RE: Test za trudnoću (Puna verzija)

Forum >> [Zatrudnjivanje] >> Želimo novog člana



Poruka


MicoTico -> RE: Test za trudnoću (18.11.2014 10:01:27)

IZVORNA PORUKA: kornjačica

Pozdrav svima,

Trebala bih malu pomoc s obzirom da nemam bas nekog iskustva sa testovima. Uradila sam gravignost test i u prvim sekundama se kockica obojila blijedom bojom znaci nikakva crta vec cijela kockica je poprimila boju. Zatim se na krugu pojavila jasna crta a ova boja iz kockice je lagano nestajala i kada je proslo dovoljno vremena tj 3 min kao sto pise na upitstvu boja iz kockice je potpuno nestala.a ona crta u okruglom dijelu i dalje se jasno vidjela. Da li to znaci da nisam trudna? Dakle nije se pojavila crta ali ta boja koja je nestala me zbunjuje. Hvala puno.

Meni se dosda uvijek to dešavalo na testovima. Znači oboji se cijelo i onda se polako "kristališu" crtice. 2 ako si trudna i 1 ako nisi. Jedino ako drugačije nije naznačeno na samom uputstvu na testu.




kornjačica -> RE: Test za trudnoću (18.11.2014 10:03:20)

Hvala puno na odgovoru.. znaci da je negativan. Jer druga crtica se jasno vidjela a ova blijeda boja je lagano nestala u potpunosti.




edith -> RE: Test za trudnoću (18.11.2014 18:04:27)

I meni je tako bilo na testovima, prvo se sav oboji u rozo, a zatim se fino crtice pojave, 1 ako je negativan, 2 ako je pozitivan. Možda ti je još rano za test, nadam se da nisi puno tužna...




zjakaaa -> RE: Test za trudnoću (15.1.2015 19:36:47)

Eh, ovako...

Prosto ne znam odakle bih pocela da pisem :)


Prije svega pratim Vas odavno i forum je odlican i napredovao je iz godine u godinu. Isto tako bi trebala najmanje godina da se sve iscita na ovom forumu :D


Nova sam ovde i drago mi je sto cemo se druziti. Dva i po mjeseca smo u braku i odmah smo s bacili u akciju oko user posted image :), malo sam zbunjena i ne znam da li je vrijeme za test trudnoce :). Simptome koje primjecujem jesu tvrde gruudi, bol u ledjima, sluz koju ne osjetim, ali kad odem u wc primjetim na gacicama, idem cesce u wc, vrtoglavice tokom dana. Ovo je otprilike ko i kad trebate dobiti, ali je meni prestalo oko 5-6.01 menstuacija nije bila kraca bar mi se cini, ali sam primjetila da je smedkasta i da nije kao prijasnje bolna i obilna jer su mi inace takve bile. Sve kontam ma to sam se ja prehladila, ali user posted image ....da li neko imao iskustva sa ovako necim, da li je vrijeme za test trudnoce?




edith -> RE: Test za trudnoću (15.1.2015 20:06:32)

zjakaa odradi test, sad bi ti trebao sigurno pokazati tacan rezultat. Sta god da bude, bar ces znati na cemu si. Polako i bez puno nerviranja, tek ste se poceli truditi.




zjakaaa -> RE: Test za trudnoću (15.1.2015 20:12:45)

Hvala, svakako sve mi je ovo nesto novo :D[sm=smiley36.gif]....ledja bole li bole, ai tvde grudi non-stop [sm=jezicek.gif]

Maoprije sam naletila na neki test za trudnocu iz DM-a koji kosta 7.5KM, ili....neka druga preporuka?




mykica -> RE: Test za trudnoću (15.1.2015 21:11:31)

Gravignost ultra predpostavljam da je taj iz dm-a? Meni je pokazao plus na dan kad sam trebala dobiti menstruaciju :) Sretno!




edith -> RE: Test za trudnoću (15.1.2015 21:32:28)

neko je napisao da je u dm-u akcija, kupiš 2 testa i 1 dobijes gratis, pa možda i to nije loše. Ultra je osjetljiv, on bi ti trebao pokazati. Sretno[sm=smiley1.gif]




lulica21 -> RE: Test za trudnoću (19.1.2015 17:38:40)

pozz cure moje ..nova sam na forumu ...jel moze savjet danas sam radila test na trudnocu 11 dan od ovulacije ,,,medutim negativan je :( --dali sam ga prereno radila ..zelim da sve vidimo sto prije [sm=rozacrtici.gif]




irenaSA -> RE: Test za trudnoću (19.1.2015 18:05:55)

Ja sam test radila svega dva puta u životu i oba puta su bile [sm=rozacrtici.gif] prvi put izrazite jer je test bio malo skuplji i bolji a i trudnoća poodmakla, 12 tjedana, a drugi put nešto slabije vidljive jer sam radila 5,6 dana poslije izostanka mjesečnice no ipak je bila trudnoća, 5 tjedana i ovaj test je bio jeftiniji...ali javit će ti se neko još sa svojim iskustvom..svakako dobrodošla[sm=smiley1.gif]




rose -> RE: Test za trudnoću (19.1.2015 18:56:41)

gravignost iz dm je vrlo pouzdan...meni je oba puta pokazao dvije crtice par dana nakon kasnjenja...dodatno sam uzela cak i gravignost mini ...trakicu (oko 3 KM) i ona je pokazala dvije crtice




Pozitivna -> RE: Test za trudnoću (20.1.2015 11:00:49)

Draga lulica21 negdje sam procitala da najranije što možemo dobiti pozitivan rezultat na najosjetljivijim testovima na trudnoću jest 7 dana nakon ovulacije. Probaj gra... iz DM-a. Sretnooo nadamo se[sm=rozacrtici.gif][sm=duda.gif]




crniandjeo -> RE: Test za trudnoću (10.2.2015 16:53:36)

Da li je rano raditi test 9dpo? Stvarno imam simptome mucnine me ubise ali test negativan mozda je prerano radjen? :(




AAvalon -> RE: Test za trudnoću (10.2.2015 17:51:29)


IZVORNA PORUKA: crniandjeo

Da li je rano raditi test 9dpo? Stvarno imam simptome mucnine me ubise ali test negativan mozda je prerano radjen? :(

Naravno da je rano, ne kaze se dzaba da se ceka dan ocekivane menstruacije. Ako ocekujes menzes 14 dana nakon O, a beta je tada oko 100, na 10 dpo je manja od 20, na 9 dpo jos manja, znaci test ti ne moze nista pokazati, taman da trudnoce i ima. Strpi se koji dan... A simptomi ti ne moraju nista znaciti...




crniandjeo -> RE: Test za trudnoću (10.2.2015 17:59:09)

Ja sam radila onaj sa 10 ml/u pa sad ne znam nakon koliko otkriva pise par dana od zaceca..svakako cu opet uraditi za koji dan nadam se pozitivnom rezultatu




edith -> RE: Test za trudnoću (10.2.2015 20:01:18)


IZVORNA PORUKA: crniandjeo

Ja sam radila onaj sa 10 ml/u pa sad ne znam nakon koliko otkriva pise par dana od zaceca..svakako cu opet uraditi za koji dan nadam se pozitivnom rezultatu


Taj negativan rezultat ne znači ništa, nažalost samo si se razočarala. Neki dan meni moj G objasni kako što se trudnoće, ovulacije, vještice i ostalih stvari tiče vrlo je rijetko 2 i 2 = 4. Test ti je mogao pokazati [sm=rozacrtici.gif] u slučaju da je bila implantacija, ali vrlo rijetko tako rano pokažu. Odradi još 1 na dan očekivane [sm=hudicek1.gif] ili kasnije pod uvjetom da ne dođe, a to i želimo [sm=bravo.gif][sm=bravo.gif][sm=bravo.gif]




crniandjeo -> RE: Test za trudnoću (11.2.2015 12:16:59)

Ja mislim da je implatancija bila jer osjecam one grceve kao menstrualne vec 2-3 dana.. Ako je to znak da je doslo do implatancje? Radim opet test na datum ocekivane pa cemo vidjeti.. Hvalaa ti,ja sam jako mlada i neinformisana ali jako zelimo bebicu




pandica -> RE: Test za trudnoću (11.2.2015 13:01:56)

Uradi test gravignost ultra na dan kad budes trebala dobiti, meni je taj test pokazao na dan kad sam trebala dobiti ciklus [sm=rozacrtici.gif]. On je super osjetljivi dok mi ostali nisu pokazali sve dok mi nije kasnilo preko 7 dana.




crniandjeo -> RE: Test za trudnoću (11.2.2015 20:45:10)

Ja sam bila toliko nestrpljiva i ponovila sam test uzela sam u dmu gravignost ultra pise da pokazuje par dana prije menst.mada je oper bio negativan... Ja mislim da bi pokazao bar blijedu crticu jer trebam dobiti za 4 dana.. Nista onda pokusat cemo iduci mjesec :( :( :(




dragana88 -> RE: Test za trudnoću (27.3.2015 2:18:13)

Da li se ovo ikome desilo? :) Trebala sam dobiti 18.03. i nisam, posle dva dana sam uradila test ali uvece, nisam stigla izjutra do apoteke pa sam uradila uvece cim sam kupila. I pojavi se jedna linija nakon par sekundi i kroz 5 sekundi za njom se pojavi i druga linija. I ja tako pocnem plakati od srece, javim muzu... Posla sestri slikati test da je iznenadim kad druge linije nema. Jednostavno NEMA. Bila je SIGURNO, dakle lijepo se ocrtala i onda je vise nema. Test je odlucio da mi se predomisli haha. Posle toga sam radila test ujutru ali je negativan. Jos uvijek nisam dobila. Nemam neke znacajne simptome sem toga da su mi sike dva puta vece nego inace, probudi me mucnina u sred noci, i sem toga nista, ali jednostavno [sm=hudicek1.gif] nema a nema ni [sm=rozacrtici.gif] [sm=zmeden.gif] [sm=zmeden.gif] [sm=zmeden.gif] Inace mi nikad ne kasni, a muz i ja idemo na bebu zadnjih 6mj. :)




LunaBruna -> RE: Test za trudnoću (27.5.2015 9:15:56)

Dragana, da probaš još jedan test sa prvim jutarnjim? Ako je i on negativan, odi dokt. Ja sam uzela Primastick ( malo je skuplji ) i radila sam ga oko 5 poslijepodne i pokazao je [sm=modricrtici.gif] i to jako brzo.




kety007 -> RE: Test za trudnoću (27.5.2015 13:53:34)

Pozdrav svima! Nova sam na forumu pa nisam bas upucena, zato mi treba vasa pomoc. Naime, sumnjam da sam trudna, al mi je ja mislim jos rano raditi test. Situacija je sljedeca: zadnju mjesecnicu sam imala 8.5., a odnos 14.5., ovulacija je bila 18.5., pa sam ponovno imala odnos 21.5. zadnjih deset_ak dana imam izrazen bol u lijevom jajniku,a povremeno i u desnom, sto mi nije uobicajena pojava, ujutro imam laganu mucninu, bez povracanja, a nekada i u toku dana. tako mi je zadnjih 7-8 dana. Mucnina se javi i drugim dijelovima dana i cim nesto pojedem ona prestane. Mokrim dosta cesto i danas citav dan imam vrtoglavicu. Strasno mi je hladno, nikako da se zagrijem. Prije 3 dana sam uocila mlijecni, ljepljivi iscjedak iz obje dojke, na dodir, pa me to totalno zbunilo. Prije 4-5 dana sam pekla neko meso koje je bilo sasvim ok, al je meni uzasno smrdilo. Sad nemam pojma sta da radim. Moze li mi tko od vas pomoci i reci kolike su sanse da sam trudna ili ovi simptomi ukazuju na nesto drugo???!!! M bih trebala dobiti za 2-3 dana. Please pomozite!! P.S. voljela bih da jesam trudna user posted image




ananas_ze -> RE: Test za trudnoću (27.5.2015 16:53:52)

Sacekaj makar datum ocekivane M pa uradi test. Psiha dosta utice,par ciklusa imala sam simptome T, a kad sam zaista bila T nisam imala nijedan osim izostanka M.
Sretno! I da,dobrodosla na rr,potrazi cekaonicu i pridruzi se curama!




vila_7 -> RE: Test za trudnoću (28.5.2015 14:33:07)


IZVORNA PORUKA: kety007

Pozdrav svima! Nova sam na forumu pa nisam bas upucena, zato mi treba vasa pomoc. Naime, sumnjam da sam trudna, al mi je ja mislim jos rano raditi test. Situacija je sljedeca: zadnju mjesecnicu sam imala 8.5., a odnos 14.5., ovulacija je bila 18.5., pa sam ponovno imala odnos 21.5. zadnjih deset_ak dana imam izrazen bol u lijevom jajniku,a povremeno i u desnom, sto mi nije uobicajena pojava, ujutro imam laganu mucninu, bez povracanja, a nekada i u toku dana. tako mi je zadnjih 7-8 dana. Mucnina se javi i drugim dijelovima dana i cim nesto pojedem ona prestane. Mokrim dosta cesto i danas citav dan imam vrtoglavicu. Strasno mi je hladno, nikako da se zagrijem. Prije 3 dana sam uocila mlijecni, ljepljivi iscjedak iz obje dojke, na dodir, pa me to totalno zbunilo. Prije 4-5 dana sam pekla neko meso koje je bilo sasvim ok, al je meni uzasno smrdilo. Sad nemam pojma sta da radim. Moze li mi tko od vas pomoci i reci kolike su sanse da sam trudna ili ovi simptomi ukazuju na nesto drugo???!!! M bih trebala dobiti za 2-3 dana. Please pomozite!! P.S. voljela bih da jesam trudna user posted image


Ma uradi odmah test , mozda pokaze ono sto zelis ;) , a ako bude negativan pricekaj jos malo pa ako jos uvijek ne dobijes - opet ga uradi :) .sretno




kety007 -> RE: Test za trudnoću (28.5.2015 18:58:27)

Odlucila sam se strpiti jos ova dva dana, pa cu vidjeti sto ce biti. Ugl javim vam rezultate. Hvala na podrsci. [sm=smiley1.gif]




Stranica: <<   < Prethodna stranica  44 45 [46] 47 48   Sljedeća stranica >   >>