RE: Test za trudnoću (Puna verzija)

Forum >> [Zatrudnjivanje] >> Želimo novog člana



Poruka


Isha -> RE: Test za trudnoću (28.5.2015 20:41:07)


IZVORNA PORUKA: kety007

Odlucila sam se strpiti jos ova dva dana, pa cu vidjeti sto ce biti. Ugl javim vam rezultate. Hvala na podrsci. [sm=smiley1.gif]


Danas ti je 21.DC prema menstruaciji i rano je za test,jedino ako ti nisu kratki ciklusi 24 ili 25 dana. Sretno svakako.




kety007 -> RE: Test za trudnoću (1.6.2015 11:07:07)


IZVORNA PORUKA: Isha


IZVORNA PORUKA: kety007

Odlucila sam se strpiti jos ova dva dana, pa cu vidjeti sto ce biti. Ugl javim vam rezultate. Hvala na podrsci. [sm=smiley1.gif]


Danas ti je 21.DC prema menstruaciji i rano je za test,jedino ako ti nisu kratki ciklusi 24 ili 25 dana. Sretno svakako.

Hvala na odgovoru. Danas sam trebala dobiti, ali nisam. Nadam se da ni necu. UGL javim rezultate kroz koji dan. [sm=smiley1.gif]




marinčii -> RE: Test za trudnoću (1.6.2015 11:15:09)

kety007 ja sam sad u drugoj trudnoci imala taj iscjedak iz dojke,prvo sam pomislila da imam neki poremecaj hormona al ipak za par dana od toga se ispostavilo da sam trudna.Nadam se da ce i kod tebe biti isti slucaj,sretno.




kety007 -> RE: Test za trudnoću (1.6.2015 12:52:52)

marinčii, ja sam isto to pomislila, al vi ste me sad bas razveselili, jer kog god sam pitala nitko nije imao isjedak iz grudi u ranoj trudnoci. Sad se imam vise razloga nadati da jesam trudna. [sm=bravo.gif]




kety007 -> RE: Test za trudnoću (2.6.2015 9:18:39)

Evo drage moje samo da javim da sam dobila M jutros. S obzirom da smo ja i muz prosli mjesec prvi put imali odnos u razdoblju plodnih dana, jer do sada smo se pazili, nisam imala neke prevelika ocekivanja jer nismo imali odnos na dan ovulacije, vec pocetkom i krajem plodnih dana, nisam previse ni razocarana. Samo me brine sad taj iscjedak iz grudi, jer ako nije trudnoca u pitanju onda ne znam sta bi moglo biti, al eto valjda ce biti sve ok. Sad se bacamo na posao i nadam se da cu pocetkom iduceg mjeseca imati lijepe vjesti. :*




malena27 RR -> RE: Test za trudnoću (2.6.2015 9:41:21)

Kety uradi hormonski status - posebno prolaktin - taj iscjedak iz grudi ukazuje da je povisen - provjeri da budes mirna...




kety007 -> RE: Test za trudnoću (2.6.2015 9:45:31)

A sto bi mogao biti uzrok povisenog prolaktina? Gledala sam nesto po netu, al nista konkretno...




kety007 -> RE: Test za trudnoću (2.6.2015 9:49:40)

I nije mi M obilna kao inace...




kety007 -> RE: Test za trudnoću (2.6.2015 9:52:11)

I nije mi M obilna kao inace...vise me stomak boli nego sto mi curi....[sm=zmeden.gif]




marinčii -> RE: Test za trudnoću (2.6.2015 10:26:08)

Kety007 zao mi je sto si ipak dobila ,ali ne tuguj koliko sam shvatila ovo je tek prvi pokusaj ,bit ce bebica...
Povisen prolaktin moze biti posljedica stresa a takoder moze biti i znak tumora(dobrocudnog)na hipofizi,nije nista strasno sa odredenom terpijom se da dovesti u red.
Ja bi ti savjetovala da uradis sve hormone ,i spolne i hormone stitnw zlijezde pa da vidis jel sve ok..
Do tada probaj izbjegavati piletinu jer u nju dodaju bas prolaktin kako bi sto vise dobila na kilazi...
P.s. ito sto ti m nije obilna moze biti znak povisenog prolaktina jer on moze utjecati i na intenzitet krvarenja..
J a sam prije nego sam zatrudnila radila sve hormone i prolaktin mi bio 690 malo povisen al nisam dobila terpaiju jer na folikulometriji doktor utvrdio da uredno ovuliram i eto za par mjeseci ja trudna..




kety007 -> RE: Test za trudnoću (2.6.2015 10:57:29)

Pa ja imam cistu na stitnjaci, pa vjerujem da bi mi to moglo uzrokovati povisen prolaktin, a sto se tice hormona stitne, t3 mi je na donjoj, a TSH na gornjoj granici, a taj disbalans uzrokuje cista. Vjerujatno je to uzrok provisenog prolaktina. A sto se tice bebice, ja vjerujem da ce biti uskoro, jer sve mi je Ok, jajnici, maternica, sve...tako da ne bi trebalo biti smetnji nekih. [sm=smiley1.gif]




marinčii -> RE: Test za trudnoću (2.6.2015 11:16:25)

Pa da li uzimas terapiju za taj povisen Tsh,ja koliko znam i kako je meni moj ginekolog rekao da za trudnocu bi trebalo da bude izmedju 1,5 i 2 ako je veci manje su sanse za trudnocu...kod mene je bio 1,4 ...takodjer povisen tsh moze biti veoma opasan na pocetku trudnoce jer moze uzrokovati anomalije na plodu ,tako da bolje da se raspitas i vidis sa svojim ginekologom nego da posle bude nekih problema ...Sretno.




kety007 -> RE: Test za trudnoću (2.6.2015 11:22:19)

Ne, jer do sada mi je nalaz bio ok, zadnji nalaz mi je bio u disbalansu i sad cekam preglwed kod specijaliste, koji ce mi vjerojatno dati tablete. Hvala na pomoci, javim se uskoro ako bude nekih novosti.




marinčii -> RE: Test za trudnoću (2.6.2015 11:38:04)

Nema na cemu,sretno !




malena27 RR -> RE: Test za trudnoću (4.6.2015 15:01:16)

IZVORNA PORUKA: Minna22

Pozdrav! Prije svega zelim istaci da sam nova i da se prilagodjavam forumu iako mi je malo nezgodno za snaci se jer sam preko mob ali bih voljela s vama podijeliti par stvarcica za koje zelim vase misljenje.. Eh, ovako zadnja M mi je bila 24.4. dan danas ni traga ni glasa od nje jutros radjena test trakica na kojoj su se pojavile dvije crtice al jedna jedva vidljiva.. Nadam se da je u pitanju trudnoca i da da spomenem da nemam nekih simptoma osim natecenih grudi kao u pms-u i bradavice malo izrazajnije odnosno tamnije.. unaprijed hvala




IZVORNA PORUKA: mala curica

[sm=bravo.gif][sm=bravo.gif][sm=bravo.gif]
Cestitam ti.....i ta blijeda crtica je [sm=nosecka.gif]



IZVORNA PORUKA: ziel

I kod mene je bila druga linija jedva vidljiva, prvih 5 min. se uopste nije vidjela, ali mm sa jakom zeljom je gledao u test i gledao i gledao i kaze: HEJ POGLEDAJ DODJI POGLEDAJ VIDIS LI TI JOS JEDNU LINIJU? [sm=smiley36.gif] Bas mi je ta scena ostala u lijepom sjecanju i naravno vidjela se linija ali blijedo. Mada sam ja nekako znala da sam trudna i bez testa, kad mi je kasnilo 3 dana jer mi nikad u zivotu nije kasnilo preko 1 dan. Znam da je to nesiguran znak ali eto ja sam nekako znala... [sm=smiley1.gif] I evo nas vec u 16. nedjelji [sm=bravo.gif]



IZVORNA PORUKA: Minna22
Hvala puno drzim fige da je to to... Ujutru cu provjeriti jos jednim testom.. Danasnji simptomi su mi blaga mucnina, bolovi u grudima, i bolovi u dnu stomaka kao u pms malo sam se prepala da vjestica nece doci ali nije.. Citala sam da su ti bolovi normalni..









kety007 -> RE: Test za trudnoću (8.6.2015 11:03:52)

Drage moje, opet ja! Do prije par dana sam sumnjala da sam trudna, al ispostavilo se da nisam, jer sam dobila [sm=hudicek1.gif]. E sad, [sm=hudicek1.gif] sam dobila 2.2., a zavrsila mi je 6.6., medjutim jucer ujutro kad sam ustala i otisla na WC prilikom brisanja mi se pojavio proziran sluzavi iscjecak protkan krvavim nitima, kao sukrvica, ( ne znam bolje objasniti) [sm=smiley36.gif] Jos dvas puta u toku dana se pojavio prilikom odlaska na wc, a danas nista. Ovako nesto mi se nikad do sad nije dogodilo. S muzem sam imala odnose 14.5., pa 21.5. pa 1.6.,pa 6.6 a ovulacija je bila 19.5., e sad mene zanima jel postpji mogucnost trudnoce ili je to samo neki zaostatak od menstruacije ( iako iscjedak nikako ne slici na menstruaciju)?! Svjesna sam da je ovulacija bila davno, pa je i sansa za trudnocu slaba, al mi nije jasno...jel uopce moguce da se radi o implatacijskom krvarenju?! Pliz prosvjetlite me...nisam dovoljno upucena jer cemo ja i muz tek sad krenuti raditi na bebi, pa nismo do sada imali odnose kad je ovulacija, vec smo vise pratili pocetak i kraj plodnih dana, cisto zbog orijentacije...




kety007 -> RE: Test za trudnoću (8.6.2015 11:25:19)

Jos zaboravih napisati da i jucer i danas imam bolove u donjem djelu stomaka. Osim toga zadnjih 10ak dana mi se stalno spava.




kokouli -> RE: Test za trudnoću (8.6.2015 16:54:39)

Uradi jedan test ujutro ,moze biti implantacijsko a i ne mora ,PMS simptomi znaju biti slicni pocetku trudnoce .Zelim ti [sm=rozacrtici.gif].Kasni li ti uopste [sm=hudicek1.gif] ako kasni test bi morao nesto pokazati .[sm=smiley1.gif]




kety007 -> RE: Test za trudnoću (8.6.2015 19:19:36)


IZVORNA PORUKA: kokouli

Uradi jedan test ujutro ,moze biti implantacijsko a i ne mora ,PMS simptomi znaju biti slicni pocetku trudnoce .Zelim ti [sm=rozacrtici.gif].Kasni li ti uopste [sm=hudicek1.gif] ako kasni test bi morao nesto pokazati .[sm=smiley1.gif]


Imala sam ja [sm=hudicek1.gif] od 2.-6.6. i onda mi se jucer ujutro ponovo pojavilo to neko blago sluzavo krvarenje. Ali, ni mentruacija mi nije bila obilna kao inace, al opet preobilna da bi bilo implatacijsko...zato me i je zbunilo ovo krvarenje 2 dana nakon prestanka [sm=hudicek1.gif] A jos sam vise zbunjena s obzirom na to kad je bila ovulacija i kad smo ja i muz imali odnose. Zato ne znm sama sta da radim... [sm=zmeden.gif][sm=zmeden.gif]




Gia25 -> RE: Test za trudnoću (12.6.2015 22:40:17)

Veliki pozdrav svima!
Vec duze vrijeme pratim ovu stranicu i nadam se da cu i ja postati prije svega prijatelj
pa onda clan ove grupe[sm=smiley36.gif]
Imam jednu veliku dilemu,pa se nadam da cu ovdje dobiti neke odgovore..
Zadnju M sam imala 15.05. i slijedecu sam danas trebala dobiti (12.06.), medjutim
dobila sam neku hajmo reci mjesecnicu 8 dana ranije (05.06.) i bila je bistra krv crvene
pa onda smedje boje bez ikakvih ugrusaka i trajala je 2 i po dana..radili smo test prije par dana
i po prvi put se pojavila neka bliiiiiijeeeeeeeda blijeda linija.Sutradan odmah novi test i ponovo isto.
Danas sam radila zadnji test i ta blijeda linija je za malu nijansu potamnila ali je opet jako slaba.Znaci
5 testova zaredom pokazuju tu liniju koju ne vidimo samo moj muz i ja vec smo pitali jos neke ljude
i svi kazu da je tu ali da je poput sjene.
Ne smijem se radovati jos uvijek iako imam dosta simptoma pored ovih testova kao sto je bol
grudi,ledja i nedavno mi je iz cista mira doslo lose.Danima me stomak boli kao da imam M..
Da li je neko imao slicna iskustva,ako jeste molim vas nek se javi :) Hvala unaprijed!! :)))




kety007 -> RE: Test za trudnoću (25.6.2015 15:21:50)

Drage zene, opet sa mnom problemi [sm=smiley36.gif]
Ja i muz smo od ovog mjeseca poceli raditi na bebi. Imali smo odnose u plodnim danima i na dan ovulacije, svako drugi dan odnosi. Dakle, sve po skolski. [sm=smiley36.gif] E sad, ja sam [sm=hudicek1.gif] trebala dobiti sad u subotu, 27.6., ali jucer poslijepodne sam prilikom odlaska na wc, pri brisanju, uocila lagano svijetlo crveno krvarenje. U toku veceri se pojavile samo 3-4 kapi blijedo crvene na ulosku i nista vise. Jutros ista situacija, prilikom brisanja nesto malo krvi i ostatak dana nista osim ponovnih para kapljica na ulosku. Krvarenje ni slicno mom uobicajenom menstrualnom krvarenju, a ni bolovi nisi ni priblizno jaki kao menstruacijski. Posto je meni jucer bio 23. dan ciklusa to me zbunilo, jer sam trebala dobiti u subotu (inace imam krace cikluse). Ledja me jako bole, donji dio, stomak me ne boli, samo na momente osjetim skroz lagane grceve. Imam glavobolju i na momente vrtoglavicu. Zadnjih par dana sam strasno pospana i umorna, bez obzira koliko spavam. Jos me i prepone bole, kao da sam maraton trcala. Probadanje u jajnicima osjecam nekih 6-7 dana, pritisak kao da mi netko sjedi na njima. Sad molim vas koje ste vec iskusile cari trudnoce da mi date misljenje i kazete kolika je sansa da se mozda radi o implantacijskom krvarenju i trudnoci?! Voljela bih da nam je uspjelo iz prvog pokusaja! [sm=bravo.gif]




celee1 -> RE: Test za trudnoću (22.8.2015 8:44:46)

Juhuu nasla sam testove na trudnocu za cijelih 2 KM ako neko hoce neka mi se javi na PP




jagodičica -> RE: Test za trudnoću (12.11.2016 23:44:22)

Zdravo,nova sam ovde,htela sam da vas pitam za mišljenje jer sam neiskusna jos a po ovom čitanju vidim da ovde ima devojaka koji imaju isti slučaj kao i ja..Ovako zadnju menstruaciju sam imala 14.09.2016 i nisam dobijala ni jednom više,i od tada sam imala ne zaštićene odnose nekoliko puta,skoro mi se pojavio smedji iscedak nekih 3 dana a posle toga tamno smedji,imam bolove u donjem stomaku kao da cu da dobijem,grudi su jako Osetljive i otecene i vene veoma vidjive,radila sam test i bila je jako vidljiva kontrolna crtica a ova druga jedva bledo vidljiva a tako isto i na drugom testu pa me zanima da li je u pitanju trudnoća ili nešto drugo.PS: oba testa sam radila uvece oko 9h.[sm=smiley36.gif][sm=zmeden.gif] Izvinite na ovako dugačkom tekstu [sm=smiley1.gif]




ninuska -> RE: Test za trudnoću (12.11.2016 23:52:38)

Kod mene je oba puta bila jedva vidljiva [sm=rozacrtici.gif]. S tim da sam ja test radila prije ocekivane m




jagodičica -> RE: Test za trudnoću (13.11.2016 0:02:12)

Ne razumem ovo 2011? 2015?
Kod ginekologa mi je zakazano tek za 3 nedelje a toliko sam uzbudjena da ne znam sta da radim vise,nadam se da ce mi neko reci nesto sto ce me smiriti malo..




Stranica: <<   < Prethodna stranica  45 46 [47] 48 49   Sljedeća stranica >   >>