RE: Vjencanica - nova ili iznajmljena? (Puna verzija)

Forum >> [Partnerstvo] >> Vjenčanje, krštenje, godišnjice,…



Poruka


anandi -> RE: Vjencanica - nova ili iznajmljena? (2.4.2014 12:19:43)

Slazem se s dana.i i ja nakit obozavam, cak sam za svadbu nosila nakit od nane zlatni s biserima, preljep.
A sto se tice vjencanice za mene je glupost kupovat jer je preskupo, a opet san svih nas od detinjstva je da obucemo vjencanicu. Ja kad sam se udavala zaduzila sam agenciju "Dan iz snova" iz Gracanice, rade muz i zena, zena sve organizuje konobare, muziku,vjencanje,kicenje ama bas sve a muz joj je profesionalni kuhar tako da je on hranu spremao. Mi nismo brinuli nizasta, sve su njih dvoje rjesavali a u jutro sjeli smo na dorucku zajedno i rijesili finansije. Svadba mi je bila sa oko 128 zvanica, sjedilo se u hotelu nosila sam dvije vjencanice (jednu do 10 drugu drugu do jutra) naravno iznajmili smo i sve nas zajedno kostalo 8 000KM




minja_ -> RE: Vjencanica - nova ili iznajmljena? (2.4.2014 12:28:09)

s ovom pameti, vjencala bih se u kancelariji maticara, kada smo dosli da zakazemo datum vjencanja, s kumovima koje bih izvukla iz reda dok cekaju rodni list, a koje nikad do tad nisam srela, i samo se vratila u stan koji smo tih dana spremali.

zapravo, s ovom pameti, ne bih se nikako udavala[sm=jezicek.gif]




Lejla Ka -> RE: Vjencanica - nova ili iznajmljena? (2.4.2014 12:29:44)


IZVORNA PORUKA: Hannica

Vesela kako ne kontas,Lejla zeli da se rijesi svekrvinog nakita pa ce ga snahi utrpati. Jos ce i fina ispast,njeguje tradiciju,ovo-ono.[sm=jezicek.gif]


A ja mislila ispast samo fina. Žena me pročita ko Bukvar [sm=jezicek.gif]




ziki -> RE: Vjencanica - nova ili iznajmljena? (2.4.2014 12:39:11)


IZVORNA PORUKA: Lejla Ka


IZVORNA PORUKA: Hannica

Vesela kako ne kontas,Lejla zeli da se rijesi svekrvinog nakita pa ce ga snahi utrpati. Jos ce i fina ispast,njeguje tradiciju,ovo-ono.[sm=jezicek.gif]


A ja mislila ispast samo fina. Žena me pročita ko Bukvar [sm=jezicek.gif]

ne konta vesela to je tradicija i ljubav koja se prenosi sa svekrve na snahu generacijama [sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif]




Bella.88 -> RE: Vjencanica - nova ili iznajmljena? (8.4.2014 21:23:20)

ja sam kupila i venčanicu(jednostavna je haman haljina) i haljinu i eno sedi u ormaru
bezveze bacila pare




Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 4 [5]