RE: Razgovori u ocekivanju beba - Maj (Puna verzija)

Forum >> [Trudnoća] >> Razgovori u očekivanju (djeteta)



Poruka


mala_sa -> RE: Razgovori u ocekivanju beba - Maj (29.5.2016 20:56:12)

Mahanje raja [sm=smiley1.gif] mi danas sklopili sobicu za mrvicu, pa se evo kanim ubaciti stvari da ne preskacemo po njima [sm=smiley36.gif]

Ema mene prpa uhvatila kad sam vidjela spisak [sm=smiley36.gif]. Je li se javila beba?? Inace meni uvijek upali sa casom hladnog soka od narandze ili sa nekom dobro jakom cokoladicom, il baklava (poslije imas pola sata derneka u stomaku) [sm=smiley36.gif].

Arijana jesi li spremna? Kako djeca reaguju na pricu o bebi?

Lejla i Aida sretno sa odvajanjima velikih beba! Mi hB bar taj problem nemamo.

Tackice mashAllah za pasinicu [sm=bravo.gif], sad se daj u smisljanje imena [sm=smiley1.gif]. Meni je pritisak uvijek 110/60, inace imam nizi, par puta mi je bio 110/40 i bas sam se osjecala lose.

Winky hvala na komplimentu [sm=smiley1.gif]. Koja si sedmica? A ova nasa se i sad usuti kad je mm mazi [sm=smiley36.gif]




ema08 -> RE: Razgovori u ocekivanju beba - Maj (29.5.2016 21:39:57)

MalaSa, Lejla, javilo se pile [sm=bravo.gif]. Uplašio se doktora, zna da je mama luda [sm=smiley36.gif] i to je bio bas aktivan. Danas sam prvi put vidjela da mi se majica pomjera od udaraca [sm=smiley1.gif].




maglaj_mum -> RE: Razgovori u ocekivanju beba - Maj (29.5.2016 22:15:40)

Drage zenice pozdrav i od nas... svaki dan vas pratimal mi se laptop nakupio virusa usporio haos, pa mi smrt dok nesto objavim... [sm=zmeden.gif] Uglavnom sad je OK. Termin je 2.11. ipak nije oktobar [sm=smiley36.gif] Mi haos u guzvi, posao,kuca pripremam strucni ispit, starija djevojcica u nekoj cudnoj predskolskoj fazi, nesto ljutita stalno [sm=smiley1.gif] Tako da smo 24 sata aktivni... Ja jos uvije ne znam spol bebe iako sam 16 [sm=smiley19.gif] a jedva cekam da saznam... Ljubi vas uigrana ekipa iz Maglaja [sm=nosecka.gif][sm=duda.gif][sm=bravo.gif]




tačkicaa -> RE: Razgovori u ocekivanju beba - Maj (30.5.2016 8:45:12)

Jutro trudnjače, kako ste nam danas [sm=bravo.gif] Evo ja uspješno zakasnila na pos'o 10-ak minuta i isčitah vas, mašala koliko nas je [sm=smiley36.gif] Evo sad na tenane da sve pribeležim [sm=smiley36.gif]
Što se tiče spola, meni je to još šuhveli, nešto je doktorica imala problema, tako da se nije baš fokusirala na spol, nego samo kaže neka ostane žensko, iako iz ovog položaja ne vidi, ali ništa ne ispada [sm=smiley36.gif] Bebać okrenut' bokom... Ali ja sam se sad privikla da je hanumica, i nekako se uštosila [sm=smiley36.gif] A i roze crtice izgledaju baš super [sm=bravo.gif] Ali eto, bitno da je super beba, ljubi je mati [sm=smiley36.gif]
Ema Eto nemoj više navijat' za pašu, njega ćemo sljedećeg aBd [sm=smiley36.gif] Rekla sam joj svašta i pitala je svašta, ona kaže da je sve to ok. Da popijem apaurin, malo se primirim, da se ne naprežem... Ma ono, klasika. Isto, rekla je da se još nije desilo da beba izleti sama, pa da se ne sekiram ni za to [sm=smiley36.gif] Drago mi je da se ta tvoja lopuža javila, neka spavalica izgleda [sm=smiley1.gif] Jesi vidjela kako je kul i frik u isto vrijeme kad vidiš da se pomijera [sm=smiley36.gif] I majica i sve i trbuh se deformiše, ja zinem k'o peš [sm=smiley36.gif]
Nudzejma Super ti je to gnjezdašce, praktično baš [sm=bravo.gif]
Adrijana Eto te ko moji svekar i svekrva, ustala u 5 [sm=smiley36.gif] Odeš samo na jezero i pokažeš trbuh [sm=smiley36.gif][sm=bravo.gif]
Mindight Kako je bilo kod mame? I ja sam svoju juče posjetila [sm=smiley1.gif]
Aidice Tebi sretno s odvajanjem domaćina [sm=smiley36.gif] Mani se čini da ćete prije vi odletit' iz sobe [sm=smiley36.gif]
Winkiiiiiii Pa tebe baš niđe nema, javiš nam se na kašičicu [sm=smiley36.gif] Eto meni je bio čudan ovaj moj pritisak, svi se moji šokirali, jer ja ono super a pritisak 110/40, mislim da je to bilo 110/70, možda su se zbunile malo [sm=smiley1.gif] moraću i ja još malo protabirit svoje nalaze, da uporedim s ovim vašim [sm=zmeden.gif]
Lejla I ja sam jedva preživjela vrućine za vikend, kud mi se alergija svečano vratila, prekihala sam dva dana [sm=smiley13.gif]
Mala Prpa, prpa [sm=smiley36.gif] Ma ja se uopšte ne brinem za tebe, ti ćeš to odradit' za primjer, ti doktorima ima da daješ savjete [sm=bravo.gif] A ime pojma nemam odakle da iskopam [sm=zmeden.gif] Najgore što gosn.mm daje ime curici, po mom glupavom odabiru da ja dajem paši, i eto mi sad [sm=smiley36.gif] A ni on nije nešto s idejama, tako da je hanumče bezimeno [sm=smiley36.gif] Moj brat je zove Muška, nada se jadničak paši jošuvijek [sm=smiley36.gif]
Maglaj_mum Sretno sa stručnim, rasturi to [sm=bravo.gif] Mahanje uigranoj ekipi [sm=smiley1.gif]
Eh koja ono pita za TK [sm=smiley36.gif] Sve treba da odete tamo, milina jedna, ali koja ima alergiju, neka ipak čeka jesen, ja ću haman morat' usporit', mnogo nam zelenila ima [sm=smiley36.gif]
BubaDaro Kako je bilo na maturi? [sm=smiley1.gif]




Midnight_489 -> RE: Razgovori u ocekivanju beba - Maj (30.5.2016 9:21:49)

Dobro jutro☺️
Ma bilo je dobro kod mame ,sem što mi baš i
nije dala da joj pomažem,kaže ti moraš
sad odmarati... [sm=smiley1.gif]
A ja joj govorim da sam i došla kako bih joj pomogla [sm=smiley36.gif]
I tako cijeli dan. 😊😊

Ja danas planiram,pošto je lijepo vrijeme,malo sa MM-om u
prirodu na izlet.On je na godišnjem.

Eto,drage moje,javim vam se kasnije
Do tada pusa 😘😚




mala_sa -> RE: Razgovori u ocekivanju beba - Maj (30.5.2016 9:34:09)

Jutro, kod nas kisa a toplo bas, meni vrucine vec pocele da smetaju, bas teze disem i jedva se krecem [sm=smiley13.gif]

Sad odoh sa mojom curom da se namirim, i ako nadjem neke ukrasne kutije za bebi kutak da kupim [sm=smiley1.gif]

Tackice reci bratu da daje i princeze imaju poseban odnos 😍, moj brat je toliko njezan kad je sa Alinom da je za ne prepoznati [sm=smiley1.gif]. Inace ime, i kod nas ovaj put bira mm, ja sam 2x [sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif]

Maganje sad svima i lijep dan danas vam zelim [sm=smiley1.gif]




ema08 -> RE: Razgovori u ocekivanju beba - Maj (30.5.2016 10:57:47)



SPISAK TERMINA AKTIVNIH TRUDNICA [sm=nosecka.gif][sm=duda.gif]
Neaktivne nakon odredjenog vremena brisemo.
(zbog neaktivnosti na temi) [sm=smiley1.gif]


JUNI 2016 [sm=smiley27.gif]

19.06. Enisa 1989 [sm=rozacrtici.gif]
24.06. felix [sm=rozacrtici.gif]
25.06. mala_sa [sm=rozacrtici.gif]


JULI 2016
[sm=smiley27.gif]

01.07. Mama3333 [sm=rozacrtici.gif]
11.07. search [sm=rozacrtici.gif]
20.07. Arijana2 [sm=rozacrtici.gif]
27.07. nudzejma [sm=modricrtici.gif]


AVGUST 2016
[sm=smiley27.gif]

01.08. MajaAjna [sm=rozacrtici.gif]
14.08. Angelica

SEPTEMBAR 2016 [sm=smiley27.gif]

03.09. Vrtni patuljak [sm=rozacrtici.gif]
09.09. BubaDara [sm=rozacrtici.gif]
11.09. Agatha [sm=rozacrtici.gif]
16.09. ema08 [sm=modricrtici.gif]
26.09. Lejni [sm=modricrtici.gif]
26.09. samy_lo [sm=modricrtici.gif]
28.09. tackicaa [sm=rozacrtici.gif]

OKTOBAR 2016
[sm=smiley27.gif]

06.10. anidla [sm=modricrtici.gif]
-- 10. winky_sa [sm=modricrtici.gif]



NOVEMBAR 2016

[sm=smiley27.gif]

--.11. bebica11
02.11. Maglaj_num


DECEMBAR 2016
[sm=smiley27.gif]
03.12. lejla80
04.12. leptirica13

JANUAR 2017
[sm=smiley27.gif]

20.01. aidicaa

FEBRUAR 2017[sm=smiley27.gif]

22.02. midnight489




ema08 -> RE: Razgovori u ocekivanju beba - Maj (30.5.2016 11:08:06)

Evo, već smo ušle u 2017[sm=bravo.gif]. Nadam se da sam sve ok utefterilia[sm=smiley1.gif].

Tackice, dobro ja vise necu navijati [sm=jezicek.gif]. Ma neka je ono tebi živo o zdravo pa bila hanuma ili paša nije bitno.

BubaDaro, jesi li ti živa ženo? Haman se pravo zafestala [sm=smiley36.gif] pa se nemaš kad javiti.

Maglaj_num, nek si se bas javila da znamo da si dobro
Sretno na ispitu[sm=bravo.gif]

Midnight, ko ce te pripaziti ako neće mama [sm=smiley1.gif]. Uživaj kad ti se može.

Winky, vala bas na kapaljku nam pišeš [sm=smiley1.gif]. Ni ti jos Jel da ne znaš spol?

Agatha,MalaSa,Nudzejma, Lejla i sve ostale bebele šaljemo vam big [sm=smiley31.gif]





lejla80 -> RE: Razgovori u ocekivanju beba - Maj (30.5.2016 11:17:35)

jutro i od mene [sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif], meni nešto baš lijepo spavati do kasno uhhh, nekako se najbolje osjećam. Navečer se nešto napušem, pa me pritisak u stomaku smeta, nikako da se namjestim. Ujutro sve popusti, a još plus tišnina, moji indijanci odu, tak da mogu rahat do kad hoću. Doduše planiram A još ova dva dana u vrtiću pa ću ga povući, neka ga malo, nek odmori sa mamijem, vidim da se i on jadničak smorio, jedva ga ujutro budimo. A to znači, pa pa spavanje do neka doba, doduše možda i njega naviknem na svoj ritam hhehehe
Počela radna sedmica, vratile se gospoje iz hodanja[sm=smiley36.gif]




winky_sa -> RE: Razgovori u ocekivanju beba - Maj (30.5.2016 12:04:30)

Ma jel me to ruzite, vidim ja vi se udruzile [sm=smiley36.gif]
Nas dvoje smo dobro, na kontroli cemo provjeriti da li je braco jos uvijek braco ili se predomislio heheheh..... Pozdravljam vas sve




agatha -> RE: Razgovori u ocekivanju beba - Maj (30.5.2016 12:20:10)

Danček, bebele! :) Joj napisah post i ode mast u propast.[sm=hudicek1.gif]
Kako ste sve djuture? :) Ja evo na poslu, nije lose...
Tackice hanumice[sm=smiley36.gif] nam vode u septembru, hihi. Malo ti je donji tlak nizak, ali moja je deviza bolje nizak, nego visok.
Mala_sa bas si nam zgodnicak pravi masallah. [sm=smiley36.gif]
Gdje nam je Samy_lo nadam se da joj je babo bolje, amin!
Tackice jesi li ti to na Alipasinom?[sm=smiley36.gif]
Sta sam ono jos hotio,hm, dobrodoslica novim [sm=nosecka.gif]
Ema, BubaDara garant pije brusnicu i uziva [sm=smiley36.gif]
Eto[sm=smiley31.gif] vas sve




bambi1 -> RE: Razgovori u ocekivanju beba - Maj (30.5.2016 12:45:14)


IZVORNA PORUKA: ema08



SPISAK TERMINA AKTIVNIH TRUDNICA [sm=nosecka.gif][sm=duda.gif]
Neaktivne nakon odredjenog vremena brisemo.
(zbog neaktivnosti na temi) [sm=smiley1.gif]


JUNI 2016 [sm=smiley27.gif]

19.06. Enisa 1989 [sm=rozacrtici.gif]
24.06. felix [sm=rozacrtici.gif]
25.06. mala_sa [sm=rozacrtici.gif]


JULI 2016
[sm=smiley27.gif]

01.07. Mama3333 [sm=rozacrtici.gif]
11.07. search [sm=rozacrtici.gif]
20.07. Arijana2 [sm=rozacrtici.gif]
27.07. nudzejma [sm=modricrtici.gif]


AVGUST 2016
[sm=smiley27.gif]

01.08. MajaAjna [sm=rozacrtici.gif]
14.08. Angelica

SEPTEMBAR 2016 [sm=smiley27.gif]

03.09. Vrtni patuljak [sm=rozacrtici.gif]
09.09. BubaDara [sm=rozacrtici.gif]
11.09. Agatha [sm=rozacrtici.gif]
16.09. ema08 [sm=modricrtici.gif]
26.09. Lejni [sm=modricrtici.gif]
26.09. samy_lo [sm=modricrtici.gif]
28.09. tackicaa [sm=rozacrtici.gif]

OKTOBAR 2016
[sm=smiley27.gif]

06.10. anidla [sm=modricrtici.gif]
-- 10. winky_sa [sm=modricrtici.gif]



NOVEMBAR 2016

[sm=smiley27.gif]

--.11. bebica11
02.11. Maglaj_num


DECEMBAR 2016
[sm=smiley27.gif]
03.12. lejla80
04.12. leptirica13

JANUAR 2017
[sm=smiley27.gif]

20.01. aidicaa

FEBRUAR 2017[sm=smiley27.gif]

22.02. midnight489



24.12. evo jos jedna prijava :)




tačkicaa -> RE: Razgovori u ocekivanju beba - Maj (30.5.2016 12:53:13)

Midnight Ma znaju brate pretjerat' s tim, meni ne da da hodam po kući, kaže lizavo da ne padneš [sm=smiley36.gif] K'o da sam bolesna [sm=smiley36.gif] Uživaj na izletu, blago tebi [sm=bravo.gif]
Mala Joj da mi je vas par trudnjača dobavit' da mi dopremite dijete [sm=smiley36.gif] Čuj ukrasne kutije, ja se dvoumim da li da joj kupim jednu ili dvije benkice [sm=smiley36.gif] Kad skontam šta je benkica [sm=smiley36.gif] Ama ne znam šta ću s bratom. Ja mu juče' govorim kako će hanumici bit' super kad odemo kod mm roditelja, fino široko ima da se istrče, a on meni veli na to: a to je curica, neće ona ni trčat' [sm=smiley36.gif] On je sebi umislio da će se curica samo s lutkicama igrat' [sm=smiley36.gif] Mada sam sigurna da će se totalno transformisat' kad vidi moje lepo hanumče u ponjavici [sm=smiley36.gif]
Ema Kako si samo vrijedna i ažurna, vidi ti što ona redovno ažurira spisak [sm=bravo.gif][sm=smiley36.gif]
Lejla Joj kad ti mali vrag dođe, pa te nadigne ujutro rano, samo jer nama cickaš [sm=smiley36.gif] To imaš probleme s probavom? Zato ti se stomak napuše? [sm=zmeden.gif]
Winki Ružimo nego šta, zamisli da mi tako kratko k'o ti pišemo [sm=smiley36.gif] Ti kad se javiš ja sve kontam mm se javio, on je tako rječit' [sm=smiley36.gif] Nego saće vježbe uskoro aBd, ja kontam za jedno mjesec krenut', i računam i na tebe da znaš [sm=bravo.gif] Koja će još s nama? Bambuća [sm=bravo.gif]
Agatha Jesam, š'o? Jesi to viđala nekog trblavog mrguda ujutro ili pak popodne kad upeče sunce [sm=smiley36.gif] Ma ja sam sigurna da su one nešto pogriješile, ne može toliko bit' nizak, a da sam izvan kome [sm=smiley36.gif]




agatha -> RE: Razgovori u ocekivanju beba - Maj (30.5.2016 13:00:59)

E, komsinice namigni mi sljedeći put da znam da si ti.[sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif]




tačkicaa -> RE: Razgovori u ocekivanju beba - Maj (30.5.2016 13:15:11)

Eto komšinicie, vidiš li nekog da žmirka, to sam ja (ne umijem namignut') [sm=smiley36.gif] Biće mi veselo kad počnem 'namigivat' trudnicama po komšiluku [sm=smiley36.gif]




BubaDara -> RE: Razgovori u ocekivanju beba - Maj (30.5.2016 13:29:01)

Ma drage moje trblice jesu se one meni raspričale za vikend [sm=bravo.gif]
a ja ne znam odakle da krenem da pričam vikend doživljaje [sm=smiley36.gif]
Prvo ću da poželim dobrodošlicu novim [sm=nosecka.gif] da nam ako Bog da imate školske trudnoće i rodite zdrave bebice [sm=bravo.gif]
I mi smo bile na pregledu ranom zorom u subotu kako bi se kasnije stigle srediti za maturu [sm=smiley1.gif]
Hvala Allahu moja plinceza je prava cura [sm=bravo.gif] sve je uredu, dobile smo i mi tačkice 1,5 kg [sm=smiley36.gif] i osjećamo se zgodne [sm=jezicek.gif] a znamo biti i jaaakooo nezgodne [sm=jezicek.gif][sm=smiley36.gif]
Moj pritisak je bio 120/80 samo da se zna, pravi djevojački kaže doktorica [sm=smiley36.gif] i rekla je slobodno bacite šiz večeras [sm=smiley36.gif][sm=bravo.gif] a mi ga baš i bacile [sm=smiley36.gif] mama se nataknula na štiklice u pola 7 pa lagano do 1h noći i svi mi govore da malo sjednem ali gdje da sjedim kad svi plešu a i ja se super osjećam [sm=smiley1.gif] Bilo nam je stvarno prelijepo i super smo se svi proveli [sm=sloncek.gif][sm=zz_dance.gif][sm=bravo.gif] Pohvalile su me i profesorice kako sam lijepa trudnica, pa valjda nije šuplja [sm=smiley36.gif]
Doktorica je opet ponovila da je curica i kaže slobodno kupi sve rozano a ako pogriješim, ja častim svim plavim [sm=smiley36.gif] tako da tačkice ako promaši, sve roze šaljem tebi da hanumče ne bude u ponjavici [sm=smiley36.gif][sm=jezicek.gif]
Jedino što mi se ne sviđa na pregledu evo već drugi put je to što mi kaže da mi je grlić otvoren s vanjske strane, ali kao nije ubrinuta jer je s unutarnje baš čvrsto zatvoren, pa ne znam sad da li bi to moglo biti problem kasnije još [sm=zmeden.gif]
I ja sam gledala ta gnijezda da poručim, i aBd ću kupiti samo dok i posteljinu pa naći neke boje da šta uparimo fino, rekle su mi prijateljice da je to super stvar, što kaže ema možeš spustiti bebu bilo gdje onda [sm=smiley1.gif]
lejla bome si bila vrijedna, ja jedva se nakanim jednom u 6 mjeseci napraviti jednu pitu [sm=smiley36.gif]
agatha ih čaj od brusnice nije za derneka, mi smo ovaj vikend đuskale [sm=smiley36.gif] a čaj za radne dane ostavile [sm=smiley1.gif]
ema08 nemoj da se toliko brineš ako nekad ne osjetiš bebu toliko preko dana, i moja se nekad ušuti fino ali navečer dok legnem derneči, još sad se izgelda navikla već pa redovno oko 12 naveče, izgleda joj se sviđaju slavlja hahahaha [sm=smiley36.gif] jer nije se živa čula na maturi, baš je bila fina, nisam morala tako često ni u wc kako inače idem [sm=smiley1.gif] dobrica mamina [sm=bravo.gif]
Što se tiče imena, mi odlučili Džana pa joj se redovno tako obraćamo, sviđa joj se kaže, dok je dobrica [sm=smiley36.gif]
Ime arapskog porijekla i znači duša, život [sm=smiley1.gif]
ma životić naš eto u svako smislu i prijevodu [sm=smiley1.gif][sm=zz_wub.gif]
Imam na poslu danas previše obaveza, pa nemam vas kad baš brojati sve a nadam se da ste mi sve zdravo i veselo [sm=smiley31.gif][sm=smiley31.gif][sm=smiley31.gif][sm=smiley31.gif][sm=smiley31.gif]




ema08 -> RE: Razgovori u ocekivanju beba - Maj (30.5.2016 13:40:03)

Zloče,vi sve u Novom Gradu,a ja ću izgleda morati sama na vježbe smrc [sm=smiley19.gif]. Posto nas ima mnogo iz Sarajeva mogle smo jedan vikend organizovati kafu da se upoznamo [sm=smiley1.gif].

BubaDaro, bravo za dobar provod[sm=bravo.gif]. Drago mi je da si uživala [sm=smiley1.gif], a uživala je i Dzana [sm=smiley1.gif] sigurno sa svojom mamicom. Za grlic bi ti ona vjerovatno rekla da je nesto za brigu, al posto ja vrlo dobro znam kako zna crvic sumnje da grize razumijem tvoju brigu.




winky_sa -> RE: Razgovori u ocekivanju beba - Maj (30.5.2016 14:09:01)

Heheheeh. E cuj tackice kao da joj se m javlja....a ne stignem, kod mene radno pa samo nakratno uletim da iscitam sve upise. Morat cu jednom sjesti pa fino natenane da vam odgovorim [sm=bravo.gif]
A na vjezbe idemo obavezno, ti rece od 27 sedmice, tako da ja jos imam 7 ako je gledati po tome [sm=zmeden.gif]
A ema nam je vrijedna sa spiskovima, svaka cast [sm=bravo.gif]




winky_sa -> RE: Razgovori u ocekivanju beba - Maj (30.5.2016 14:11:28)

Bubadaro super za odlican provod cak se i beba fino provela [sm=bravo.gif]
A neko je spomenuo druzenje, ja sam za. [sm=bravo.gif]




tačkicaa -> RE: Razgovori u ocekivanju beba - Maj (30.5.2016 14:29:11)

BubaDaro Eto baš mi je drago da vam je bilo dobro, i svaka ti čast što si mogla plesati sa bebaćom u trbuhu, ja ti to nikad nisam mogla, doduše nemam ni smisla za ples [sm=smiley36.gif] Ali zato volim pogledat' [sm=smiley36.gif] Đe sam bila da ti dajem podršku [sm=bravo.gif]
Ema A reci mi, znaš li ti na osnovu čega se određuje gdje ćeš ić'? Ja jesam na Alipašinom, ali mi je karton u Vrazovoj, ima li to kakve veze? Ili možeš gdje hoćeš? Zna li ko? Ako možeš gdje hoćeš, dođi i ti s nama, da nas je više [sm=bravo.gif]
Winki Čini mi se da je Blossom jednom rekla da su od 25 sedmice vježbe... JA sam u 23. A mogu te vala i sačekat', neću propustit' ništa, dvije sedmice gore-dole [sm=smiley1.gif]
I ja sam za druženje, naravno, samo javite kad i gdje [sm=bravo.gif] Doduše da bude ili vikend ili poslije ove moje dnevne torture [sm=smiley36.gif]




lejla80 -> RE: Razgovori u ocekivanju beba - Maj (30.5.2016 14:44:28)

Buba Daro ti se baš provela a i fino si me izabrala maloj princezi, ja ove Džane sto poznajem, sve su tako divne [sm=smiley1.gif][sm=duda.gif] Mnogi kažu da ponašanje ljudi ima veze sa imenom, pa haj sad znaj...

Tačkice taman hoću da pitam od koje se ono sedmice ide na vježbice nešto ne mogu da se sjetim , kad ti uleti sa odgovorom. Moj ginekološki karton, je na Ilidzi a živim u NG a i išla sam na vježbice na Otoku u onaj DZ, isto tako moja zaova ima karton u Skerlićevoj a išla je sa mnom na vježbice. Doduše i ona živi u NG. Eh sad, ne znam ni gdje sve imaju vježbice. Barem prije šest godina nisu bile u svim DZ, pa vjerovatno se može birati, treba vidjeti kod ovih ženica sa svježijim datumom.

Eh sad, da li koja zna, može li doktor opšte prakse produziti bolovanje bez nalaza ginekologa. Bolovanje je svakako otvoreno na osnovu mišljenja ginekologa. Mm bi sutra trebao da ode po moje doznake, pa kontam mozda mu dr. moze produziti bez nekog dodatnog nalaza, Ja prošle sedmice kad sam bila na kontroli ne uzeh ništa [sm=zmeden.gif]







BubaDara -> RE: Razgovori u ocekivanju beba - Maj (30.5.2016 15:00:59)

Hvala vam puno drage moje [sm=smiley1.gif]
drago mi je da se i vama sviđa naše ime hihihi [sm=bravo.gif]
ema08 nije mi doktorica djelovala toliko zabrinuto oko tog grlića, a da je šta opasno vjerujem da bi me već zavezala za krevet [sm=smiley36.gif]
Opet bih voljela čuti i ako neka zna neku ženo s istom dijagnozom, kako je iznijela do kraja i tako te detaljčiće [sm=zmeden.gif]
lejla ja imam jednu prijateljicu, isto jako draga osoba, ime nije baš po njoj nego smo birali baš neko sa Dž zbog toga što i ja i mm volimo, i nekako je zvučno a eto i lijepo značenje, nema nadimka što mi se jako dopada hehehe [sm=smiley36.gif]
Hej hoću i ja na tu kafu upoznavanja [sm=bravo.gif] [sm=bravo.gif]
Zamislim tu kafu, i konobara koji ne zna šta ga je snašlo, koliko trbli na jednom mjestu [sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif][sm=jezicek.gif]




ema08 -> RE: Razgovori u ocekivanju beba - Maj (30.5.2016 15:09:00)

Lejla, ja u Vrazovoj porodičnom ljekaru svaki put moram donijeti mišljenje ginekologa za produženje bolovanja. Sad ne znam ima li kakve razlike od jednog do drugog doma zdravlja[sm=zmeden.gif]

BubaDaro, ako ti iko ovdje zna o grlicu onda ti je to Nudzejma. Meni je ona pomogla kod mojih dilema.

Tackice, zar nije od 26 sedmice? Ja mislim da nema to veze sa kartonom i prebivalištem. Ne vjerujem da te iko legitimise kad dođeš na vježbe. Ja bi u Skerlicevu zato sto mi je bliže i sto su mi drugarice išle tamo i imaju samo riječi hvale...mada vjerujem da je to sve u pet deka.




nudzejma -> RE: Razgovori u ocekivanju beba - Maj (30.5.2016 15:21:50)

Vidim neko me trazio[sm=smiley36.gif]
Doktorica za grlic heheh....BubaDaro da se ne ponavljam mozes malo unazad procitati ja sam pisala svoj slucaju u prvoj a i drugoj trudnoci.
Ja sam na strogom mirovanju zbog niskog nosenja,beba krupna i nalegla na grlic pa iz predostroznosti do 37 sedmice krevet-wc...Vjerujem da bi tebe tvoja dr.upozorila da nesto nije ok.
Vidim puno clanica je aktivno ovih dana[sm=bravo.gif]
Meni je laptop crk'o te tipkam i citam s mobitela oci me ispadose[sm=smiley36.gif]
Mazite svoje pupe.....[sm=zz_wavespin.gif][sm=zz_wavespin.gif]




lejla80 -> RE: Razgovori u ocekivanju beba - Maj (30.5.2016 15:26:12)

Hvala drage moje, ništa znači, mm sutra ne gine na ginekologiju ...




Stranica: <<   < Prethodna stranica  18 19 [20] 21 22   Sljedeća stranica >   >>