RE: Privatni vrtici u SA (Puna verzija)

Forum >> [Dijete] >> Vrtić i čuvanje djeteta



Poruka


Medić* -> RE: Privatni vrtici u SA (8.4.2015 21:46:53)


IZVORNA PORUKA: leona81

Istina je uvijek negdje izmedju :)



Zato i stavih ove tacckice da istinu jedva cekam pravu da cujem.....Ako je cujemo uopste.




salmy -> RE: Privatni vrtici u SA (8.4.2015 22:14:44)

Boze sacuvaj zasto bi otac sve izmislio?

nista je ovo ne vjerujem...naravno da ce "braniti" svoju ustanovu logicno...a jadne roditelje napraviti budalama[sm=smiley13.gif]

daj Boze da je sve izmislio i da je ta ustanova u pravu...zbog druge djece i sutra njihove buducnosti...kako se sad osjecaju roditelji cija djeca idu u ovaj vrtic....ne bila im u kozi




EEDITH -> RE: Privatni vrtici u SA (9.4.2015 8:47:04)

Moja djeca idu u njihov vrtić i osjećaju se odlično ,kao i roditelji [sm=smiley1.gif]




Hanady RR -> RE: Privatni vrtici u SA (10.4.2015 15:09:09)

trakavica se nastavlja...
istinu ćemo znati kada relevantne institucije očito donesu odluku na osnovu svih podataka sa obe strane

http://novi.ba/clanak/14773/otac-dostavio-dokumentaciju-koja-potvrduje-da-je-njegova-kcerka-dozivjela-traumu-u-vrticu-san




Medić* -> RE: Privatni vrtici u SA (10.4.2015 15:12:06)


IZVORNA PORUKA: EEDITH

Moja djeca idu u njihov vrtić i osjećaju se odlično ,kao i roditelji [sm=smiley1.gif]


Ja znam dosta raje cija djeca idu, pozitivna sva iskustva, i bas me iznenadia ova prica.
Uglavnom istina ce valjda prava izaci...




salmy -> RE: Privatni vrtici u SA (10.4.2015 15:13:43)


IZVORNA PORUKA: Hanady RR

trakavica se nastavlja...
istinu ćemo znati kada relevantne institucije očito donesu odluku na osnovu svih podataka sa obe strane

http://novi.ba/clanak/14773/otac-dostavio-dokumentaciju-koja-potvrduje-da-je-njegova-kcerka-dozivjela-traumu-u-vrticu-san

ako ta ustanova ne plati relevantnim institucijama i sve se zataska[sm=smiley13.gif]
jadni roditelji kako god okrenes




Hanady RR -> RE: Privatni vrtici u SA (19.4.2015 21:29:27)


http://m.klix.ba/vijesti/bih/iz-ministarstva-obrazovanja-ks-upozoravaju-na-opasnost-postojanja-ilegalnih-vrtica/150417021




UPPUKS -> RE: Privatni vrtici u SA (25.4.2015 19:50:11)

Nešto lijepo

http://vrtic.ba/Aktuelnosti/Clanak/Revija_kulturno-umjetnickog_stvaralastva





Gabicca -> RE: Privatni vrtici u SA (27.4.2015 16:19:34)

Mogu li mi mame nesto vise reci o vrticu Bonum na ciglanama? Jaslicka grupa, a moze i ova starija. Iskustva, prednosti i nedostaci... hvala unaprijed. Lp




UPPUKS -> RE: Privatni vrtici u SA (18.5.2015 19:55:25)

http://www.avaz.ba/clanak/178196/nestrucno-osoblje-najvise-ugrozava-zdravlje-malisana




salmy -> RE: Privatni vrtici u SA (18.5.2015 20:09:32)


IZVORNA PORUKA: UPPUKS

http://www.avaz.ba/clanak/178196/nestrucno-osoblje-najvise-ugrozava-zdravlje-malisana

Nestrucnog osoblja u JU ima na pretek..suplja ima je prica totalno




aidana -> RE: Privatni vrtici u SA (26.5.2015 15:02:47)

Planiramo pogledati neke od privatnih vrtica na podrucju Alipasno-Vojnicko-Mojmilo. Koliko sam mogla primjetiti za vrtice Prvi koraci i Zvjezdice su ugl pozitivna iskustva. Sta je sa vrticima Mala raja, Pcelica, Happy House (ne mogu naci nigdje broj telefona), Buducnost na Dobrinji? Bilo kakva iskustva i broj tel Happy house-a bi mi dobro dosli.
SOS mi je bukvalno pred ulazom ali oni nemaju poludnevni boravak [sm=smiley13.gif]




veeseelaa -> RE: Privatni vrtici u SA (26.5.2015 15:42:12)

moje dijete ide u Prvi korake, sad za sad je sve ok




škorpija -> RE: Privatni vrtici u SA (2.6.2015 11:29:37)

Na Dolac Malti se otvara novi privatni vrtić, na čak 1.400 kvadrata, u onoj žutoj zgradi gdje je bila "Mobil media", neću pisati naziv da ne bude reklama, ali eto što se meni učinilo super je da će raditi do 23 sata [sm=smiley1.gif], a nama koji radimo do 19 i duže, znam koliko je teško naći bilo kakav vrtić. A i fotke su fenomenalne, pa vidjet ćemo šta će od toga biti




salmana -> RE: Privatni vrtici u SA (2.6.2015 11:36:16)

vidjela sam slike, super izgleda, ali ocekujem da ce cijena biti zhara.

Otvorio se I novi privatni vrtic na Kosevskom brdu, ima dozvolu ministarstva, isto tako lijepo izgleda, I krugu nove dzamije je prostor.




škorpija -> RE: Privatni vrtici u SA (2.6.2015 11:49:55)

cijena je 340 KM, jest puno, ali tetu sam plaćala 400 KM, a sad nema šanse da bih za te pare mogla naži tetu da mi čuva dijete od pola 9 do 19 ili 19.30, tako da ne znam, doduše, sad zasad mi ne treba, ali nikad se ne zna [sm=smiley36.gif]




mimi_2in1 -> RE: Privatni vrtici u SA (2.6.2015 12:05:28)

slmana mozes li mi u inbox poslati naziv tog vrtica na kosevskom? da ne reklamiramo po forumu. [sm=smiley1.gif]




Mama2013 -> RE: Privatni vrtici u SA (8.6.2015 21:53:28)

Ne znam sto je problem reci ime vrtica, kids land koji se otvara na Malti i meni izgleda super samo sto me malo brine cinjenica sto ce primati 250 djece, sto znaci da ce svaki virus, svaka djecija bolest ili bakterija tu doci...
A za taj novi vrtić na kosevskom stvarno ne znam pa molim vas ko zna da napise ime




salmana -> RE: Privatni vrtici u SA (10.6.2015 13:55:37)

x




salmana -> RE: Privatni vrtici u SA (10.6.2015 13:56:06)

Vrtic na Kosevskom Brdu se zove Osmijeh.




salmy -> RE: Privatni vrtici u SA (10.6.2015 14:20:05)


IZVORNA PORUKA: Mama2013

Ne znam sto je problem reci ime vrtica, kids land koji se otvara na Malti i meni izgleda super samo sto me malo brine cinjenica sto ce primati 250 djece, sto znaci da ce svaki virus, svaka djecija bolest ili bakterija tu doci...
A za taj novi vrtić na kosevskom stvarno ne znam pa molim vas ko zna da napise ime

mislis da ima raje koja ce dati 350 KM za taj vrtic? ja ne mislim iskreno

a imaju posebnu sobu za bolesnu djecu/izolaciju




babina beba -> RE: Privatni vrtici u SA (10.6.2015 14:54:54)

IZVORNA PORUKA: salmy


IZVORNA PORUKA: Mama2013

Ne znam sto je problem reci ime vrtica, kids land koji se otvara na Malti i meni izgleda super samo sto me malo brine cinjenica sto ce primati 250 djece, sto znaci da ce svaki virus, svaka djecija bolest ili bakterija tu doci...
A za taj novi vrtić na kosevskom stvarno ne znam pa molim vas ko zna da napise ime

mislis da ima raje koja ce dati 350 KM za taj vrtic? ja ne mislim iskreno

a imaju posebnu sobu za bolesnu djecu/izolaciju


U svakom vrticu ima puno djece , al su podjeljena u grupe ( tamo gdje su mi djeca ima oko 250). Ovaj Kids Land meni izgleda najsavremeniji u gradu i da mi je blize rado bih tamo. Kako sam vidjela imaju bas raznovrstan program i drugu smjenu! A i te kako ima raja koja ce dati 350 za Kids Land, svi privatni kostaju od 250 pa navise, a slabo nude! Mislim da je on 320 za jedno djete , a 600 za oboje!




canim -> RE: Privatni vrtici u SA (10.6.2015 14:59:32)

A koliko grupa ce biti na koliko vaspitacica [sm=zmeden.gif]

Procitah gore koliko kvadrata treba biti




škorpija -> RE: Privatni vrtici u SA (10.6.2015 15:04:35)

http://decorinportal.com/pogledajte-predivni-enterijer-novog-vrtica-u-sarajevu/


koliko sam skontala 10 grupa po 25 djece




Visnja RR -> RE: Privatni vrtici u SA (10.6.2015 15:20:47)

bice da je do mene ali meni ovo izgleda tmurno.... depresivno
lijepo za nešto drugo ali za vrtic nikako..
npr rado bih tu prelistala neki časopis uz čokoladni kolač i kaficu...dok vani pada kiša....

dobro grozna sam al zaista čudan stil za vrtić....




Stranica: <<   < Prethodna stranica  53 54 [55] 56 57   Sljedeća stranica >   >>