RE: Privatni vrtici u SA (Puna verzija)

Forum >> [Dijete] >> Vrtić i čuvanje djeteta



Poruka


entinte -> RE: Privatni vrtici u SA (24.10.2014 16:13:36)

salmy je li to onaj ciciban u aerodromskom vodi se kao an nur cini mi se. Mi smo upisali trojicu u amel i nur kod petice mlađi krecu u ponedjeljak a stariji kad ozdravi... Nedavno je prijateljica ispisala svoje iz cicibana nije bila zadovoljna prebacila ih u amel i nur.




EEDITH -> RE: Privatni vrtici u SA (24.10.2014 16:26:52)

ja se sa an nurom družim godinama(7) i sve pohvale,
imamo divne učiteljice,pedagoga,logopeda od ove godine,
imali su razne posjete,kino,pozorište,pionirska,aerodrom...........ne mogu se svega ni sjetiti,a išla su i djeca iz mlađe mješovite grupe,samo ostanu bebe(jaslička djeca)




veeseelaa -> RE: Privatni vrtici u SA (24.10.2014 22:25:55)

jel An nur ima svoj prevoz?




veeseelaa -> RE: Privatni vrtici u SA (24.10.2014 22:28:16)


IZVORNA PORUKA: salmy

Jel ima neka mama cije djete ide u jaslice u An Nur na Dobrinji?
zanimaju me vasa iskustva..mi nismo zadovoljni



zar vi niste u državnom vrtiću?




leona81 -> RE: Privatni vrtici u SA (24.10.2014 22:52:15)

Mi smo u vrticu Pony pa evo sad ce 3 pune godine, od jaslica, pa grupa 3-4, 4-5, i sad uskoro prelazimo u najstariju...ja sam prije Ponija obisla sve vrtice u centru i S.gradu, legalne privatne, nelegalne, drzavne...cak smo prije ovoga bili u jednom vrticu i svi se sjecaju mog nezadovoljstva. Mi smo prezadovoljni osobljem, koje je uvijek nasmijano, i sto je meni bitno je da je stalno, tj ne mijenjaju im se uciteljice, mlade su, skolovane i prijavljene... kuharica je takodjer divna i insistiraju na domacoj hrani...djeca stalno imaju neke aktivnosti, pa radionice sa roditeljima, redovni roditeljski sastanci, cijelo ljeto provedu u parku vrtica a i veoma cesto negdje idu - pozoriste, kino, Kids fest, pionirska, Igman...obiljezavaju rodjendane djece, rodjendan vrtica, noc vjestica, Novu godinu i trude se da djeci bude zanimljivo, a i da roditelji vide sta se to sa djecom radi. Imaju 3 radionice koje se dodatno placaju, ples, muzika i engleski. Niko vas ne tjera da svoje dijete upisete na njih ako necete. Moja djevojcica ide na muzicku radionicu, a isla je na ples nekih godinu dana i nama bas odgovara da je u vrijeme vrtica, da ne moramo dodatno da je vodimo nakon vrtica negdje jer zivimo na drugom kraju grada, a to je tako i organizirano nakon dogovora sa roditeljima.




salmy -> RE: Privatni vrtici u SA (26.10.2014 14:01:18)


IZVORNA PORUKA: veeseelaa


IZVORNA PORUKA: salmy

Jel ima neka mama cije djete ide u jaslice u An Nur na Dobrinji?
zanimaju me vasa iskustva..mi nismo zadovoljni



zar vi niste u državnom vrtiću?

ovo pitam za sekinog djecaka...beba je u pitanju pa zato




smirna -> RE: Privatni vrtici u SA (26.10.2014 14:42:03)

Zasto nije bila zadovoljna Cicibanom? Je li zadovoljna ovim drugim? Nama je probem sto djecak ne zna sam da jede, nemanijednog zubica i trebalo bi mu blendati i hraniti ga. Mislim da to ne rade jer su u grupi sva ostala djeca skoro godinu i vise starija od njega a samim tim samostalno jedu i imaiu zubice. .Brinem da je stalno gladan jer odbija na prvu a sad da ga netko nutka niti imaju vremena niti im je to u praksi. Ja mu apremin svega po.malo i zamolim da daju . Nikada ne vrate a kazu da nekad pojede a nekad ne. Razbolio se nakon par probnih sati-dana i mozda je i to razlog sto ne jede. Tete super djeluju ali znam da je on najmanji i da je 21 a teta samo 2. Spavanje je takodjer problem jer spava samo 20 minuta u cijelom danu, sto je pretpostavljam zbog novog ambijenta i buke. U zgradi dnevno cirkulise 50-60 djece svih uzrasta i uvijek ih nekoliko place sto je i normalno za te okolnosti.




Lilly_81 -> RE: Privatni vrtici u SA (11.11.2014 11:16:53)

Pozdrav drage mame. Mi u ponedeljak aBd krećemo u CICIBAN.
Nadamo se uspješnoj saradnji [sm=smiley36.gif]




smirna -> RE: Privatni vrtici u SA (11.11.2014 13:07:05)

Tete su fine ali je od proslog mjeseca bio samo pet dana u vrticu zbog bolesti. Sad je pokupio virusnu upalu pluca koja je pouzdano znam bila prisutna u starijoj grupi. Ne znam sta da kazem valjda bi tako bilo u svakom vrticu nama je samo 13 mj. Nikada za godinu dana nismo bili bolesni jos dojimo. Sad smo na injekcijama nije nam lako :( i da, stalno sam na bolovanju pa i odbija mi se od place a placamo i vrtic. Shvatila sam da nikakve vise razlike nema izmedju drzavnih i privatnih vrtica l. Osoblje je svugdhje super ali je broj djece ogroman. U cicibanu dnevno cirkulise oko 60-70 djece i naravno da je lako pokupiti virus. Mislim da cemo se ispisati i traziti tetu jer ovako ne ide. Od zdravog imam stalno bolesno djete.




škorpija -> RE: Privatni vrtici u SA (11.11.2014 19:01:26)


IZVORNA PORUKA: smirna

Tete su fine ali je od proslog mjeseca bio samo pet dana u vrticu zbog bolesti. Sad je pokupio virusnu upalu pluca koja je pouzdano znam bila prisutna u starijoj grupi. Ne znam sta da kazem valjda bi tako bilo u svakom vrticu nama je samo 13 mj. Nikada za godinu dana nismo bili bolesni jos dojimo. Sad smo na injekcijama nije nam lako :( i da, stalno sam na bolovanju pa i odbija mi se od place a placamo i vrtic. Shvatila sam da nikakve vise razlike nema izmedju drzavnih i privatnih vrtica l. Osoblje je svugdhje super ali je broj djece ogroman. U cicibanu dnevno cirkulise oko 60-70 djece i naravno da je lako pokupiti virus. Mislim da cemo se ispisati i traziti tetu jer ovako ne ide. Od zdravog imam stalno bolesno djete.

Mislim da je teta stvarno najbolje rjesenje,kad sabetes troskove, a na poslu ti sigurno ne gledaju blagonaklono na cesta bolovanja. Znam ds izgleda puno novca za tetu,ali to je dobro ulozen novac,još ako imaš nekog pouzdanog to je pravo rastetećenje za zaposlenu mamu koja je ionako stalno pod stresom.sretno




smirna -> RE: Privatni vrtici u SA (13.11.2014 10:12:20)

Na zalost nemamo tetu pogotovo "nekoga pouzdanog" ali smo u potrazi za njom. Tesko je nekom pojedincu povjeriti dijete jer nikoga toliko dobro ne poznajem. Ustanova je ustanova pa ako neka od teta i nije "nesto" mora glumiti pred kolegama i svakako imaju nadzor. Ono sto je nas problem "prvo pa virusna upala pluca" u 13-om mjesecu a do tada uvijek zdravi hB. Nana ce uskociti dok ne iskrsne neko za cuvanje od povjerenja. Pokusacemo jos jednom i Cicuban pa sta byde. Vrlo moguce i da cemo probati Bambi 4 -Amel i Nur koji smo otkazali zbog Cicibana. Ako nista tamo je trebso biti 16-ti u Cicibabu prije dva mjeseca 21-vi a do sada ko zna jer oni nemaju granice u primanju broju djece to sam shvatila.




salmy -> RE: Privatni vrtici u SA (13.11.2014 10:53:07)


IZVORNA PORUKA: smirna

Nana ce uskociti dok ne iskrsne neko za cuvanje od povjerenja.

[sm=zz_skip.gif][sm=zz_skip.gif][sm=zz_spin.gif][sm=zz_spin.gif]




smirna -> RE: Privatni vrtici u SA (13.11.2014 16:14:55)

Nisam smatrala da trebam, ali ocigledno ne razmisljam svi isto, da pojasnim. Nana je jedina osoba od povjerenja i to se valjda podrazumijeva. Mi nasu nanu stedimonjer se nacuvala unuka do nas a i loseg je zdravlja. Ko ima nanu zna o cemu govorim 67 godina, 3 unuka u stazu i jako naruseno zdravlje. Nek je ona nama samo dobro a sve drugo ce roci, mi rastemo i celicimo se!




Just smile -> RE: Privatni vrtici u SA (14.11.2014 13:55:40)

Salmy,
naša curica je u jasličkoj grupi u AmeliNur na Dobrinji, od svoje navršene godine dana, sada već 7 mj. Zašto niste zadovoljni? Mi stvarno jesmo svim. Ishranom, presvlačenjem, informacijama,...




smirna -> RE: Privatni vrtici u SA (14.11.2014 14:27:19)

Ja sam pisala o Jaslickoj grupi Ann-Nur -Ciciban :)
Eh sad vi mi bas trebate jer bi ga prebacila u "vas" vrtic. Koliko je djece u grupi? Je li bebac cesto bolestan?Kakva je teta sa "maramom u vidu pletenice" kid koje sam isla na informacije? Hvala!




Super Beba -> RE: Privatni vrtici u SA (14.11.2014 14:27:59)


IZVORNA PORUKA: Just smile

Salmy,
naša curica je u jasličkoj grupi u AmeliNur na Dobrinji, od svoje navršene godine dana, sada već 7 mj. Zašto niste zadovoljni? Mi stvarno jesmo svim. Ishranom, presvlačenjem, informacijama,...


Salmy spomenu An Nur...Osim ako nije pogriješila u kucanju naziva, An Nur i Amel i Nur su dva različita vrtića :))




salmy -> RE: Privatni vrtici u SA (14.11.2014 14:32:09)


IZVORNA PORUKA: Super Beba


IZVORNA PORUKA: Just smile

Salmy,
naša curica je u jasličkoj grupi u AmeliNur na Dobrinji, od svoje navršene godine dana, sada već 7 mj. Zašto niste zadovoljni? Mi stvarno jesmo svim. Ishranom, presvlačenjem, informacijama,...


Salmy spomenu An Nur...Osim ako nije pogriješila u kucanju naziva, An Nur i Amel i Nur su dva različita vrtića :))

Daaa..u pravu si[sm=smiley36.gif] evo javila se "smirna" pa ce njoj malo bolje pojasniti..mi smo velikiiii idemo u predskolsko[sm=smiley36.gif]




Just smile -> RE: Privatni vrtici u SA (14.11.2014 15:07:05)

Izvinjavam se! :)
Smirna, mi smo prezadovljni mashalla. Dvije su učiteljice na grupu odprilike njih 10-12. Upisano ih je više ali uvijek neko fali ili je neko na pola radnog vremena isl. Bolest isl. mislim da nema veze sa vrtićima. To je sve do djeteta. naša hvala Bogu još nikad nije bila bolesna. Jednom je samo propustila dan u vrtiću jer je imala proljiv noć prije pa radi sigurnosti je nismo odveli. Piši na pp sve detalje što te zanimaju.




veeseelaa -> RE: Privatni vrtici u SA (17.11.2014 22:53:09)

imal ko da ide u Ciciban na Dobrinji?
zanimaju me iskustva za grupom od 6 mj - 2 godine

idem sutra na razgovor, da vidim prostor i co, imam spisak pitanja

al eto , zanimaju me iskustva, ipakće Esmica krenuti sa 1 godinom, malena je




Sarajevo23 -> RE: Privatni vrtici u SA (18.11.2014 1:46:32)

Pozdrav svima,
Koje su razlike u vrticima AMel i Nur , ovog Amel na Ilidzi i tog novog na Dobrini? Hvala svima




Pikapolonica -> RE: Privatni vrtici u SA (18.11.2014 10:12:37)


IZVORNA PORUKA: Sarajevo23

Pozdrav svima,
Koje su razlike u vrticima AMel i Nur , ovog Amel na Ilidzi i tog novog na Dobrini? Hvala svima

Amel i Nur je naziv pravnog lica, koji drzi sve te vrtice: Nur na Grbavici, Amel na Ilidži, Dobrinji i u Vogosci.
Tako da u principu razlika moze biti samo u broju djece u vrticu i zaposlenim tetama, a princip poslovanja bi trebao biti isti.




salmy -> RE: Privatni vrtici u SA (18.11.2014 11:24:55)


IZVORNA PORUKA: veeseelaa

imal ko da ide u Ciciban na Dobrinji?
zanimaju me iskustva za grupom od 6 mj - 2 godine

idem sutra na razgovor, da vidim prostor i co, imam spisak pitanja

al eto , zanimaju me iskustva, ipakće Esmica krenuti sa 1 godinom, malena je

od seke djecak je isao...nece vise...ona nije bila zadovoljna evo pisala je o toj problematici..ipak je bebac mali
Vama sretno




Sarajevo23 -> RE: Privatni vrtici u SA (18.11.2014 11:56:24)

Pikapolonica, hvala.
To me i interesuje.
Velicina grupe, velicina prostora gdje borave i izlazak vani?

Just smile, vase dijete.ide.na.Dobrinji, kolikav je prostor gdje borave ovi u jaslicama , radel ista sa njima, bar to malo kolko moze s malima i izvodel ih nekad vani?




Just smile -> RE: Privatni vrtici u SA (18.11.2014 15:08:27)

Sarajevo23,
imaju odvojene sobe i kupatila za starije i mlađe grupe. Imaju kuhinju gdje ručaju i "dnevni boravak" gdje se igraju i spavaonica s krevetićima u istoj toj sobi. Plešu, crtaju, pjevaju, izlaze vani kada vrijeme to dopušta i kada je većina djece dobro raspoložena:). Imaju svoj park vani, ograđen. također imaju i svoju igraonu, meni preslatku, gdje isto idu par puta sedmično. Iako su mali mnogo toga nauče a vidjet ćeš to aBd po svom djetetu. Što se tiče ostalih aktivnosti, tipa posjeta raznim institucijama, izletima isl. to je za starije grupe.




Sarajevo23 -> RE: Privatni vrtici u SA (18.11.2014 15:18:13)

Hvala puno, Just smile :)
Kakve su cijene poludnevnog boravka, znaš li?




Stranica: <<   < Prethodna stranica  47 48 [49] 50 51   Sljedeća stranica >   >>