RE: Privatni vrtici u SA (Puna verzija)

Forum >> [Dijete] >> Vrtić i čuvanje djeteta



Poruka


veeseelaa -> RE: Privatni vrtici u SA (17.12.2015 15:01:07)


IZVORNA PORUKA: Merylin

Maštalica na Stupu - nikad, ma ni u snu.



[sm=zmeden.gif]




škorpija -> RE: Privatni vrtici u SA (17.12.2015 17:47:55)


IZVORNA PORUKA: veeseelaa


IZVORNA PORUKA: Merylin

Maštalica na Stupu - nikad, ma ni u snu.



[sm=zmeden.gif]

pisala je neki dan žena na onoj FB stranici Klub mama i trudnica iz Sarajeva o ovom vrtiću, jako negativno iskustvo




ninuska -> RE: Privatni vrtici u SA (17.12.2015 19:21:19)


IZVORNA PORUKA: škorpija


IZVORNA PORUKA: veeseelaa


IZVORNA PORUKA: Merylin

Maštalica na Stupu - nikad, ma ni u snu.



[sm=zmeden.gif]

pisala je neki dan žena na onoj FB stranici Klub mama i trudnica iz Sarajeva o ovom vrtiću, jako negativno iskustvo

U vezi problema sa dr djetetom i nezainteresiranosti eta da isti rijese?




Merylin -> RE: Privatni vrtici u SA (18.12.2015 21:36:14)

Da, da...
O uslovima da ne pričam, 25 djece, uzrast od ispod godinu dana, pa do x godina (primaju i školarce), svi su zajedno... mali prostor, tv prečesto upaljen, spava se na kaučima koji se razvuku (ukupno ih ima 2), djeca nisu unazad dva mjeseca izašla vani...




Jeca_Perec -> RE: Privatni vrtici u SA (31.12.2015 13:12:30)

da li imati iskustva sa vrticima Nova radost ili Vratite nam osmijeh, lokacija I. Sarajevo


hvala.




Linamina -> RE: Privatni vrtici u SA (22.2.2016 12:35:53)

Drage mame, citam vec dva sata vase postove. Trazim vrtic za svoju kcerkicu, mala je pa nije mi bitan ni program, nit to silno ucenje djece, vec samo odgoj tj.ponasanje teti, naravno higijena i ishrana. Prvo sam zvala malo bolje vrtice koji su se dobro izreklamisali. Zaista zalosno, prvo sto ih zanima, gdje radite, gdje vam suprug radi, naravno osjti se to odmah da se prednost daje dobrostojecima. Ne spadam u te doprostojece, al dala bih citavu platu samo da znam da mi je djete zadovoljno. Medjutim, shavtila sma, da je ipak bolje drzat se srdnjeg nivo, gdje djete nece osjetiti nikakve klasne razlike u tako malom uzrastu. Kolike muke oko vrtica, kud ide ovo sve, a o pedagogiji ni rjec.




canim -> RE: Privatni vrtici u SA (22.2.2016 12:55:13)

A koji su to malo bolji vrtici [sm=zmeden.gif]




Linamina -> RE: Privatni vrtici u SA (22.2.2016 13:10:20)

Sad koliko su bolji ne znam, vec eto fino su se ireklamisali. Kontaktirala sam Kids Land, Pony i jos jedan mislim da se zove Nur. Nisam iz Sarajeva, pa se trenutno samo oslanjam na info dobijene sa neta. Mozda su isti sa svojim programom jako dobri kao sto navede, al stavi teti mi se nije svidio. I ako vjerujem to mozda i nije njihov stav, vec politika navedenih vrtica. Takvi su moji utisci nazalost




Linamina -> RE: Privatni vrtici u SA (22.2.2016 13:11:41)

Jako ljubazne su mi bile tete iz vrtica tete cuvalice, pa planiram isti i posjetiti.




canim -> RE: Privatni vrtici u SA (22.2.2016 13:17:29)

Pa nemozes preko telefona dobiti bas sve potrebne informacije, skupis listu registrovanih vrtica, ja mislim i da ima negdje lista tih vrtica na netu, nazoves i dogovoris posjete za jedan dan obidjes sve, eh onda razmislis i izaberes sta ti se svidja, s tim da ti sad nije bas vrijeme upisa, pa su ovi registrovani vrtici uglavnom puni ali ako ti se ne zuri mogu te ubaciti na listu pa kad budu upisi nazovu te.





salmy -> RE: Privatni vrtici u SA (22.2.2016 13:23:01)


IZVORNA PORUKA: Linamina

Jako ljubazne su mi bile tete iz vrtica tete cuvalice, pa planiram isti i posjetiti.

Tete su otvorile novi vrtic bonboncic ..sve pohvale za njih...




Linamina -> RE: Privatni vrtici u SA (22.2.2016 14:06:40)

da to jeste, medjutim meni se zuri, tako da cu vjerovatno morati za pocetak prihvatiti nesto sto mi je prihvatljivo, a u medjuvremenu i dalje traziti...




Visnja RR -> RE: Privatni vrtici u SA (26.2.2016 8:32:19)


IZVORNA PORUKA: Linamina

da to jeste, medjutim meni se zuri, tako da cu vjerovatno morati za pocetak prihvatiti nesto sto mi je prihvatljivo, a u medjuvremenu i dalje traziti...


gdje stanuješ? Da li ti je bitna lokacija vrtica?
Imas jedan zanimljivi vrtic na dvije lokacije : Ciglane i Stup
Zove se Bonum
http://vrticbonum.org/BA/index.php




UPPUKS -> RE: Privatni vrtici u SA (27.2.2016 18:19:55)

Predškolska klackalica: Sve veće interesovanje za upis djece u privatne predškolske ustanove

http://www.klix.ba/vijesti/kultura/predskolska-klackalica-sve-vece-interesovanje-za-upis-djece-u-privatne-predskolske-ustanove/160226070




Linamina -> RE: Privatni vrtici u SA (28.2.2016 21:42:26)

Hvala.
Pogledala sam stranicu.
Morat cu ih nazavti za vise detalja, ono sto sam vidjela na webu mi se svidja.




smirna -> RE: Privatni vrtici u SA (29.2.2016 12:52:57)

molim vas ako neko zna dobar privatni vrtic na bascarsiji da napiše? Hvala unaprijed :)




EEDITH -> RE: Privatni vrtici u SA (29.2.2016 13:04:49)


IZVORNA PORUKA: smirna

molim vas ako neko zna dobar privatni vrtic na bascarsiji da napiše? Hvala unaprijed :)

vrtić San [sm=smiley1.gif]




smirna -> RE: Privatni vrtici u SA (29.2.2016 13:17:20)

Nisam bila zadovoljna Cicibanom na Dobrinji koji je njihov pa ne bih. Hvala vam svakako !




smirna -> RE: Privatni vrtici u SA (29.2.2016 13:19:40)

može i na A.polju neki osim Male raje!




smirna -> RE: Privatni vrtici u SA (2.3.2016 14:12:07)

Da li neka mama zna kako se zove privatni vrtić kod SOS sela na Mojmilu?
hvala :)




Medić* -> RE: Privatni vrtici u SA (3.3.2016 11:07:34)

Znam jedino za onaj kod Doma zdravlja Prvi koraci.




SREĆNA -> RE: Privatni vrtici u SA (3.3.2016 11:54:14)

Imaju i zvjezdice kod DZ N vojničkom.

Smirna možeš li molim te da napišeš šta je bilo sa cicibanom, koji je razlog nezadovoljstva. Moja su djeca tamo krenula ne znam nikog čije dijete ide tamo, a baš bih voljela da čujem mišljenja.Hvala[sm=smiley1.gif]




aidana -> RE: Privatni vrtici u SA (3.3.2016 12:29:20)


IZVORNA PORUKA: smirna

Da li neka mama zna kako se zove privatni vrtić kod SOS sela na Mojmilu?
hvala :)

Hermann Gmeiner, odnosno vrtic u sklopu 'SOS drustvenog centra Hermann Gmeiner'




Mirkica -> RE: Privatni vrtici u SA (3.3.2016 12:57:53)

a koja je kod vas razlika izmedju privatnog vrtica i drzavnog ?????

Kod nas nema toga(mozda u nekoj drugoj ligi u koju niti cu kad upasti niti do nje stici a nece sigurno niko ni sa RR ) sve su ili katolicko ili ovi drugi (ne znam kako se njihova vjera kaze na nas isto katolici samo malo drugacije) ili su gradski i sad upisujes djete gdje ti volja , ali ovdje vidim razliku gdje cu djete upisat moji su npr. u ovi slicni katolicima a nisu katolici nekako su mi manje religiozni , ovi gradski nema u mom gradu .


Eh zasto privatni vrtic zbog cega , jeli to ja od malena ucim djete da je bolej od drugih ??? Ok ima se moze se mozda bih i ja da zivim u Bosni upisala djete u privatni nego u drzavni (mozda) , jesuli bosanski drzavni vrtici toliko losi ????? Ili je to samo stvar prestiza cisto me zanima




palachinken -> RE: Privatni vrtici u SA (3.3.2016 13:00:53)

(ne znam kako se njihova vjera kaze na nas isto katolici samo malo drugacije) il

Protestanti, ne budi seljanka!




Stranica: <<   < Prethodna stranica  57 58 [59] 60 61   Sljedeća stranica >   >>