medic slatki


IZVORNA PORUKA: canim

Ma kod njih ovakvu frku znaju i navijaci napraviti radi neke utakmice, oni su navikli na to, pa Istanbul je samo 18 mil ljudi, nemozes ocekivati da svima sve odgovara, evo nas u Bosni nema ni 4 mil a nemozemo se ni oko cega dogovoriti [sm=smiley36.gif] to ko mali kvartic u Istanbulu [sm=smiley36.gif]

Nego se medijski to napuhuje,
prikazuje kao ratno stanje a tamo je to njima sasvim normalno....a suljo je glavni, sulju za preCjednika [sm=jezicek.gif]


Da.

A predsjednik meni se Suljo ne svidja ali evo na temi moze biti [sm=smiley36.gif]


ali kako ti se ne svidja pa to je Sultan Sulejman tj mr Halit glavom i bradom [sm=sad.gif] [sm=smiley36.gif]




Medić* -> RE: sulejman veličanstveni (3.6.2013 14:32:57)


IZVORNA PORUKA: canim


IZVORNA PORUKA: medic slatki


IZVORNA PORUKA: canim

Ma kod njih ovakvu frku znaju i navijaci napraviti radi neke utakmice, oni su navikli na to, pa Istanbul je samo 18 mil ljudi, nemozes ocekivati da svima sve odgovara, evo nas u Bosni nema ni 4 mil a nemozemo se ni oko cega dogovoriti [sm=smiley36.gif] to ko mali kvartic u Istanbulu [sm=smiley36.gif]

Nego se medijski to napuhuje,
prikazuje kao ratno stanje a tamo je to njima sasvim normalno....a suljo je glavni, sulju za preCjednika [sm=jezicek.gif]


Da.

A predsjednik meni se Suljo ne svidja ali evo na temi moze biti [sm=smiley36.gif]


ali kako ti se ne svidja pa to je Sultan Sulejman tj mr Halit glavom i bradom [sm=sad.gif] [sm=smiley36.gif]


Da i to sa hanumom [sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif] Kao Broz i Jovanka [sm=smiley36.gif]

Neka ih oni nama u glumacku ekipu....Meni je Erdogan zakon [sm=smiley36.gif]




canim -> RE: sulejman veličanstveni (3.6.2013 14:41:24)

Hurem mu otisla pa covjek ima vremena, sta ce, mora si naci hobi [sm=jezicek.gif]

Ma Halit moze za virtuelnog preCjednika [sm=smiley36.gif] a za Tursku naravno Erdogan i Gul [sm=bravo.gif] samo naprijed




Medić* -> RE: sulejman veličanstveni (3.6.2013 14:45:18)


IZVORNA PORUKA: canim

Hurem mu otisla pa covjek ima vremena, sta ce, mora si naci hobi [sm=jezicek.gif]

Ma Halit moze za virtuelnog preCjednika [sm=smiley36.gif] a za Tursku naravno Erdogan i Gul [sm=bravo.gif] samo naprijed


Da, da :)))))




Mirkica -> RE: sulejman veličanstveni (4.6.2013 9:20:03)

a sto me svadba od Mirhiman nasikira :(( bas sam se rastuzila posebno kad ono ono govori [sm=smiley19.gif][sm=smiley19.gif][sm=smiley19.gif][sm=smiley19.gif][sm=smiley19.gif][sm=smiley19.gif]




lady_bubamara -> RE: sulejman veličanstveni (4.6.2013 9:33:37)


IZVORNA PORUKA: medic slatki


IZVORNA PORUKA: canim


IZVORNA PORUKA: medic slatki


IZVORNA PORUKA: canim

Ma kod njih ovakvu frku znaju i navijaci napraviti radi neke utakmice, oni su navikli na to, pa Istanbul je samo 18 mil ljudi, nemozes ocekivati da svima sve odgovara, evo nas u Bosni nema ni 4 mil a nemozemo se ni oko cega dogovoriti [sm=smiley36.gif] to ko mali kvartic u Istanbulu [sm=smiley36.gif]

Nego se medijski to napuhuje,
prikazuje kao ratno stanje a tamo je to njima sasvim normalno....a suljo je glavni, sulju za preCjednika [sm=jezicek.gif]


Da.

A predsjednik meni se Suljo ne svidja ali evo na temi moze biti [sm=smiley36.gif]


ali kako ti se ne svidja pa to je Sultan Sulejman tj mr Halit glavom i bradom [sm=sad.gif] [sm=smiley36.gif]


Da i to sa hanumom [sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif] Kao Broz i Jovanka [sm=smiley36.gif]

Neka ih oni nama u glumacku ekipu....Meni je Erdogan zakon [sm=smiley36.gif]



[sm=smiley36.gif] ajde Medić bježi tamo , kad se ne upiša zbog tebe [sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif] hahahha

joj ti si meni zakon majke mi [sm=smiley36.gif]




teacher75 -> RE: sulejman veličanstveni (4.6.2013 9:34:22)


IZVORNA PORUKA: medic slatki

IZVORNA PORUKA: Ben 10

http://www.bljesak.info/web/article.aspx?a=9d406146-155f-4bfd-85a3-342afd14705b&c=a76d03e1-6e68-46ef-9626-00aa1c12c7ae


Uzas. Protestiraju oni vise cini mi se zbog zabrane alkohola a ne zbog izmjene stogodisnjeg parka.

https://www.facebook.com/photo.php?fbid=520023788056052&set_=a.107437515981350.4253.107259812665787&type=1&ref=nf

i ja bih protestirala[sm=smiley36.gif]




Medić* -> RE: sulejman veličanstveni (4.6.2013 9:35:38)


IZVORNA PORUKA: teacher75


IZVORNA PORUKA: medic slatki

IZVORNA PORUKA: Ben 10

http://www.bljesak.info/web/article.aspx?a=9d406146-155f-4bfd-85a3-342afd14705b&c=a76d03e1-6e68-46ef-9626-00aa1c12c7ae


Uzas. Protestiraju oni vise cini mi se zbog zabrane alkohola a ne zbog izmjene stogodisnjeg parka.

https://www.facebook.com/photo.php?fbid=520023788056052&set_=a.107437515981350.4253.107259812665787&type=1&ref=nf

i ja bih protestirala[sm=smiley36.gif]


Znam [sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif]

Ninuli [sm=smiley31.gif][sm=smiley2.gif]




Mirkica -> RE: sulejman veličanstveni (4.6.2013 9:44:32)

Da je Bosni jedan Erdogan da je digne iz mrtvih . Kad su sve zemlje bile u krizi jedina Turska nije isla na dole nego na gore , ekonomski je ojacala skroz ako nastave tako postace toliko jaki da im nece trebat ni istok ni zapad , Sulejman se borio an svoj nacin Erdogan na svoj :)))) a haman to neko i ne voli jer nije malo Turaka na granici Evrope jos ako ojacaju sami geldate seriju vidite sve a nista se nije promjenilo do dana danasnjeg.




aazra -> RE: sulejman veličanstveni (4.6.2013 11:45:32)

Ma meni je zalosno, ako ne i smijesno sto se mi toliko sekiramo oko turskog premijera kao da nemamo svojih problema, u nasoj drzavi je sve super, plate ne kasne, svi imaju posao, ljudska i djecija prava se postuju...pa zato nemamo drugih briga nego da opstane Erdogan...[sm=smiley21.gif] Inace smo narod s kojim mozes kako hoces, politicari to jako dobro znaju, pa kad ljudi u nekim zemljama protestuju zbog neceg s cim se ne slazu odmah reagujemo kao "nisu normalni, bune se, a sve im super" (kao nama, je li) [sm=jezicek.gif]

A i ta neka nada o kojoj smo vec pricali ovdje da ce nam Turska pomoci, hoce kako da ne, kao sto su nas prodali na Berlinskom kongresu kad su shvatili da im nismo vise u interesu...

Oprostite ako sam gruba, ali i sam je uvazeni Erdogan bio vise nego prost kad nam je tokom jednom svog dolaska porucio da se je...o, naravno ne direktno ali mnogi su tu njegovu izjavu da svi imamo po petero djece shvatili tako...ili se ipak on iskreno brine za nas natalitet...[sm=jezicek.gif]





Stranica: <<   < Prethodna stranica  32 33 [34] 35 36   Sljedeća stranica >   >>