RE: Sex poslije poroda... (Puna verzija)

Forum >> [Beba] >> Poslije porođaja



Poruka


MicoTico -> RE: Sex poslije poroda... (25.10.2012 19:36:07)


IZVORNA PORUKA: chuci

ajla ti po svom ali i ja znam da poslije carskog kažu da treba čekati 6 sedmica. vidi sve ove što su se ranije odradile su rodile prirodno. u svakom slučaju sretno [sm=smiley36.gif]

Istina, ja sam prirodno rodila, ali isjekli me od - do, dođe to skoro pa isto.




ajla86 -> RE: Sex poslije poroda... (25.10.2012 19:37:19)


IZVORNA PORUKA: disaaa

ajla zeno jel to vec u akciji




dje si diso kuco stara??lahko je tebi tvoja basta je zalivena odavno...kod mene sve presusilo [sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif]




ajla86 -> RE: Sex poslije poroda... (25.10.2012 19:38:07)

simba....a jesil se sexala u trudnoci????da mi ga je samo ocima vidjeti sve bi meni bilo lakse u zivotu [sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif]




MicoTico -> RE: Sex poslije poroda... (25.10.2012 19:40:12)


IZVORNA PORUKA: ajla86

simba....a jesil se sexala u trudnoci????da mi ga je samo ocima vidjeti sve bi meni bilo lakse u zivotu [sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif]

Nije valjda da ga nisi ni gledala sve ovo vrijeme[sm=zmeden.gif] [sm=smiley36.gif] Je li ti to da ne padneš u iskušenje?[sm=smiley36.gif]
Bona, virni malo, neće te ujesti[sm=smiley36.gif]




disaaa -> RE: Sex poslije poroda... (25.10.2012 19:40:49)

Ma zeno nisam ja bolja od tebe,,jednom se usudila i vise nisam,,boli brate,,izgleda da su dr. dobro zasili,da valja[image]http://www.ringeraja.ba/forum/smileys/smiley36.gif[/image][image]http://www.ringeraja.ba/forum/smileys/smiley36.gif[/image][image]http://www.ringeraja.ba/forum/smileys/smiley36.gif[/image]




ajla86 -> RE: Sex poslije poroda... (25.10.2012 19:48:05)

uhhh nebi mogla trezveno razmisljati...
u trudnoci smo probali da se nesexamo ali da se "mazimo" i ja zavsila na jezeru kontrakcije ludzacke....kazem ja dr nije bio sexa samo sam se uzbudila...i materica mi sta ja znam kako i sto na uzbudzenje tako burno reagovala i da ja njega ni ocima nisam vidjela...ni sad [sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif] past ce maleni veceras za domovinu nema mu druge.....

diso....cula sam da je prvi odnos nakon prirodnog poroda vecinom lose iskustvo...a ja sam ti an cr rodila...nakon ovolike apstinencije ja sam opet nevina.ko da mi je 15 hahahahahahaha
kokara ostala mala




simba00 -> RE: Sex poslije poroda... (25.10.2012 21:00:52)

Ja sam imala pojačan libido u trudnoći, tako da, Ajla, bilo je zalijevanja bašte svakodnevno, ma poplava prava. [sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif]
Jesmo, vala, do haman zadnjeg dana. Joj kad se sjetim onog stomaka, te prevrni se, okreni se, vako, nako... ma nikako. hahaha




simba00 -> RE: Sex poslije poroda... (25.10.2012 21:01:56)

Sad je sve splasnulo, valda se hormoni povratili, a kad vidim ovaj svoj stomak i sise iz kojih mlijeko curi,ma ne bih se ni ja sa mnom seksala da sam on... hahah




malena sharena -> RE: Sex poslije poroda... (25.10.2012 21:17:39)

Joj, zene lude ste, a nije ni cudo [sm=smiley1.gif]

ajla, navijam za tebe [sm=bravo.gif]

Mi smo prvi put kad mi je prestalo krvarenje, tacno 41. dan. Bez bolova i straha, sve super proslo




felix -> RE: Sex poslije poroda... (25.10.2012 21:21:22)


IZVORNA PORUKA: ajla86

uhhh nebi mogla trezveno razmisljati...
u trudnoci smo probali da se nesexamo ali da se "mazimo" i ja zavsila na jezeru kontrakcije ludzacke....kazem ja dr nije bio sexa samo sam se uzbudila...i materica mi sta ja znam kako i sto na uzbudzenje tako burno reagovala i da ja njega ni ocima nisam vidjela...ni sad [sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif] past ce maleni veceras za domovinu nema mu druge.....

diso....cula sam da je prvi odnos nakon prirodnog poroda vecinom lose iskustvo...a ja sam ti an cr rodila...nakon ovolike apstinencije ja sam opet nevina.ko da mi je 15 hahahahahahaha
kokara ostala mala

[sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif]
pa šta fali našima, naše su podšivene [sm=jezicek.gif] tocnije " ukrpljene" [sm=smiley36.gif]




ajla86 -> RE: Sex poslije poroda... (26.10.2012 21:49:15)

moja prijateljica nakon treceg poroda kad je dr sio pitala mozel je malo "suziti" kad vec sije [sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif]

mala bila nemirna..grcevi je slomise a mama sa cipkanim gacama ostala suhe koke....nista od mog sexa mozda veceras...ona kad je zaspala ja se komirala od nosanja,ninanja [sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif]




chuci -> RE: Sex poslije poroda... (26.10.2012 21:51:56)

svima nam se dešava [sm=smiley36.gif]




didii -> RE: Sex poslije poroda... (2.11.2012 12:28:48)

Kod mene je bio otprilike oko 25-30 dana poslije carskog, ne sjecam se tacno... i sve je proslo savrseno [sm=love.gif]




Precious -> RE: Sex poslije poroda... (5.11.2012 13:16:26)

Mi smo čekali 40 dana od poroda, sekcija je u pitanju bila. Prvih par puta malo bolilo, al kasnije sve ok, s tim da sam nakon poroda se suzila malo.




gerberka -> RE: Sex poslije poroda... (6.11.2012 13:08:25)


IZVORNA PORUKA: ajla86


mala bila nemirna..grcevi je slomise a mama sa cipkanim gacama ostala suhe koke....nista od mog sexa mozda veceras...ona kad je zaspala ja se komirala od nosanja,ninanja user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



[sm=sad.gif][sm=sad.gif][sm=sad.gif][sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif]




Volim Te! -> RE: Sex poslije poroda... (11.11.2012 0:50:27)

...Daleko bolji nego prije poroda [sm=smiley9.gif][sm=smiley9.gif]




Alma_27 -> RE: Sex poslije poroda... (11.11.2012 8:27:33)


IZVORNA PORUKA: Volim Te!

...Daleko bolji nego prije poroda [sm=smiley9.gif][sm=smiley9.gif]



isto [sm=smiley36.gif]

raspohotne mame [sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif]




Alannah -> RE: Sex poslije poroda... (14.11.2012 12:50:19)

E drage moje,nakon 2 mjeseca apstiniranja,probamo mi i ne mozeee.Helem,ja kao da sam se suzila dole,a porodila sam se carski.Jedva nekako izguramo,a poslije me sve bolilo,pogotovo kad sjednem. Da li se ovo kome desavalo?Sta da radim,osim mozda da navjezbam [sm=bravo.gif]




vjestica -> RE: Sex poslije poroda... (14.11.2012 12:54:17)

durex gel ili neki drugi lubrikant




markjacknow -> RE: sex posle poroda... (15.12.2012 8:07:07)

mi smo u akciji bili posle dva mjeseca,ja sam prirodno rodila.




__________________
WoW Gold|Diablo 3 Gold|RS Gold




ABC -> RE: sex posle poroda... (25.1.2013 12:42:39)

Prvi odnos smo imali nakon neka cca 2 mjeseca. Moj problem je taj sto moj muz ne pokazuje nikakvo interesovanje, po tom pitanju, za mene. I taj prvi put je bilo nekako na moju inicijativu, na brzinu odradjeno... kao da smo prethodni odnos ilali prije par sati a ne prije pola godine. Uglavnom je umoran/pospan/glava ga boli. Obicno smjestim bebu na spavanje oko 10 ili 11 sati navecer i imamo par sigurnih sati za nas... On, jednostavno, nikada ne pozeli to vrijeme provesti sa mnom na taj nacin. A s druge strane, ne odbija i cak i trazi da se njega zadovolji... Pokusavala sam razgovarati sa njim na tu temu: u ppocetku je govorio da se "boji" moje rane, a sada me hladno ignorise kada je to u pitanju. Jako se ruzno osjecam...




ABC -> RE: sex posle poroda... (25.1.2013 12:45:12)

Prvi odnos smo imali nakon neka cca 2 mjeseca. Moj problem je taj sto moj muz ne pokazuje nikakvo interesovanje, po tom pitanju, za mene. I taj prvi put je bilo nekako na moju inicijativu, na brzinu odradjeno... kao da smo prethodni odnos ilali prije par sati a ne prije pola godine. Uglavnom je umoran/pospan/glava ga boli. Obicno smjestim bebu na spavanje oko 10 ili 11 sati navecer i imamo par sigurnih sati za nas... On, jednostavno, nikada ne pozeli to vrijeme provesti sa mnom na taj nacin. A s druge strane, ne odbija i cak i trazi da se njega zadovolji... Pokusavala sam razgovarati sa njim na tu temu: u ppocetku je govorio da se "boji" moje rane, a sada me hladno ignorise kada je to u pitanju. Jako se ruzno osjecam...




mamabb -> RE: sex posle poroda... (25.1.2013 12:56:02)


IZVORNA PORUKA: ABC

Prvi odnos smo imali nakon neka cca 2 mjeseca. Moj problem je taj sto moj muz ne pokazuje nikakvo interesovanje, po tom pitanju, za mene. I taj prvi put je bilo nekako na moju inicijativu, na brzinu odradjeno... kao da smo prethodni odnos ilali prije par sati a ne prije pola godine. Uglavnom je umoran/pospan/glava ga boli. Obicno smjestim bebu na spavanje oko 10 ili 11 sati navecer i imamo par sigurnih sati za nas... On, jednostavno, nikada ne pozeli to vrijeme provesti sa mnom na taj nacin. A s druge strane, ne odbija i cak i trazi da se njega zadovolji... Pokusavala sam razgovarati sa njim na tu temu: u ppocetku je govorio da se "boji" moje rane, a sada me hladno ignorise kada je to u pitanju. Jako se ruzno osjecam...


Uff što bi ga zadovoljila pohvalio bi se...jako sam sebična u ovom, prvo ti mene namiri pa se onda ne sekiraj[sm=smiley36.gif]

Meni je dugo trebalo da se dovedem u formu nakon poroda, toliko me strah bilo sve sam mislila da ću se raspasti[sm=smiley36.gif] al nakon prvog puta ide sve ko podmazano, meni je sad čak bolje nego prije poroda[sm=zmeden.gif]

Mogu misliti kako se osjećaš.
Neka on fino tebi ono ko fol pregleda gopođu, zamoliš ga, da eto ko vidi jel OK pa nek se uvjeri da se nema čega plašiti.




R&T@ -> RE: sex posle poroda... (25.1.2013 13:02:40)

ABC, sigurno ima neki razlog...

Da li je prisustvovao porodu? Da li je vidio ranu? Da li te boljelo prvi put nakon poroda pa si plakala ili vrisnula?

Muskarci su velike kukavice i uvijek se lakse povuci nego suociti s strahom...




ABC -> RE: sex posle poroda... (25.1.2013 14:19:49)

Prvi put je bilo ok, bezbolno i ugodno, tako da sto se te vrste straha tice - ne moze ga imati. on kaze da kad bude prilika da ce se i desiti... a priliku imamo stalno, al on nista. ja ne bjezim od toga da budem inicijator, ali u ovakvim uslovima ne mogu... jer nije to to, ako je iznudjeno...




Stranica: <<   < Prethodna stranica  10 11 [12] 13 14   Sljedeća stranica >   >>