RE: Krevetic... ? (Puna verzija)

Forum >> [Trudnoća] >> Šta mi treba za novorođenče?



Poruka


Skvo RR -> RE: Krevetic... ? (5.5.2012 22:51:40)

Imam ti ja ogradicu...samo je stavi...[sm=smiley36.gif]




Medić* -> RE: Krevetic... ? (5.5.2012 22:54:32)

Mi imali u startu oba i putni i drveni. Drveni poskupo platili, jeste pravo bio lijep, ali vrlo malo koriste, stalno nogice kroz resetke, pa podigne onu ogradicu pa glavu ispod nje, ma misam moglarahat zaspati. Izbacim ja taj, ubacim putni, kupim dusek. Jos spava u njemu, cak je veci od drvenog, siri, urahatili se. Sada smo u potrazi za krevetom koji bi ubacila u spavacu kod nas. Ima on svoju sobicu ali jos ga ne spava u njoj, samo se igra [sm=smiley36.gif] Nikako da ga odvojimo, mozda kad se ozeni [sm=smiley36.gif]




Hanady RR -> RE: Krevetic... ? (5.5.2012 22:55:45)


IZVORNA PORUKA: Skvo RR

Imam ti ja ogradicu...samo je stavi...[sm=smiley36.gif]

poDapisujem[sm=smiley36.gif]




škorpija -> RE: Krevetic... ? (5.5.2012 23:49:59)

medić slatki mi smo sa našeg drvenog skinuli stranicu, približili ga, tačnije spojili sa našim krevetom i on sad spava u svom krevetu, a po želji se može prebaciti u naš, ali naš drveni je baš velik, moće u njemu spavati barem još godinu




Medić* -> RE: Krevetic... ? (6.5.2012 0:07:07)


IZVORNA PORUKA: škorpija

medić slatki mi smo sa našeg drvenog skinuli stranicu, približili ga, tačnije spojili sa našim krevetom i on sad spava u svom krevetu, a po želji se može prebaciti u naš, ali naš drveni je baš velik, moće u njemu spavati barem još godinu


Nas drveni nije bio bas toliko velik...veci i siri nam je putni. Sada nih neki mini dvosjed za njega u nasoj spavacoj ili fotelju dok ne predje u svoju sobicu, opremljena je ali ga neka jos malo kod nas [sm=smiley36.gif]




saksija -> RE: Krevetic... ? (8.5.2012 22:50:41)

cao zenice, interesuje me da li neko ima iskustva sa JANE kreveticima? ako ima, ili zna nekoga ko ima taj krevetic osevapile bi se.. treba bi par informacija..pozdraav




Lulu_08 -> RE: Krevetic... ? (9.5.2012 10:45:31)

Da podignem temu, ja ne znam nista o JANE kreveticima, ali mozda ipak neko zna? [sm=bravo.gif]




ajla86 -> RE: Krevetic... ? (9.5.2012 10:56:21)

a cure kako vam se cine oni putnicki krevetici....meni nekako izgledaju prakticni...
bebu izvuces sa njim u dnevni boravak i vazdan ti ej an ocima tu spavala ili ne..poslije akzu izvadi se dusek i igraonica...a gdje god krenes imas krevetic....
meni su tako objasnili te prednosti a neznam ovako u stavrnoj upotrebi jeli fakat...kao nemoze nogicu zavuci nemoze se udariti itd....




saksija -> RE: Krevetic... ? (12.5.2012 8:38:34)

ajlice ja sam se odlucila za taj putni krevetic.. a i dosta ljudi mi je preporucilo da uzmem taj umjesto drvenog. ipak drveni su mi puno nekako ljepsi.. a i sama sam imala obicaj reci "hajd majke ti sta fali, pa i mi smo svi u njima odrasli".. medjutim fakat raja kazu da se djeca udaraju - a moj hoce sigurno sudeci po tome kako mu mati i babo spavaju :) a i ocekujem malog sejtancica.. drveni mu ne smijem uzeti bez kacige.. :))




animagical -> RE: Krevetic... ? (12.5.2012 8:51:51)

samo da ovdje dodam jednu prednost drvenog krevetica[sm=smiley1.gif] mi koristimo balkon sistem, jer ja inace ne mogu da funkcionisem, koliko se bebac budi nocu.... znaci,skinuli smo jednu stranicu krevetica i privukli ga nasem, naravno i nivo spustili...puuno olaksava milion i jedan nocni podoj, ne moram uopste ustajati...pa i kad se momak uvali kod nas, u neka ga doba prevaljam nazad u njegov krevet... stavili smo deblju ogradicu s ostale tri strane, pa se jos nije udario, ali sigurno hoce, samo cekam... udara se i od sto, kauce, parket, ili bilo sta do cega dopuze...nece ga putni krevetac spasiti u svakom slucaju....ovako je meni malo lakse




M kao Mama -> RE: Krevetic... ? (12.5.2012 9:03:07)

Joj, slatko se nasmija, ma sve je dobro dok mama ne završi u krevetiću, hahahah ja sam nekako više za drveni, ljepši mi, nešto nikada nisam ni razmišljala o tom putnom




Lulu_08 -> RE: Krevetic... ? (12.5.2012 9:58:25)

Ja jesam razmisljala o putnom, ali ipak je drveni presudio, a imamo putni u rezervi (polovno dobili jos kada je L. bila mala).




saksija -> RE: Krevetic... ? (12.5.2012 13:26:47)

i meni se cini super to sto se moze skinuti ogradica kod drvenog i privuci "nasem".. ja imam i neku varijantu da
cu mozda dobiti drveni (kako to vec hoda po familiji) ali eto ko pritrzala sam na putni.. pa vidjecemo..
a da su ljepsi i to puno ljepsi drveni - svakako stoji..
a meni eto fakat i sestra i drugarice i jos puno, puno ljudi koji imaju i drveni i putni predlozise putni..




ajla86 -> RE: Krevetic... ? (12.5.2012 16:47:43)

meni je prakticnost putnog jako zanimljiva...
ja sam sama citav dan bebu u kreveticu inshalla izvucem u kreveticu u dnevni boravak i nemoram je stavljati na dvosjed gdje svi sjedaju sa smrdljivom guzicom..to mrzim vidjeti dzaba dekice i sve...mrsko mi....
i eto kazu sto se beba udara to sam isto cula...onda mm ide na strazu po 7 dana...ja spakujem krevetic i kod mame...onda aBd more...ponesem krevetic i uzivam...to mi se doopada..a drveni je ljepsi naravno...
neznam da mogu oba bi uzela...ali nemam nikoga da je zavrsio sa radzanjem..ove sto imam prijatelje oni rade na 2 bebi pa cuvaju sebi krevetic....




saksija -> RE: Krevetic... ? (13.5.2012 8:47:42)

i ovi sto bi ko meni dali drveni krevetic isto rade na bebi.. al valjda idu tom logikom kako god okrenu nece im trebati 9 mjeseci.. :)))




tajra26 -> RE: Krevetic... ? (23.5.2012 11:38:00)

treba mi hitno ogradica za krevetic ona velika znate li gdje to mogu kupiti u sarajevu? i koje su cijene?




animagical -> RE: Krevetic... ? (23.5.2012 11:46:41)


IZVORNA PORUKA: ajla86

meni je prakticnost putnog jako zanimljiva...
ja sam sama citav dan bebu u kreveticu inshalla izvucem u kreveticu u dnevni boravak i nemoram je stavljati na dvosjed gdje svi sjedaju sa smrdljivom guzicom..to mrzim vidjeti dzaba dekice i sve...mrsko mi....
i eto kazu sto se beba udara to sam isto cula...onda mm ide na strazu po 7 dana...ja spakujem krevetic i kod mame...onda aBd more...ponesem krevetic i uzivam...to mi se doopada..a drveni je ljepsi naravno...
neznam da mogu oba bi uzela...ali nemam nikoga da je zavrsio sa radzanjem..ove sto imam prijatelje oni rade na 2 bebi pa cuvaju sebi krevetic....



[sm=smiley36.gif] cekaj malo, dok rodis, pa dok pocne da se prevrce, pa prosjedi, pa propuze...kako ce slatko lizati parket i cilim[sm=smiley36.gif] nece ti to ni naumpasti[sm=smiley36.gif]

tajra, sta mislis pod velika ogradica? ogradicu s 4 posebne strane imas u fisu u rajlovcu, 30km, jednobojne su, jako debelu ogradicu imas na carsiji u onoj baby radnji kod Muskog svijeta, prema Zelji 2, a jako visoku ogradicu imas u Robotu, isto nesto jeftino...




ajla86 -> RE: Krevetic... ? (23.5.2012 12:54:18)

animagical...jedva cekam...
mozda sto nemam iskustva pa mislim da ce mi sve biti "sterilno"




malena27 RR -> RE: Krevetic... ? (6.7.2012 13:07:50)

IZVORNA PORUKA: Inela_007

E ovako molila bi sve mame koje imaju bilo kakvu informaciju da mi pomognu. Htjela bih da kupim krevetic za bebu koji se posle nekog vremena moze rasklopit i onda bude krevet za malu djecu. Takav krevet je kupila moja sestra prije 4 godine u Turbo Limacu i meni se svidja jer je bas koristan i dobar. Ali ja sam iz Tuzle i kod nas se zatvorila prodavnica Turbo Limac i nije problem otici i do Sarajeva ali nisam sigurna da li jos imaju takve krevetice. Da li neko zna da li imaju,ako je neko skoro bio tu ili negdje drugo da li ima da se kupe takvi krevetici. Hvala vam puno unaprijed...

poslala bih vam sliku da vidite kako izgleda,mozda se i vama svidi za vasu bebu al ne znam postaviti sliku [sm=smiley19.gif]


IZVORNA PORUKA: Mama 29

Takve krevetce mozes naruciti u BIMACO-u. Ukucaj na internet imaju svoju stranicu, pregledaj sta nude, a dostava po cijeloj BiH je besplatna [sm=smiley1.gif]




IZVORNA PORUKA: Lulu_08

Obzirom da vidim da pises iz Tuzle - predlazem ti da odes u BINGO Sicki u onaj dio gdje se nalazi namjestaj, oni prodaju tu vrstu krevetica iz asortimana Ambyenta, evo ovako izgledaju:

http://ambyenta.com/site1/index.php?option=com_content&task=view&id=80&Itemid=104#




IZVORNA PORUKA: Miimy

ja sam takav isti krevetic kupila u Fisu prije 20 dana nijihova proizvodnja u zelenoj i narandjastoj boji....




IZVORNA PORUKA: Hurma

Cilek BBI... kvalitet i ljepota na 1. mjestu [sm=smiley1.gif]




IZVORNA PORUKA: Inela_007

kakve su cijene u Cileku?





Hurma -> RE: Krevetic... ? (6.7.2012 13:12:56)

ovo je taj koji se kasnije produži i moze dijete haman do skole biti u njemu, kosta oko 700... tu ogradicu skines i stavis drugu zastitnu...

http://www.cilek.com/web/493-7591-1-1/cilek_-_bs/baby_rooms/baby_safari/extendable_baby_bed

cilek je skup ali ako u njihovim proizvodima odrasta vise djece itekako se isplati... moj drugi sin upravo uziva u istom kreveticu samo smo jogi promijenili... mi smo uzeli ovaj sa ladicama dole, ne pored... i pretpio je svasta i dalje je kao nov...




Inela_007 -> RE: Krevetic... ? (6.7.2012 13:16:47)

znaci i ovaj krevetic sto su samo ladice ispod se moze rasklopit za posle.bas mi se svidja. Ne preostaje mi nista drugo nego da ipak odem do BBI centra




Hurma -> RE: Krevetic... ? (6.7.2012 13:24:05)


IZVORNA PORUKA: Inela_007

znaci i ovaj krevetic sto su samo ladice ispod se moze rasklopit za posle.bas mi se svidja. Ne preostaje mi nista drugo nego da ipak odem do BBI centra


vidi ja sam uzela ovaj manji 400 KM plus jogi 100, ne ovaj veci... moj stariji sin haman ce mu 3 god jos bi mogao spavati u njemu ali je dosao braco i on spava... a kupi se dodatna ogradica i evo kako izgleda... http://i49.tinypic.com/2mpkhae.jpg

svakom sam preporucavala cilek i sad ko hoce uzme... ali stvarno volim da kvalitet istaknem... prijatelj mi je radio u cileku u Tr, i fakat kaže da se radi vrlo kvalitetno i aj se uvjerila...




Visnja RR -> RE: Krevetic... ? (6.7.2012 13:24:32)


IZVORNA PORUKA: Hurma

ovo je taj koji se kasnije produži i moze dijete haman do skole biti u njemu, kosta oko 700... tu ogradicu skines i stavis drugu zastitnu...

http://www.cilek.com/web/493-7591-1-1/cilek_-_bs/baby_rooms/baby_safari/extendable_baby_bed

cilek je skup ali ako u njihovim proizvodima odrasta vise djece itekako se isplati... moj drugi sin upravo uziva u istom kreveticu samo smo jogi promijenili... mi smo uzeli ovaj sa ladicama dole, ne pored... i pretpio je svasta i dalje je kao nov...



mi imamo u ovom fazonu...negdje je fotka na pocetku teme... kupljen u Inteliosu (valjda se tako zvalo) bio je nesto skuplji od ovog u Cileku ...ali vrijedi zaista svake marke ...
crvst i stabilan... sad kad se izvukla ta komoda imamo i komodicu i veliki krevet koji moze potrajati jos desetak godina....
ako se ima mogucnost kupiti takav onda ga zaista preporucujem...




Hurma -> RE: Krevetic... ? (6.7.2012 13:26:32)

ja, ovaj moj ima samo dva poprilicno niska nivoa, tako da ja stavim jogi od sina stari pa ovaj novi da mi je visocije...




Precious -> RE: Krevetic... ? (10.7.2012 14:22:36)

Koliko kosta taj u FIS-u?




Stranica: <<   < Prethodna stranica  32 33 [34] 35 36   Sljedeća stranica >   >>