|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  24 25 [26] 27 28   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Prvačići
28.9.2012 23:35:48   
hatepsut

IZVORNA PORUKA: mama75

Samo da znate da ucitelji ne smiju traziti od roditelja da kupe radne sveske. To je izbor roditelja. A ako ucitelj radi nesto iz radne sveske onda to mora kopirati djeci koja nemaju iste.



??? stvarno ??? Mi kupujemo i ove godine smo kupili sve radne sveske.mislim uciteljica je stvarno ok ,a zadacu rade u radnu svesku.

_____________________________

"Ti si moja ljubavna pjesma,moja prva misao.Kad me jutro probudi ti si potreba i smisao"

11.03.2002 Moja ljubav,sreca,zivot...
27.07.2012 Mali Lavic upotpunio sve praznine koje su nedostajele nasoj sretnoj porodici !

(odgovor članu mama75)
Neposredna veza do poruke: 626
   RE: Prvačići
28.9.2012 23:39:10   
mama75
Stvarno i 100% tacna i provjerena informacija. Znaci ona moze reci da imaju te radne sveske, da kupi ko hoce i sl ali ne smije traziti da djeca to moraju imati.

(odgovor članu hatepsut)
Neposredna veza do poruke: 627
   RE: Prvačići
28.9.2012 23:44:45   
hatepsut
Hmm,nama kaze da kupimo,tako je bilo svake godine s tim da je do sad dobivao knjige.e vala bas.uz sve knjige osim sto nam lupe po djepu torba je vise nego teska user posted image

_____________________________

"Ti si moja ljubavna pjesma,moja prva misao.Kad me jutro probudi ti si potreba i smisao"

11.03.2002 Moja ljubav,sreca,zivot...
27.07.2012 Mali Lavic upotpunio sve praznine koje su nedostajele nasoj sretnoj porodici !

(odgovor članu mama75)
Neposredna veza do poruke: 628
   RE: Prvačići
1.10.2012 17:28:32   
R&T@
Idu li vasi prvacici na izlet?

_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu hatepsut)
Neposredna veza do poruke: 629
   RE: Prvačići
1.10.2012 17:31:06   
Hanady RR
naši neuser posted image
bar nam još nisu rekli ništauser posted image



_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu R&T@)
Neposredna veza do poruke: 630
   RE: Prvačići
1.10.2012 17:34:16   
nanika

IZVORNA PORUKA: tajra

Idu li vasi prvacici na izlet?

Moja cura bila u petak u Lokvama, bas im bilo lijepouser posted image

_____________________________

Curica 2006
Dečko 2009

(odgovor članu R&T@)
Neposredna veza do poruke: 631
   RE: Prvačići
1.10.2012 20:14:56   
Esmica
Moj danas isao u Pionirsku.Bilo im je pravo fino user posted image
Vozili su se i u vozicu,2 puta.
Zna li neko koliko kosta vozic u Pionirskoj?
Ne znam je li mu bilo dovoljno novaca,mada cu pitati uciteljicu za svaki slucaj jesmo li sta duzni,jer su se 2 puta vozili na vozicu,a ja nisam znala.
U svakom slucaju super im je bilo.Malac odusevljen.

_____________________________

Hvala Ti Gospodaru moj na blagodati koju Si mi dao...

(odgovor članu nanika)
Neposredna veza do poruke: 632
   RE: Prvačići
1.10.2012 20:22:22   
jasmin

IZVORNA PORUKA: Esmica

Moj danas isao u Pionirsku.Bilo im je pravo fino user posted image
Vozili su se i u vozicu,2 puta.
Zna li neko koliko kosta vozic u Pionirskoj?
Ne znam je li mu bilo dovoljno novaca,mada cu pitati uciteljicu za svaki slucaj jesmo li sta duzni,jer su se 2 puta vozili na vozicu,a ja nisam znala.
U svakom slucaju super im je bilo.Malac odusevljen.


2 KM user posted image .

_____________________________

”A robovi Milostivog su oni koji po zemlji mirno hodaju, a kada ih bestidnici oslove; odgovaraju: - Mir vama”!

Cvijete...šta od tebe miriše ljepše?- Dijete!

2007, 2008 ( dva puta moje sve )

(odgovor članu Esmica)
Neposredna veza do poruke: 633
   RE: Prvačići
1.10.2012 20:26:42   
Esmica
Fala sele user posted image .
Duzni smo znaci jos toliko...

_____________________________

Hvala Ti Gospodaru moj na blagodati koju Si mi dao...

(odgovor članu jasmin)
Neposredna veza do poruke: 634
   RE: Prvačići
1.10.2012 21:03:12   
DM

IZVORNA PORUKA: nanika


IZVORNA PORUKA: tajra

Idu li vasi prvacici na izlet?

Moja cura bila u petak u Lokvama, bas im bilo lijepouser posted image

Moja cura bila u petak u Lokvama, bas im bilo lijepo

Gdje ovo tačno?!

_____________________________

Čim želja prestane biti želja,
čim minu čežnja, ni slasti više nema!

(odgovor članu nanika)
Neposredna veza do poruke: 635
   RE: Prvačići
1.10.2012 22:52:10   
mama75

IZVORNA PORUKA: tajra

Idu li vasi prvacici na izlet?

Isli prosle godine na Igman, ovako nekad pocetkom oktobra. Ove god jos nista ne spominju.
Lokve su kod Hadzica, tamo mi dijete ide sa vrticem

(odgovor članu R&T@)
Neposredna veza do poruke: 636
   RE: Prvačići
4.10.2012 11:33:17   
amanullah
Mi danas imamo svecanu radionicu mame i djeca zajedno (takmicarskog duha, uz slastice ) povodm dana ucitelja, super ideja, zbog samog upoznavanja,zblizavanja,a djeci je to poseban dozivljaj..

moja Amataullah je jutros od sedam na nogama, kaze "mama, ja i ti cemo biti naj "user posted image

_____________________________

Abdullah obradovao mami 23.02.2010

Zivot bez vjere je prazan i besmislen !

(odgovor članu mama75)
Neposredna veza do poruke: 637
   RE: Prvačići
4.10.2012 11:43:15   
Hanady RR
baš lijepa aktivnostuser posted image
naši su imali skraćenu nastavu i sutra ne idu u školu...


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu amanullah)
Neposredna veza do poruke: 638
   RE: Prvačići
4.10.2012 11:43:42   
R&T@

IZVORNA PORUKA: amanullah

Mi danas imamo svecanu radionicu mame i djeca zajedno (takmicarskog duha, uz slastice )


Bas divna idejauser posted image

Vjerujemo da cete biti najuser posted image

A moja je danas na izletu...user posted image

_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu amanullah)
Neposredna veza do poruke: 639
   RE: Prvačići
4.10.2012 22:45:20   
amanullah

IZVORNA PORUKA: tajra


IZVORNA PORUKA: amanullah

Mi danas imamo svecanu radionicu mame i djeca zajedno (takmicarskog duha, uz slastice )


Bas divna idejauser posted image

Vjerujemo da cete biti najuser posted image

A moja je danas na izletu...user posted image


bilo je uistinu divno, ideja za deset,poseban osjecaj..

ja i moja cura smo dobili veliko bravo, ovakav vid radionica je uistinu super stvar.

_____________________________

Abdullah obradovao mami 23.02.2010

Zivot bez vjere je prazan i besmislen !

(odgovor članu R&T@)
Neposredna veza do poruke: 640
   RE: Prvačići
4.10.2012 22:47:01   
R&T@
Mozes li nam opisati sta ste konkretno radili?

_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu amanullah)
Neposredna veza do poruke: 641
   RE: Prvačići
5.10.2012 13:42:52   
amanullah

IZVORNA PORUKA: tajra

Mozes li nam opisati sta ste konkretno radili?


radionica je zamisljena tako sto smo prvo kupili slastice (sokice,grickalice za djecu, balone ), oni su bili u drugoj prostoriji, nakon petneaest minuta su nam se pridruzili za jednim prigodnim programom,,

"mame su ukras svijeta, mi smo buducnost ovog svijeta..recitali, uz radove koje su nacrtali za nas..

* onda smo im mi poklonili balone, napravili cvjetice sa njihovim imenom i lijepili na jedan hamer u vidu srca, a drugi portofolijo je podrazumjevao nase kratke poruke njima tipa " budite nas ponos ", "budite nam zdravi i veseli " i sl....

U ime roditelja i djece smo poklonili uciteljici cvijece, ipak danas je njen dan, uistinu sa velikim htjenjem se trudi da bude uz djecu...

Ima slikica, trenutno sam u frci pa kada uhvatim vakta postavit cu ih, sve u svemu u kratkim crtama sam vam docarala jednu radnu atmosferu, nas i djece, naravno tu su bili predoceni i njihovi najbolji rezultati iz matematike i moje okoline..

_____________________________

Abdullah obradovao mami 23.02.2010

Zivot bez vjere je prazan i besmislen !

(odgovor članu R&T@)
Neposredna veza do poruke: 642
   RE: Prvačići
5.10.2012 13:45:40   
mamine oci
user posted image oduvjek su mi se svidjale te radionice gdje i roditelji mogu ucestvovati skupa sa djecomuser posted image

_____________________________

Haris 28.10.1999
Fatih 25.01.2008
Iman 13.01.2013


(odgovor članu amanullah)
Neposredna veza do poruke: 643
   RE: Prvačići
11.10.2012 20:08:01   
nanika
Jucer bile informacije i ja zadovoljna, cura se super snasla. Za 15 dana ce uciteljica odrzati cas sa djecom a prisustvovace i roditelji pa da vidimo kako se snalaze na casu i kako su se uklopiliuser posted image

_____________________________

Curica 2006
Dečko 2009

(odgovor članu mamine oci)
Neposredna veza do poruke: 644
   RE: Prvačići
24.10.2012 18:58:00   
amanullah
kao da nema prvacica,niko nista ne pise ..

Mi imamo mini predstavu,zecic i lija,moja glumi zecica,malo prezahtjevna za njihov uzrast no hajr,savladala je ona to vec danas,pravili smo i maske,to je vec zanimljiviji dio ...user posted image

Kao sto vidim u mnogim skolama,sve ovisi od uciteljice,neki manje rade,neki vise,malo mi je program slozen,vec se rade sva geomtrijska tijela,saobracajne znakove,vozila u sobracaju,obaveznost pjesaka i sl...

Imamo planirane i lektire u drugom polugodistu,snjeguljicu i jezevu kucicu,pa eto kada sve saberem i oduzmem,djeca koja su uistinu radila prije skole su u velikoj prednosti od onih drugi ...


_____________________________

Abdullah obradovao mami 23.02.2010

Zivot bez vjere je prazan i besmislen !

(odgovor članu hatepsut)
Neposredna veza do poruke: 645
   RE: Prvačići
24.10.2012 20:17:09   
R&T@

IZVORNA PORUKA: amanullah

djeca koja su uistinu radila prije skole su u velikoj prednosti od onih drugi ...



Slazem se...

Znam da je sve po principu "oni to ne moraju" znati, ali im je mnogo lakse ako znaju...


Nasi prate lekcije iz udzbenika, ne trebaju im nikakve radne sveske...
Danas su imali fotografisanje...imat ce i neko snimanje...
Planiraju jednu posjetu pocetkom novembra...

Mi, roditelji ucenika iz odjeljenja smo formirali grupu na fb gdje razmjenjujemo fotografije i informacije...

Termini za informacije su odredjeni, ali ja jos nisam bila jer sam dobila sugestiju da nema potrebe...




_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu amanullah)
Neposredna veza do poruke: 646
   RE: Prvačići
25.10.2012 11:44:59   
Blue rose RR
IZVORNA PORUKA: amanullah

kao da nema prvacica,niko nista ne pise ..



Nemamo vakta, vratili smo se svi u prvi razred :))

Kod nas je za sada kuc-kuc dobro!
Dobili smo knjige, nemamo radne sveske, učiteljica kaže da nisu potrebne, koriste samo jednu svesku za sve predmete, osim moje kikice koja ima još jednu za Društvo,kultura, religija.
S tim da će od drugog polugodišta imati za svaki predmet po jednu svesku, jer tada kreće se ozbiljnije sa učenjem i radom.

Što se tiče zadaća, nemaju ih sada mnogo, osim da završe ako nešto nisu stigli u školi, do sada su imali dvije - tri pjesmice da nauče, od njih kikica je već znala dvije od ranije.

I nama je sugerisano da nemamo potrebe da dolazimo redovno na roditeljski, ( :) ), međutim meni nekako šuhveli da ne odem. Želim da budem dio tih sastanaka.

Imali smo slikanje sa razredom, same i sa učiteljicom - raznježila sam se :))

A povrh svega jučer smo učestovali u priredbi povodom Bajrama - mamakojacmizdri:) - preponosna sam bila.


_____________________________

"Ja jesam siromah i samo snove imam. Pred noge tvoje polažem ih. Nježno gazi, jer gaziš po snovima mojim.“
W. B. Y

(odgovor članu amanullah)
Neposredna veza do poruke: 647
   RE: Prvačići
19.11.2012 16:07:44   
didasa
Drage mame mene zanima znaju li vasi prvacici citati??Moja djevojcica vec par dana dolazi tuzna i zabrinuta jer svaki dan uciteljica pita ko zna da cita jeli neko nauci citati danas joj je i rekla da je mama treba nauciti da citauser posted image iako ovo vec treci put govori uzimam to sa rezervom bojim se da nije izaslo iz njene glavice.

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 648
   RE: Prvačići
19.11.2012 16:18:01   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: didasa

Drage mame mene zanima znaju li vasi prvacici citati??Moja djevojcica vec par dana dolazi tuzna i zabrinuta jer svaki dan uciteljica pita ko zna da cita jeli neko nauci citati danas joj je i rekla da je mama treba nauciti da citauser posted image iako ovo vec treci put govori uzimam to sa rezervom bojim se da nije izaslo iz njene glavice.


Moj prvačić zna čitati, ućiteljica mi je rekla da je isto i primjetila...istina čita večika štampana slova a sada je u fazi malih štampanih slova ...ja to sada usporavam i govorim da joj to ne treba...

i u pravu sam...
ne trebaju znati čitati još uvijek...sada se upoznaju sa glasovima, upoznaju se posebno sa specifičnim Č i Ć, R itd....
čitanje joj ne treba sada nikako...

a sa učiteljicom porazgovaraj...
ako zaista kaže da trebaju roitelji naučiti djecu onda joj objasni da si dijete poslala u školu da uči a ne da ponavlja naučeno dko kuće...
a ako dijete iz svoje glavice to iznosi onda vidi sa učiteljicom dali neko do djece u razredu zna ( kao npr moja djevojčica i još jedna u dojeljenju) pa učiteljica im dozvoli da čitaju nešto naglas i to dko tvoga djeteta stavara porblem i misli d ai ona mora znati...ako je i to slučaj učiteljica griješi....

djeca će imati kada učiti čitati...ta nisu još slova naučili..polako do drugog polugodišta kreće prava školauser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu didasa)
Neposredna veza do poruke: 649
   RE: Prvačići
19.11.2012 16:40:04   
didasa
Ma kazem vec uzela sam sa rezervom.U razredu znaju 4 ucenika citati i to mi je ok svako dijete je prica za sebe ali u skolu idu da nauce i citati i pisati.Cekam roditeljski pa cu vidjeti.Ona zna sva slova i zna napisati rijeci ali joj nije jasno kad procita rijec sta je procitala kad pocne da izvaljuje to je sou.

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 650
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  24 25 [26] 27 28   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  24 25 [26] 27 28   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli da odbijate svoju bebu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *