Djevojka zaprosila momka javno - šta mislite? (Puna verzija)

Forum >> [Partnerstvo] >> Vjenčanje, krštenje, godišnjice,…



Poruka


bebbe RR -> Djevojka zaprosila momka javno - šta mislite? (13.3.2013 18:28:43)

Da li biste (ili možda i jeste) zaprosile svog partnera, poput ove hrabre žene:

http://zena.blic.rs/Ljubav_i_seks/14635/Pogledajte_Nakon_dve_godine_razdvojenosti_devojka_zaprosila_decka_na_aerodromu

Ja sam u mnogo čemu naprednih shvatanja, ali mislim da nikada ne bih smoga hrabrosti za nešto ovakvo. I to ne samo zbog hrabrosti, već i zbog činjenice da su ovdje promijenjene uloge?!




mamaajna -> RE: Djevojka zaprosila momka javno - šta mislite? (13.3.2013 18:31:09)

extra,curi vise dojadilo.Hajd stisni pa javno odbij,ispao bi sup.. godine[sm=smiley1.gif]




riba78 -> RE: Djevojka zaprosila momka javno - šta mislite? (13.3.2013 18:32:46)

hrabra je [sm=smiley1.gif]svaka čast




tehna -> RE: Djevojka zaprosila momka javno - šta mislite? (13.3.2013 18:33:07)

hrabro




bebbe RR -> RE: Djevojka zaprosila momka javno - šta mislite? (13.3.2013 18:33:12)

Hahahaaa... A, vidiš, meni se baš iz tog razloga ne svidjaju te javne prosidbe, ni muške ni ženske. Izgleda kao da je zaprošeni/a u poziciji, kako si i rekla, da ne može odbiti.




koka i po -> RE: Djevojka zaprosila momka javno - šta mislite? (13.3.2013 19:57:14)

sta fali?
jesam ...na prvom sastanku ga pitala hoce li biti mm[sm=smiley36.gif]
sudbina valjda[sm=smiley1.gif]




teacher75 -> RE: Djevojka zaprosila momka javno - šta mislite? (13.3.2013 20:10:39)

mene mm uvijek zeza da sam ja njega zaprosila[sm=smiley36.gif]zabavljali smo se 2 mjeseca kada je doslo jedne situacije u kojoj je on nesto htio da uradi a ja sam rekla da to moze jedino kad potpise, tada me je on pitao a da li bih ja potpisala i razgovor je skrenuo na temu o braku[sm=smiley36.gif]




Azyy -> RE: Djevojka zaprosila momka javno - šta mislite? (13.3.2013 21:33:22)

ja sam rekla kad cemo vise i mi da se uzmemo, al to je bilo u sali [sm=smiley36.gif], koja je rezultirala brakom [sm=jezicek.gif]




rose 87 -> RE: Djevojka zaprosila momka javno - šta mislite? (13.3.2013 22:23:17)

zasto ne [sm=smiley1.gif]




malena sharena -> RE: Djevojka zaprosila momka javno - šta mislite? (13.3.2013 22:30:52)

Jesam ga indirektno zaprosila po principu ili me zeni ili razguli [sm=jezicek.gif] Ali ne bih mogla javno ni iskazivati ljubav, a kamoli zaprositi.




leki li -> RE: Djevojka zaprosila momka javno - šta mislite? (30.4.2014 11:52:18)

Ma ok mi je to kad razgovarate o tome pa iz toga se izrodi nesto, jer njima je potrebno da ih se malo ohrabri, ali javne prosidbe su katastrofa....ne mozes izbjeci ako ne zelis, neugodnosti, a mislim da je to vise personalna stvar.




lency -> RE: Djevojka zaprosila momka javno - šta mislite? (2.7.2014 15:54:24)

ah ja sam egoista ja to ne bih mogla[sm=smiley36.gif]




Finepex -> RE: Djevojka zaprosila momka javno - šta mislite? (26.4.2015 16:39:42)

Ne znam da li ovo sto cu napisati pripada ovoj temi, ili se treba otvoriti nova, kada zena samu sebe uda [sm=smiley36.gif], nekako mi je ruzno kada neki muskarac ne vidi vrijednost neke zene, da sa njom zapocne razgovor o braku, ili da se to uopsteno odgadja, ipak kada nekoga volis, zelis da sto prije s njom zapocnes zivot. da se ne odvajate, nego dodje do tog trenutka gdje fakticki zena to pozuriva. I onda nekako ispada, to nije to.. ne mora uopste znaciti da ce imati los brak, ali ipak, kada se doticni nije sam sjetio... kada ti kao zena moras navaljivati.. [sm=zmeden.gif][sm=zmeden.gif][sm=zmeden.gif] Ispada da nema vrijednosti. Drugo, glup, cudan mi je nacin "isprosenja" zene, zna se kako se zena prosi, ide se njenoj familiji i pred familijom. Samo se prije toga da do znanja, da svi budu kod kuce. [sm=smiley36.gif]




rose -> RE: Djevojka zaprosila momka javno - šta mislite? (26.4.2015 17:17:31)

ma daj...jos je samo trebao doci i traziti ruku od mog oca...pa on je je*ac a nije dr*adzija [sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif]




Finepex -> RE: Djevojka zaprosila momka javno - šta mislite? (26.4.2015 17:25:21)

Pa upravo zato sto je "je*ac" treba da ima "mu*a" da stane pred buduceg punca i pita. [sm=smiley1.gif] ode buducem "puncu" na siroke rukave[sm=smiley36.gif]




rose -> RE: Djevojka zaprosila momka javno - šta mislite? (26.4.2015 17:28:22)


IZVORNA PORUKA: Finepex

Pa upravo zato sto je "je*ac" treba da ima "mu*a" da stane pred buduceg punca i pita. [sm=smiley1.gif] ode buducem "puncu" na siroke rukave[sm=smiley36.gif]



cuj da pita...pa sta treba punac da kaze ne moze [sm=smiley36.gif] nisam se ja balava udala i ne treba mi dozvola nicija [sm=smiley36.gif]...ja sam samo obavijestila da se udajem i rekla im datum i gdje da dodju [sm=smiley36.gif]




Finepex -> RE: Djevojka zaprosila momka javno - šta mislite? (26.4.2015 17:31:38)

Pa nekaze niko da si balava, ali barem onda nebi ispalo da sisamu sebe udala. [sm=smiley1.gif]




rose -> RE: Djevojka zaprosila momka javno - šta mislite? (26.4.2015 17:38:14)

IZVORNA PORUKA: Finepex

Pa nekaze niko da si balava, ali barem onda nebi ispalo da sisamu sebe udala. [sm=smiley1.gif]



pa ja sam odrasla osoba, zaposlena vec godinama...svadbu platili iz svog dzepa...njihovo je bilo samo da se pojave za moj ceif...ako to znaci da sam se sama udala...pa jesam...al je to ipak bila njegova ideja [sm=smiley36.gif]...nije mi trebao neko da me udaje [sm=smiley36.gif] aBd nece ni moju S...sama ce birati i sama ce se udavati...tu sam ako joj bude trebalo bilo sta al joj nece trebati moja dozvola, posebno ako bude dovoljno pametna pa se pobrine da bude nezavisna prije nego se uda [sm=smiley36.gif] a meni se uvijek moze vratiti ako se zajebe [sm=smiley36.gif]

pa nismo iz knjiga i sapunaca ispali da se drzimo nekih birvaktile obicaja [sm=smiley36.gif]




koka i po -> RE: Djevojka zaprosila momka javno - šta mislite? (26.4.2015 17:44:53)

pa sta ako jeste [sm=smiley1.gif]




Finepex -> RE: Djevojka zaprosila momka javno - šta mislite? (26.4.2015 17:48:30)

IZVORNA PORUKA: rose

IZVORNA PORUKA: Finepex

Pa nekaze niko da si balava, ali barem onda nebi ispalo da sisamu sebe udala. [sm=smiley1.gif]



pa ja sam odrasla osoba, zaposlena vec godinama...svadbu platili iz svog dzepa...njihovo je bilo samo da se pojave za moj ceif...ako to znaci da sam se sama udala...pa jesam...al je to ipak bila njegova ideja [sm=smiley36.gif]...nije mi trebao neko da me udaje [sm=smiley36.gif] aBd nece ni moju S...sama ce birati i sama ce se udavati...tu sam ako joj bude trebalo bilo sta al joj nece trebati moja dozvola, posebno ako bude dovoljno pametna pa se pobrine da bude nezavisna prije nego se uda [sm=smiley36.gif] a meni se uvijek moze vratiti ako se zajebe [sm=smiley36.gif]

pa nismo iz knjiga i sapunaca ispali da se drzimo nekih birvaktile obicaja [sm=smiley36.gif]



Sve je to divno. Al ipak, musko treba da bude musko, da on ima "muda" da pita to glavno pitanje. Mozda sam se pogresno izrazila, ti si fakticki sa tim cinom sto si uopste zapocela tu temu kao zena..ispada da si ga preduhitrila. Boga pitaj d ali je planirao tada ili kasnije, Nekako mi je malo cudno da muskarac koji nekoga voli, da je voli na takav nacin da bi godinama se mogao zabavljati. Ipak kada skontas kada se dvoje vole, oni jedva cekaju da zapocnu zajednicki zivot. Prosidba nema veze sa novcem. [sm=smiley1.gif] Nije prvi slucaj da se desi situacija gdje zena samu sebe uda, gdje zena zapocne temu, i to ne na nacin da ga pita, hej hoces li se udati za mene, nego da uopste zapocne tu temu, prici o svadbi. Imam slucajeva u okolini, gdje samo cujes svadba je tad i tad, vjencanje tad i tad, iz vedra neba pa u rebra, pa ih pitam kad je pala prosidba, a dobijem odgovor da je nije bilo nego da se samo ''poceli razgovarati'' o svadbi. [sm=zmeden.gif][sm=zmeden.gif]


To mi zvuci kao da nesto opako fali. Ne mora biti neke teske romantike, ''originalnih'' prekenjavanja i sl, ali bilo bi u redu da muskaraco skupi muda i postavi ''veliko pitanje''.




Teddy Bear -> RE: Djevojka zaprosila momka javno - šta mislite? (26.4.2015 17:48:35)

Nije problem sto ga je ona zaprosila, nego sto nije pitala buduceg svekra za njegovu ruku. Nadam se da sam dobro skontala [sm=zmeden.gif]




Finepex -> RE: Djevojka zaprosila momka javno - šta mislite? (26.4.2015 17:52:04)

IZVORNA PORUKA: Teddy Bear

Nije problem sto ga je ona zaprosila, nego sto nije pitala buduceg svekra za njegovu ruku. Nadam se da sam dobro skontala [sm=zmeden.gif]

Ne nego je trebalo da njezin muskarac stisne "muda", hrabrosti, da joj ode kod oca i da on postavi glavno pitanje. Da on obavi razgovor. Da kaze Mi se dugo zabavljamo, razgovarali smo dugo o tome, dobro razmislili, ja bih uz tvoje dopustenje, ozenio tvoju kcerku.

Onda otac, sav sretan poljubi svog buduceg zeta, i dozvoli. Kaze neka vam je hairli. [sm=smiley1.gif]

I tako se pocne otvoreno s porodicom pricati o tome. [sm=smiley1.gif]


Barem je tako kod mene bilo. Jest da te bilo stid, ali ono.. :) simpa.


I onda sta je meni interesantno, sve nekako, i sto su same sebe ponudile, sto su uopste zapocele tu temu, nekako taj cin zele predstaviti romanticnim. [sm=zmeden.gif] Kako sta je bilo? Pa eto, ja zapocela pricu..kada ces me ozeniti. [sm=smiley36.gif]






teacher75 -> RE: Djevojka zaprosila momka javno - šta mislite? (26.4.2015 17:52:23)

Meni ovo ko u indijskim sapunicama[sm=smiley36.gif]




Teddy Bear -> RE: Djevojka zaprosila momka javno - šta mislite? (26.4.2015 17:53:28)

Wauuu bas ti hvala na odgovoru, nisam znala da to tako ide [sm=bravo.gif]




mala curica -> RE: Djevojka zaprosila momka javno - šta mislite? (26.4.2015 17:55:22)

Jeli ovo prelazimo na ovu temu [sm=smiley36.gif]




Stranica: [1] 2 3 4   Sljedeća stranica >   >>