RE: sulejman veličanstveni (Puna verzija)

Forum >> [Porodični život] >> Naša svakodnevica >> Knjiga, film i muzika



Poruka


chantal -> RE: sulejman veličanstveni (29.3.2013 21:32:56)

Na rtl-u se bliži kraj 3.sezone,pa će valjda pauza uslijediti,a u narednih par epizoda,ako ne već u sljedećoj,će Sulejman narediti Ibrahimovo pogubljenje [sm=smiley13.gif] i baš mi je bila tužna sinoćnja epizoda,uh Sulejmanovo "opraštanje" od Ibrahima,pa scene gdje se Ibrahim prisjeća djetinjstva,pa kad se igra s malom Esmom [sm=smiley13.gif] baš tužno su to sve izveli




chantal -> RE: sulejman veličanstveni (29.3.2013 21:35:10)


IZVORNA PORUKA: felix

a hurem ce ju posjetiti , da su se dogovorile koja izgubi pije otrov i tak ona ce otrov popiti [sm=smiley36.gif]...


Otkud ovo? Neće popiti.




Ben 10 -> RE: sulejman veličanstveni (29.3.2013 21:41:33)


IZVORNA PORUKA: chantal

Na rtl-u se bliži kraj 3.sezone,pa će valjda pauza uslijediti,a u narednih par epizoda,ako ne već u sljedećoj,će Sulejman narediti Ibrahimovo pogubljenje [sm=smiley13.gif] i baš mi je bila tužna sinoćnja epizoda,uh Sulejmanovo "opraštanje" od Ibrahima,pa scene gdje se Ibrahim prisjeća djetinjstva,pa kad se igra s malom Esmom [sm=smiley13.gif] baš tužno su to sve izveli


Ja se sinoc ziva isplaka za ibrahimom ,a nije mi nesto drag.Sulejman se bas premislja.




chantal -> RE: sulejman veličanstveni (29.3.2013 21:48:51)

Isto tako,nije mi bio drag,a sad mi ga baaš žao,malo-malo pa mi naumpane [sm=jezicek.gif] izgleda mi ne gine pustiti koju suzu u ponedj. [sm=smiley4.gif]




Mirkica -> RE: sulejman veličanstveni (29.3.2013 21:50:35)


IZVORNA PORUKA: chantal


IZVORNA PORUKA: felix

a hurem ce ju posjetiti , da su se dogovorile koja izgubi pije otrov i tak ona ce otrov popiti [sm=smiley36.gif]...


Otkud ovo? Neće popiti.


ne nece nego ce bas ispasti da je ona bila doista spiun .




chantal -> RE: sulejman veličanstveni (29.3.2013 21:57:09)

I ono kadijino tumačenje kako da ga pogubi a da ne prekrši datu riječ mi ispade baš,baš bezveze,riješenja i zla [sm=zmeden.gif]




Mirkica -> RE: sulejman veličanstveni (29.3.2013 22:04:48)


IZVORNA PORUKA: chantal

I ono kadijino tumačenje kako da ga pogubi a da ne prekrši datu riječ mi ispade baš,baš bezveze,riješenja i zla [sm=zmeden.gif]


al ga je Ibrahim pretjerao i sam je sebe doveo u opasnost da nije nikada ga niko ne bi nagovorio da ga pogubi jer mu je njegova smrt tesko pala




chantal -> RE: sulejman veličanstveni (29.3.2013 22:13:30)

Slažem se,ali govorim nevezano za Ibrahima,glupo mi ispade samo tumačenje,kao čovjek dok spava kao da je mrtav,pa s toga ne može biti odgovoran za to što se dešava dok je on spavao,i n ataj način Sulejman neće prekršiti svoju riječ,aliiii...valjda odgovoran postaje onog trenutka kad naredi,a mora nekom narediti da ga ubije,čemu onda čekanje noći i da kobajagi zaspe [sm=zmeden.gif]




Ben 10 -> RE: sulejman veličanstveni (29.3.2013 22:16:23)

A sta Hurem uradi ,kako jedno prijateljstvo raskide.




chantal -> RE: sulejman veličanstveni (29.3.2013 22:25:39)

Pa nije se Hurem morala puno ni truditi,Ibrahim je sve sam odradio,a ona se samo postarala da i sultan to sazna [sm=smiley1.gif]




amela2208 -> RE: sulejman veličanstveni (29.3.2013 22:25:39)


IZVORNA PORUKA: Ben 10

A sta Hurem uradi ,kako jedno prijateljstvo raskide.

uh sta ih je prekinula i sta ce ih jos prekinut[sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif] . Sulejman se plasio Ibrahima jer je on postao jak, imao je sva ovlascenja i da je htio mogao je Sulejmuna svrgnut sa vlasti. nego poslije smrti Ibrahimove serija malo postaje bezveze... Ali vidim sad je red na Mustafu valjda....




Ben 10 -> RE: sulejman veličanstveni (29.3.2013 22:27:39)

Ja opet mislim da Ibrahim i nije bio bas dusmanin Sulejmanu.




chantal -> RE: sulejman veličanstveni (29.3.2013 22:29:03)

imao je sva ovlascenja i da je htio mogao je Sulejmuna svrgnut sa vlasti


[sm=smiley25.gif] jedino da ga ubije




amela2208 -> RE: sulejman veličanstveni (29.3.2013 22:33:14)


IZVORNA PORUKA: Ben 10

Ja opet mislim da Ibrahim i nije bio bas dusmanin Sulejmanu.

Pa zato kazem da je htio mogao ga je svrgnut sa vlastiali nije jer ga je bas volio. Malo je pretjerao u zadnje vrijeme svojim odlukama. Meni je licno Ibrahima bilo zao.
chantal pa mogao ga je i ubit i stavit Mustafu da vlada... Za vrijeme osmanlija bilo je stotinama takvih slucajeva. Ne znam koliko ce se pokazat u seriji historija nakon Sulejmana. E tek tu je haos oko prijestola...




chantal -> RE: sulejman veličanstveni (29.3.2013 22:34:02)


IZVORNA PORUKA: Ben 10

Ja opet mislim da Ibrahim i nije bio bas dusmanin Sulejmanu.


Ni u kom slučaju,makar je u seriji prikazano da ga je zaista volio,i uživao u njihovom prijateljstvu,ali je bio nezasitan,i uzimao sebi previše za pravo... pa kap koja je prelila čašu je bila izjava da je Sulejman lav a on krotitelj,i da lav svom krotitelju ne može ništa...




aazra -> RE: sulejman veličanstveni (30.3.2013 10:45:17)

Evo sta ce meni najvise nedostajati u vezi Ibrahima...[sm=rozica.gif] Sreća pa postoji youtube...[sm=smiley1.gif]

http://www.youtube.com/watch?v=YycriINcHdw




Mirkica -> RE: sulejman veličanstveni (30.3.2013 12:48:09)


IZVORNA PORUKA: Ben 10

A sta Hurem uradi ,kako jedno prijateljstvo raskide.


mislim stvarnooo nigdje veze Ibrahim je sam sebi presudio.




Ben 10 -> RE: sulejman veličanstveni (30.3.2013 13:02:13)

IZVORNA PORUKA: Mirkica


IZVORNA PORUKA: Ben 10

A sta Hurem uradi ,kako jedno prijateljstvo raskide.


mislim stvarnooo nigdje veze Ibrahim je sam sebi presudio.


Jeste on sa svojim postupcima dosta sebi naudio ,ali je i ona podpirivala vatru redovno.

Eno samo primjera kada je on isao sa Mustafom na razgovor ,a ona samo Sulejmana pali kako su isli njemu da naude.




Ben 10 -> RE: sulejman veličanstveni (4.4.2013 18:40:31)

http://www.rtl.hr/vijesti/scena/714077/najveci-miljenik-zena-u-hrvatskoj-ponovno-u-sulejmanu/


VEceras se vraca...




Ben 10 -> RE: sulejman veličanstveni (4.4.2013 20:26:27)

Vratio se!!!!

Evo ga!!!




aazra -> RE: sulejman veličanstveni (9.4.2013 13:45:27)

Dokle ste stigli vi na rtl-u, navodno ce poceti reprizirati iz pocetka seriju bas bezveze [sm=zmeden.gif]

Jedva cekam da se raspetlja ovo oko Nigar, napetije mi je sve ovo oko nje nego Hurem i Firuza [sm=smiley36.gif]

Ibrahim toliko molio onu Hatidzu da se pomire, ali nije htio zapaliti ono pismo gdje je rekao da "ni zbog ceg ne zali", i sad kad mu je konacno oprostila, on izgleda kao da je sve to trazi radi nekog cilja, mozda mu je jos stalo do NIgar [sm=smiley1.gif]

Inace mi je Hatidza najgori lik [sm=jezicek.gif]

Nigar dobro igra na dvije strane..samo vidjet cemo do kad...[sm=smiley2.gif]




Ben 10 -> RE: sulejman veličanstveni (9.4.2013 14:32:39)

Zavrsila treca sezona i tek na jesen 4 pocinje.Bas mi nedostaje.




melin -> RE: sulejman veličanstveni (9.4.2013 14:40:22)


IZVORNA PORUKA: Ben 10

Zavrsila treca sezona i tek na jesen 4 pocinje.Bas mi nedostaje.

nije ovo kraj 3.sezone fali ovdje jos serija neznam samo sto prekidose...[sm=hudicek1.gif]




Ben 10 -> RE: sulejman veličanstveni (9.4.2013 14:47:37)


IZVORNA PORUKA: melin


IZVORNA PORUKA: Ben 10

Zavrsila treca sezona i tek na jesen 4 pocinje.Bas mi nedostaje.

nije ovo kraj 3.sezone fali ovdje jos serija neznam samo sto prekidose...[sm=hudicek1.gif]


Ne znam ni ja ,najavljivali su kraj sezone ,mozda imaju samo to otkupljeno.




Hannan -> RE: sulejman veličanstveni (9.4.2013 15:16:17)

U Turskoj nove epizode izlaze jos uvijek 3. sezona...ali je vrjerovatno skupo da uzmiaju friske, nekad sam prositala da kosta 50 000$.




Stranica: <<   < Prethodna stranica  31 32 [33] 34 35   Sljedeća stranica >   >>