RE: Krevetic... ? (Puna verzija)

Forum >> [Trudnoća] >> Šta mi treba za novorođenče?



Poruka


hapymum -> RE: Krevetic... ? (10.7.2012 14:28:14)

Ima na mojmilu hipermarket AMKOKOMERC I tu ima sve za bebe,ja sam tu kupila bjeli drveni kretac 107 km,perdobar i anatomski madrac 68,kupila u pennyu 4 mala tockica stavila i super.ovdje ima veliki izbor krevetaca i pravo su povoljni




ajla86 -> RE: Krevetic... ? (17.7.2012 12:02:31)

cure dal je iko vidio u sarajevu ovakav krevetic ili slican
http://www.dotea.ba/cam/putni_krevetci/dailyplus_113072.jpg
i ako neko iam iskustva sa ovim kreveticima da podjeli iskustvo samnom....
dal su stabilni,kakav je kvalitet i te neke osnovne stavri me zanimaju??





Super Beba -> RE: Krevetic... ? (17.7.2012 13:41:02)


IZVORNA PORUKA: ajla86

cure dal je iko vidio u sarajevu ovakav krevetic ili slican
http://www.dotea.ba/cam/putni_krevetci/dailyplus_113072.jpg
i ako neko iam iskustva sa ovim kreveticima da podjeli iskustvo samnom....
dal su stabilni,kakav je kvalitet i te neke osnovne stavri me zanimaju??




U BBI Baby Centru u prizemlju drže CAMove stvari (koliko me sjećanje služi)...Možda da odeš to tamo i provjeriš kako uživo izgledaju (a nazovi ih prije, pa vidi da li imaju taj krevetac - broj imaš na webu)...
A ovaj krevetac mi ima jedna prijateljica i čini mi se OK...Znam samo da je širi od našeg krevetića (kod nas je GRACO) :)))




ajla86 -> RE: Krevetic... ? (17.7.2012 16:27:08)

hvala superbeba..
znaci i ti imas ovaj putni...kakvi su jesul stabilni kazu da su klimavi i nestabilni da nebude kaskaderskih padova




Hanady RR -> RE: Krevetic... ? (17.7.2012 16:34:54)

ja sma nekada davno svoje iskutvo s akrevteićem napisala...
ja sma u putnom sličnom ovome odgojila dvoje djece...
sad došli s amora na koje smo ga mlađoj nosili i nismo ga rasklopili...prešla u svoj veliki krevet...
uglavnom do juna 2006 do prije desetak dana u njemu je spavalao dijete...ko nov je ne pomjeren i nama stabilan...
nismo imale padova, zaglavljivanja, problema bilo kakvih...iz nobila madrac i baš ga danas gledam grehota da porpadne u garaži ...nigdje se nije oštetio niti udubio na mjestu spavalja...
smao da dodam ja sma jedna od onih ''nemajki'' koje nedaju djetetu u bračni krevet...[sm=jezicek.gif]
svoj su maksimalno iskoristile[sm=smiley36.gif]




Super Beba -> RE: Krevetic... ? (17.7.2012 16:38:36)

Ja imam GRACO Pack and Play i zadovoljna sam s njim...Mi smo i htjeli da imamo putni, jer ljeti duže idemo na more, pa nam dobro dođe...Jedina mana im je održavanje, jer platno se ne može skinuti i oprati u mašini...dok kod drvenih se faktički samo prebriše fino prašina..
Što se tiče krevetića, i drveni i putni bi trebali da ispunjavaju određene standarde...malo proguglaj po netu vezano za sigurnost ovih krevetaca, vjerujem da ćeš naći informacije koje ti mogu biti korisne pri kupovini...




Medić* -> RE: Krevetic... ? (17.7.2012 16:39:25)


IZVORNA PORUKA: Hanady RR

ja sma nekada davno svoje iskutvo s akrevteićem napisala...
ja sma u putnom sličnom ovome odgojila dvoje djece...
sad došli s amora na koje smo ga mlađoj nosili i nismo ga rasklopili...prešla u svoj veliki krevet...
uglavnom do juna 2006 do prije desetak dana u njemu je spavalao dijete...ko nov je ne pomjeren i nama stabilan...
nismo imale padova, zaglavljivanja, problema bilo kakvih...iz nobila madrac i baš ga danas gledam grehota da porpadne u garaži ...nigdje se nije oštetio niti udubio na mjestu spavalja...
smao da dodam ja sma jedna od onih ''nemajki'' koje nedaju djetetu u bračni krevet...[sm=jezicek.gif]
svoj su maksimalno iskoristile[sm=smiley36.gif]


Evo jos jedne [sm=smiley36.gif]

I ja nekda davno napisah vezano za krevetice, sada samo ukratko. Drveni iako je bio ljepsi, prodali, u putnom dijete 3,5 godine spavalo, Eno spakovan, kao nov, za drugo dijete aBg.




ajla86 -> RE: Krevetic... ? (18.7.2012 10:25:30)

hvala cure drage ...




almondray -> RE: Krevetic... ? (30.8.2012 18:23:58)

Ajla86 , dali si kupila krevetac?
Ovaj camov ima u Tz u Merkatoru , košta oko 260 km .Meni izgleda super , ali bi voljela da vidim kako uživo izgleda i ovakav Gracov :
http://www.gracobaby.com/Products/Pages/ProductDetails.aspx?ProductID=1812885
Ima li ko sličan ? I gdje bi mogla pogledati Gracove proizvode?




mo girl -> RE: Krevetic... ? (30.8.2012 18:54:12)

meni je ovaj krevetac extra http://www.youtube.com/watch?v=WBgeVot9HM0
vidjela sam ga u prenatalu al sam zaboravila pogledati cjenu iako pretpostavljam da je preskup al je stvarno isplativ ide od rodjenja pa do 10god samo ga prilagodjavas uzrastu.
ja ovaj gracov nisam nigdje nasla a onaj cam sam gledala u dotei al mi nesto nije kao na slikama kao da je neka starija verzija




almondray -> RE: Krevetic... ? (30.8.2012 21:53:10)

Ja ne bih ništa drveno za početak , ali nije loš taj tvoj....
Ovaj camov ima samo u drugim bojama i to je to , u dotei je jeftiniji za oko 30-tak km..
Nadam se da će se neko javiti da je vidio ovakav gracov , jer mi je favorit (virtuelni).




hatepsut -> RE: Krevetic... ? (31.8.2012 10:41:46)


IZVORNA PORUKA: almondray

Ajla86 , dali si kupila krevetac?
Ovaj camov ima u Tz u Merkatoru , košta oko 260 km .Meni izgleda super , ali bi voljela da vidim kako uživo izgleda i ovakav Gracov :
http://www.gracobaby.com/Products/Pages/ProductDetails.aspx?ProductID=1812885
Ima li ko sličan ? I gdje bi mogla pogledati Gracove proizvode?



Ja imam ovaj graco(nemam istu AS) znacii super je,ima ovaj drugi nivo za malu bebu gdje sad spava,ima vibracija koja ga blago "treska" i naravno dio za presvlacenje.mi koristimo samo "madrac/strunjacu" koja nam je dosla uz krevetac jer je ok.ima dva tockica tako da samo podignete jedan kraj i vozite krevetic u npr. neku drugu prostoriju.kad spakujete krevetic dobijete ko pola kofera na tockice pogodan gdje god da putujete.uslikat cu kasnije ako zelis ?!




almondray -> RE: Krevetic... ? (31.8.2012 11:22:14)


IZVORNA PORUKA: hatepsut


IZVORNA PORUKA: almondray

Ajla86 , dali si kupila krevetac?
Ovaj camov ima u Tz u Merkatoru , košta oko 260 km .Meni izgleda super , ali bi voljela da vidim kako uživo izgleda i ovakav Gracov :
http://www.gracobaby.com/Products/Pages/ProductDetails.aspx?ProductID=1812885
Ima li ko sličan ? I gdje bi mogla pogledati Gracove proizvode?



Ja imam ovaj graco(nemam istu AS) znacii super je,ima ovaj drugi nivo za malu bebu gdje sad spava,ima vibracija koja ga blago "treska" i naravno dio za presvlacenje.mi koristimo samo "madrac/strunjacu" koja nam je dosla uz krevetac jer je ok.ima dva tockica tako da samo podignete jedan kraj i vozite krevetic u npr. neku drugu prostoriju.kad spakujete krevetic dobijete ko pola kofera na tockice pogodan gdje god da putujete.uslikat cu kasnije ako zelis ?!

Ako ti nije teško voljela bi da vidim kako kod tebe izgleda...samo mi nemoj reći da si kupila negdje vani ...nadam se da ima negdje u BiH.
A ova korpica nije AS , nego služi za ljuljanje , a ne mora biti isti u potpunosti bar nešto slično da nađem.Drago mi je da čujem pozitivne komm za nj [sm=bravo.gif]




hatepsut -> RE: Krevetic... ? (31.8.2012 17:03:49)

Ovo je nas krevetic,samo je kod nas sa strane ovaj dugmic za vibraciju.Inace ovaj je kupljen u Katru,pa sam ja kupila od jedne nase forumasice.a isti sam vidjela u kidy oz kod nas u Zenici,oni zastupaju bimaco pa pogledaj u bimacu.(ja sam prazni ispod iskoristila da spremim korpu [sm=smiley1.gif] )

evo sa podlogom za presvlacenje

http://imageshack.us/photo/my-images/62/picture423h.jpg/

i bez iste

http://imageshack.us/photo/my-images/507/picture419q.jpg/




almondray -> RE: Krevetic... ? (31.8.2012 18:02:21)

hatepsut , super je ,hvala puno na slikama!!!
Nadam se da ću i ja naći .Bimaco ima puno gracovih stvarčica ali nijedan krevetac nisam našla , na njihovoj stranici..




I love youu -> RE: Krevetic... ? (11.12.2012 15:58:15)

Moze li pomoc oko izbora krevetica?Jel trebaju dole da imaju letvice ili ono ravno?Uzet cu da se jedna strana spusta.Kakvi su madraci u Nobilu, nisam isla da vidim? Ili se mogu kupiti oni sto se prodaju po prodavnicama, koji kostaju oko 80KM.
Sto se tice ogradice za krevetic, jel bespotrebno kupiti da ima ogradica sa svih strana krevetica?Kontam da je zimi stavljam sa svih strana a ljeti da skinem da bebi nije vruce.




Jeca_Perec -> RE: Krevetic... ? (11.12.2012 17:01:18)


IZVORNA PORUKA: I love youu
Kakvi su madraci u Nobilu, nisam isla da vidim? Ili se mogu kupiti oni sto se prodaju po prodavnicama, koji kostaju oko 80KM.

znam, da si pisala da ides u Tradelii, pa ti je usput da pogledas ... imaju madrac za djeciji krevetic antialergijski, ima navlaku sa federom, koja moze da se skida i opere.. kosta 60 KM... ja i moje dvije prijateljice koje cekamo bebu smo taj kupile ;)
http://www.senso-visco.ba/p_djeciji_3d.html




I love youu -> RE: Krevetic... ? (11.12.2012 19:05:09)

Jest isla sam jednom dole, ali nisam obracala paznju na madrac tada. Jel prenizak ili mi se cini? Jel standardna dimenzija krevetica 60x120, da se ne zeznem pa da mi madrac bude veci od krevetica ili obrnuto?
IZVORNA PORUKA: Jeca_Perec


IZVORNA PORUKA: I love youu
Kakvi su madraci u Nobilu, nisam isla da vidim? Ili se mogu kupiti oni sto se prodaju po prodavnicama, koji kostaju oko 80KM.

znam, da si pisala da ides u Tradelii, pa ti je usput da pogledas ... imaju madrac za djeciji krevetic antialergijski, ima navlaku sa federom, koja moze da se skida i opere.. kosta 60 KM... ja i moje dvije prijateljice koje cekamo bebu smo taj kupile ;)
http://www.senso-visco.ba/p_djeciji_3d.html





Medi_87 -> RE: Krevetic... ? (11.12.2012 19:15:03)

I love you sto se tice krevetica bolje je da ima podnice i da ima vise nivoa za ogradicu, i da standardne mjere su 120*60
U Nobilu su madraci super kvalitetni




animagical -> RE: Krevetic... ? (11.12.2012 19:18:02)


IZVORNA PORUKA: Jeca_Perec


IZVORNA PORUKA: I love youu
Kakvi su madraci u Nobilu, nisam isla da vidim? Ili se mogu kupiti oni sto se prodaju po prodavnicama, koji kostaju oko 80KM.

znam, da si pisala da ides u Tradelii, pa ti je usput da pogledas ... imaju madrac za djeciji krevetic antialergijski, ima navlaku sa federom, koja moze da se skida i opere.. kosta 60 KM... ja i moje dvije prijateljice koje cekamo bebu smo taj kupile ;)
http://www.senso-visco.ba/p_djeciji_3d.html

i ja imam ovam madrac, odlican je...udobnije mi je na njemu spavati,kad se uvalim u njegov krevetic, nego na svom madracu[sm=smiley36.gif]




sanjaa -> RE: Krevetic... ? (24.12.2012 16:07:41)

Meni su nekako uvijek bili ljepsi ovi drveni krevetici. Neki dan sam vidjela da u VFu u Sarajevu ima neka radnja, al samo u prolazu. Zna li iko koja je to radnja i kakav izbor imaju




ninuska -> RE: Krevetic... ? (24.12.2012 16:13:03)

Zove se Adax i imaju super izbor. Meni se sve svidja[sm=smiley36.gif]. Medjutim, za moj ukus je pre,preskupa




I love youu -> RE: Krevetic... ? (24.12.2012 16:15:27)

Istina je da je preskupo,ali obrati paznju da varaju na cijenama. Sada im je snizenje 30%, krevetic je bio 270KM, ja kad sam dosla da ga kupim on je bio oko 290KM,a sta su ustvari uradili prvobitnu cijenu su povecali pa na to 30% snizeno.Ja sam bas ljuta na tu prodavnicu.Prave nas budalom.




sanjaa -> RE: Krevetic... ? (31.12.2012 12:18:19)


IZVORNA PORUKA: I love youu

Istina je da je preskupo,ali obrati paznju da varaju na cijenama. Sada im je snizenje 30%, krevetic je bio 270KM, ja kad sam dosla da ga kupim on je bio oko 290KM,a sta su ustvari uradili prvobitnu cijenu su povecali pa na to 30% snizeno.Ja sam bas ljuta na tu prodavnicu.Prave nas budalom.


Ovo nije slucaj samo u ovoj prodavnici, to je izgleda postalo standardno. Jesi li im prigovorila za to?




I love youu -> RE: Krevetic... ? (31.12.2012 12:26:24)

Haha, samo sam se nasmijala i rekla prodavacici sta je ovo kod vas poskupljenje a ne snizenje. Ona se usutila,nije nista progovorila, a ja izasla iz prodavnice.




Stranica: <<   < Prethodna stranica  33 34 [35] 36 37   Sljedeća stranica >   >>