RE: Sta nam smeta kod Nase "fizicki"jace polovine (Puna verzija)

Forum >> [Partnerstvo] >> Porodica i partnerski odnosi



Poruka


Gucci -> RE: Sta nam smeta kod Nase "fizicki"jace polovine (12.3.2013 15:45:52)


IZVORNA PORUKA: Pahuljicaa

meni smeta sto moj cim se probudi, puse, hoce da jede[sm=jezicek.gif]I. je ista babi po tom pitanju pa mi je zbog toga jos mrzi[sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif]

I meni ovo isto smeta[sm=jezicek.gif] bukvalno cim otvori oci kaze da je gladan i pita sta cemo da jedemo... a najgore mi je sto moj mm ima obicaj navece da pita sta cemo sutra jesti[sm=lev.gif]




loomasa -> RE: Sta nam smeta kod Nase "fizicki"jace polovine (12.3.2013 18:33:12)

kod nas sam ja ta koja ujutro puše :) neću odmah jesti, ali kafa - DA! :)




Anoniman -> RE: Sta nam smeta kod Nase "fizicki"jace polovine (12.3.2013 20:22:03)


IZVORNA PORUKA: Gucci


IZVORNA PORUKA: Pahuljicaa

meni smeta sto moj cim se probudi, puse, hoce da jede[sm=jezicek.gif]I. je ista babi po tom pitanju pa mi je zbog toga jos mrzi[sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif]

I meni ovo isto smeta[sm=jezicek.gif] bukvalno cim otvori oci kaze da je gladan i pita sta cemo da jedemo... a najgore mi je sto moj mm ima obicaj navece da pita sta cemo sutra jesti[sm=lev.gif]

isto. [sm=jezicek.gif]A ja kad oci otvorim ne znam kako se zovem, treba mi da dodjem sebi[sm=smiley1.gif]




muaaa -> RE: Sta nam smeta kod Nase "fizicki"jace polovine (12.3.2013 20:32:48)

Kako volim poslije rucka prileci a mm ne,onda me dirka,zbarka,jednostavno me proganja a ja usecerim onaj slatki san...ali on neda[sm=hudicek1.gif][sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif]




Anoniman -> RE: Sta nam smeta kod Nase "fizicki"jace polovine (12.3.2013 20:36:03)

ova tema mi nije posjecana kako bi trebala biti. Mislim da ima puno vise stvari da nam smetaju




m.i.n.a. -> RE: Sta nam smeta kod Nase "fizicki"jace polovine (12.3.2013 20:38:57)

smeta mi sto je hipohonder....Boze dragi,svaki dan ga nesto negdje ziga,koci,pecka...[sm=smiley36.gif]




muaaa -> RE: Sta nam smeta kod Nase "fizicki"jace polovine (12.3.2013 20:43:20)


IZVORNA PORUKA: Pahuljicaa

ova tema mi nije posjecana kako bi trebala biti. Mislim da ima puno vise stvari da nam smetaju

[sm=smiley20.gif][sm=smiley20.gif]




Anoniman -> RE: Sta nam smeta kod Nase "fizicki"jace polovine (12.3.2013 20:44:21)


IZVORNA PORUKA: m.i.n.a.

smeta mi sto je hipohonder....Boze dragi,svaki dan ga nesto negdje ziga,koci,pecka...[sm=smiley36.gif]

Takva je moja svekrva[sm=jezicek.gif]




riba78 -> RE: Sta nam smeta kod Nase "fizicki"jace polovine (13.3.2013 9:01:46)

što nikad ane zna gdje je šta ostavio ,jako je neodgovoran po pitanju svojih stvari ,mob,klučevi od auta ,novčanik[sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif]




Anoniman -> RE: Sta nam smeta kod Nase "fizicki"jace polovine (13.3.2013 9:03:00)

sto mi nije kliknuo nijedno drvce uovoj nagr. igri[sm=jezicek.gif]




Anoniman -> RE: Sta nam smeta kod Nase "fizicki"jace polovine (23.3.2013 9:12:39)

Bil vam smetalo ovo sto smeta meni:
Ja sam malo vise odsutna dnevno od kuce poslovno, a muz je tu vise. Imamo dijete i ja stvarno vodim racuna o djetetovoj ishrani,da bude u tacno odredjeno vrijeme i prikladna i tako.
Pa tako svaki dan prije nego krenem iz kuce kazem u koliko sati ce dati dijetu da doruckuje, pa uzinu itd. Moj muz kaze ok, ali uvijek to pomjeri za pola sata prije ili kasnije. Imam osjecaj samo da mene ne ispostuje. a ponekad i primijetim da mu je krivo sto mu govorim. Meni to smeta, ko da hoce da on diriguje samo i da opovrgne moje. kako bi vi gledale na to?




tinkivinki -> RE: Sta nam smeta kod Nase "fizicki"jace polovine (23.3.2013 9:24:41)


IZVORNA PORUKA: Anoniman

Bil vam smetalo ovo sto smeta meni:
Ja sam malo vise odsutna dnevno od kuce poslovno, a muz je tu vise. Imamo dijete i ja stvarno vodim racuna o djetetovoj ishrani,da bude u tacno odredjeno vrijeme i prikladna i tako.
Pa tako svaki dan prije nego krenem iz kuce kazem u koliko sati ce dati dijetu da doruckuje, pa uzinu itd. Moj muz kaze ok, ali uvijek to pomjeri za pola sata prije ili kasnije. Imam osjecaj samo da mene ne ispostuje. a ponekad i primijetim da mu je krivo sto mu govorim. Meni to smeta, ko da hoce da on diriguje samo i da opovrgne moje. kako bi vi gledale na to?

meni lično ne bi.pa nije baš dotle došlo da mora jesti u minut,hajd neke smjernice koliko obroka dnevno,ali pola sata ne igra ulogu




Hannica -> RE: Sta nam smeta kod Nase "fizicki"jace polovine (23.3.2013 9:27:15)

Ni meni ne bi smetalo,ni sama ne volim kad me neko forsira da radim nesto u minut tacno,onda mi se bas ne da,ne volim sablone,bitno je da djete jede a pola sata gore dole.[sm=smiley1.gif]




Hannica -> RE: Sta nam smeta kod Nase "fizicki"jace polovine (23.3.2013 9:28:35)

I mislim da ni tebi toliko ne smeta sto djete kasni s obrokom pola sata nego to sto muz ne radi onako kako si ti rekla.[sm=smiley36.gif]




Hannica -> RE: Sta nam smeta kod Nase "fizicki"jace polovine (23.3.2013 9:34:19)

Ja ne smijem ni napisati sta mi sve smeta kod mog dragog muzeka,bojim se da cu se,kada ih sve skupim na jedno mjesto,zapitati sta ja uopste radim s njim.[sm=jezicek.gif]




Anoniman -> RE: Sta nam smeta kod Nase "fizicki"jace polovine (23.3.2013 9:49:04)


IZVORNA PORUKA: Hannica

I mislim da ni tebi toliko ne smeta sto djete kasni s obrokom pola sata nego to sto muz ne radi onako kako si ti rekla.[sm=smiley36.gif]


Ne da mi smeta sto ne radi kako sam rekla. Vise mi smeta cinjenica da ne razumije majku i da ima potrebu da ne uradi kako sam mu rekla. Smeta mi taj inat eto. Osjecate li se vi znacajnijim u odnosu na muza kada je u pitanju ishrana djeteta, redolijed aktivnosti djeteta i sl? Il ja pretjerujem?




Hanady RR -> RE: Sta nam smeta kod Nase "fizicki"jace polovine (23.3.2013 9:55:14)

IZVORNA PORUKA: Anoniman


IZVORNA PORUKA: Hannica

I mislim da ni tebi toliko ne smeta sto djete kasni s obrokom pola sata nego to sto muz ne radi onako kako si ti rekla.[sm=smiley36.gif]


Ne da mi smeta sto ne radi kako sam rekla. Vise mi smeta cinjenica da ne razumije majku i da ima potrebu da ne uradi kako sam mu rekla. Smeta mi taj inat eto. Osjecate li se vi znacajnijim u odnosu na muza kada je u pitanju ishrana djeteta, redolijed aktivnosti djeteta i sl? Il ja pretjerujem?



ta mislim zaista...smjernice o dnevnoj količini i izboru hrane ok...al u minutu da jede djete...ta možda nije rapoloženo...

e čuj on se inati a on vazdan dijete hrani....

šta je tebi...kakvo ne razumije majku pa i babao ima neke fajde u djetetovom životu a jok smao da ga babom zove...
u krajnjoj liniji shvataš li ti njega uopšte[image]http://www.ringeraja.ba/forum/smileys/zmeden.gif[/image]

mi smo oboje zančajani u svim odlukama koje se tiču naše djece...jer smo podjednako roditelji toj djeci...ta nisam ih ja u džepu donijela

aman ženo, opusti se malo, stavrno...nisu muž i dijete dva robota već insana koja ostaviš kući kad odeš na posao[image]http://www.ringeraja.ba/forum/smileys/smiley13.gif[/image]




teacher75 -> RE: Sta nam smeta kod Nase "fizicki"jace polovine (23.3.2013 9:56:27)


IZVORNA PORUKA: Anoniman


IZVORNA PORUKA: Hannica

I mislim da ni tebi toliko ne smeta sto djete kasni s obrokom pola sata nego to sto muz ne radi onako kako si ti rekla.[sm=smiley36.gif]


Ne da mi smeta sto ne radi kako sam rekla. Vise mi smeta cinjenica da ne razumije majku i da ima potrebu da ne uradi kako sam mu rekla. Smeta mi taj inat eto. Osjecate li se vi znacajnijim u odnosu na muza kada je u pitanju ishrana djeteta, redolijed aktivnosti djeteta i sl? Il ja pretjerujem?

ja nemam tih problema, posto 99% stvari oko djece ja radim. eto, nikad zenama ugodit....




Alma_27 -> RE: Sta nam smeta kod Nase "fizicki"jace polovine (23.3.2013 9:57:08)


IZVORNA PORUKA: Anoniman


IZVORNA PORUKA: Hannica

I mislim da ni tebi toliko ne smeta sto djete kasni s obrokom pola sata nego to sto muz ne radi onako kako si ti rekla.[sm=smiley36.gif]


Ne da mi smeta sto ne radi kako sam rekla. Vise mi smeta cinjenica da ne razumije majku i da ima potrebu da ne uradi kako sam mu rekla. Smeta mi taj inat eto. Osjecate li se vi znacajnijim u odnosu na muza kada je u pitanju ishrana djeteta, redolijed aktivnosti djeteta i sl? Il ja pretjerujem?


ne osjecam se znacajnijom i ne bi bilo u redu da sam ja znacajnija. nema on mene sta da razumije kao majku ako to podrazumijeva da sam bitnija od njega. koliko sam ja majka tom djetetu, toliko je i on otac. zajedno ih hranimo i vaspitavamo. ako hoce da nahrani dijete u devet a ne u pola deset, neka ga nahrani. ne radi to meni iz inata nego zato sto dijete mozda nece da jede bas u devet. treba jos oko toga da se zamaram




teacher75 -> RE: Sta nam smeta kod Nase "fizicki"jace polovine (23.3.2013 9:59:50)

ja bih bila sretna da moj bar nekad nahrani djecu, ne bi mi palo na pamet da mu zvocam u koliko je sati nahranio




draguljče -> RE: Sta nam smeta kod Nase "fizicki"jace polovine (23.3.2013 11:02:27)

Lakše mi je nabrojati šta mi ne smeta. [sm=smiley36.gif]




Brisani uporabnik -> [Obrisana poruka] (23.3.2013 11:12:42)

[Sadržaj poruke je obrisan]




škorpija -> RE: Sta nam smeta kod Nase "fizicki"jace polovine (23.3.2013 12:18:44)

stvarno nema puno stvari da mi smetaju kod mm, možda što je jako zaboravan, a kad je u pitanju dijete, kad ja radim vikendom, on ga hrani, presvlači, uspavljuje, jednako to dobro radi kao i ja, doduše sa d je veliki pa njih dvojica uglavnom odu na pitu ili ćevape[sm=smiley36.gif]




melin -> RE: Sta nam smeta kod Nase "fizicki"jace polovine (23.3.2013 12:50:53)


IZVORNA PORUKA: Hannica

Ja ne smijem ni napisati sta mi sve smeta kod mog dragog muzeka,bojim se da cu se,kada ih sve skupim na jedno mjesto,zapitati sta ja uopste radim s njim.[sm=jezicek.gif]

Nisi jedina[sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif]




animagical -> RE: Sta nam smeta kod Nase "fizicki"jace polovine (23.3.2013 13:22:44)

meni smeta sto je nekad puno lezeran, a ja volim da isplaniram stvari...a mozda sam ja sama tome kriva, jer preuzmem stvari u svoje ruke...




Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sljedeća stranica >   >>