RE: Koji prašak i omekšivač za veš koristite? (Puna verzija)

Forum >> [Porodični život] >> Savjeti (za) domaćice



Poruka


elmaL -> RE: Koji prašak i omekšivač za veš koristite? (10.2.2014 9:28:23)


IZVORNA PORUKA: bebaa

probala sam po preporuci LILLO plavi omekšivač..............[sm=bravo.gif][sm=bravo.gif][sm=bravo.gif]
cijena 2.10 km...........miriše super i veš je mekan.......[sm=bravo.gif]


ja sam ga slučajno uzela jednom, je rnije bilo izbora u malom Konzumu, a hitno mi trebao, i bas je dobar, iznenadila sam se, još je tada bio i na akciji, pa ga platih manje od 2 KM[sm=smiley36.gif][sm=bravo.gif]




lovepower -> RE: Koji prašak i omekšivač za veš koristite? (18.2.2014 9:32:33)

ja vec godinama koristim samo ariel prasak kupim 9 kg i bude mi podugo zaboravim kad sam kupila i koristila sam plavi lenor spring on je tako lijepo mirisao,mirise i sad ali nakon 2 dana u ormaru promijeni miris i meni smrdi fuj jedva cekam da ga potrosim i kupim taj duel ili lilla sto ih hvalite a tako jeftini a ja 2 l lenora platim skoro 8 KM [sm=zmeden.gif] e necu vise sigurno,nekad su bili kvalitetni i vrijedili su ali sad definitvno ne sto vise dizu cijenu vise im kvalitet opada




Bubydina -> RE: Koji prašak i omekšivač za veš koristite? (21.3.2014 21:56:02)

Ja koristim Ariel prasak,jer je stvarno dobar,i može mi biti duže nego ostali,
prije njega sam koristila Tide,i nisam bila zadovoljna,više puta su mi na vešu
znale ostati plave mrlje,i toliko odjeće mi je "pokvario"...

A omekšivač koristim od Merkatora ljubičasti(lavanda),
i stvarno je predobar,veš kad izvadim iz mašine,čitava kuća mirisi,
a i miris se zadrži,svaki put kad uzmem ručnik da se obrišem osjeti se miris...
Prije njega sam uzimala Silan(crni),ali ovaj mi je bolji i od Silana,a jeftiniji...




chantal -> RE: Koji prašak i omekšivač za veš koristite? (22.3.2014 9:12:00)

Koristim Fax i Ariel,omekšivače mijenjam stalno,Lila zlatni mi je odličan.




bebacha -> RE: Koji prašak i omekšivač za veš koristite? (22.3.2014 9:30:05)

po savjetu jedne forumasice vec više od mjesec dana ne koristim omeksivac[sm=bravo.gif][sm=bravo.gif]
i nikakve promjene na gore nisam primjetila na vešu




lovepower -> RE: Koji prašak i omekšivač za veš koristite? (22.3.2014 9:33:18)

i ja razmisljam da izbacim omeksivac nijedan mi ne mirise nesto posebno[sm=zmeden.gif] trenutno koristim tecni deterdzent i ves blago mirise na cistocu a i lako se pegla,omeksivac me znao gusiti,u bijeli ves nikad nisam ni stavljala omeksivac pa se sve lako peglalo uvijek




minie -> RE: Koji prašak i omekšivač za veš koristite? (22.3.2014 9:43:35)

U biti omeksicac i ne sluzi nicemu drugom nego da malo "zamirise" ves.

Ja korisitm Ariel i on mi je defintivno najbolji, a trenutno Ornel Flower dream, bas je fin. Kad perem odjecu od malenog nikad ne stavljam omeksivac. Za njegovu odjecu sam dugo koristila tecni Persil Sensitiv i odjeca je divno mirisala.




lovepower -> RE: Koji prašak i omekšivač za veš koristite? (22.3.2014 11:40:21)

taj ja planiram aBd bebici koristiti,svi ga hvale kazu da je njezan [sm=smiley1.gif]a da tako lijepo mirise




Visnja RR -> RE: Koji prašak i omekšivač za veš koristite? (22.3.2014 11:51:28)

dok je A bila beba ja sam koristila iskljucivo

http://www.dodaj.rs/f/d/GA/4B2VRUOX/chiccoomeksivacplavibeli.jpg




dandi84 -> RE: Koji prašak i omekšivač za veš koristite? (22.3.2014 12:09:33)

Prešak: Persil za bijeli veš i Merix ili tako neki blaži za šareni veš....[sm=smiley1.gif]
Omekšivač: Ornel i to lavanda [sm=smiley1.gif]




mayra -> RE: Koji prašak i omekšivač za veš koristite? (22.3.2014 12:29:06)

Ja za bijeli i Daninov ves koristim koristim Persil expert i Silan bijeli.
A za sareno koristim Duel planinska svjezina i Lenor Spring.




Bubydina -> RE: Koji prašak i omekšivač za veš koristite? (22.3.2014 12:32:29)

Šta ste koristile za bebin veš???Koji prašak,omekšivač???[sm=smiley1.gif][sm=smiley1.gif]




mayra -> RE: Koji prašak i omekšivač za veš koristite? (22.3.2014 13:19:44)


IZVORNA PORUKA: Bubydina

Šta ste koristile za bebin veš???Koji prašak,omekšivač???[sm=smiley1.gif][sm=smiley1.gif]

Silan bijeli sensitive i Chicco, a deterdzent persil i nikad nije bilo problema, prala na 60 stepeni.




Bubydina -> RE: Koji prašak i omekšivač za veš koristite? (22.3.2014 13:53:18)


IZVORNA PORUKA: mayra


IZVORNA PORUKA: Bubydina

Šta ste koristile za bebin veš???Koji prašak,omekšivač???[sm=smiley1.gif][sm=smiley1.gif]

Silan bijeli sensitive i Chicco, a deterdzent persil i nikad nije bilo problema, prala na 60 stepeni.


Hvala,mayra,[sm=smiley31.gif]




bebacha -> RE: Koji prašak i omekšivač za veš koristite? (22.3.2014 14:04:38)

A deterdzent Bioaktiv
odlican i kvalitetom i cijenom
to za bijeli veš
a za šareni tecni koji bude na akcij[sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif]
vecinom Persil i Merix
Merix bas lijepo miriše




salmy -> RE: Koji prašak i omekšivač za veš koristite? (22.3.2014 20:53:59)

Nila za sareni ves u prahu je fantazija
Hvala mojoj drugarici Bellli koja mi je oci otvorila...uvijek sam se cudila kako njene krpice izgledaju uvijek kao nove..tajna je u Nili...cuva boju i osvjezava je

A omeksivac i dalje Mihalec Mercator lavanda [sm=smiley20.gif]




Alannah -> RE: Koji prašak i omekšivač za veš koristite? (22.3.2014 22:04:30)

Omeksivac sam i ja prestala koristiti,pogotovo nije potreban jer imam i susilicu.Ostalo mi malo baby silana. Koristim tecni merix ili bioaktiv,koji bude na akciji,a od praskastih takodje jedan od ova dva. Meni nikad ariel nije valjao,niti ti skuplji,a mozda je samo do mene.Cesto ubacim i sirce,pogotovo kad je bijeli ves.




Alma_27 -> RE: Koji prašak i omekšivač za veš koristite? (22.3.2014 22:14:33)

Tecni merix jorgovan mirise fantasticno. J auz tecne deterdzente ne koristim omeksivac. Samo malo stavim uz onaj praskasti. Morat cu probati taj plavi Lillo mada.... Meni se svidio onaj stari Ornel Active zelene boje. Ili je bio Lenor zelene boje. Onako bas svjeze mirise. Vise ga nema na policama [sm=zmeden.gif] Da mi je da nadjem nesto sto mirise svjeze, lagano, zeleno [sm=smiley1.gif] oni plavi su mi nekakvi kremasti mirisi if you know what I mean [sm=smiley1.gif]




Bubydina -> RE: Koji prašak i omekšivač za veš koristite? (22.3.2014 22:45:54)

[sm=bravo.gif][sm=bravo.gif][sm=bravo.gif]




minie -> RE: Koji prašak i omekšivač za veš koristite? (26.3.2014 10:51:26)

IZVORNA PORUKA: salmy

Nila za sareni ves u prahu je fantazija
Hvala mojoj drugarici Bellli koja mi je oci otvorila...uvijek sam se cudila kako njene krpice izgledaju uvijek kao nove..tajna je u Nili...cuva boju i osvjezava je

A omeksivac i dalje Mihalec Mercator lavanda [sm=smiley20.gif]



Jesi probala istu ovu tecnu Nilu, u DM-u 3l, 8 KM, pa da kupim ako je dobra




MicoTico -> RE: Koji prašak i omekšivač za veš koristite? (26.3.2014 10:57:20)

Po preporuci od LB[image]http://www.ringeraja.ba/forum/smileys/smiley36.gif[/image] kupih omekšivač (plavi) Lilla i svidio mi, iako sam teška na mirisima, a jeftin jebaš, platih ga 1.85 KM.




salmy -> RE: Koji prašak i omekšivač za veš koristite? (26.3.2014 22:14:41)


IZVORNA PORUKA: minie

IZVORNA PORUKA: salmy

Nila za sareni ves u prahu je fantazija
Hvala mojoj drugarici Bellli koja mi je oci otvorila...uvijek sam se cudila kako njene krpice izgledaju uvijek kao nove..tajna je u Nili...cuva boju i osvjezava je

A omeksivac i dalje Mihalec Mercator lavanda [sm=smiley20.gif]



Jesi probala istu ovu tecnu Nilu, u DM-u 3l, 8 KM, pa da kupim ako je dobra

Nesto tecne ne volim..ves mi ima cudan miris poslije




ToSam -> RE: Koji prašak i omekšivač za veš koristite? (27.3.2014 23:43:08)

zene help... U posljednjih 5-6 pranja mi se uopste ne osjeti omeksivac, ni na mokroj odjeci. Koristim Lenor sensitive, nisam ga mijenjala, prije je odjeca mirisala i poslije susenja, sad nista. Oprala sam posudicu, nista nije zacepljeno, ali omeksivac poslije pranja kao da nisam stavila, dok ranije nije bilo takvih problema. Do cega moze biti?




Chilli -> RE: Koji prašak i omekšivač za veš koristite? (31.3.2014 12:10:14)

Zenice, ja probah duel zuti i bas mi se svidio, ali ne mogu da ga nadjem nigdje u SA [sm=zmeden.gif] Svekrva ga kupila u Kiseljaku, a to mi bas i nije usput. Ako neko zna gdje ima da se kupi neka mi napise, hvala [sm=smiley1.gif]




lovepower -> RE: Koji prašak i omekšivač za veš koristite? (27.4.2014 18:48:30)

Chilli mjesec dana kasnije ti odgovaram...
ma ja sam vidjala taj zuti u amku dp-u a ja zivim u vogosci,mozda se razgrabi cim stigne njega dosta ljudi hvali[sm=zmeden.gif] jesi gledala po velikim trznim centrima?
a sad ja imam jedno pitanje,nasla sam na fb stranicu prodaja kucne hemije ali to vazi samo za srbiju,zanima me da li neka od vas zna ima li to kod nas,oni sto iz njemacke dovlace praskove,omeksivace,tecne detrdzente ma svu hemiju,ja trazila a nisam mogla naci,ako neka zna gdje bih mogla nabaviti tu robu bas bih bila zahvalna sa mi javi[sm=smiley1.gif]




Stranica: <<   < Prethodna stranica  19 20 [21] 22 23   Sljedeća stranica >   >>