RE: Test za trudnoću (Puna verzija)

Forum >> [Zatrudnjivanje] >> Želimo novog člana



Poruka


pandica -> RE: Test za trudnoću (11.3.2014 10:18:19)

Drage moje hvala vam na utjesnim rijecima. Nadam se da cete biti upravu i da je drugi testic lazan. Ne znam sta bih vam rekla... ja jos uvijek nisam dobila. Imam dosta simptoma trudnoce, ali ni sama ne zna da li je to od pretjerane zelje da je to to ili je stvarno tako... Ono sto mi preostaje da se zaputim doktoru, kojem svakako moram ovih dana otici, nakon sto izvadim nalaze.
Hvala na podrsci, puno mi znaci...




vila_7 -> RE: Test za trudnoću (12.3.2014 14:52:07)

uradi sutra jos jedan test na jutarnji urin




vila_7 -> RE: Test za trudnoću (13.3.2014 14:46:12)

pandice jesi radila opet?




pandica -> RE: Test za trudnoću (14.3.2014 12:18:11)

Draga Vila_7, jesam i nažalost opet negativan :( Ništa, preostaje mi otići ljekaru, pa ćemo da vidimo šta i kako dalje... obzirom da jos uvijek nisam ni dobila




vila_7 -> RE: Test za trudnoću (14.3.2014 12:45:39)

a misa mu, onda stvarno ne znam kako ti je prvi put pokazao jedva vidljivu crticu [sm=zmeden.gif] . Ja i dalje navijam da su ostali pogresni a prvi ispravan! [sm=smiley1.gif]




pandica -> RE: Test za trudnoću (14.3.2014 13:04:56)

Nemam pojma, uglavnom na svim mogućim forumima kažu da su pogrešni rezultati mogući jedino negativni, a apotekarka mi kaže da se zna desiti i da bude greškom pozitivan ukoliko se ne uradi pravilno. Mada sam ja po uputstvu radila, al eto... Nadam se i ja iskreno i sve očekujem da će na kraju biti drugačije. Vidjet ćemo šta doktor kaže, čim budem imala info javim se. Hvala draga na pozitivnoj energiji :)




vila_7 -> RE: Test za trudnoću (14.3.2014 14:58:06)

ma nista ... .a ti se ne sekiraj , ako ne uspiej sad, uskoro ce aBd [sm=bravo.gif]




Andy_Bec23 -> RE: Test za trudnoću (15.3.2014 9:31:05)

I moj test negativan a danas 4 dana kako kasni [sm=smiley19.gif][sm=smiley19.gif]




vila_7 -> RE: Test za trudnoću (15.3.2014 10:20:35)


IZVORNA PORUKA: Andy_Bec23

I moj test negativan a danas 4 dana kako kasni [sm=smiley19.gif][sm=smiley19.gif]



Andy aBd da se sto prije obradujes i uslikas nam pozitivan test,a onda poslije 9 mjeseci i zivu , zdravu svoju bebicu [sm=smiley1.gif]




Andy_Bec23 -> RE: Test za trudnoću (15.3.2014 10:26:58)


IZVORNA PORUKA: vila_7


IZVORNA PORUKA: Andy_Bec23

I moj test negativan a danas 4 dana kako kasni [sm=smiley19.gif][sm=smiley19.gif]



Andy aBd da se sto prije obradujes i uslikas nam pozitivan test,a onda poslije 9 mjeseci i zivu , zdravu svoju bebicu [sm=smiley1.gif]



Izgleda da me nece i da ce da potraje[sm=smiley19.gif]




vila_7 -> RE: Test za trudnoću (15.3.2014 12:56:56)

ma nece Andy , a vidjet ces aBd kad rodis malo sunasce , kako je zapravo sve brzo proslo,doslo,... Zaista ti od srca zelim da se sto prije obradujes.... A nikad se ne zna, mozda tvoje sljedece sunce ceka da se jos malo oporavis od svega [sm=smiley31.gif] , nikad ne znamo zasto je TAJ trenutak bas pravi trenutak.... aBd tvoj dolazi uskoro




oblak1 -> RE: Test za trudnoću (15.3.2014 16:22:54)

Pozdrav! evo ovo je moj prvi post..Moja situacija je ovakva..u prvom mjesecu mjesecnicu sam imala
13.01 a u veljaci isto 13.02 i izracunala plodne dane i ovulacija mi je bila 27.02 i naravno radili na bebi..
i sada mi kasni vec 2 dana i ja od nestrpljivosti dali smo uspjeli napravila test ali u podne..i negativan [sm=smiley19.gif]
sada dali sam prerano ili?a imam simptome bolne sise ali samo na dodir bol leda mokre gacice glavobolja ..dali
je iko bio u takvoj situaciji??i dali ima ko kakav savjet? HVALA..:)




dandi84 -> RE: Test za trudnoću (15.3.2014 19:00:07)


IZVORNA PORUKA: oblak1

Pozdrav! evo ovo je moj prvi post..Moja situacija je ovakva..u prvom mjesecu mjesecnicu sam imala
13.01 a u veljaci isto 13.02 i izracunala plodne dane i ovulacija mi je bila 27.02 i naravno radili na bebi..
i sada mi kasni vec 2 dana i ja od nestrpljivosti dali smo uspjeli napravila test ali u podne..i negativan [sm=smiley19.gif]
sada dali sam prerano ili?a imam simptome bolne sise ali samo na dodir bol leda mokre gacice glavobolja ..dali
je iko bio u takvoj situaciji??i dali ima ko kakav savjet? HVALA..:)

Draga moja ne znam kakav ti je test bio...Moguće i da ti je O kasnila pa ti ni test nije mogao pokazati [sm=modricrtici.gif]...Ako ti i dalje bude kasnila uzmi osjetljiviji test i sa prvim jutarnjim urinom uradi...Navijam da bude [sm=modricrtici.gif]....[sm=bravo.gif][sm=bravo.gif][sm=bravo.gif][sm=bravo.gif][sm=bravo.gif]Javi [sm=smiley1.gif]Svakako bi taj osjetljivi test trebao da pokaže jel u pitanju [sm=nosecka.gif] ili ne...Srećnoooo[sm=bravo.gif][sm=bravo.gif][sm=bravo.gif][sm=bravo.gif]




oblak1 -> RE: Test za trudnoću (15.3.2014 23:30:10)

Dandi84 hvala na savjetu..a koristila sam gravignost mini..
Ako nebude do ponedjeljka nista onda cu ponoviti..sretna sam da mi je netko
odgovorio..a koji su tebi bili simptomi??:) :))




dandi84 -> RE: Test za trudnoću (15.3.2014 23:43:51)

Povisena temperatura. Na dan testa bila 37 I to jutarnja tj. Bazalna
Bolne grudi I vene izrazene na njima
Proliv tri dana prije testa
Naduvenost
Imas temu o prvim simptomima trudnoce I tu sam pisala o njima. Sve slicno PMS-u samo temp povisena. [sm=smiley1.gif]




dandi84 -> RE: Test za trudnoću (15.3.2014 23:51:52)

Ako se trudite za bebu dodji u cekaonicu. Tu zenice cekaju svoje [sm=modricrtici.gif] I caskaju o svemu, o simptomima, plodnim danima I bas su velika podrska. Evo ti link:
http://www.ringeraja.ba/forum/cekaonica-u-martu/m_2110775/mpage_37/tm.htm#2128897




Andy_Bec23 -> RE: Test za trudnoću (16.3.2014 9:26:27)


IZVORNA PORUKA: vila_7

ma nece Andy , a vidjet ces aBd kad rodis malo sunasce , kako je zapravo sve brzo proslo,doslo,... Zaista ti od srca zelim da se sto prije obradujes.... A nikad se ne zna, mozda tvoje sljedece sunce ceka da se jos malo oporavis od svega [sm=smiley31.gif] , nikad ne znamo zasto je TAJ trenutak bas pravi trenutak.... aBd tvoj dolazi uskoro



Mila moja hvala na prekrasnim rijecima [sm=smiley31.gif][sm=smiley31.gif][sm=smiley31.gif]




pandica -> RE: Test za trudnoću (19.3.2014 14:13:21)

Ja dobila, tako da je definitinvno bio lažnjak [sm=smiley13.gif]... narucila sam se doktoru da mi pogleda nalaze i da vidim šta dalje...Valjda cemo se sve skupa jako brzo radovati :)




pandica -> RE: Test za trudnoću (20.3.2014 11:24:56)

Drage moje, evo mene od ginkića. Sve za 5, hormoni uredu, malo estradiol smanjen, ali ne znatno... Kaze mi da pokušam tri mjeseca sa kontracepcijom, da odmorim malo jajnike i da nakon toga navalimo :) On se nada pozitivi, a ako kojim slučajem ne bude da mu se javim, da mi kaže šta dalje :)




mila25 -> RE: Test za trudnoću (29.3.2014 9:48:44)

e curee imam jedno pitanje za vas iskusne [sm=smiley1.gif]
inace imam neredovne mens i prije sam pila dabroston tablete i uvijek dobijala 2-3 dana posle, ovaj mj sam ih opet pila medjutim evo vec 8 dan i nista jos uvijek nisam dobila prvi dana posle terapije imala sam bolove bas kao da cu dobit i to je prestalo ponekad se pojave blagi grcevi u donjem dijelu stomaka cak me juce i danas grudi bole na dodir sto mi se prije nikad nije desavalo kad imam pms, i imam blage bolove u donjem dijelu ledja, i jutros uradim test da budem sigurna medjutim desilo se da test nista niej pokazo odnosno nit je pozitivan ni negativan bas nista ni jedna crtica zanima me jel imala koja od vas slicno iskustvo, danas idem kupit jos jedan pa cu ga ponovit sutra ujutro nadam se da ce biti[sm=rozacrtici.gif]




Teddy Bear -> RE: Test za trudnoću (29.3.2014 11:18:08)

Draga moja, mislim da je nevazeci,,, kupi drugi pa ponovi, ako si trudna pokazat ce [sm=rozacrtici.gif],,, po simptomima se nadam da jesi. Cuvam ti fige, i javi nam rezultat [sm=bravo.gif]




mila25 -> RE: Test za trudnoću (29.3.2014 12:17:09)

i ja se nadam da ce biti [sm=rozacrtici.gif] hvala ti na podrsci [sm=smiley1.gif] i javim cim uradim test naravno [sm=smiley2.gif]




mila25 -> RE: Test za trudnoću (30.3.2014 16:23:38)

nista ni ovaj mjesec, sinoc je stigla [sm=hudicek1.gif] mada sam se bas nadala da je ovaj put upalilo ali nema veze borimo se i dalje ne odustajem od svoje srece [sm=smiley1.gif]




Tixx -> RE: Test za trudnoću (1.4.2014 9:38:46)

pozzdrav cure, treba mi pomoc, jutros sam radila test (moj prvi), zadnju sam [sm=hudicek1.gif] imala 02.03. znaci da mi danas kasni dan,dva i nisam sigurna u rezultat, vidim drugu linijicu ali dosta blijedu, slikicu sam stavila u album ne znam je staviti ovdje,sta vi mislite?




enaaa -> RE: Test za trudnoću (1.4.2014 10:35:30)


IZVORNA PORUKA: Tixx

pozzdrav cure, treba mi pomoc, jutros sam radila test (moj prvi), zadnju sam [sm=hudicek1.gif] imala 02.03. znaci da mi danas kasni dan,dva i nisam sigurna u rezultat, vidim drugu linijicu ali dosta blijedu, slikicu sam stavila u album ne znam je staviti ovdje,sta vi mislite?

Čestitam, jer ovo je pozitivan test[sm=bravo.gif][sm=bravo.gif]
Želim ti školsku trudnoću, i da aBd-a rodiš živu i zdravu [sm=duda.gif]




Stranica: <<   < Prethodna stranica  42 43 [44] 45 46   Sljedeća stranica >   >>