|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  23 24 [25] 26 27   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Prvačići
26.9.2012 22:01:11   
D_K


IZVORNA PORUKA: Blue rose RR


Da li vi prisustvujete svakom roditeljskom sastanku u školi?



da..
ako ja ne mogu onda ode muz.. imamo i dane za informacije; jednom sedmicno mozemo otici i razgovarati sa uciteljicom..

_____________________________

Onaj pogled :))))

(odgovor članu R&T@)
Neposredna veza do poruke: 601
   RE: Prvačići
26.9.2012 22:01:52   
Hanady RR
I nama se smiješe knjige do kraja sedmice i kratki dogovor o kupovini radnih sveskiuser posted image


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu R&T@)
Neposredna veza do poruke: 602
   RE: Prvačići
27.9.2012 20:14:03   
nanika

IZVORNA PORUKA: tajra


IZVORNA PORUKA: Blue rose RR


Da li vi prisustvujete svakom roditeljskom sastanku u školi?




Imali smo samo jedan, iduci je u oktobru...

A moram ici jer znam sta ja mislim o roditeljima koji meni ne dodjuuser posted image


user posted image
Kod moje E bio roditeljski sastanak prije 15 dana i bili su svi roditelji. Jucer su bile informacije koje su inace svakih 15 dana i bili opet svi roditeljiuser posted image
Nahvalila mi uciteljica curu bas sam bilauser posted image

_____________________________

Curica 2006
Dečko 2009

(odgovor članu R&T@)
Neposredna veza do poruke: 603
   RE: Prvačići
27.9.2012 20:15:00   
nanika

IZVORNA PORUKA: Hanady RR

I nama se smiješe knjige do kraja sedmice i kratki dogovor o kupovini radnih sveskiuser posted image


Mi smo knjige dobili u ponedjeljak

_____________________________

Curica 2006
Dečko 2009

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 604
   RE: Prvačići
27.9.2012 20:28:18   
Hanady RR
Nama su sutra knjige...
nakon nastave će nam podjeliti knjige za djecu...
s tim da nam je naznačila učiteljica da ćemo se dogvoriti o radnim sveskama...
pa da vidim što je to user posted image

Mi smo također jedan rodietljski imali i imamao informacije svakih 15 dana...
i da za sada reaguraju svi roditeljiuser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu nanika)
Neposredna veza do poruke: 605
   RE: Prvačići
27.9.2012 20:31:45   
nanika
Kod moje E nema radnih sveski. Ima svesku za svaki predmet i to je to.

_____________________________

Curica 2006
Dečko 2009

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 606
   RE: Prvačići
27.9.2012 22:19:09   
Crnkica
IZVORNA PORUKA: Blue rose RR

Kod nas nisu došle sve knjige, ućiteljica kaže da nedostaje 16 kompleta, pa neće da dijele ostalim dok se ne kompletiraju.

Mi smo sinoć prisustvovali izboru direktora/direktorice škole, i jutros čujem da će haman pobijediti jedna mlada nastavnica (kojoj sam i ja dala svoj glas), i izuzetno mi je drago, i nadam se da će uvesti promjene.

U svom obraćanju i predstavljanju programa rada, izzetno mi se svidjelo njeno obećanje da će uvesti strani jezik od prvog razreda - tada su mi na um pale forumašice iz Tuzlanskog kantona, koje mi skrenuše jedne prilike pažnju da su kod njih to odavno uveli.

Helem - nakon haman mjesec dana od polaska u školu, ja sam kao roditelj zadovoljna i sretna n anačin kako se moje dijete uklopilo u školu, ali sam i izrevoltirana ponašanjem drugih roditelja, njihovom indiferentnošću, na posljednjem roditeljskom od 23 djece, na roditeljskom se pojavilo nas 7.user posted image

Da li vi prisustvujete svakom roditeljskom sastanku u školi?



kod nas u TK-a već par godina se uči engleski jezik od prvog razreda,što meni nije baš za pohvalu,sreća što ne traže puno znanja za istu pa se malo bolje snađu u ionako za njih teškom gradivu.mogli su ga pomaći za koju godinu bar do trećeg,maleni još bosanski neznaju dobrouser posted image .
Knjige su već prvog dana podjeljene,sveske,torbe,i pribor sve besplatno,imali smo do sada dva roditeljska,sa max. kvorumom roditelja(svaka čast).naš učitelj jest nam prvi komšija,ali netražimo prioritete,sem što ga svaki dan bombardujem pitanjima,kako je mali danas znao,jel pazio na času... i td.

(odgovor članu Blue rose RR)
Neposredna veza do poruke: 607
   RE: Prvačići
27.9.2012 22:25:33   
neki x
Mi danas dobili knjigeuser posted image
A neki dan smo kupili dvije radne sveske za bosanski...
Informacije svako 15 dana,svi su tu...Ja idem na informacije i roditeljski,jer je muz tada na poslu,sto ne znaci da nece ici,cim mogneuser posted image On zato odvodi malenog u skolu u prvu smjenu,jer sam ja tad na poslu...

(odgovor članu Crnkica)
Neposredna veza do poruke: 608
   RE: Prvačići
28.9.2012 12:05:37   
Hanady RR
Uzeli smo i mi knjige...
eh sad imam pitanje za radne sveske...
koja je tačna cijena istih...
nama su rekli da donesemo novac škola će kupiti i podjeliti...
Ko je kupovao, koliko koštaju da znamo koliko novaca poslati po djeciuser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu neki x)
Neposredna veza do poruke: 609
   RE: Prvačići
28.9.2012 13:02:12   
Esmica
Nama uciteljica rekla necemo uzimati radne sveske,ona ce kopirati kad nesto zatreba.
U ponedjeljak nam je prvi skolski izlet,idu djeca u Pionirsku (Zelena dolina,novi naziv).
Razred mog prvacica ima u ovom broju Kolibrica user posted image

_____________________________

Hvala Ti Gospodaru moj na blagodati koju Si mi dao...

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 610
   RE: Prvačići
28.9.2012 13:03:52   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: Esmica

Nama uciteljica rekla necemo uzimati radne sveske,ona ce kopirati kad nesto zatreba.
U ponedjeljak nam je prvi skolski izlet,idu djeca u Pionirsku (Zelena dolina,novi naziv).
Razred mog prvacica ima u ovom broju Kolibrica [sm=bravo.gif]


hej...i mi smo u novom kolibrićuuser posted image
daj mi ''korodinate'' da vas nađemuser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Esmica)
Neposredna veza do poruke: 611
   RE: Prvačići
28.9.2012 13:07:53   
Esmica
Joj Hanady,ja kao da sam prepoznala tvoju malenu,i zato sam napisala,da vidim da li je sigurno user posted image
Uciteljica je Dzihana Sestic,Malac je s lijeve strane,cuci cini mi se (odnio Kolibric u skolu,pa govorim napamet),medju djevojcicama je,u nekoj sivoj majci cini mi se.Ima svega 8 djecaka i 18 djevojcica...Zamislite?
Jel tvoja djevojcica u lila pantalonama zadnja s desne strane?

_____________________________

Hvala Ti Gospodaru moj na blagodati koju Si mi dao...

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 612
   RE: Prvačići
28.9.2012 13:12:38   
amanullah
IZVORNA PORUKA: Hanady RR

Uzeli smo i mi knjige...
eh sad imam pitanje za radne sveske...
koja je tačna cijena istih...
nama su rekli da donesemo novac škola će kupiti i podjeliti...
Ko je kupovao, koliko koštaju da znamo koliko novaca poslati po djeciuser posted image


draga mi smo uzeli , mastalica 1,2 17 km, vjezbanka za (MOJU OKLINU, MATEMATIKU, CITANKU )12 km, malo mi apsurdno zasto nam trebaju kada knjige unutar imaju svoje vjezbanke.

E sada jedno pitanje, koje sam sinoć postavila i na vjecu roditelja, Sta se ustvari radi sa knjigama koje djeca vracaju svake godine,izdvajaju se veliki budzetski novci, a niko ne zna sta se radi sa timm knjigama ?

hanady imas li info ?

< Poruku je uredio amanullah -- 28.9.2012 13:13:36 >


_____________________________

Abdullah obradovao mami 23.02.2010

Zivot bez vjere je prazan i besmislen !

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 613
   RE: Prvačići
28.9.2012 13:17:32   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: Esmica

Joj Hanady,ja kao da sam prepoznala tvoju malenu,i zato sam napisala,da vidim da li je sigurno user posted image
Uciteljica je Dzihana Sestic,Malac je s lijeve strane,cuci cini mi se (odnio Kolibric u skolu,pa govorim napamet),medju djevojcicama je,u nekoj sivoj majci cini mi se.Ima svega 8 djecaka i 18 djevojcica...Zamislite?
Jel tvoja djevojcica u lila pantalonama zadnja s desne strane?

user posted image user posted image
našla sma ga...superuser posted image user posted image
da moja je podljednja sa desne strane u troftaljnim hlačama koje su tamno plave al su zaista ispale ljubičaste...u ciklama majici i štramplicamauser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Esmica)
Neposredna veza do poruke: 614
   RE: Prvačići
28.9.2012 13:18:57   
Esmica
Prepoznala sam je znaci user posted image
Bogami htjela te pitat,pa rekoh da se ne brukam,suticu...hehe
Bas mi je drago.Lijepa vam uciteljica.Nasa je isto super.

_____________________________

Hvala Ti Gospodaru moj na blagodati koju Si mi dao...

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 615
   RE: Prvačići
28.9.2012 13:21:04   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: amanullah

IZVORNA PORUKA: Hanady RR

Uzeli smo i mi knjige...
eh sad imam pitanje za radne sveske...
koja je tačna cijena istih...
nama su rekli da donesemo novac škola će kupiti i podjeliti...
Ko je kupovao, koliko koštaju da znamo koliko novaca poslati po djeciuser posted image


draga mi smo uzeli , mastalica 1,2 17 km, vjezbanka za (MOJU OKLINU, MATEMATIKU, CITANKU )12 km, malo mi apsurdno zasto nam trebaju kada knjige unutar imaju svoje vjezbanke.

E sada jedno pitanje, koje sam sinoć postavila i na vjecu roditelja, Sta se ustvari radi sa knjigama koje djeca vracaju svake godine,izdvajaju se veliki budzetski novci, a niko ne zna sta se radi sa timm knjigama ?

hanady imas li info ?


najprije mi smo dobili maštalicu 1, a maštalica 2 je u školi pa će je dobiti u drugom polugodišštu...
drugo...vježbanke nemamo, predpodtavljam to su radne sveske...nama je rekla samo iz bosankoga jezika...

a ovo boldirano i mene zanima...
ja sma također izabrana u vijeće roditelja no nismo imali satanak niti jedna još...
i spremila san se ovo pitati....
jer koliko sam upoznata knjige se valjda vraćajuuser posted image
a opet gledajući knjige dosta toga unutar njih se ardi...imaju dio za učenje i vježbanje...pa vjeruj bude to i ispisano...user posted image
al pitat ću također u čemu je fol...vraćanje knjiga a svake godine kašnjenje u podjeli jer ih čekaju iz štampeuser posted image



_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu amanullah)
Neposredna veza do poruke: 616
   RE: Prvačići
28.9.2012 13:42:45   
amanullah
IZVORNA PORUKA: Hanady RR


IZVORNA PORUKA: amanullah

IZVORNA PORUKA: Hanady RR

Uzeli smo i mi knjige...
eh sad imam pitanje za radne sveske...
koja je tačna cijena istih...
nama su rekli da donesemo novac škola će kupiti i podjeliti...
Ko je kupovao, koliko koštaju da znamo koliko novaca poslati po djeciuser posted image


draga mi smo uzeli , mastalica 1,2 17 km, vjezbanka za (MOJU OKLINU, MATEMATIKU, CITANKU )12 km, malo mi apsurdno zasto nam trebaju kada knjige unutar imaju svoje vjezbanke.

E sada jedno pitanje, koje sam sinoć postavila i na vjecu roditelja, Sta se ustvari radi sa knjigama koje djeca vracaju svake godine,izdvajaju se veliki budzetski novci, a niko ne zna sta se radi sa timm knjigama ?

hanady imas li info ?


najprije mi smo dobili maštalicu 1, a maštalica 2 je u školi pa će je dobiti u drugom polugodišštu...
drugo...vježbanke nemamo, predpodtavljam to su radne sveske...nama je rekla samo iz bosankoga jezika...

a ovo boldirano i mene zanima...
ja sma također izabrana u vijeće roditelja no nismo imali satanak niti jedna još...
i spremila san se ovo pitati....
jer koliko sam upoznata knjige se valjda vraćajuuser posted image
a opet gledajući knjige dosta toga unutar njih se ardi...imaju dio za učenje i vježbanje...pa vjeruj bude to i ispisano...user posted image
al pitat ću također u čemu je fol...vraćanje knjiga a svake godine kašnjenje u podjeli jer ih čekaju iz štampeuser posted image




hanady, pored udzbenika mi smo kupili radne sveske za mastalicu 1,2 i plus vjezbanku koja objedinjuje gotovo sve predmete, apsurd, jer su udzbenici uradjeni sa vjezbama.

ja sam sinocbila na prvoj sjednici, masu stvari sam pitala izmedju ostalog i ovo oko udzbenika ??

No skole nemaju nikakve informacije, nadlezni su ministarstvo, ali posto smo u rasulu, nemAmo ni ministra, ni vladu, koga pitati ??

< Poruku je uredio amanullah -- 28.9.2012 13:43:15 >


_____________________________

Abdullah obradovao mami 23.02.2010

Zivot bez vjere je prazan i besmislen !

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 617
   RE: Prvačići
28.9.2012 13:44:54   
Hanady RR
oh amanullah...kod vas baš puno knjiga i tih sporednihuser posted image
svaštauser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu amanullah)
Neposredna veza do poruke: 618
   RE: Prvačići
28.9.2012 13:46:59   
amanullah

IZVORNA PORUKA: Hanady RR

oh amanullah...kod vas baš puno knjiga i tih sporednihuser posted image
svaštauser posted image


ali tako je i u mojoj skoli ??

E sada dodje mi da konatktiram savjetnika za razrednu nastavu pa da vidim jeli to na volji uciteljice pojedinca ili uopceno za sve ??

_____________________________

Abdullah obradovao mami 23.02.2010

Zivot bez vjere je prazan i besmislen !

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 619
   RE: Prvačići
28.9.2012 13:51:23   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: amanullah


IZVORNA PORUKA: Hanady RR

oh amanullah...kod vas baš puno knjiga i tih sporednihuser posted image
svaštauser posted image


ali tako je i u mojoj skoli ??

E sada dodje mi da konatktiram savjetnika za razrednu nastavu pa da vidim jeli to na volji uciteljice pojedinca ili uopceno za sve ??

meni s ečini d aje ovako...
jer zaista nma ne traže to...
čak su nam rekli da prvu radnu svesku 8 jer imaju dvije ) ne moramo kupiti, oni će kopirati to što rade...a drugu eto moramo i da donesemo 7 Km u ponedeljak...
sve ostalo imaju što im treba...svakako je manje nego si ti nabrojala...user posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu amanullah)
Neposredna veza do poruke: 620
   RE: Prvačići
28.9.2012 17:29:26   
amanullah
IZVORNA PORUKA: Hanady RR


IZVORNA PORUKA: amanullah


IZVORNA PORUKA: Hanady RR

oh amanullah...kod vas baš puno knjiga i tih sporednihuser posted image
svaštauser posted image


ali tako je i u mojoj skoli ??

E sada dodje mi da konatktiram savjetnika za razrednu nastavu pa da vidim jeli to na volji uciteljice pojedinca ili uopceno za sve ??

meni s ečini d aje ovako...
jer zaista nma ne traže to...
čak su nam rekli da prvu radnu svesku 8 jer imaju dvije ) ne moramo kupiti, oni će kopirati to što rade...a drugu eto moramo i da donesemo 7 Km u ponedeljak...
sve ostalo imaju što im treba...svakako je manje nego si ti nabrojala...user posted image


hanady uopce nije problem,ok radna sveska, no jos je nisu ni otvorili, ni vjezbanku, tak da nisam sigurna koliko će je koristiti.Uciteljica je profesionalac u svom poslu, najbolje generacije izvodi, no malo mi smjesno da se razlikuju metode rada u prvom razredu koji bi trebao biti isti bar za sve ovdje kod nas u Sarajevu..

Imam podatak da su predvidjene planom i programom, e sada izgleda ima odstupanja ..

Sve u svemu, moja je djevojcica zadovoljna, pa vidjet cemo !!

< Poruku je uredio amanullah -- 28.9.2012 17:31:51 >


_____________________________

Abdullah obradovao mami 23.02.2010

Zivot bez vjere je prazan i besmislen !

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 621
   RE: Prvačići
28.9.2012 19:38:39   
hatepsut

IZVORNA PORUKA: amanullah

IZVORNA PORUKA: Hanady RR

Uzeli smo i mi knjige...
eh sad imam pitanje za radne sveske...
koja je tačna cijena istih...
nama su rekli da donesemo novac škola će kupiti i podjeliti...
Ko je kupovao, koliko koštaju da znamo koliko novaca poslati po djeciuser posted image


draga mi smo uzeli , mastalica 1,2 17 km, vjezbanka za (MOJU OKLINU, MATEMATIKU, CITANKU )12 km, malo mi apsurdno zasto nam trebaju kada knjige unutar imaju svoje vjezbanke.

E sada jedno pitanje, koje sam sinoć postavila i na vjecu roditelja, Sta se ustvari radi sa knjigama koje djeca vracaju svake godine,izdvajaju se veliki budzetski novci, a niko ne zna sta se radi sa timm knjigama ?

hanady imas li info ?



Jednostavno ne vaze vise user posted image moj djecak je 4 godine dobivao knjige,cio njegov razred.one sad stoje u biblioteci skolskoj.to s knjigama je cista otimacina od nas roditelja user posted image

_____________________________

"Ti si moja ljubavna pjesma,moja prva misao.Kad me jutro probudi ti si potreba i smisao"

11.03.2002 Moja ljubav,sreca,zivot...
27.07.2012 Mali Lavic upotpunio sve praznine koje su nedostajele nasoj sretnoj porodici !

(odgovor članu amanullah)
Neposredna veza do poruke: 622
   RE: Prvačići
28.9.2012 22:14:54   
Crnkica
IZVORNA PORUKA: amanullah

IZVORNA PORUKA: Hanady RR

Uzeli smo i mi knjige...
eh sad imam pitanje za radne sveske...
koja je tačna cijena istih...
nama su rekli da donesemo novac škola će kupiti i podjeliti...
Ko je kupovao, koliko koštaju da znamo koliko novaca poslati po djeciuser posted image


draga mi smo uzeli , mastalica 1,2 17 km, vjezbanka za (MOJU OKLINU, MATEMATIKU, CITANKU )12 km, malo mi apsurdno zasto nam trebaju kada knjige unutar imaju svoje vjezbanke.

E sada jedno pitanje, koje sam sinoć postavila i na vjecu roditelja, Sta se ustvari radi sa knjigama koje djeca vracaju svake godine,izdvajaju se veliki budzetski novci, a niko ne zna sta se radi sa timm knjigama ?

hanady imas li info ?

drage moje,ja sam iz TK-a pisala sam sinoć na ovu temu da su naši prvačići,sad neznam dali je to tako u cijelom kantonu,knjige dobili odmah u ponedjeljak 3. septembra skupa sa svim potrebnim priborom i torbom.eh sad od knjiga je falila samo vjeronauka,koje smo posudili od starijih razreda,a od dodataka smo kupili samo radnu svesku iz engleskog.uz to nekih sitnica kao npr.fasciklo za radove u školi,platili osiguranje,...napominjem samo radna sveska iz engleskog,nikakve maštalice se nespominju ja i neznam šta je to.dobijene knjige se nevraćaju nego posuđuju mlađim šta je potrebno.u knjigama crtaju i boje,a i svaka lekcija se prenosi u svesku,s tim što kod kuće za domaći moraju prepisati sve što su pisali na času taj dan.

(odgovor članu amanullah)
Neposredna veza do poruke: 623
   RE: Prvačići
28.9.2012 23:33:43   
mama75
Samo da znate da ucitelji ne smiju traziti od roditelja da kupe radne sveske. To je izbor roditelja. A ako ucitelj radi nesto iz radne sveske onda to mora kopirati djeci koja nemaju iste.

(odgovor članu Crnkica)
Neposredna veza do poruke: 624
   RE: Prvačići
28.9.2012 23:34:24   
hatepsut
Eh da,da vam napomenem posebno ove iz vjeca roditelja.dobro provjerite kakvo osiguranje skolsko imate ?Nisam trenutno upucena (imam informaciju da je sad obavezno) ali pitajte na koje vrijeme su djeca osigurana.direktor nase skole prosle godine na zalost nije vodio racuna o ovom,djeca su bila osigurana sam u skoli.ne dao Bog da se djete povredi,ali ako se vec dodatno placa mislim da je za ocekivati da djeca budu osigurana 24h.opet kazem,kako je ove godine ne znam,mi cekamo objasnjenje.

_____________________________

"Ti si moja ljubavna pjesma,moja prva misao.Kad me jutro probudi ti si potreba i smisao"

11.03.2002 Moja ljubav,sreca,zivot...
27.07.2012 Mali Lavic upotpunio sve praznine koje su nedostajele nasoj sretnoj porodici !

(odgovor članu Crnkica)
Neposredna veza do poruke: 625
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  23 24 [25] 26 27   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  23 24 [25] 26 27   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli da odbijate svoju bebu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *