RE: Vodena cista na dojci (Puna verzija)

Forum >> [Porodični život] >> Zdravlje



Poruka


M kao Mama -> RE: Vodena cista na dojci (26.9.2013 14:59:07)


IZVORNA PORUKA: sretna sam jako

Pa da i svaki ginekolog koji je fer i kojem je stalo do pacijenata rec ce da to nije njegova oblast i da se treba javit drugom strucnjaku... Samo da mi pregled prodje ok....



hoće akobogda




Ben 10 -> RE: Vodena cista na dojci (26.9.2013 18:55:02)

IZVORNA PORUKA: sretna sam jako

Ben 10 jesi isla kod Marjanovicke??
Ako jesi mozes li mi objasnit gdje joj se nalazi ordinacija i koliko joj je pregled?


Nisam isla ,jer je moja jetrva koja je operisala dojku tj.zlocudni tumor na dojci,razgovarala sa Humackicem i on joj je rekao da nema potrebe da idem ,jer da je bilo alarmantno on bi me odmeh poslao na punkciju i na pregled kod hirurga.Ovako da se strpim ,a i ja sam malo ohanula ,ono je bilo na prvu...
Svakoko se spremam kod Mehmedbasica sa kojim sam se cula privatno zbog mioma,pa mi je rekao da ce i on to pogledati ,a ako je rekao radiolog da nije nista opasno ,onda da ne barkamo.

Ordinacija je preko puta djackoga doma i pregled je 50KM,tako mi je jetrva rekla jer je ona isla.




Mya_81 RR -> RE: Vodena cista na dojci (20.12.2014 23:47:29)

Ja sam prilikom pregleda UZV otkrila da imam ciste. Po nekoliko na svakoj dojci.
Od jutros je lijeva dojka posebno osjetljiva. Na svaki pokret osjetim bol, koja nije mala. Tacno tamo gdje su mi rekli da imam ciste. Sad sam na sredini ciklusa, ali mi nije jasno zasto me jedna strana toliko boli, dok drugu uopce niti ne osjetim. S tim da je ova bolna strana bas izrazena. Mislim da cu otici kod doktora ako bol ne bude malo manja za dan dva.




Visnja RR -> RE: Vodena cista na dojci (20.12.2014 23:55:48)


IZVORNA PORUKA: Mya_81 RR

Ja sam prilikom pregleda UZV otkrila da imam ciste. Po nekoliko na svakoj dojci.
Od jutros je lijeva dojka posebno osjetljiva. Na svaki pokret osjetim bol, koja nije mala. Tacno tamo gdje su mi rekli da imam ciste. Sad sam na sredini ciklusa, ali mi nije jasno zasto me jedna strana toliko boli, dok drugu uopce niti ne osjetim. S tim da je ova bolna strana bas izrazena. Mislim da cu otici kod doktora ako bol ne bude malo manja za dan dva.


možda možeš to povezati s vježbama koje su prezahtjevne! Šta misliŠ!?




Mya_81 RR -> RE: Vodena cista na dojci (21.12.2014 0:09:15)

Citala sam malo o tome, moze biti povezano nazalost [sm=smiley13.gif]
I sad ne znam sta da radim, trebam li prestati s vjezbama dok to ne prodje [sm=zmeden.gif]




lady_bubamara -> RE: Vodena cista na dojci (21.12.2014 0:21:05)

Mya ja sam prije nekih 5-6 godina operisala desnu dojku. U maju (čini mi se 2009.god.) isto sam osjećala tako neke čudne bolove, nekada sam imala osjećaj kao dae nož probode po sredini dojke. Odem na uzv kao sve uredu ništa se ne vidi. Bolovi idalje nisu prestajali, paje ond počeo i osjećaj peckanja pa kao da me svrbi u dojci, pa opet probadanja , na kraju mi je i na dodir postala bolna užasno. Pila sam ja ko fol tabletu protiv bolova al nije bilo neke koristi jer su se bolovi pojačavali , na kraju mi je počela oticati dojka i to tačno pored bradavice. Bukvalno kao da mi se stvorila kvrga na samoj bradavici i bila je užasno crvena i bolna i baš baš vruća. Krajem avgusta odem u bolnicu na pregled dr mi rekao apsces , dao mi neke antibiotike mislim da se zovu nekako sa A , ali ništa , na kraju mi to operiše. Kad sammu rekla da sam bila na uzv on mi je rekao da se tad morala primjetiti cista. Prije nekih par mjeseci sam isto imala problema sa istom dojkom na istom mjestu ali ovaj put hB prošla sam bez op. E sad ne želim naravno da te uplašim već samo da prenesem svoje iskustvo i posavjetujem da možda odeš dr.




Mya_81 RR -> RE: Vodena cista na dojci (21.12.2014 7:38:31)

Je li kod tebe bila cista u pitanju?
Svakako sam mislila ici kod doktorice privatno, kod koje sam i isla raditi uzv i koja mi je rekla da imam po nekoliko cisti na obje strane, u koliko ne prodje.




Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]