Osnovna skola Grbavica 1 (Puna verzija)

Forum >> [Dijete] >> Od đačića do đaka



Poruka


Cinnamon -> Osnovna skola Grbavica 1 (5.2.2013 12:59:22)

zdravo

Molila bih vas ukoliko znate informacije o ovoj skoli da mi kazete. Bile one dobre ili lose.
takodjer, ako imate neku skolu koju preporucujete u opstini Novo Sarajevo bila bih vam zahvalna da podijlite sa mnom.
hvala :*




nanika -> RE: Osnovna skola Grbavica 1 (5.2.2013 15:51:59)

Nemam iskustva sa ovom skolom ali se nadam da neko ima. Ima ova tema pa tamo pitaj[sm=smiley1.gif]http://www.ringeraja.ba/forum/m_80345/mpage_1/key_/tm.htm




nanika -> RE: Osnovna skola Grbavica 1 (5.2.2013 15:52:47)

http://www.ringeraja.ba/forum/m_80345/mpage_27/tm.htm#1478482




R&T@ -> RE: Osnovna skola Grbavica 1 (5.2.2013 17:45:27)

Mislim da moze pitanje i na ovu temu

http://www.ringeraja.ba/forum/m_534332/mpage_7/key_/tm.htm

Toliko je skola da je suvisno otvarati temu za svaku[sm=smiley1.gif]




Brizna majka -> RE: Osnovna skola Grbavica 1 (3.4.2013 13:59:23)

Grbavica 1 nije neka posebna skola. Od svega nabrojanog u reklamama malo sta postoji. Iz straha da nastavnice ne ostanu bez posla, oni se hvale na sve strane. Te bave se djecom, sekcija ova sekcija ona, a vise od pola objavljenog ne postoji.
Mi smo u fazi da djete trazi promjenu skole nakon nepuna 2 razreda. U velikoj dilemi smo jer djete nije tamo happy nikako.  

Nema idealne skole ali 1 savjet potrazite ucitelja koji voli svoj posao, djecu i podnosi roditelje jer 5 godina je dug period u zivotu malaca.





mamana -> RE: Osnovna skola Grbavica 1 (3.4.2013 14:25:28)

Sin od moje sestre završava ovu školu, imao je groznu učiteljicu, jednog velikog ne pedagoga. On joj je bio prva generacija djece koju je učila, nakon čega je prebačena u biblioteku da radi. Nastavnika ima svakakvih i dobrih i loših. 




Varvara Petrovna -> RE: Osnovna skola Grbavica 1 (25.3.2016 15:17:06)

Oj, jucer sam bila na razgovoru za posao. Strasno je to koliko su clanice komisije bile nadmenem umisljene i samouvjerene. Posebno jedna uciteljica, kojoj, nazalost, ne zapamtih ime.
A onda su, nakon sto su vrlo bezobrazno mi stavile na znanje da ne zadovoljavam njihove "kriterije", kao cavke napale skolu koja je poznata kao dobra skola, o cemu svjedoce rezultati te ustanove, a koja je OS "Grbavica I" najveci konkurent i rival.
Onda su nastavile da pricaju kako oni, izgleda, samo primaju genijalce i produkuju genijalce.
[sm=bravo.gif][sm=bravo.gif]




MotherDi -> RE: Osnovna skola Grbavica 1 (5.3.2017 20:55:17)

Najbolje bi Vam bilo da posjetite školu i sami se uvjerite. Mnogo je skeptičnih ljudi koji ne govore iz ličnog iskustva....Ja sam školom prezadovoljna, u biti dijete im je centar svega. Moje dijete je prva tri razreda plakalo kad nije moglo u školu. Imaju fantastične priredbe u kojima učestvuje mnogo djece ( koja žele), odličan produženi boravak, a kuhinja je posebna priča. Samo teta kuharica zna napraviti kupus kako treba...
Najbolje je da se sami uvjerite... LP




teacher75 -> RE: Osnovna skola Grbavica 1 (6.3.2017 11:17:28)

I moje dijete je prvacic u ovoj skoli i za sad smo prezadovoljni. Zaista nemamo nikakvih zamjerki




Stranica: [1]