RE: Kako "skinuti" stomak???? (Puna verzija)

Forum >> [Porodični život] >> Mršavljenje



Poruka


MicoTico -> RE: Kako "skinuti" stomak???? (23.4.2013 23:48:52)


IZVORNA PORUKA: mamaajna

http://www.youtube.com/watch?v=cmp2pp9ChIo vec mjesec radim ovaj program 3 puta sedmicno,i zaista su vidljivi rezultati

Joj, ja sebi skinula sa neta ima mjeseci ovaj workout.
Ali mi se ne da, baš je kao što mu ime kaže[sm=smiley36.gif]




ajla86 -> RE: Kako "skinuti" stomak???? (9.5.2013 17:01:20)

ja kad god radim trbusnjake boli me rez od cr i onaj tupi bol tamo negdje u dubini.....
nije mi problem ih raditi,mogu ih uraditi bruku al me brine zsto me boli poslje obzirom da je proslo 7 mj




jasmin -> RE: Kako "skinuti" stomak???? (9.5.2013 17:06:52)


IZVORNA PORUKA: ajla86

ja kad god radim trbusnjake boli me rez od cr i onaj tupi bol tamo negdje u dubini.....
nije mi problem ih raditi,mogu ih uraditi bruku al me brine zsto me boli poslje obzirom da je proslo 7 mj

A draga,pa tek je prošlo 7 mjeseci da ti bol kod trbušnjaka ne bude izražena.
Bolje je da laganije hodaš.




ajla86 -> RE: Kako "skinuti" stomak???? (11.5.2013 19:28:50)

ma joj nekako mi je stomak najgori......razvuko se ko harmonika [sm=smiley19.gif]
preko reza visi.....kad hodam biba ko zele [sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif] sama se sebi gadim....sve drugo moze proci al je stomak....fujjjjj




mikicalittle -> RE: Kako "skinuti" stomak???? (16.7.2013 9:35:54)

samo trcanje je spas!




Misty_mama -> RE: Kako "skinuti" stomak???? (16.7.2013 10:01:26)


IZVORNA PORUKA: mamaajna

http://www.youtube.com/watch?v=cmp2pp9ChIo vec mjesec radim ovaj program 3 puta sedmicno,i zaista su vidljivi rezultati



Ja ne mogu da otvorim ovaj video, pise da je nedostupan.. [sm=zmeden.gif] Jesu li ga to u međuvremenu makli, ili je do mene? I ako neko ima neki drugi link, ili barem naslov, da vidim o čemu se radi...




Agra -> RE: Kako "skinuti" stomak???? (4.11.2015 22:32:35)

zanimljivo, kako to funkcionise experta?




Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 6 7 [8]