RE: Krevetic... ? (Puna verzija)

Forum >> [Trudnoća] >> Šta mi treba za novorođenče?



Poruka


DM -> RE: Krevetic... ? (12.4.2012 12:12:39)

victoria-ja sam imala polukružni krevetić i na nj je stajao baldahin-koji inače ima dvije tačke pričvršćivanja-jedna za donji dio i druga za gornji(a i pomjeraju se na koju visinu ti treba)!




Monaa -> RE: Krevetic... ? (18.4.2012 12:58:05)

Evo naseg krevetica, spreman: [sm=smiley1.gif]

[img]http://www4.slikomat.com/11/0418/no8-IMG-37.jpg[/img]
[img]http://www4.slikomat.com/11/0418/ooa-IMG-37.jpg[/img]




mamabb -> RE: Krevetic... ? (18.4.2012 13:01:50)


IZVORNA PORUKA: Monaa

Evo naseg krevetica, spreman: [sm=smiley1.gif]

[img]http://www4.slikomat.com/11/0418/no8-IMG-37.jpg[/img]
[img]http://www4.slikomat.com/11/0418/ooa-IMG-37.jpg[/img]


[sm=love.gif][sm=love.gif]




Emica_sa -> RE: Krevetic... ? (18.4.2012 13:01:55)

Predivan[sm=bravo.gif][sm=smiley1.gif][sm=smiley1.gif]




Monaa -> RE: Krevetic... ? (20.4.2012 13:24:38)

Hvala [sm=smiley1.gif] Jos samo da [sm=duda.gif] stavimo aBd u njega i da uzivamo.




maja ds -> RE: Krevetic... ? (23.4.2012 9:24:26)

Baš je super krevetić!!!




yasemin -> RE: Krevetic... ? (23.4.2012 10:13:52)

mona presladak krevetić , [sm=bravo.gif] nek ga beba uživa u zdravlju i rahatluku , a i Vi s njom




ajla86 -> RE: Krevetic... ? (4.5.2012 16:58:30)

mona krevetic je ko iz filmova...nek ti je curetak ziv i zdrav i da je sreca prati....
ako se smije znati gdje si ga kupila i koja je cijena.....
meni je jos rano ali eto...da se mogu orjentisati sta mi i koliko kesa treba za sobicu




Monaa -> RE: Krevetic... ? (4.5.2012 17:11:59)

Hvala [sm=smiley1.gif] Krevetac je kupljen u onoj radnji izmedju Socijalnog i Pofalica i kostao je 275 KM bez duseka. Posteljina isto u toj radnji, dusek u Nobilu, a baldahin u Adax-u u Konzumu na Koreji.




ajla86 -> RE: Krevetic... ? (5.5.2012 14:10:55)

pa nije skup....a super izgelda




M kao Mama -> RE: Krevetic... ? (5.5.2012 15:56:18)

Joj, kod mene problem sa ogradicom, a ne smijem pomisliti novu da kupujem, ovu smo platili 160 KM prije pet godina, ona je dolična, očivana, ali debela, tada bila zima, ima li gdje onih skroz tankih okolica ili ogradica kako ih ko zove, i koliko košta ovaj baldehin, možda se samo za njega odlučim, inače jorgan iz posteljine nikada nisam iskoristilča, nekako mi krut, velik i nije nikako za pokrivanje bebe




animagical -> RE: Krevetic... ? (5.5.2012 16:19:58)

imas ogradice fisove proizvodnje po 30km, jednobojne su, ja imam plavu, super se peru u masini i dodju posebna 4 dijela za 4 strane...




M kao Mama -> RE: Krevetic... ? (5.5.2012 16:55:46)

jesu li tanke, ja imam poput ove monine, ali mi nije za ljeta




škorpija -> RE: Krevetic... ? (5.5.2012 17:27:41)

tankih ogradica ima u bagateli ali su pravo ružni i kičavi, ja bih radijel kupila samo platno sa deljenim dezenom i dogovorila se s njima da mi sašiju tanku ogradicu, ro su stvarno usavršili, a jorgan što dođe je stvarno bespotreban, nikad ga ne iskoristiš, prvo je pretežak za bebicu, a sad je premalne za klipana od 3 godine, glupost čista




Visnja RR -> RE: Krevetic... ? (5.5.2012 17:39:49)

alma nadji materijal moja mama ti sasije ogradicu dzaba ...sila je i za asju... pokazem ti kad dodjes... mislila je dati jednoj bebabri ali nam popunjava rupu izmedju mog i njenog kreveta...




Miimy -> RE: Krevetic... ? (5.5.2012 17:43:54)

Moja Sveki kupila jorgan onako veci stepani, tanji i sasila ogradicu za krevetac i mali jorgan ja kontala to ona kupila gotovo kad nije to nam je za krevetac na vikendici koji je star 28 godina a kao da je juce kupljen inace od MM kad je bio beba... pa ko zna siti super...




Misty_mama -> RE: Krevetic... ? (5.5.2012 21:55:13)

Pošto vidim da je ova tema aktivnija, ponovila bih post koji sam prethodno stavila:

Pozdrav drage moje.. Obzirom da se termin dolaska malog piše približava, sada smo u fazi traženja adekvatnog krevetića.. Odlučili smo se za drveni.. Nismo još pretjerano obilazili radnje, ali recimo, neki dan, u Belloni, našli smo jedan, čini mi se oko 300 km, bez madraca, a djelovao je dosta nestabilno... Obzirom da je i moja mama bila sa nama, a ona se ne libi sve 'isprobati', kada ga je malo prodrmala, sav je nekakav bio klimav, skoro kao da će se raspasti.. Još smo ulazili u Cilek, prvo čisto iz radoznalosti, ali se onda mm jako svidio jedan, koji djeluje dosta stabilno, ima garanciju 5 godina, i uz neki popust zajedno sa madracem izašao bi oko 400, ili malo više... Oni također imaju i opcije naručivanja kreveta tipa onih sa komodicama, koje se poslije mogu odstraniti, pa se dobije veliki krevet... U još dvije radnje sam vidjela obične drvene krevetiće, bez madraca, oko 300 km... Kad se sve uzme u obzir, i imajući u vidu vaša iskustva, da li se isplati izdvojiti nešto veću sumu za ove iz Cileka, ili da nastavimo tražiti...? Hvala vam puno...




Skvo RR -> RE: Krevetic... ? (5.5.2012 22:14:49)

I mi smo platili drveni krevetic cini mi se oko 300 km-cica...e sada kcerkica je htjela u njega u super je posluzio..medjutim bebac..nije od pocetka odusevljen..pa sam kombinirala..malo u krevetac, malo kod mene..e zadnjih dana nikako ali nikako nece u njega...tj hoce..ali se non stop budi i pokusava da izadje iz njega..iako je na zadnjem nivou..malo mu fali da se prevali..iz tog razloga prebacila sam ga u putni..malo ronda..ali za sada je okej...
Vezano za tvoje pitanje..krevetic drveni..mora biti stabilan, dakle..tu stabilnost ako ima tockove dobija sa kocnicama, tj. moraju se zakociti tockovi, onda pozeljno je da ima tri nivoa..ili dva, ali da uzmes skroz tanki madrac, da ti se ne bi desio bub[sm=smiley36.gif]..po meni je svako krevetic dobar u koji hoce beba[sm=smiley36.gif]..




Hanady RR -> RE: Krevetic... ? (5.5.2012 22:25:28)


IZVORNA PORUKA: Visnja RR

alma nadji materijal moja mama ti sasije ogradicu dzaba ...sila je i za asju... pokazem ti kad dodjes... mislila je dati jednoj bebabri ali nam popunjava rupu izmedju mog i njenog kreveta...


dam ja tebi jedan jorgan ne korišten rozi sa žutim twitijima da popunite rupu...a ti pozjami ogradicu jednoj druggoj bebari...da mama ne šije ponovo[sm=smiley2.gif]




M kao Mama -> RE: Krevetic... ? (5.5.2012 22:30:47)

Ja, sad ne znam smijem li se javiti, kad vidim ove vaše cijene, naš krevetić bio mislim oko 90 KM, prije malo jače od 5 god. klasični drveni, ne spušta se ogradica, nema točkove, ali ima tri nivoa, kupila sam madrac anatomski on je bio skuplji, L spavala haman četri godine u njemu, skakala ništa mu, evo i drugu bebu on sljeduje akobogda,

a glede ogradica, budući da je ljeto i sa smo skučeni sa prostorom u spavaćoj i krevetac nam onako visi na sred sobe, bit će bez ogradice, samo ozbiljno razmišljam o ovom bladenihu




Hanady RR -> RE: Krevetic... ? (5.5.2012 22:35:56)

ja sma dvoje djece odgojila u putnom krevetu...koji sma platila oko 150 Km u sred robot komerca...maraka no name...al jedini neutralne boje žuto-zelene tada u sarajevu 2006 godine[sm=smiley36.gif]
madrac sma kupila u nobilu za nekih 87 KM...ako s eodbro sjećam...
i još jedno dijete može se odgojiti u tom krevetu...
uz napomenu da moje obe cure su u istom spavale svaku noć...nisu bile u folu mene i moga kreveta...
kako sma ga postavila 2006 sklopila ga nisma...sem kad ga nosim na more[sm=smiley36.gif]
a nosila sma ga svake godine...il jednoj il drugoj[sm=smiley36.gif]

A baldahin...
lijep je...
al meni bespotrebna stavar...
meni je ogradica u dvrnom krveetu preča da se beba ne udari od drvo...il ne zaglavi nogu, ruku, glavu...a bladahin je smao ukras...koji skuplja pražinu nemilice...

moja starija kćer sada ima baldahin na svome velikom krevetu...i perem ga svako malo...
imama ojećaj da sve što može od mirisa u kući da se pomješa na njega s elijepi...još je roz...kad njega perem svako 10 dana ja bih bijeli ubila za po godine[sm=smiley36.gif]




M kao Mama -> RE: Krevetic... ? (5.5.2012 22:41:30)

ma, kakva crna noga i udaranje, moja Hanady, hhahaha,nasmija me dobro, i L sam samo sa tri strane stavila ogradicu, jer nisam mogla da je ne vidim ako stavim i onu četvrtu, tako da ova će imati gologuzi krevet, šta fali




Skvo RR -> RE: Krevetic... ? (5.5.2012 22:48:26)


IZVORNA PORUKA: mama alma RR

ma, kakva crna noga i udaranje, moja Hanady, hhahaha,nasmija me dobro, i L sam samo sa tri strane stavila ogradicu, jer nisam mogla da je ne vidim ako stavim i onu četvrtu, tako da ova će imati gologuzi krevet, šta fali

Jel se ti zezaz? Lajli nije nikada trebala ogradica[sm=zmeden.gif]..pa moji bi zaginuli u kreveticu bez nje...uma se znala i preko ogradice opaliti, a o emirku da ne pricam..on je sa dva mjeseca se zarotirao i proturio nogicu ispod ogradice i revo..i sada me jeza hvata koji je to plac bio.




Hanady RR -> RE: Krevetic... ? (5.5.2012 22:49:23)


IZVORNA PORUKA: mama alma RR

ma, kakva crna noga i udaranje, moja Hanady, hhahaha,nasmija me dobro, i L sam samo sa tri strane stavila ogradicu, jer nisam mogla da je ne vidim ako stavim i onu četvrtu, tako da ova će imati gologuzi krevet, šta fali


čuj kakav crna noga i udaranje...
pa armanu smo krvete pilom razrezali kad ke dijete glavu zgalavilo...
i kupila mu ja ogradicu za 2 sata...
[sm=smiley36.gif]

ne znam...ja sam imala fobiju do drvenih...i prije dešavanja sa aramanom...
pa sma zato odgojila u putnom djecu[sm=jezicek.gif]

paranoik, šizofrenik...znaš me...šta da ti pirčam[sm=jezicek.gif]




M kao Mama -> RE: Krevetic... ? (5.5.2012 22:50:03)

ma, imala je ogradicu, ali nije skorz, znači tri strane, ona četvrta je bila bez ogradice, ja stavila i isto ko u kutiji da je bila i skinem, i nikada se nije udarila, barem ja ne znam, hahahahha,




Stranica: <<   < Prethodna stranica  31 32 [33] 34 35   Sljedeća stranica >   >>