sex poslije poroda (Puna verzija)

Forum >> [Beba] >> Poslije porođaja



Poruka


malena sharena -> sex poslije poroda (25.1.2013 14:49:20)

Ignorisi i ti njega. Kad dijete navece uspavas, svoj ti poso, citaj nesto, isfeniraj se natenane, odmori na neki nacin koji tebi godi. S njim pricaj onako usput, bezveze. Ja Boga mi nit bih sta pitala, nit bih razgovarala, nit oblijetala oko njega. Nadoce on, polako.




mamaibabo -> RE: sex poslije poroda (1.3.2013 11:20:12)

pomoooooc
[sm=smiley19.gif][sm=smiley19.gif]
drage zene ja imam vejiki problem zovese -nezelim sex[sm=smiley19.gif][sm=smiley19.gif][sm=smiley19.gif][sm=smiley19.gif]
neznam stami je al ja to nemogu nikako ,nikakve zelje nit ista,mm jadan oko mene skace te ovo te ono a ja kamen pa kamen.....[sm=smiley19.gif]
jel to do hormona il sta sta da radim[sm=zmeden.gif][sm=zmeden.gif][sm=zmeden.gif]
kaze mi seka pa bona naci ce neku a ja nista kontam u sebi pa bijo bi sevap da nadje kakvu [sm=jezicek.gif]
sta mi je ciniti[sm=smiley19.gif][sm=smiley19.gif][sm=smiley19.gif][sm=smiley19.gif][sm=smiley19.gif]




tinkivinki -> RE: sex poslije poroda (1.3.2013 11:28:29)

hormoni,kad se oni vrate u normalu vratice se i libido.a da probas med i orahe[sm=jezicek.gif]




mamaibabo -> RE: sex poslije poroda (1.3.2013 11:37:28)

hvaja tinki joooooj bas se grozno osjecam [sm=smiley13.gif]
ma zao mi mm a meni svejedno[sm=jezicek.gif]
a kad se hormoni stabilizuju mislim ima li neki rok[sm=zmeden.gif]
p.s. "ja dolazim na bejbi bazar nadam se da cu te upoznati....tako bih voljela..."




tinkivinki -> RE: sex poslije poroda (1.3.2013 11:57:44)

imas pp




mamaibabo -> RE: sex poslije poroda (1.3.2013 12:18:34)


IZVORNA PORUKA: tinkivinki

imas pp

nema tiki [sm=smiley13.gif]




tinkivinki -> RE: sex poslije poroda (1.3.2013 12:21:36)


IZVORNA PORUKA: mamaibabo


IZVORNA PORUKA: tinkivinki

imas pp

nema tiki [sm=smiley13.gif]

vidim da nisu otisle,a 2 poslala,probacu ponovo




veeseelaa -> RE: sex poslije poroda (2.3.2013 10:30:44)

drage zene ja imam vejiki problem zovese -nezelim sex


kako bona
de se malo skoncenriši
istuširaj se u nekoj lijepoj kupki, namaži se nekom kremom, osjećaj se seksi, pogledaj se na ogledalu i baci se u zavodjene tm
bito je započeti, poslije ide bez problema




ajla86 -> RE: sex poslije poroda (2.3.2013 11:29:38)

posveti se malo sebi,cesto nam nije do sexa jer imas tonu obaveza,stres,umor....sve kad obavis sto kaze vesela onda se posveti sebi i muz ce te podjetiti na neke ljepe momente [sm=smiley2.gif][sm=smiley2.gif][sm=smiley2.gif][sm=smiley2.gif]




loomasa -> RE: sex poslije poroda (11.3.2013 12:06:33)

meni se ni prije ni neposredno poslije poroda nije desilo da ne želim sex. [sm=smiley13.gif]




saninica -> RE: sex poslije poroda (11.3.2013 12:29:43)

ja isto tako nisam imala sa tim problema...[sm=smiley1.gif]




mamaibabo -> RE: sex poslije poroda (11.3.2013 12:35:45)


IZVORNA PORUKA: veeseelaa

drage zene ja imam vejiki problem zovese -nezelim sex


kako bona
de se malo skoncenriši
istuširaj se u nekoj lijepoj kupki, namaži se nekom kremom, osjećaj se seksi, pogledaj se na ogledalu i baci se u zavodjene tm
bito je započeti, poslije ide bez problema

draga vesela gdjecu se osjecati sehi kad imam sike d poda,visak kila i grozne podocnjake ....cccccc neka jos malo da se uredim pa aljda cu i sama pozeljet....[sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif]




ajla86 -> RE: sex poslije poroda (11.3.2013 12:46:20)


IZVORNA PORUKA: mamaibabo


IZVORNA PORUKA: veeseelaa

drage zene ja imam vejiki problem zovese -nezelim sex


kako bona
de se malo skoncenriši
istuširaj se u nekoj lijepoj kupki, namaži se nekom kremom, osjećaj se seksi, pogledaj se na ogledalu i baci se u zavodjene tm
bito je započeti, poslije ide bez problema

draga vesela gdjecu se osjecati sehi kad imam sike d poda,visak kila i grozne podocnjake ....cccccc neka jos malo da se uredim pa aljda cu i sama pozeljet....[sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif]




bitno se osjecati [sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif]
nebudali majke ti....moras se trgnuti.....i ja sam propala nakon poroda i kad smo izasli za 8 mart sve napucane zene,utegnute a ja se razvukla ko harmonika [sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif]
svaku noc radim neke vjezbice da se zategnem malo....i odmah se bolje osjecam.....nemoj se dovoditi da tako mislis o sebi,potrudi se onda ...bitno je znati to sve upakovati...kamuflaze malo [sm=smiley2.gif][sm=smiley2.gif][sm=smiley2.gif][sm=smiley2.gif]




mamaibabo -> RE: sex poslije poroda (11.3.2013 12:59:48)


IZVORNA PORUKA: ajla86


IZVORNA PORUKA: mamaibabo


IZVORNA PORUKA: veeseelaa

drage zene ja imam vejiki problem zovese -nezelim sex


kako bona
de se malo skoncenriši
istuširaj se u nekoj lijepoj kupki, namaži se nekom kremom, osjećaj se seksi, pogledaj se na ogledalu i baci se u zavodjene tm
bito je započeti, poslije ide bez problema

draga vesela gdjecu se osjecati sehi kad imam sike d poda,visak kila i grozne podocnjake ....cccccc neka jos malo da se uredim pa aljda cu i sama pozeljet....[sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif]




bitno se osjecati [sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif]
nebudali majke ti....moras se trgnuti.....i ja sam propala nakon poroda i kad smo izasli za 8 mart sve napucane zene,utegnute a ja se razvukla ko harmonika [sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif]
svaku noc radim neke vjezbice da se zategnem malo....i odmah se bolje osjecam.....nemoj se dovoditi da tako mislis o sebi,potrudi se onda ...bitno je znati to sve upakovati...kamuflaze malo [sm=smiley2.gif][sm=smiley2.gif][sm=smiley2.gif][sm=smiley2.gif]

[sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif] ajla lolim te ti si moja kraljica ti i smajli ma da upravu si al ja prvo trebam da sebe prihvatim ovakvu [sm=hudicek.gif]




ajla86 -> RE: sex poslije poroda (11.3.2013 13:05:46)


IZVORNA PORUKA: mamaibabo


IZVORNA PORUKA: ajla86


IZVORNA PORUKA: mamaibabo


IZVORNA PORUKA: veeseelaa

drage zene ja imam vejiki problem zovese -nezelim sex


kako bona
de se malo skoncenriši
istuširaj se u nekoj lijepoj kupki, namaži se nekom kremom, osjećaj se seksi, pogledaj se na ogledalu i baci se u zavodjene tm
bito je započeti, poslije ide bez problema

draga vesela gdjecu se osjecati sehi kad imam sike d poda,visak kila i grozne podocnjake ....cccccc neka jos malo da se uredim pa aljda cu i sama pozeljet....[sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif]




bitno se osjecati [sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif]
nebudali majke ti....moras se trgnuti.....i ja sam propala nakon poroda i kad smo izasli za 8 mart sve napucane zene,utegnute a ja se razvukla ko harmonika [sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif]
svaku noc radim neke vjezbice da se zategnem malo....i odmah se bolje osjecam.....nemoj se dovoditi da tako mislis o sebi,potrudi se onda ...bitno je znati to sve upakovati...kamuflaze malo [sm=smiley2.gif][sm=smiley2.gif][sm=smiley2.gif][sm=smiley2.gif]

[sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif] ajla lolim te ti si moja kraljica ti i smajli ma da upravu si al ja prvo trebam da sebe prihvatim ovakvu [sm=hudicek.gif]




[sm=smiley31.gif][sm=smiley31.gif][sm=smiley31.gif][sm=smiley31.gif][sm=smiley31.gif] ma prihvataj se sto prije,nebudali....ja imam 100 kg pa sta?treba me ubiti zbog toga....a spavaca sva u ogledalima [sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif] ugasim svjetlo i uzivam....poceela sam raditi na korekcijama nekim...brze dolazi sebi,ako se ti nevolis,necjenis kako ce te muz?




mamaibabo -> RE: sex poslije poroda (11.3.2013 13:08:57)

ajla [sm=bravo.gif][sm=bravo.gif]
stavit cu slike na najparovi prije i poslje poroda hihihihih nemoj se rugati




ajla86 -> RE: sex poslije poroda (11.3.2013 15:36:04)

ova slika je prije poroda jel




mamaibabo -> RE: sex poslije poroda (11.3.2013 15:45:53)

tu bila trudna nepuna dva mjeseca slika s palmom na temi upoznajmo se




Alma_27 -> RE: sex poslije poroda (11.3.2013 16:03:42)

IZVORNA PORUKA: mamaibabo

tu bila trudna nepuna dva mjeseca slika s palmom na temi upoznajmo se



ti pravo u teretanu, imas i na youtube aerobik. ja sam se jednom davno navukla na onu cindy i bas sam se zategnula. svaki dan sam vjezbala. tonus vaginalnih misica sam sredila tako sto sam ih zatezala kad god sam stigla (kegelove vjezbe). 4 mjeseca nakon poroda su bili super. i to utice na tvoj uzitak a samim tim na volju za sex


da dodam da sam i ja dugo bila nafurana da nisam vise pozeljna kao nekad iako brzo sam vratila i kilazu. sve je bilo u glavi (pa i ti vag misici su mi smetali tek kasnije mi je muz rekao da su se brzo vratili - on nije ni znao sta mi smeta pa nije nista ni govorio ranije)




veeseelaa -> RE: sex poslije poroda (11.3.2013 16:06:18)


IZVORNA PORUKA: mamaibabo


IZVORNA PORUKA: veeseelaa

drage zene ja imam vejiki problem zovese -nezelim sex


kako bona
de se malo skoncenriši
istuširaj se u nekoj lijepoj kupki, namaži se nekom kremom, osjećaj se seksi, pogledaj se na ogledalu i baci se u zavodjene tm
bito je započeti, poslije ide bez problema

draga vesela gdjecu se osjecati sehi kad imam sike d poda,visak kila i grozne podocnjake ....cccccc neka jos malo da se uredim pa aljda cu i sama pozeljet....[sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif]



ma ti si to malo uveličala




mamaibabo -> RE: sex poslije poroda (11.3.2013 17:40:31)


IZVORNA PORUKA: Alma_27

IZVORNA PORUKA: mamaibabo

tu bila trudna nepuna dva mjeseca slika s palmom na temi upoznajmo se



ti pravo u teretanu, imas i na youtube aerobik. ja sam se jednom davno navukla na onu cindy i bas sam se zategnula. svaki dan sam vjezbala. tonus vaginalnih misica sam sredila tako sto sam ih zatezala kad god sam stigla (kegelove vjezbe). 4 mjeseca nakon poroda su bili super. i to utice na tvoj uzitak a samim tim na volju za sex
hvala alma pocela sam s vjezbicama i super mi ide ,moram radi sebe mao se uredit [sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif]

da dodam da sam i ja dugo bila nafurana da nisam vise pozeljna kao nekad iako brzo sam vratila i kilazu. sve je bilo u glavi (pa i ti vag misici su mi smetali tek kasnije mi je muz rekao da su se brzo vratili - on nije ni znao sta mi smeta pa nije nista ni govorio ranije)





ajla86 -> RE: sex poslije poroda (11.3.2013 19:06:47)

bjezi ba zalis se nesto......da vidis mene[sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif] utjesila bi se....zatu suti i voli sama sebe...kad se zavolis pocet ces raditi na sebi vjeruj mi




loomasa -> RE: sex poslije poroda (11.3.2013 22:17:46)

@saninica [sm=bravo.gif]

a u vezi tod izgleda poslije poroda... ne znam, ja mislim da žene općenito preuveličaju to sve, naravno da se tijelo promijenilo (meni svakako sike padaju svaki dan po bezbroj puta nakon dojenja :D), mislim da muškarci to uopšte ne vide tako, ako i primjete promjene to je na nekom minimalnom nivou koji njima opet ne umanjuje privlačnost koju su i prije toga osjećali prema svojoj ženi. i ja se nekad pravo zabezeknem - muž oduševljen dijelom tijela kojeg se ja gnušam :D tako da, sve je to u glavi, pozitiva razmišljanje i samo će nadoći ;)




Angie84 -> RE: sex poslije poroda (29.3.2013 23:39:29)

Hej, ne brini se da nisi privlacna. Cim muz leta oko tebe znaci da te zeli, tebe kao svoju zenu. Na trenutak stavi sa strane to da si majka i sjeti se onih lijepih momenata koji ste provodili kada ste bili sami vas 2, prije bebe. Kad bebu stavis na spavanje, malo pricajte, ljubite se i mazite, ne morate odmah na sex preci. Vjeruj nadoce to, nista se ne sekiraj ;)




mamaibabo -> RE: sex poslije poroda (30.3.2013 7:21:40)


IZVORNA PORUKA: Angie84

Hej, ne brini se da nisi privlacna. Cim muz leta oko tebe znaci da te zeli, tebe kao svoju zenu. Na trenutak stavi sa strane to da si majka i sjeti se onih lijepih momenata koji ste provodili kada ste bili sami vas 2, prije bebe. Kad bebu stavis na spavanje, malo pricajte, ljubite se i mazite, ne morate odmah na sex preci. Vjeruj nadoce to, nista se ne sekiraj ;)

hvala drugarice al ja sam fakat promasen slucaj[sm=smiley19.gif][sm=smiley19.gif][sm=smiley19.gif]
do hormona je bila kod dr. sad sam dobila da pijem nesto piiiih [sm=smiley13.gif]




Stranica: <<   < Prethodna stranica  10 11 12 [13] 14   Sljedeća stranica >   >>