RE: sulejman veličanstveni (Puna verzija)

Forum >> [Porodični život] >> Naša svakodnevica >> Knjiga, film i muzika



Poruka


aazra -> RE: sulejman veličanstveni (4.6.2013 11:50:22)

IZVORNA PORUKA: Mirkica

a sto me svadba od Mirhiman nasikira :(( bas sam se rastuzila posebno kad ono ono govori [sm=smiley19.gif][sm=smiley19.gif][sm=smiley19.gif][sm=smiley19.gif][sm=smiley19.gif][sm=smiley19.gif]


Je li ti to gledas online...pretpostavljam da je to scena kada se udaje za Rustema [sm=smiley13.gif], meni je ona u seriji omiljeni lik, osim naravno Hurem, koju ili zavolis ili ne [sm=smiley4.gif]

Inace je Mihrimah bila nesretna s Rustemom i u stvarnosti, no za razliku od svoje majke imala je neke svoje hobije, putovala po carstvu, cak se negdje spominje da je voljela umjetnost, podrzavala razne umjetnike, mislim da je bila dosta savremena zena za to doba, ja je zamisljam bas onako kao u seriji [sm=smiley20.gif]




Medić* -> RE: sulejman veličanstveni (4.6.2013 14:32:12)

IZVORNA PORUKA: aazra

Ma meni je zalosno, ako ne i smijesno sto se mi toliko sekiramo oko turskog premijera kao da nemamo svojih problema, u nasoj drzavi je sve super, plate ne kasne, svi imaju posao, ljudska i djecija prava se postuju...pa zato nemamo drugih briga nego da opstane Erdogan...[sm=smiley21.gif] Inace smo narod s kojim mozes kako hoces, politicari to jako dobro znaju, pa kad ljudi u nekim zemljama protestuju zbog neceg s cim se ne slazu odmah reagujemo kao "nisu normalni, bune se, a sve im super" (kao nama, je li) [sm=jezicek.gif]

A i ta neka nadma o kojoj smo vec pricali ovdje da ce nam Turska pomoci, hoce kako da ne, kao sto su nas prodali na Berlinskom kongresu kad su shvatili da im nismo vise u interesu...

Oprostite ako sam gruba, ali i sam je uvazeni Erdogan bio vise nego prost kad nam je tokom jednom svog dolaska porucio da se je...o, naravno ne direktno ali mnogi su tu njegovu izjavu da svi imamo po petero djece shvatili tako...ili se ipak on iskreno brine za nas natalitet...[sm=jezicek.gif]




Sto onda draga postavljate ove linkove sa Suljketom i demonstrantima ??? I meni je to pravo smijesno. Izvini pises o necemu o cemu nemas pojma, bez uvrede [sm=smiley1.gif]




canim -> RE: sulejman veličanstveni (4.6.2013 14:58:49)

Tema je Sulejman velicanstveni zar ne ?

Ja se slazem sa aazrom da je zalosno koliko se mi u Bosni mjesamo u tudja posla i koliko mislimo da sve znamo (citajuci iz nekih nepouzdanih ili rekla/kazala izvora) dok nam je drzava u kolapsu i nista ne funkcionise kako treba...

Da nam je bar jedan politicar upola odgojen, pametan i obrazovan kao Erdogan pa da nam bar malo krene...ali o tome mozemo sanjati...




Medić* -> RE: sulejman veličanstveni (4.6.2013 15:01:09)

I bolje da se vratimo temi u svakom slucaju :)




canim -> RE: sulejman veličanstveni (4.6.2013 15:07:32)

eveeett...samo ja negledam sulejmana pa nemam sta pametno reci, odoh ja s teme [sm=smiley36.gif]




canim -> RE: sulejman veličanstveni (5.6.2013 11:12:58)

http://storify.com/harisalisic/fake-information-about-protests-in-istanbul-turkey#publicize

Na linku se moze naci i video i objava hrvatski medija o Suljinom ucescu na protestima tj link je o laznim informacijama koje sire internetom [sm=smiley1.gif]




Medić* -> RE: sulejman veličanstveni (5.6.2013 17:43:32)

Suljke prodana dusa je dobio 2 miliona eura samo da se slika kako je medju demostrantima, a iz casa u cas ulazi se u trag sa kojih adresa se plasiraju i fotosopiraju one lazne slike i dezinformacije....tako da nema brige [sm=smiley36.gif]

Zato bojkotujem Suljketa i necu ga vise gledati [sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif]




canim -> RE: sulejman veličanstveni (6.6.2013 0:22:04)

Pa rekoh ti ja otisla mu Hurem valja raditi nesto u medjuvremenu [sm=smiley36.gif] on je ipak glumac a i ako je stvarno bio na protestima on je samo igrao ulogu za koju je placen [sm=smiley36.gif]

ali ovo je legendarno, jesam se ismijala

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=nMXMR60yvVg




Dalia_88 -> RE: sulejman veličanstveni (6.6.2013 0:36:41)

Auuu ja tek sad vidim ovu temu..
Ja ne propustam Sulju ni slucajno [sm=smiley36.gif]

Gledam na int online i rado cu da komentarisem s vama o desavanjima [sm=bravo.gif]




aazra -> RE: sulejman veličanstveni (6.6.2013 11:13:39)


IZVORNA PORUKA: canim

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=nMXMR60yvVg



Da, ovako se u Sarajevu brani Erdogan [sm=smiley36.gif]..ovaj napadnuti čovjek je profesor, o sebi pri sebi...svaka mu cas na toleranciji [sm=smiley20.gif] da se meni neko obrati sa hu iz ju ne bih bila tako smirena [sm=jezicek.gif]




canim -> RE: sulejman veličanstveni (6.6.2013 11:19:51)

Pa otkud mu pravo da u ime Bosne protestuje protiv drzave koja je Bosni toliko pomogla ?

Ako on ima problema sa svojom vladom to nek rjesi u Turskoj ili u majici sa svojom zastavom a ne u ime nas !




lady_bubamara -> RE: sulejman veličanstveni (6.6.2013 11:20:23)


IZVORNA PORUKA: aazra


IZVORNA PORUKA: canim

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=nMXMR60yvVg



Da, ovako se u Sarajevu brani Erdogan [sm=smiley36.gif]..ovaj napadnuti čovjek je profesor, o sebi pri sebi...svaka mu cas na toleranciji [sm=smiley20.gif] da se meni neko obrati sa hu iz ju ne bih bila tako smirena [sm=jezicek.gif]


al hu iz ju i goou je najjače, lik je komičan skroz, ko iz neke audicije ili nadrealista da je ispao [sm=smiley36.gif]




canim -> RE: sulejman veličanstveni (6.6.2013 11:26:53)

lik je legenda [sm=smiley36.gif][sm=smiley20.gif] bas tako kao da je ispao iz nadrealista, tacno je predstavio onaj duh Bosne koji su samo nadrealisti znali predstaviti...svaka mu cast [sm=bravo.gif]




Medić* -> RE: sulejman veličanstveni (6.6.2013 12:05:25)


IZVORNA PORUKA: canim

lik je legenda [sm=smiley36.gif][sm=smiley20.gif] bas tako kao da je ispao iz nadrealista, tacno je predstavio onaj duh Bosne koji su samo nadrealisti znali predstaviti...svaka mu cast [sm=bravo.gif]


Ma to je carsijska raja iz Morica hana, lik je super [sm=smiley36.gif]

A ovaj placenik zaista ko je [sm=jezicek.gif]




canim -> RE: sulejman veličanstveni (6.6.2013 12:15:29)


IZVORNA PORUKA: medic slatki


IZVORNA PORUKA: canim

lik je legenda [sm=smiley36.gif][sm=smiley20.gif] bas tako kao da je ispao iz nadrealista, tacno je predstavio onaj duh Bosne koji su samo nadrealisti znali predstaviti...svaka mu cast [sm=bravo.gif]


Ma to je carsijska raja iz Morica hana, lik je super [sm=smiley36.gif]

A ovaj placenik zaista ko je [sm=jezicek.gif]


a ja se pitam otkud ga mm zna [sm=smiley36.gif]




Medić* -> RE: sulejman veličanstveni (6.6.2013 12:20:35)

IZVORNA PORUKA: canim


IZVORNA PORUKA: medic slatki


IZVORNA PORUKA: canim

lik je legenda [sm=smiley36.gif][sm=smiley20.gif] bas tako kao da je ispao iz nadrealista, tacno je predstavio onaj duh Bosne koji su samo nadrealisti znali predstaviti...svaka mu cas_t [sm=bravo.gif]


Ma to je carsijska raja iz Morica hana, lik je super [sm=smiley36.gif]

A ovaj placenik zaista ko je [sm=jezicek.gif]


a ja se pitam otkud ga mm zna [sm=smiley36.gif]



Isto...sa istog mjesta a i ja sam ga pr puta srela...kaze pravo je dobar lik i komican, vidi se uglavnom....[sm=smiley36.gif]




aazra -> RE: sulejman veličanstveni (6.6.2013 12:31:09)


IZVORNA PORUKA: medic slatki

Ma to je carsijska raja iz Morica hana, lik je super [sm=smiley36.gif]

A ovaj placenik zaista ko je [sm=jezicek.gif]


Ne voli isticati gdje sam rođena ali ovakva drskost i bezobrazluk nije odlika SVIH sarajlija u svakom slucaju [sm=smiley1.gif]

Ja koliko sam vidjela covjek nije nikoga uvrijedio, vi cesto zastupate tezu da svako moze hodati kako hoce obucen, pa sto onda ne bi i on...usput, taj lik je profesor, koji nije htio reagovati na ovakvu vrstu provokacije.

Ima i drugih "skupina" koji u ime vjere uznemiravaju druge pa ih niko ne tjera iz ove drzave, ili po vasem misljenju treba protjerati samo Turke koji nisu uz Erdogana [sm=smiley36.gif]




teacher75 -> RE: sulejman veličanstveni (6.6.2013 12:34:42)

potpisujem aazru[sm=smiley1.gif]




teacher75 -> RE: sulejman veličanstveni (6.6.2013 12:35:06)

raja su ga prozvala Sahbaz:
https://fbcdn-sphotos-c-a.akamaihd.net/hphotos-ak-frc1/1597_10151641267190935_1469099348_n.jpg




canim -> RE: sulejman veličanstveni (6.6.2013 12:36:27)

Ja mislim da si ti pogresno protumacila, on ima pravo da se buni na svoju vladu ali pod okriljem svoje zastave, nema pravo da to radi u ime nas iz Bosne i o tome se i radi u ovom videu, dakle ovaj mu se obraca s pitanjem ko je on ustvari i da on ne predstavlja nase gradjane!

A nevidim kakve to ima veze sto je on profesor [sm=zmeden.gif]




anđelo -> RE: sulejman veličanstveni (6.6.2013 12:43:43)

Au
Šta bi sa serijom?Hajmo mi podržati one majke s bebama, malo na proteste kod nas.Man'te se demonstracija u Turskoj.Ja odoh!




aazra -> RE: sulejman veličanstveni (6.6.2013 12:46:54)

IZVORNA PORUKA: canim

Ja mislim da si ti pogresno protumacila, on ima pravo da se buni na svoju vladu ali pod okriljem svoje zastave, nema pravo da to radi u ime nas iz Bosne i o tome se i radi u ovom videu, dakle ovaj mu se obraca s pitanjem ko je on ustvari i da on ne predstavlja nase gradjane!

A nevidim kakve to ima veze sto je on profesor [sm=zmeden.gif]


Sto - sta se radi u ime "nas iz Bosne" no mi tek na ovo reagujemo [sm=zmeden.gif], pretposatvljam da je svako neslaganje s Erdoganom za neke licna uvreda i nema veze naravno sto je ovaj drugi profesor, dovoljno se pokazao kao covjek sto nije reagovao na ovaj napad [sm=smiley1.gif]

Ne moze onda ni svako uzimati sebi za za pravo da govori u ime SVIH sarajlija..ja sam rođena u ovom gradu, mnogi moji su bili u armiji i niko se ovako ne ponasa i ne napada ljude na ulici samo zato sto su drugacije obuceni ili se s necim ne slazu. Govorite onda u svoje ime.




dandi84 -> RE: sulejman veličanstveni (6.6.2013 12:51:20)

Čekaj jel ovo tema o seriji Sulejman Veličanstveni...Kad god da otvorim diskutuje se o nečem drugom...[image]http://www.ringeraja.ba/forum/smileys/smiley21.gif[/image][image]http://www.ringeraja.ba/forum/smileys/smiley21.gif[/image][image]http://www.ringeraja.ba/forum/smileys/smiley21.gif[/image]




Medić* -> RE: sulejman veličanstveni (6.6.2013 12:53:25)

IZVORNA PORUKA: aazra


IZVORNA PORUKA: medic slatki

Ma to je carsijska raja iz Morica hana, lik je super [sm=smiley36.gif]

A ovaj placenik zaista ko je [sm=jezicek.gif]


Ne voli isticati gdje sam rođena ali ovakva drskost i bezobrazluk nije odlika SVIH sarajlija u svakom slucaju [sm=smiley1.gif]

Ja koliko sam vidjela covjek nije nikoga uvrijedio, vi cesto zastupate tezu da svako moze hodati kako hoce obucen, pa sto onda ne bi i on...usput, taj lik je profesor, koji nije htio reagovati na ovakvu vrstu provokacije.

Ima i drugih "skupina" koji u ime vjere uznemiravaju druge pa ih niko ne tjera iz ove drzave, ili po vasem misljenju treba protjerati samo Turke koji nisu uz Erdogana
[sm=smiley36.gif]


Azra draga ko smo mi da odlucujemo koga protjerati, uopste nije o tome rijec :) Vidi se da jeprofesor prodana dusa, ima on svoju zastavu da se obavije ako zeli, sta ce pod okriljem BiH zastave.
Jednostavno polako stvari izlaze na cistac vezano za demonstracije po Turskoj uopste.
Bez veze mi raspravljamo [sm=smiley36.gif]
Sto Andjelo kaze bolje da se pridruzimo nasim demonstrantima vezano za jmbg ( nazalost ja sam na drugom kraju grada)
Manimo se Erdogana, znaju oni kako rijesiti i bez nas iz Bosne i okoline, bez veze bacamo u zaborav Hurem [sm=smiley36.gif]




aazra -> RE: sulejman veličanstveni (6.6.2013 12:56:14)


IZVORNA PORUKA: anđelo

Au
Šta bi sa serijom?Hajmo mi podržati one majke s bebama, malo na proteste kod nas.Man'te se demonstracija u Turskoj.Ja odoh!



I ja to kazem...da mogu otisla bih sigurno, ovako nadam se da se bar malo pika sto je mm tamo [sm=smiley4.gif]

Pa sva ova desavanja prolongiraju snimanje nase omiljene serije, s tim da je sad nastala velika dilema - gledati Suljketa ili ne, s obzirom da je i Halit plaćenik [sm=smiley36.gif]

P.S. Nije Meryem, pa cu ja ipak gledati [sm=smiley14.gif]




Stranica: <<   < Prethodna stranica  33 34 [35] 36 37   Sljedeća stranica >   >>