RE: Sta nam smeta kod Nase "fizicki"jace polovine (Puna verzija)

Forum >> [Partnerstvo] >> Porodica i partnerski odnosi



Poruka


Nedi -> RE: Sta nam smeta kod Nase "fizicki"jace polovine (11.3.2013 9:33:23)


IZVORNA PORUKA: ziki


IZVORNA PORUKA: salmy

Smeta mi sto uvijek kasni,cak je zakasnio na nase vjencanje[sm=smiley13.gif]

vidi ovo sam zaboravila, a ja ko da sat imam u glavi[sm=hudicek1.gif]


Sto ronda kad ja kasnim[sm=smiley4.gif]

Ono kad me ceka pred zgradom u autu 15 minuta[sm=smiley36.gif]




hatepsut -> RE: Sta nam smeta kod Nase "fizicki"jace polovine (11.3.2013 9:34:14)

I meni dosta sitnica smeta,ali sam naucila da zivim s tim.
Zlo mi kad carape baci u kadu,[sm=hudicek1.gif]




simba00 -> RE: Sta nam smeta kod Nase "fizicki"jace polovine (11.3.2013 9:35:15)

Haha, super tema [sm=smiley36.gif]

To za čišćenje sudopera razumijem u potpunosti, eh sad smo nabavili mašinu za suđe i on to slaže uredno i fino, međutim kad one tanjire i šerpe iščetka u sudoperu, nikad ga poslije ne očisti. Sve on fino to sredili i poradi, ali to ne očisti, eto to je nevjerovatno isto kod većine muškaraca. [sm=zmeden.gif][sm=zmeden.gif]

- što čarape nikad u korpu ne stavi nego uvijek po podu
- što me drži za ruku pet minuta kad legnemo spavati i onda se prebaci na bok i pusti mi ruku
- što mu je uvijek mrsko da me odvede kod mame i da idemo u goste koje on smatra dosadnima
- što su dlake nakon brijanja UVIJEK po wc-u, džaba što on to kao počisti
- što ne voli mlijeko i bilo šta egzotično da jede
- što ne voli kuhati
- što misli da je bezveze kuhati kompleksan obrok kad se može kupiti pita ili ćevapi, onda se neće ništa isprljati i ne moram kukati kako ne čisti [sm=jezicek.gif]
- što kad dođe vikend, nikud mu se ne ide, samo bi pio kafu za kafom, čitao novine, gledao TV i surfao

Ne hrče, to je veeeeliki plus koji ublažava sve ovo ostalo [sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif]




Dida79 -> RE: Sta nam smeta kod Nase "fizicki"jace polovine (11.3.2013 9:36:55)

1001 i jedna stvar ali eto nabrojat cu samo neke [sm=jezicek.gif]

Spavanje covjek bi mogao prespavati 24 sata
Litarsko ispijanje kafe i pusenje cigara bez da mu ikad padne na pamet da istrese pepelnicu a otvoranje vrata da izadje onaj dim sto se moze nozem rezati je nemoguca misija
Hrkanje toliko da se krevet trese zbog toga sve cesce i cesce spavam u dnevnoj sobi
Gledanje tv e i uvijek neke vanzemaljce nadje covjek je opcinjen njima [sm=smiley36.gif]
Kad bi ga se sad pitalo dali mi imamo korpu za prljavi ves on bi rekao da nemamo jer je nikad upotrjebio nije [sm=hudicek1.gif]NAjblize sto joj je prisao jeste da svoj prljavi ves spusti na poklopac od iste [sm=hudicek1.gif]
Enormno trosenje toalet papira a jos nikad nije izbacio karton od istog
Gasovi majke mi nekad mislim da ce mu se guzica zapaliti [sm=jezicek.gif]
ZA sitne popravke u kuci trebas da ga molis 100 god dvije uticnice koja sam kupila prija 6 mjeseci jos uvijek jadne cekaju da budu postavljane

Ma ima toga jos samo mi se ne da pisati [sm=jezicek.gif] Ali bez obzira na sve ne bih ga dala za brdo karamela [sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif]




Dida79 -> RE: Sta nam smeta kod Nase "fizicki"jace polovine (11.3.2013 9:38:49)

što kad dođe vikend, nikud mu se ne ide, samo bi pio kafu za kafom, čitao novine, gledao TV i surfao


TAcno mi doddje zlo kad se priblizava nedelja [sm=hudicek1.gif]




muaaa -> RE: Sta nam smeta kod Nase "fizicki"jace polovine (11.3.2013 9:44:27)

Sto kad treba usisati kucu nikada ne vidi to sto treba usisavati...po njemu je uvjek sve cisto




Mirkica -> RE: Sta nam smeta kod Nase "fizicki"jace polovine (11.3.2013 9:45:08)


IZVORNA PORUKA: Dida79

što kad dođe vikend, nikud mu se ne ide, samo bi pio kafu za kafom, čitao novine, gledao TV i surfao


TAcno mi doddje zlo kad se priblizava nedelja [sm=hudicek1.gif]


hahahahha a moj cim dodej vikend bi isao u setnju molim lijepio u sumu ili negdje kroz livade po 3 sata sa djecom i normalno ja [sm=smiley19.gif][sm=smiley19.gif][sm=smiley19.gif][sm=smiley19.gif] ajj sto bi dida rekla smrkne mi se [sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif] i obavezno svaki vikend mi idemo u stenju maratonsku sa djecom , iako ja idem u toku sedmici a on sjedi po cio dan u birou i jedva ceka da seta ajjj

I da dodam FUDBALLLLLLL jojj j amislim da nema onih sto igraju ekepie ni jedne da je moj muz ne gleda samo ako je kuci a kad je BUndesliga onda zurimo gdje god da smo da gledamo :((((((((




henna ze -> RE: Sta nam smeta kod Nase "fizicki"jace polovine (11.3.2013 9:50:21)

dobar je on inače..stvarno...

noge mu smrde ko tri tvora...i valjda kako 8 sati radi u patikama..i takve tvorove mi uspije ubaciti u korpu za veš..juče nije..a ja se odem kupati...

hebo hitlera..nije mu ni trebo gas..ja umalo ne preminuh...

kad opere sudje...sve skrka ko ni sebi ni svom..pa nešto uzmeš..sve ostalo se sruši..na vješalici u kupatilu mu se preselila sva garderoba...od majica..hlaca..gaca...pidjama...to samo uzmem i krhnem mu u krilo da slozi..za par sati opet isto...al hajd

što stalno gleda rezultate kladionice...

što jedan kanal gleda 3 sekunde...i stalno samo prebacuje..pa ništa čestito ne vidiš...


što kad krene u prodavnicu 10 puta moram reći šta da kupi..i svaki put...pola zaboravi..pa iode po tri puta za 6 stvari...






simba00 -> RE: Sta nam smeta kod Nase "fizicki"jace polovine (11.3.2013 9:52:24)


IZVORNA PORUKA: Mirkica


IZVORNA PORUKA: Dida79

što kad dođe vikend, nikud mu se ne ide, samo bi pio kafu za kafom, čitao novine, gledao TV i surfao


TAcno mi doddje zlo kad se priblizava nedelja [sm=hudicek1.gif]


hahahahha a moj cim dodej vikend bi isao u setnju molim lijepio u sumu ili negdje kroz livade po 3 sata sa djecom i normalno ja [sm=smiley19.gif][sm=smiley19.gif][sm=smiley19.gif][sm=smiley19.gif] ajj sto bi dida rekla smrkne mi se [sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif] i obavezno svaki vikend mi idemo u stenju maratonsku sa djecom , iako ja idem u toku sedmici a on sjedi po cio dan u birou i jedva ceka da seta ajjj

I da dodam FUDBALLLLLLL jojj j amislim da nema onih sto igraju ekepie ni jedne da je moj muz ne gleda samo ako je kuci a kad je BUndesliga onda zurimo gdje god da smo da gledamo :((((((((


Auuuu kako sam FUDBAL mogla zaboraviti. Kad krene utakmica, ma ne trepće, sve stane i ne zanima ga apsolutno NIŠTA. I uvijek nabraja ako je vikendom neki fudbal a mi moramo negdje ići... Pokajem se što idem igdje. Sad imamo malu bebu pa ne gleda toliko često, ne stiže od nje [sm=smiley36.gif]




dady -> RE: Sta nam smeta kod Nase "fizicki"jace polovine (11.3.2013 9:53:12)

Smeta mi nedelja,sve mu mrsko![sm=smiley19.gif]




Hanady RR -> RE: Sta nam smeta kod Nase "fizicki"jace polovine (11.3.2013 9:57:14)

a dvije glavne sam zaboravila...

1. vikendom ode van kuće, oko, kuće, garaža i obavezno nestane u vidu magle...
kod rođaka nekog il komšije a mobitel naravno ne ponose...ja stavim doručak i zovem ispred varta ko kakav lujka ...
uvela sam mu novo pravilo...mi sjedemo pojedeno i sve raspremim...pa nek pravi sebi[image]http://www.ringeraja.ba/forum/smileys/hudicek1.gif[/image]

2. samo dvije stavri je obvezan ponijeti iz kuće...godinama nosim djecu, sve za djecu, torbu, jakne, vekere, kuhano, spremljeno...i hajd ja se uštelila...on smao treba ponijeti svoj mobitel i ključeve od auta...oabevzno jedno zaboravi, al obavezno[image]http://www.ringeraja.ba/forum/smileys/hudicek1.gif[/image]




EEDITH -> RE: Sta nam smeta kod Nase "fizicki"jace polovine (11.3.2013 9:58:53)

IZVORNA PORUKA: muaaa


IZVORNA PORUKA: djoisa

mm muz je savrsen [image]http://www.ringeraja.ba/forum/smileys/smiley1.gif[/image]

ne baca carape po coskovima
nije nervozan za volanom
ne hrce (bar ga ja ne cujem)
iza njega kupatilo je uredno
kuha
pere sudje i posusi sudoper

mana mu je sto ne pegla [image]http://www.ringeraja.ba/forum/smileys/smiley36.gif[/image]

Ja napisah da nam date recept za "savrsene muzeke"[sm=smiley36.gif]


otvoriš odmah novu temu- moj savršeni muž [sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif]




tekja -> RE: Sta nam smeta kod Nase "fizicki"jace polovine (11.3.2013 10:11:54)


IZVORNA PORUKA: palachinken
Ima nevjerovatan patloški odnos prema ofucanim majicama i trenerkama i ne da ništa baciti.


O da, a ja praktikujem pravila feng shui-ja i bacam sve redom sto nije koristeno u skorije vrijeme. Nas najcesci razlog prepiranja.
- Carape PORED korpe za ves, jer mu mama nije dala da ubacuje sa ostalim vesom i nikako da mu tu glupost izbijem iz glave[sm=hudicek1.gif]
- Skrtost, vazda moram da mu objasnjavam razloge zasto se nekom kupuju pokloni kad se ide u posjetu, njemu to nikako nije jasno[sm=zmeden.gif]. Na kraju, ja kupim, on ostane zbunjen[sm=sad.gif]
- Hoce uraditi sve, al' doslovno sve po kuci, al' mu moram napomenuti, ako ne napomenem da djetetu da dorucak, on ni nece[sm=smiley13.gif][sm=smiley36.gif][sm=smiley29.gif]. Nekad stvarno pomislim da fali neka daska u glavi[sm=jezicek.gif]




R&T@ -> RE: Sta nam smeta kod Nase "fizicki"jace polovine (11.3.2013 10:16:45)

Voljela bih da vise prica, manje jede, manje radi, vise zaradi...

Ali tad bi bio ja, pa neka ga ipak takvog kakav je...[sm=jezicek.gif]




sabinos -> RE: Sta nam smeta kod Nase "fizicki"jace polovine (11.3.2013 10:19:37)

ima nekh sitnica ali se ne mogu trenutno sjetiti ALI najgore mi je sto nista,ali nista ne moze sam uraditi.ako nesto popravlja moram da stojim pored njega ko policajac i da dodajem nesto sto i sam moze dohvatiti,sto me vazda pita gdje su klijesta i slicne njegove stvari(o kojima uopste ne zelim da vodim racuna),napr.on usisava ali meni obavezno trazi da usisivac vratim na mjesto[sm=hudicek1.gif]
a ja kad nesto radim onda radim sama i ne volim da mi smeta.




mama_e -> RE: Sta nam smeta kod Nase "fizicki"jace polovine (11.3.2013 10:20:14)

-što od kućnih poslova radi samo ono što on hoće......kao da mene neko pita dal mi se neke stvari rade ili ne ....





emi7908 -> RE: Sta nam smeta kod Nase "fizicki"jace polovine (11.3.2013 10:21:39)

A lijepi tema Bože dragi [sm=jezicek.gif]

Ehhhh imatu stvarčica ali najviše me smeta što nije ni malo romantičan pa da ono kao u filmu učini neku lijepu gestu za mene ... ali hajde na to sam se navikla.
Čarape ne ostavlja po stanu,uredno u korpu za veš idu ali zato me ubi hrkanjem. Tako bi voljela samo jednu noć bez hrkanja, mislim da bi mi se snovi ostavarili...[sm=smiley36.gif]

Ostalo sve ok, hoće skuhati, malo i pospremiti (ali to je rijetkost).. dok se ne sjetim još nečeg toliko za sad [sm=smiley36.gif]




rose 87 -> RE: Sta nam smeta kod Nase "fizicki"jace polovine (11.3.2013 10:21:58)

prvo sto je previse panican kad se radi o [sm=duda.gif] (zivio bi kod dr.)
u zivotu je opet previse optimistican nista ga ne brine a finansije pogotovo,ja uvijek nesto planiram njemu je sve u zadnji cas ali eto nadopunjujemo se valjda[sm=smiley1.gif]




draguljče -> RE: Sta nam smeta kod Nase "fizicki"jace polovine (11.3.2013 10:22:02)

Kako vrijeme prolazi spisak se produžava. [sm=smiley36.gif]




rose 87 -> RE: Sta nam smeta kod Nase "fizicki"jace polovine (11.3.2013 10:24:15)


IZVORNA PORUKA: Dida79

što kad dođe vikend, nikud mu se ne ide, samo bi pio kafu za kafom, čitao novine, gledao TV i surfao


TAcno mi doddje zlo kad se priblizava nedelja [sm=hudicek1.gif]


neznam kako ovo zaboravi [sm=hudicek1.gif]




Hanady RR -> RE: Sta nam smeta kod Nase "fizicki"jace polovine (11.3.2013 10:25:07)

IZVORNA PORUKA: tajra

Voljela bih da vise prica, manje jede, manje radi, vise zaradi...

Ali tad bi bio ja, pa neka ga ipak takvog kakav je...[sm=jezicek.gif]
[image]http://www.ringeraja.ba/forum/smileys/jezicek.gif[/image]




Hanady RR -> RE: Sta nam smeta kod Nase "fizicki"jace polovine (11.3.2013 10:26:22)

IZVORNA PORUKA: draguljče

Kako vrijeme prolazi spisak se produžava. [sm=smiley36.gif]


meni s eopet spisak smanjuje[image]http://www.ringeraja.ba/forum/smileys/smiley36.gif[/image]

valjda se il naviknem il me ubjedi da to tako treba...il konačno poravnim...šta ću[image]http://www.ringeraja.ba/forum/smileys/smiley36.gif[/image]




sabinos -> RE: Sta nam smeta kod Nase "fizicki"jace polovine (11.3.2013 10:26:47)


IZVORNA PORUKA: draguljče

Kako vrijeme prolazi spisak se produžava. [sm=smiley36.gif]

[sm=bravo.gif]




ziki -> RE: Sta nam smeta kod Nase "fizicki"jace polovine (11.3.2013 10:30:21)


IZVORNA PORUKA: tekja


IZVORNA PORUKA: palachinken
Ima nevjerovatan patloški odnos prema ofucanim majicama i trenerkama i ne da ništa baciti.


O da, a ja praktikujem pravila feng shui-ja i bacam sve redom sto nije koristeno u skorije vrijeme. Nas najcesci razlog prepiranja.


i ja bacam, da se pita bili bi zatrpani ofucanom odjecom[sm=hudicek1.gif]




muaaa -> RE: Sta nam smeta kod Nase "fizicki"jace polovine (11.3.2013 10:31:13)


IZVORNA PORUKA: Hanady RR

IZVORNA PORUKA: draguljče

Kako vrijeme prolazi spisak se produžava. [sm=smiley36.gif]


meni s eopet spisak smanjuje[image]http://www.ringeraja.ba/forum/smileys/smiley36.gif[/image]

valjda se il naviknem il me ubjedi da to tako treba...il konačno poravnim...šta ću[image]http://www.ringeraja.ba/forum/smileys/smiley36.gif[/image]


[sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif]




Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>