RE: koju školu odabrati? (Puna verzija)

Forum >> [Dijete] >> Od đačića do đaka



Poruka


salmy -> RE: koju školu odabrati? (17.4.2018 15:14:10)


IZVORNA PORUKA: Visnja RR

A šta s djecom koja moraju ići u produženi boravak a mnoge škole ga nemaju?
ako im jedan brat ili sestra već idu u tu neku škol koja nije u naselju...neće dvoje djece voditi na različite strane...
šta ako neko želi u privatnu školu... doduse sve se sem jedne plaćaju niko ne može zabraniti


da je to tako bilo otopočetka kao i uvijek ok...al ne može se preko noći na pogešan način nešto ispraviti...
neka svakoj školi obezbjede produženi boravak i vidjećeš kako će sve škole biti pune

U mom razredu ima par mama koje žive u b potoku....I sad kreće drugi djete u prvi ne može...Jedno vodi u školu na otoci a drugo ovdje...A sto je upisala ovo prvo u našu školu?
Zato jer škola tri kuće od nje gdje živi je : bezveze...Seljačka...skupalju se narkomani itd....
To mi nikad neće biti jasno...A ova naša je ok...Znam ja ko se skuplja navečer kad setam i koliko šprica se nađe...Opste nije tako kako izgleda....Ali roditelji žive u ubjedjena da je extra....Ni blizu
A sa druge strane ne!A više produženog samo 3 grupe....
Nema škola kapacitet...
Nego ima privatni produženi u blizini pa tu djecu upisuju




Visnja RR -> RE: koju školu odabrati? (17.4.2018 16:08:57)


IZVORNA PORUKA: salmy


IZVORNA PORUKA: Visnja RR

A šta s djecom koja moraju ići u produženi boravak a mnoge škole ga nemaju?
ako im jedan brat ili sestra već idu u tu neku škol koja nije u naselju...neće dvoje djece voditi na različite strane...
šta ako neko želi u privatnu školu... doduse sve se sem jedne plaćaju niko ne može zabraniti


da je to tako bilo otopočetka kao i uvijek ok...al ne može se preko noći na pogešan način nešto ispraviti...
neka svakoj školi obezbjede produženi boravak i vidjećeš kako će sve škole biti pune

U mom razredu ima par mama koje žive u b potoku....I sad kreće drugi djete u prvi ne može...Jedno vodi u školu na otoci a drugo ovdje...A sto je upisala ovo prvo u našu školu?
Zato jer škola tri kuće od nje gdje živi je : bezveze...Seljačka...skupalju se narkomani itd....
To mi nikad neće biti jasno...A ova naša je ok...Znam ja ko se skuplja navečer kad setam i koliko šprica se nađe...Opste nije tako kako izgleda....Ali roditelji žive u ubjedjena da je extra....Ni blizu
A sa druge strane ne!A više produženog samo 3 grupe....
Nema škola kapacitet...
Nego ima privatni produženi u blizini pa tu djecu upisuju


a znaš razumljivo mi je što roditelji djecu žele u "bolju" školu...Vaša to zaiste jeste ....

pstoje škole koje zaista jesu na glasu kao škole iz kojih djeca izađu sa dobrim znanjem i u kojim treba zagrijati stolicu za odličan uspjeh...ne dijele petice kao tiktak bombone... a i disciplina je na nivou što je meni jedan od važnijih stvari u školstvu...pored nenarušenog autoriteta koji ima nastavnik u odnosu s djecom i roditeljima..

ima tu propusta sa strane koliko hoćeš

da je najbolje da djeca idu u školu u svom naselju jeste ...ali... puno je tu ali




Stranica: <<   < Prethodna stranica  19 20 21 22 [23]