RE: sex poslije poroda (Puna verzija)

Forum >> [Beba] >> Poslije porođaja



Poruka


Apotekarka -> RE: sex poslije poroda (13.5.2013 17:05:46)

Meni je sutra mjesec od poroda,porod nije bio tezak s dva koncica,nisam nesto previse ni krvarila,jednu sedmicu ostalo pomalo i s 25 dana je stalo,dobro se osjecala,nista nije bolilo,medjutim sinoc smo se ja i muz dali u akciju pozelilo se nakon pola godine[sm=smiley36.gif] i nije mi bas ugodno bilo pa smo prestali,medjutim jutros me dole unutra nekasko gosšpoja boli i kad piskim pecka me,je li to znaci da rana jos nije skroz zarasla ili sam to nadrazila spolnim odnosom...Ne krvarim...




Teddy Bear -> RE: sex poslije poroda (13.5.2013 18:44:39)

Ne znam draga moja, nije ni meni bilo ugodno prvi put nakon poroda, imala sam osjecaj kao da se misici skupe, treba malo da se "razgazi" [sm=smiley36.gif] mada sam ja cekala da prodje 40 dana...




Alma_27 -> RE: sex poslije poroda (14.5.2013 7:58:59)


IZVORNA PORUKA: Apotekarka

Meni je sutra mjesec od poroda,porod nije bio tezak s dva koncica,nisam nesto previse ni krvarila,jednu sedmicu ostalo pomalo i s 25 dana je stalo,dobro se osjecala,nista nije bolilo,medjutim sinoc smo se ja i muz dali u akciju pozelilo se nakon pola godine[sm=smiley36.gif] i nije mi bas ugodno bilo pa smo prestali,medjutim jutros me dole unutra nekasko gosšpoja boli i kad piskim pecka me,je li to znaci da rana jos nije skroz zarasla ili sam to nadrazila spolnim odnosom...Ne krvarim...



jesi li bila na onom prvom pregledu kod ginekologa ili vam je bas doslo pa kud puklo da puklo [sm=smiley36.gif]

to ce vjerovatno proci. imas li nesto cime si njegovala ranu da malo poprskas (bivacin) ili natopis( rivanol)




Naida8 -> RE: sex poslije poroda (24.5.2013 17:35:50)

Jedno malo indiskretno pitanje : Je li iko iskusio bol tokom seksa u trudnoci? Bol se pojavi s lijeve strane ili boli citav donji dio stomaka.. I zelja je tu, i nema potrebe za vise lubirkacije, ali boli..




mila13 -> RE: sex poslije poroda (30.9.2016 1:17:00)

Imam i ja jedno indiskretno pitanje. Jel iko pokušao metodu bez kontakta, tj.svako sebi "pomaže", ali udvoje. Muž i ja smo to praktikovali prva tri mjeseca trudnoće, jer smo se morali uzdržavati od seksa. To smo radili skoro svakodnevno, i uopšte nije loše.
Sad sam u 4.mjesecu. Pošto mi je seks jako bitan, čitam ova iskustva poslije poroda. Ne znam kako to izgleda, ni kako se žena osjeća poslije poroda....pojma nemam stvarno... Ali mislim da nije loše rješenje malo "diranja" udvoje, dok se sve to dole ne smiri... [sm=smiley1.gif]




ladyblue RR -> RE: sex poslije poroda (30.9.2016 9:54:10)

moje mišljenje je da svaki par nalazi ono što mu odgovara. zašto ne ako vam je dobro.
a što se perioda poslije poroda tiče, i tu ti je individualno. neke žene se porode i prođu bez končića i samim tim tijelo je prije spremno na sex dok druge nadrljaju pa im nije do života a ne do sexa.
sretno u svakom slučaju




Stranica: <<   < Prethodna stranica  10 11 12 13 [14]