|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  25 26 [27] 28 29   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Prvačići
19.11.2012 21:29:05   
Blue rose RR
Nažalost jedno je teorija,a sasvim nešto drugo praksa.
Ko god tvrdi da je škola igra, grdno se vara.

Mi smo večeras došli sa roditeljskog sastanka, i ja sam kao roditelj prezadovoljna.

_____________________________

"Ja jesam siromah i samo snove imam. Pred noge tvoje polažem ih. Nježno gazi, jer gaziš po snovima mojim.“
W. B. Y

(odgovor članu didasa)
Neposredna veza do poruke: 651
   RE: Prvačići
17.2.2013 11:44:49   
nanika
Za mame jedna interesantna stranica...mozete djecici isprintati listove da vjezbajuuser posted image

http://zlatna-djeca.blogspot.com/2011/08/radni-listovi-od-prvog-do-cetvrtog.html

_____________________________

Curica 2006
Dečko 2009

(odgovor članu didasa)
Neposredna veza do poruke: 652
   RE: Prvačići
21.3.2013 21:44:08   
mama75
Evo nesto jako dobro za sve roditelje cija djeca ove godine krecu u 1. razred ( u bilo koju skolu, ne samo za ovu u kojoj se radionica odrzava).
https://www.facebook.com/events/371456509635562/?ref=22

< Poruku je uredio mama75 -- 21.3.2013 21:46:52 >

(odgovor članu nanika)
Neposredna veza do poruke: 653
   RE: Prvačići
21.5.2013 14:03:06   
Lejla Ka
Osnovna škola Mula Mustafa Bašeskija u Logavinoj ulici sutra organizuje Dan otvorenih vrata. Tim povodom učenici i osoblje organizuju Bazar u prizemlju škole. Svaki će razred imati svoj štand i prodavati ručno rađene ukrase, home made hranu i stvari koje su odlučili donirati u svrhu prikupljanja novca za potrebe svog razreda. Bit će šareno i veselo, garantovano. Bazar će biti otvoren od 17 do 19h. Ako ste u blizini, ako vam dijete ove godine kreće u školu i MMB vam je jedna od opcija, ili ako volite provesti par veselih, šarenih, bučnih trenutaka u dobrom i pozitivnom okruženju dobro došli!

_____________________________

Velika princeza E 2005
Maleni veseljak N 2008
I ovo su moja DjeCa pored djece,
i moje Dojenje nakon dojenja

(odgovor članu mama75)
Neposredna veza do poruke: 654
   RE: Prvačići
6.6.2013 11:18:22   
Blue rose RR
Ponosna majka sada već završenog prvačića, od danas smo na raspustu i čekamo drugi razreduser posted image
Iskustvo - prvi razred je sve samo nije igra-kako nam prezentuju.


_____________________________

"Ja jesam siromah i samo snove imam. Pred noge tvoje polažem ih. Nježno gazi, jer gaziš po snovima mojim.“
W. B. Y

(odgovor članu Lejla Ka)
Neposredna veza do poruke: 655
   RE: Prvačići
6.6.2013 11:20:38   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: Blue rose RR

Ponosna majka sada već završenog prvačića, od danas smo na raspustu i čekamo drugi razreduser posted image
Iskustvo - prvi razred je sve samo nije igra-kako nam prezentuju.


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

I mi smo završili svoj prvi razred...meni prošlo brzo...al jutros vidim njoj i nije baš...
ja ustala a ona iz kreveta kaže...mama jel mogu ja spavatiuser posted image rekoh možeš sine ne ideš u školu...a ona kež jupii i nastavila do 9 sati kaže mi nanauser posted image


boldirano potpisujemuser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Blue rose RR)
Neposredna veza do poruke: 656
   RE: Prvačići
6.6.2013 11:27:22   
Blue rose RR
I moja je jutros do pola deset odvalila spavati :)
Dijete željno sna i da mozak odmori :)


_____________________________

"Ja jesam siromah i samo snove imam. Pred noge tvoje polažem ih. Nježno gazi, jer gaziš po snovima mojim.“
W. B. Y

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 657
   RE: Prvačići
1.9.2013 23:42:44   
Hanady RR
Danas moj mali sin kreće u školu – i sve će mu ondje neko vrijeme biti strano i novo i zato bih molio da budete nježni prema njemu. On kreće u pustolovinu koja ga može odvesti preko kontinenata u avanturu koju će vjerojatno pratiti ratovi, tragedija, patnja. Takav će život zahtijevati vjeru, ljubav i hrabrost. Stoga, dragi učitelju, molim vas uhvatite ga za ruku i naučite ga onome što mora znati. Naučite ga, ali blago, ako možete.

Naučite ga da na svakog neprijatelja dolazi i jedan prijatelj. Morat će naučiti da svi ljudi nisu pravedni, ni iskreni. Ali naučite ga također da na svakog podlaca dolazi jedan heroj, na svakog pokvarenog političara jedan predani vođa.

Naučite ga da deset zarađenih centi vrijedi mnogo više nego jedan nađeni dolar, da je u školi mnogo časnije griješiti nego varati. Naučite ga kako dostojanstveno gubiti i kako uživati u pobjedi kada dobiva. Naučite ga da bude obazriv s obazrivima, a nedopustiv s grubima. Naučite ga odmah da je najlakše nadvladati nasilnike.

Odvratite ga od zavisti ako možete, i naučite ga tajni spokojnog osmijeha. Naučite ga, ako možete, kako se nasmijati kada si tužan; naučite ga da suze nisu sramota; naučite ga da slava može biti i u porazu, a očaj u uspjehu. Naučite ga da se ne obazire na cinike.

Naučite ga ako možete čudesnosti knjiga, ali dajte mu također vremena da duboko razmišlja o vječnoj zagonetki ptica na nebu, pčela na suncu i cvijeća na zelenom brežuljku. Naučite ga da vjeruje u vlastite ideje, čak i ako mu svi kažu da su one pogrešne. Pokušajte ome sinu dati snagu da ne slijedi gomilu kada svi to čine. Naučite ga da svakoga sluša, ali naučite ga također da probere sve što čuje i zadrži samo ono dobro što prođe kroz sito istine.

Naučite ga da proda svoje talente i mozak najboljim ponuđačima, ali da nikada ne izvjesi cijenu na svoje srce i dušu. Neka ima hrabrosti biti nestrpljiv, neka ima strpljena biti hrabar. Naučite ga da uvijek ima uzvišenu vjeru u sebe, jer tada će uvijek imati uzvišenu vjeru u čovječanstvo i Boga.

Ovo je veliki nalog, ali pogledajte što možete učiniti. On je tako drag mali dječak, i on je moj sin.

Abraham Lincoln


Sretno svim RR- prvacima i majčicama user posted image user posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Blue rose RR)
Neposredna veza do poruke: 658
   RE: Prvačići
2.9.2013 0:12:29   
dinaa
user posted image user posted image hvala dragauser posted image
Sretno i od mene svim prvacicima!!!

< Poruku je uredio dinaa -- 2.9.2013 0:25:07 >


_____________________________

Moja djeca su moje najvece blago!!!

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 659
   RE: Prvačići
2.9.2013 0:22:35   
Amrino
Hvala Hanady i ovdje <3 !user posted image
Sretno svim prvacicima i od nas...momci su odavno u krevetu a ja evo ne znam šta bih od sebe...Peglati ili ne peglati pitanje je sad user posted image .
Jeste li vi na neko nacin "obiljezavali" taj prvi dan škole...? Ja sam razmišljala o tome da možda kupimo tortu, da zovnemo nanu i sl. Poslije priredbe, koja je sutra u 12, najvjerovatnije cemo "proslaviti" u MCDonaldsu.

_____________________________

Polaznica obuke o dojenju
HAMZA
29.12.2007
IMRAN
03.03.2010



(odgovor članu dinaa)
Neposredna veza do poruke: 660
   RE: Prvačići
2.9.2013 7:13:04   
maja78 RR
Sretno prvacici! a i roditelji user posted image

_____________________________

"Svi mi živimo pod istim nebom, ali nemamo isti horizont." - Konrad Hermann Josef Adenauer

(odgovor članu Amrino)
Neposredna veza do poruke: 661
   RE: Prvačići
2.9.2013 8:05:19   
Romali
Sretno prvačićima user posted image

_____________________________

23.4.2008. A.O. promijenio moj svijet :)
14.4.2014. Z. promijenila našu planetu :)




(odgovor članu maja78 RR)
Neposredna veza do poruke: 662
   RE: Prvačići
2.9.2013 8:07:42   
Mirkica
NAsim dragim prvaciciam sretan polazak u skolu , da dobro uce :)))) i da slusaju ucitelje . user posted image user posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Uspavala sam te duboko ispod grudi , al srce blizu je pa te stalno budi a kad odu svi pa pomisle da dremam , ja oci otvorim da vidim koga nemam , za kraj, za kraj.

BA 13.12.2008

(odgovor članu Romali)
Neposredna veza do poruke: 663
   RE: Prvačići
2.9.2013 8:12:25   
muaaa
Nasim prvacicima,pacicima sretan polazak u skolicu...a i njihovim roditeljimauser posted image

_____________________________

“Temelj ljudske sreće je duboka sigurnost, spontana radost u malim stvarima i velika jednostavnost.”



(odgovor članu Mirkica)
Neposredna veza do poruke: 664
   RE: Prvačići
2.9.2013 8:16:34   
mum82
sretan polazak u skolu malim pacicima,da nam budu zdravi i zivi i sto vise uzivaju u djetinjstvuuser posted image user posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

B -20.11.2010
S -7.7.2012
"Money is numbers and numbers never end.If it takes money to be happy,your search for happiness will never end"


(odgovor članu muaaa)
Neposredna veza do poruke: 665
   RE: Prvačići
2.9.2013 8:37:31   
Blue rose RR
Sretno prvačićima,  a roditeljima sabura - trebat će vam :)

_____________________________

"Ja jesam siromah i samo snove imam. Pred noge tvoje polažem ih. Nježno gazi, jer gaziš po snovima mojim.“
W. B. Y

(odgovor članu mum82)
Neposredna veza do poruke: 666
   RE: Prvačići
2.9.2013 8:45:57   
ziki
Sretno prvačićima user posted image user posted image

_____________________________

Nemam ništa od onog što bi se moglo nazvati bogatstvom i ne žalim mnogo za tim. Možda zbog toga ne poštujem to ni kod drugih. Bogatstvo je za mene ono što mogu ponijeti bilo gdje da odem, a to su uspomene. One ne mogu propasti, ne mogu se potrošiti......

(odgovor članu Blue rose RR)
Neposredna veza do poruke: 667
   RE: Prvačići
2.9.2013 9:28:21   
EEDITH
sretan polazak u školu našim malenim prvačićima ,da im škola ne bude veliko opterećenje i da steknu puno novog znanja i drugara,

a roditeljima puno strpljenja i još jedno lijepo iskustvo user posted image user posted image

_____________________________

U životu ti je najvažnije biti živ,sve ostalo je lahko .........

(odgovor članu ziki)
Neposredna veza do poruke: 668
   RE: Prvačići
2.9.2013 10:27:23   
Emmy
Mi danas spremamo jednog prvačićauser posted image

Smjena generacija, malena u vrtić, a velika seka u školuuser posted image

Posebno se osjećam danas, mada, moram priznati da sam kišu suza prolila na ovoj temi dok su druge mame spremale prvačića, tako mi je to nekako emotivno bilo, ne znam šta mi je danas kada moje dijete ide, jedino ako ne "prelomim" na priredbiuser posted image .

Sve u svemu, divan dan, sretno mame prvaka!!!!!!user posted image

_____________________________

Mamina radost 20.12.2006.
Druga radost stigla 20.08.2010.

(odgovor članu EEDITH)
Neposredna veza do poruke: 669
   RE: Prvačići
3.9.2013 9:23:02   
Lejla Ka
Kako bi jučer?

_____________________________

Velika princeza E 2005
Maleni veseljak N 2008
I ovo su moja DjeCa pored djece,
i moje Dojenje nakon dojenja

(odgovor članu Emmy)
Neposredna veza do poruke: 670
   RE: Prvačići
3.9.2013 9:43:58   
Emmy
Prijem prvačića prošao super, imali su svečanu priredbu i onda upoznavanje sa učiteljicama, kao i šta nam je potrebno od pribora za školu. Puni smo utisaka, svi redom, eh danas ćemo vidjeti prve utiske iz školskih klupicauser posted image

_____________________________

Mamina radost 20.12.2006.
Druga radost stigla 20.08.2010.

(odgovor članu Lejla Ka)
Neposredna veza do poruke: 671
   RE: Prvačići
3.9.2013 9:46:45   
mama75

IZVORNA PORUKA: Emmy

Prijem prvačića prošao super, imali su svečanu priredbu i onda upoznavanje sa učiteljicama, kao i šta nam je potrebno od pribora za školu. Puni smo utisaka, svi redom, eh danas ćemo vidjeti prve utiske iz školskih klupicauser posted image

Samo mi reci gdje je bilo više suza:u vrtiću ili na priredbi? user posted image

(odgovor članu Emmy)
Neposredna veza do poruke: 672
   RE: Prvačići
3.9.2013 10:08:27   
ena23
i moj sin od 4 godine i koji dan je jucer krenuo u skolu. prvi dan je prosao ok, bio je malo tuzan kad smo ga ostavili ali uciteljica kaze da se odmah oraspolozio kad smo mi otisli i da se fino igrao sa djecom i da je njoj citavo vrjeme nesto pricao na nasem user posted image

danas je vec bilo malo gore, znao je sta sljedi pa je od kako je ustao govorio necu ja danas u skolu i kad smo ga ostavili bilo je podosta suzica user posted image valjda bude uskoro malo bolje pa se i on navikne na novu sredinu i novu rutinu...

najgore ce doci tek sljedece sedmice kad bude ostajao od 9 do 15 u skoli... bas je dugo misa mu user posted image

a moram se i pohvaliti da sam u nedjelju samo pola noci proplakala, ponedjeljak nista, ma ko stijena user posted image user posted image

_____________________________

Onaj ko hoce- naci ce nacin, onaj ko nece - naci ce izgovor.

lav prvi- 22.08.2009.
lav drugi- 06.08.2011.


(odgovor članu mama75)
Neposredna veza do poruke: 673
   RE: Prvačići
3.9.2013 10:20:15   
Lady26
Ena kako u skolu, jel nesto kao kod nas predskolsko ili?
Pusa velika za tebe i momke user posted image

_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu ena23)
Neposredna veza do poruke: 674
   RE: Prvačići
3.9.2013 10:31:28   
ena23
pa zovu je skola ali vise je kao vrtic ove prve dvije godine. ali svejedno je obavezno...

joj moram s vama podjeliti, ne znam jesam li ranije pisala ali ja ostala pravo prijatno iznenadjena.. ovdje skola kosta 27 eura godisnje. u tu cjenu je ukljuceno sve u vezi skole, znaci sveske, olovke, plastelin, papiri, apsolutno sve sto je vezano za skolu dobiju u skoli i ne moraju nostiti kuci nista ni od kuce nista user posted image

stala dans i gledam po razredu i kontam pa oni su jos bebeeeeee, kako je moguce da vec idu u skolu...

_____________________________

Onaj ko hoce- naci ce nacin, onaj ko nece - naci ce izgovor.

lav prvi- 22.08.2009.
lav drugi- 06.08.2011.


(odgovor članu Lady26)
Neposredna veza do poruke: 675
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  25 26 [27] 28 29   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  25 26 [27] 28 29   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *