RE: Test za trudnoću (Puna verzija)

Forum >> [Zatrudnjivanje] >> Želimo novog člana



Poruka


mila25 -> RE: Test za trudnoću (1.4.2014 10:37:13)

sacekaj draga jos par dana pa ponovi test SRETNO [sm=smiley1.gif]




luka78 -> RE: Test za trudnoću (4.4.2014 10:48:11)

Nisam valjda jedino musko ovdje ;-).

Elem, supruga je radila test sa ovom trakicom koju imate u prilogu (kasni joj oko 5-6 dana). Radila je i prije 2 dana, i cini mi se da je tada druga linija bila svjetlija. Nadamo se da je to to ;-). Sta vi mislite?

Hvala

http://i57.tinypic.com/25smp11.jpg




lovepower -> RE: Test za trudnoću (4.4.2014 11:48:21)

to je to cestitam od srca,postat cete roditelji,moja prva trakica koja je radjena prije kasnjena menstruacije je bila duplo svjetlija a evo nas skoro u 5 mjesecu trudnoce,supruzi zelim urednu i skolsku trudnocu,lagan porod i naravno zdravu bebicu,a ti da je mazis i pazis i razumijes sve hormonske promjene[sm=jezicek.gif] uzivajte i proslavite cekate svoju bebicu[sm=bravo.gif][sm=bravo.gif][sm=bravo.gif]




Chilli -> RE: Test za trudnoću (4.4.2014 11:59:29)


IZVORNA PORUKA: luka78

Nisam valjda jedino musko ovdje ;-).

Elem, supruga je radila test sa ovom trakicom koju imate u prilogu (kasni joj oko 5-6 dana). Radila je i prije 2 dana, i cini mi se da je tada druga linija bila svjetlija. Nadamo se da je to to ;-). Sta vi mislite?

Hvala

http://i57.tinypic.com/25smp11.jpg

Cestitam, postaces otac!![sm=bravo.gif][sm=bravo.gif][sm=bravo.gif][sm=bravo.gif]
I kod mene je isto ovako bilo.




grozđe -> RE: Test za trudnoću (4.4.2014 12:00:22)

IZVORNA PORUKA: luka78

Nisam valjda jedino musko ovdje ;-).

Elem, supruga je radila test sa ovom trakicom koju imate u prilogu (kasni joj oko 5-6 dana). Radila je i prije 2 dana, i cini mi se da je tada druga linija bila svjetlija. Nadamo se da je to to ;-). Sta vi mislite?

Hvala

http://i57.tinypic.com/25smp11.jpg



luka Cestitam!! [image]http://www.ringeraja.ba/forum/smileys/smiley1.gif[/image]  bezbeli da je trudnoca [image]http://www.ringeraja.ba/forum/smileys/bravo.gif[/image][image]http://www.ringeraja.ba/forum/smileys/bravo.gif[/image]




luka78 -> RE: Test za trudnoću (4.4.2014 12:14:52)

[sm=smiley1.gif]

Hvala vam, zaista ;-)




luka78 -> RE: Test za trudnoću (5.4.2014 20:17:06)

Laboratorija je potvrdila, trakice su dobro pokazivale, a vi tumacili [sm=smiley36.gif]




Andy_Bec23 -> RE: Test za trudnoću (6.4.2014 15:00:02)

Cestitamo [sm=bravo.gif][sm=bravo.gif][sm=bravo.gif]




TiruTiru -> RE: Test za trudnoću (9.4.2014 12:42:22)

Info, gdje radite laboratoriju ?
Drzavna, privatna? ko je brz :)




monikanenad -> RE: Test za trudnoću (21.6.2014 19:25:21)

pozdrav svima ja sam ovdje novi clan i imam jedno pitanje do vama ako mi mozete nekako pomoci
mesecni mi je kasnio 5 dana juce sam napravila test na njemu je pokazalo dvije linije ali jedna se jedva vidi ali danas ujutru sam dobila mjececni dali postoi mogucnost da sam trudna molim vas za vase mislenje i vase iskustva molim brzo za neki odgovor




monikanenad -> RE: Test za trudnoću (21.6.2014 19:41:25)

pozdrav svima ja sam ovdje novi clan i imam jedno pitanje do vama ako mi mozete nekako pomoci
mesecni mi je kasnio 5 dana juce sam napravila test na njemu je pokazalo dvije linije ali jedna se jedva vidi ali danas ujutru sam dobila mjececni dali postoi mogucnost da sam trudna molim vas za vase mislenje i vase iskustva zelim sta brze odgovore




ljiljo -> RE: Test za trudnoću (21.6.2014 19:55:55)


IZVORNA PORUKA: monikanenad

pozdrav svima ja sam ovdje novi clan i imam jedno pitanje do vama ako mi mozete nekako pomoci
mesecni mi je kasnio 5 dana juce sam napravila test na njemu je pokazalo dvije linije ali jedna se jedva vidi ali danas ujutru sam dobila mjececni dali postoi mogucnost da sam trudna molim vas za vase mislenje i vase iskustva zelim sta brze odgovore


draga ja bih ti preporucila da odes ljekaru da ti da uputnicu da vadis betu HCG to je hormon trudnoce koji se vadi iz krvi i tako mozes 100% biti sigurna da li si trudna ili ne




Amra 25 -> RE: Test za trudnoću (23.9.2014 9:40:20)

imam pitanje u vezi testova na trudnocu, danas mi je ocekivana menstruacija i imam neke simptome koje ukazuju na trudnocu juce sam radila test i ona druga crtica je bila skroz slabo vidljiva i jutros sam ponovila test malo se bolje vidi al je opet svjetilija od one druge crtice, sta mislite da sacekam jos koji dan pa da ponovim [sm=smiley1.gif] uglavnom obje se vide samo je ova druga bas nekako blijeda




pandica -> RE: Test za trudnoću (23.9.2014 12:15:51)

[sm=bravo.gif] To je to, mislim da ne bi trebala, nego pravac svom ginekologu :) Čestitam na [sm=rozacrtici.gif] i neka je sa srecom :)




Amra 25 -> RE: Test za trudnoću (25.9.2014 12:00:43)

hvala puno [sm=smiley1.gif] isla sam juce ginekologu i kaze da se jos nista ne vidi i da ne moze potvrdit trudnocu da sacekam jos koji dan pa da ponovo dodjem, a os juce posle pregleda mi se pojavila kao roskasta sluz al nema je puno pa me to bas zabrinulo [sm=smiley13.gif] mislila sam sutra opet ponovit test [sm=zmeden.gif] ne znam sta da radim




pandica -> RE: Test za trudnoću (25.9.2014 14:58:45)

Otidji negdje privatno pa nek ti provjere putem krvi. Kad si trebala dobiti? Koliko ti kasni?




Amra 25 -> RE: Test za trudnoću (25.9.2014 15:45:43)

kasni mi evo tri dana, a otici cu privatno cula sam puno slucajeva sto u domu zdravlja nisu vidjeli trudnocu a privatno se vidi sve u isti dan, valjda im nevalja aprat za ultrazvuk




pandica -> RE: Test za trudnoću (25.9.2014 15:48:58)

Otidji privatno svakako, sretno [sm=smiley31.gif]




malena27 RR -> RE: Test za trudnoću (25.9.2014 16:00:35)

Amra, sacekaj iducu sedmicu, jos je rano da se vidi na bilo kojem uzv plod...




Amra 25 -> RE: Test za trudnoću (26.9.2014 13:31:42)

odlucila sam da cu ipak sacekati do sledeceg pratka tako je najbolje :) a do tad cu da uzivam i da se nadam da ce sve biti uredu :) hvala svima na podrsci




pandica -> RE: Test za trudnoću (10.10.2014 16:10:44)

Draga Amra, da li si radila testić? Ima li šta novo?




Amra 25 -> RE: Test za trudnoću (10.10.2014 21:33:31)

isla danas na uzv :) vidi se moja mrvica i betu sam radila pravilno se dupla :) srce se jos ne cuje ali kaze mi dr da vidi na uzv da treperi pa da ce akobogda sledece sedmice i da ga cujemo :) [sm=bravo.gif][sm=bravo.gif] presretna sam nakon dvije godine pokusavanja i raznih terapija ostvaruje se moja zelja [sm=smiley36.gif]




pandica -> RE: Test za trudnoću (13.10.2014 8:36:56)

Čestitaaaaaaaaaaaam [sm=bravo.gif] Svaka čast [sm=bravo.gif] Sretno, da ti trudnoca bude super i da sve prodje kako treba :) Baš mi je drago :)




Amra 25 -> RE: Test za trudnoću (13.10.2014 19:35:49)

hvala puno [sm=smiley1.gif] sutra ponovo idemo nadam se da ce se cuti srce maleno kako kuca jedva cekam [sm=bravo.gif]




kornjačica -> RE: Test za trudnoću (18.11.2014 9:59:45)

Pozdrav svima,

Trebala bih malu pomoc s obzirom da nemam bas nekog iskustva sa testovima. Uradila sam gravignost test i u prvim sekundama se kockica obojila blijedom bojom znaci nikakva crta vec cijela kockica je poprimila boju. Zatim se na krugu pojavila jasna crta a ova boja iz kockice je lagano nestajala i kada je proslo dovoljno vremena tj 3 min kao sto pise na upitstvu boja iz kockice je potpuno nestala.a ona crta u okruglom dijelu i dalje se jasno vidjela. Da li to znaci da nisam trudna? Dakle nije se pojavila crta ali ta boja koja je nestala me zbunjuje. Hvala puno.




Stranica: <<   < Prethodna stranica  43 44 [45] 46 47   Sljedeća stranica >   >>