RE: Privatni vrtici u SA (Puna verzija)

Forum >> [Dijete] >> Vrtić i čuvanje djeteta



Poruka


palachinken -> RE: Privatni vrtici u SA (3.3.2016 13:02:47)

jeli to ja od malena ucim djete da je bolej od drugih ??


Ne uče ga je bolje od drugih, nego da mu babo ima više para od drugih [sm=jezicek.gif]
Zato je i moje dijete u privatnom!




Mirkica -> RE: Privatni vrtici u SA (3.3.2016 13:03:18)


IZVORNA PORUKA: palachinken

(ne znam kako se njihova vjera kaze na nas isto katolici samo malo drugacije) il

Protestanti, ne budi seljanka!


hahahhahaha aman ja BOgami nisam znala a sve razbijam glavu kako se kazu na nas [sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif] eh tu mu djeca idu mogu reci da nisam muslimanka mogla bih biti protestant




Medić* -> RE: Privatni vrtici u SA (3.3.2016 13:03:27)

Moj je išao u privatni ne što je bolji i što ga uče tome da je bolji ili gori već jednostavno manje djece u grupama. Niti su svi privatni dobri ili loši a tako i sa državnim.
Svako nek radi kako hoće.




škorpija -> RE: Privatni vrtici u SA (3.3.2016 13:03:59)


IZVORNA PORUKA: salmy


IZVORNA PORUKA: Linamina

Jako ljubazne su mi bile tete iz vrtica tete cuvalice, pa planiram isti i posjetiti.

Tete su otvorile novi vrtic bonboncic ..sve pohvale za njih...

Nisam skontala jel ovaj novi ima jaslice, imas li kakvu info više, na FB stranici nema informacija




palachinken -> RE: Privatni vrtici u SA (3.3.2016 13:04:49)

već jednostavno manje djece u grupama.

Malo društvo, ali odabrano...[sm=jezicek.gif]




Mirkica -> RE: Privatni vrtici u SA (3.3.2016 13:04:55)


IZVORNA PORUKA: Medić*

Moj je išao u privatni ne što je bolji i što ga uče tome da je bolji ili gori već jednostavno manje djece u grupama. Niti su svi privatni dobri ili loši a tako i sa državnim.
Svako nek radi kako hoće.


nasi drzvani su stvarno super izgedaju daleko bolej nego vasi privatni [sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif] ali tu su sva djeca od doktora do zidarovih i svi imaju plan i program kako uce i rade s djecom




Medić* -> RE: Privatni vrtici u SA (3.3.2016 13:07:42)


IZVORNA PORUKA: Mirkica


IZVORNA PORUKA: Medić*

Moj je išao u privatni ne što je bolji i što ga uče tome da je bolji ili gori već jednostavno manje djece u grupama. Niti su svi privatni dobri ili loši a tako i sa državnim.
Svako nek radi kako hoće.


nasi drzvani su stvarno super izgedaju daleko bolej nego vasi privatni [sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif] ali tu su sva djeca od doktora do zidarovih i svi imaju plan i program kako uce i rade s djecom


Bjezi bona tamo pa nećemo se porediti. Hoću i ja tamo [sm=jezicek.gif]
Ne smijemo porediti vaše i nase[sm=smiley36.gif]




palachinken -> RE: Privatni vrtici u SA (3.3.2016 13:08:41)


IZVORNA PORUKA: Medić*


IZVORNA PORUKA: Mirkica


IZVORNA PORUKA: Medić*

Moj je išao u privatni ne što je bolji i što ga uče tome da je bolji ili gori već jednostavno manje djece u grupama. Niti su svi privatni dobri ili loši a tako i sa državnim.
Svako nek radi kako hoće.


nasi drzvani su stvarno super izgedaju daleko bolej nego vasi privatni [sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif] ali tu su sva djeca od doktora do zidarovih i svi imaju plan i program kako uce i rade s djecom


Bjezi bona tamo pa nećemo se porediti. Hoću i ja tamo [sm=jezicek.gif]
Ne smijemo porediti vaše i nase[sm=smiley36.gif]

Medić, možeš tamo ali će ti djeca jesti klempavo, pa ti vidi...




Medić* -> RE: Privatni vrtici u SA (3.3.2016 13:10:05)


IZVORNA PORUKA: palachinken


IZVORNA PORUKA: Medić*


IZVORNA PORUKA: Mirkica


IZVORNA PORUKA: Medić*

Moj je išao u privatni ne što je bolji i što ga uče tome da je bolji ili gori već jednostavno manje djece u grupama. Niti su svi privatni dobri ili loši a tako i sa državnim.
Svako nek radi kako hoće.


nasi drzvani su stvarno super izgedaju daleko bolej nego vasi privatni [sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif] ali tu su sva djeca od doktora do zidarovih i svi imaju plan i program kako uce i rade s djecom


Bjezi bona tamo pa nećemo se porediti. Hoću i ja tamo [sm=jezicek.gif]
Ne smijemo porediti vaše i nase[sm=smiley36.gif]

Medić, možeš tamo ali će ti djeca jesti klempavo, pa ti vidi...


Ne mora značiti.
Odvojeno garant ima ili i moji rođaci mali jedu tamo..ha Mirki šta vi jedete[sm=smiley36.gif]




vjestica -> RE: Privatni vrtici u SA (3.3.2016 13:12:11)

ma državni vrtić zakon!




Medić* -> RE: Privatni vrtici u SA (3.3.2016 13:33:15)


IZVORNA PORUKA: vjestica

ma državni vrtić zakon!


Nemoj tako drugarice [sm=jezicek.gif]




EEDITH -> RE: Privatni vrtici u SA (3.3.2016 13:36:10)

ola [sm=smiley1.gif]

pa ne idu samo djeca bogatih roditelja u privatne vrtiće ,ne kažem za one baš preskupe
recimo kod nas nije puno skuplje od državnog,još kada imaš više djece pa popusti i sl. [sm=smiley36.gif]




irenaSA -> RE: Privatni vrtici u SA (3.3.2016 13:38:04)

I ja sam za državni..neka sve prođe i upozna..vrtićku šugu...vaške...viruse...[sm=jezicek.gif]




irenaSA -> RE: Privatni vrtici u SA (3.3.2016 13:39:09)

Kakav Montesori i bakrači[sm=jezicek.gif]




Medić* -> RE: Privatni vrtici u SA (3.3.2016 13:39:15)


IZVORNA PORUKA: EEDITH

ola [sm=smiley1.gif]

pa ne idu samo djeca bogatih roditelja u privatne vrtiće ,ne kažem za one baš preskupe
recimo kod nas nije puno skuplje od državnog,još kada imaš više djece pa popusti i sl. [sm=smiley36.gif]


Ma pusti njih eedith ima i kod nas suge, sta se hvale [sm=jezicek.gif]




Medić* -> RE: Privatni vrtici u SA (3.3.2016 13:40:56)

IZVORNA PORUKA: irenaSA

Kakav Montesori i bakrači[sm=jezicek.gif]

Brojcano stanje 14 dok me ne obrisu, pa eto vidi [sm=jezicek.gif]
samokazem [sm=smiley36.gif]




Mirkica -> RE: Privatni vrtici u SA (3.3.2016 13:48:14)


IZVORNA PORUKA: Medić*


IZVORNA PORUKA: palachinken


IZVORNA PORUKA: Medić*


IZVORNA PORUKA: Mirkica


IZVORNA PORUKA: Medić*

Moj je išao u privatni ne što je bolji i što ga uče tome da je bolji ili gori već jednostavno manje djece u grupama. Niti su svi privatni dobri ili loši a tako i sa državnim.
Svako nek radi kako hoće.


nasi drzvani su stvarno super izgedaju daleko bolej nego vasi privatni [sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif] ali tu su sva djeca od doktora do zidarovih i svi imaju plan i program kako uce i rade s djecom


Bjezi bona tamo pa nećemo se porediti. Hoću i ja tamo [sm=jezicek.gif]
Ne smijemo porediti vaše i nase[sm=smiley36.gif]

Medić, možeš tamo ali će ti djeca jesti klempavo, pa ti vidi...


Ne mora značiti.
Odvojeno garant ima ili i moji rođaci mali jedu tamo..ha Mirki šta vi jedete[sm=smiley36.gif]

sta vam je klempavo jel mislite na svinejtinu ???

Eh ovako kod nas znaju da su djeca muslimani cak su me pitali jel smiju djeci citat price o Isusu i tako to reko nikakv problem , svinjetnia se ne jede to sam odmah navela i toga se pridrzavaju, kad je neki fest pa dodju av djeca i roditelji extra se za nas sprema , snedvice pravim djeci u ponedjeljak imaju rucak jeru su jedini dan cio dan slobodni i tu je storogo podvuceno da ne jedu svinjetinu , veliko portovanje i razumjevanje imaju prema nama i puno im hvala .




Mirkica -> RE: Privatni vrtici u SA (3.3.2016 13:51:53)

ovo o citanje o Issu i MAriji itd. citaju pred BOziv Uskrs i tada pa ko biva ako nama smeta djecu bi pustili u drugu sobu da se igraju dok oni citaju [sm=smiley1.gif] ako bi nama smetalo meni to nije smetalo , jer ja znam ako odgajam moju djecu a i Isus je nas smaos to to oni ne znaju [sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif]




Medić* -> RE: Privatni vrtici u SA (3.3.2016 13:52:29)


IZVORNA PORUKA: Mirkica


IZVORNA PORUKA: Medić*


IZVORNA PORUKA: palachinken


IZVORNA PORUKA: Medić*


IZVORNA PORUKA: Mirkica


IZVORNA PORUKA: Medić*

Moj je išao u privatni ne što je bolji i što ga uče tome da je bolji ili gori već jednostavno manje djece u grupama. Niti su svi privatni dobri ili loši a tako i sa državnim.
Svako nek radi kako hoće.


nasi drzvani su stvarno super izgedaju daleko bolej nego vasi privatni [sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif] ali tu su sva djeca od doktora do zidarovih i svi imaju plan i program kako uce i rade s djecom


Bjezi bona tamo pa nećemo se porediti. Hoću i ja tamo [sm=jezicek.gif]
Ne smijemo porediti vaše i nase[sm=smiley36.gif]

Medić, možeš tamo ali će ti djeca jesti klempavo, pa ti vidi...


Ne mora značiti.
Odvojeno garant ima ili i moji rođaci mali jedu tamo..ha Mirki šta vi jedete[sm=smiley36.gif]

sta vam je klempavo jel mislite na svinejtinu ???

Eh ovako kod nas znaju da su djeca muslimani cak su me pitali jel smiju djeci citat price o Isusu i tako to reko nikakv problem , svinjetnia se ne jede to sam odmah navela i toga se pridrzavaju, kad je neki fest pa dodju av djeca i roditelji extra se za nas sprema , snedvice pravim djeci u ponedjeljak imaju rucak jeru su jedini dan cio dan slobodni i tu je storogo podvuceno da ne jedu svinjetinu , veliko portovanje i razumjevanje imaju prema nama i puno im hvala .


Tako je. Pusti ti Ciken sta ona zna kako je tamo[sm=jezicek.gif]
I moji su prezadovoljni samo jos ja da im se pridruzim nekad za 100 godina [sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif]




Medić* -> RE: Privatni vrtici u SA (3.3.2016 13:56:02)


IZVORNA PORUKA: Mirkica

ovo o citanje o Issu i MAriji itd. citaju pred BOziv Uskrs i tada pa ko biva ako nama smeta djecu bi pustili u drugu sobu da se igraju dok oni citaju [sm=smiley1.gif] ako bi nama smetalo meni to nije smetalo , jer ja znam ako odgajam moju djecu a i Isus je nas smaos to to oni ne znaju [sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif]


Lijepo je da djeca sve to znaju. I ja sam za to [sm=smiley1.gif]




EEDITH -> RE: Privatni vrtici u SA (3.3.2016 14:00:12)

mi večeras imamo priredbu [sm=smiley36.gif]
naravno organizator je naš privatni vrtić [sm=smiley1.gif]




Medić* -> RE: Privatni vrtici u SA (3.3.2016 14:01:56)

IZVORNA PORUKA: EEDITH

mi večeras imamo priredbu [sm=smiley36.gif]
naravno organizator je naš privatni vrtić [sm=smiley1.gif]


Jesi vidjela na mom zidu kako su nam olaksali 8 mart, nasa privatna skola [sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif]




irenaSA -> RE: Privatni vrtici u SA (3.3.2016 14:03:34)

Ja stvarno ne znam šta ću uopće na ovoj temi[sm=jezicek.gif]
Ja bi trebala na JU Djeca Sarajeva[sm=jezicek.gif]
Mi ćemo večeras saznati kako dočekujemo proljeće i 8. mart..neka mi je Bog na pomoći[sm=smiley36.gif]




Mirkica -> RE: Privatni vrtici u SA (3.3.2016 14:07:01)

IZVORNA PORUKA: Medić*


IZVORNA PORUKA: Mirkica

ovo o citanje o Issu i MAriji itd. citaju pred BOziv Uskrs i tada pa ko biva ako nama smeta djecu bi pustili u drugu sobu da se igraju dok oni citaju [sm=smiley1.gif] ako bi nama smetalo meni to nije smetalo , jer ja znam ako odgajam moju djecu a i Isus je nas smaos to to oni ne znaju [sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif]


Lijepo je da djeca sve to znaju. I ja sam za to [sm=smiley1.gif]

niakda ih ne ucim protiv ikoga BOg mi je svjedok ali ovaj mali ce biti haman radikalan hahahahahhaha urodjeno, isli mi da gledamo neku kucu da kupimo i sad gledamo mi i kaze I. mama ova se meni kuca ne dopada ja necu ovdje da zivim i nece djete i odemo mi , kad ce ti meni on mama jesili ti vidjela krst u onoj kuci ja tu necu [sm=zmeden.gif][sm=zmeden.gif][sm=zmeden.gif] a teti je reko u kuci da mu se ne dopada jer ima puno lutki u kuci hahaha i da to nije lijepo [sm=smiley36.gif] niakd u zivotu tudju vjeru nisam spomenula niti me zanima , ne pricam puno ni o svojoj jer je jos mali ali kako on zna nemam poima.[sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif] .Iako nista ne zabranjujem u vrticu sem klempi djete vec zna [sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif] samos ebi bira put , takao da shodno temi nije bitan vrtic bitno je DIJETE [sm=bravo.gif]




Medić* -> RE: Privatni vrtici u SA (3.3.2016 14:19:37)

I moji tamo idu u takve vrtice a djeca im idu u mekteb regularno.




Stranica: <<   < Prethodna stranica  58 59 [60] 61 62   Sljedeća stranica >   >>