RE: sta su vam govorili roditelji kad ste bili mali (Puna verzija)

Forum >> [Porodični život] >> Naša svakodnevica



Poruka


dandi84 -> RE: sta su vam govorili roditelji kad ste bili mali (15.3.2013 20:45:44)

1. Kad dođeš u moje godine sve će ti biti jasno...
2. Šta ti misliš da ja pare berem na drveću [sm=bravo.gif][sm=bravo.gif][sm=bravo.gif]




tekja -> RE: sta su vam govorili roditelji kad ste bili mali (15.3.2013 20:48:58)

Eh da,

sve pohvale za temu[sm=bravo.gif][sm=bravo.gif][sm=bravo.gif]




Silver -> RE: sta su vam govorili roditelji kad ste bili mali (15.3.2013 20:53:47)

Pa ti nemoj uciti!!! ( pricali bi sa drugima o nekim stvarima, problemima zivotnim i kao zakljucak bi se meni obratili sa ovom frazom)

i


Vidjecemo tebe!!! ( kad bi se ja pravila pametna i kritikovala neke njihove postupke i ispostavilo se da su oni u pravu)


[sm=jezicek.gif]




dandi84 -> RE: sta su vam govorili roditelji kad ste bili mali (15.3.2013 21:00:18)

Da i zaboravila sam još "zagrij stolicu" ako imam nekih losih ocijena,
Kad se jede ne priča se i ima toga jos...[sm=smiley1.gif]




teacher75 -> RE: sta su vam govorili roditelji kad ste bili mali (15.3.2013 21:01:14)

jedi to[sm=smiley36.gif]a kasnije kad sam pocela hodati: pamet u glavu[sm=smiley36.gif]




tekja -> RE: sta su vam govorili roditelji kad ste bili mali (15.3.2013 21:03:08)

Skola ikad, ne skola nikad[sm=smiley36.gif]
Tvoje je samo da ucis, ni za sto se drugo ne sekiraj[sm=smiley27.gif]




tekja -> RE: sta su vam govorili roditelji kad ste bili mali (15.3.2013 21:05:29)

Babo: Ustaj vojsko[sm=smiley36.gif]
Nemojte mi krmeljavi u sobu da ulazite, pravac kupatilo, hladnooooom vodom se umivajte[sm=smiley36.gif]
Obuze me takva nostalgija[sm=smiley27.gif]




tekja -> RE: sta su vam govorili roditelji kad ste bili mali (15.3.2013 21:35:30)

Sejtane sejtanasti[sm=jezicek.gif]
Otkako su unucad dosla to se vise ne smije reci u nasoj kuci[sm=smiley14.gif]


I givit bi pokvarili[sm=jezicek.gif] - ja ni danas ne znam sta im je oFo[sm=smiley36.gif]




tekja -> RE: sta su vam govorili roditelji kad ste bili mali (15.3.2013 21:37:14)

Jest me krenulo[sm=sad.gif]

ananas_ze HVALA[sm=jezicek.gif]




zvončica -> RE: sta su vam govorili roditelji kad ste bili mali (15.3.2013 21:38:25)


IZVORNA PORUKA: tekja

I givit bi pokvarili[sm=jezicek.gif] - ja ni danas ne znam sta im je oFo[sm=smiley36.gif]



Teg/uteg....kontas sad [sm=smiley36.gif]




Ella_H -> RE: sta su vam govorili roditelji kad ste bili mali (15.3.2013 21:39:13)

I meni su govorili za givit a I ja sad
govorim svom mladjem sincicu[sm=smiley36.gif].
Najvise je bilo pamet u glavu I dzenaza ce ti biti
nedodjes li do odredjenog broja sati kuci[sm=smiley36.gif].




tekja -> RE: sta su vam govorili roditelji kad ste bili mali (15.3.2013 21:42:27)


IZVORNA PORUKA: zvončica


IZVORNA PORUKA: tekja

I givit bi pokvarili[sm=jezicek.gif] - ja ni danas ne znam sta im je oFo[sm=smiley36.gif]



Teg/uteg....kontas sad [sm=smiley36.gif]


Ma da i meni je na to vuklo[sm=jezicek.gif]




Dida79 -> RE: sta su vam govorili roditelji kad ste bili mali (15.3.2013 21:43:30)


IZVORNA PORUKA: tekja

Sejtane sejtanasti[sm=jezicek.gif]
Otkako su unucad dosla to se vise ne smije reci u nasoj kuci[sm=smiley14.gif]


I givit bi pokvarili[sm=jezicek.gif] - ja ni danas ne znam sta im je oFo[sm=smiley36.gif]



oFo je givit [sm=smiley36.gif]

http://www.Slikomat.com/slika/5441250.htm][img]http://www4.slikomat.com/13/0315/ipk-givit.jpg[/img]

kako sam sejtan bila mama cesta je govorila drzi se kad ti babo dodje i najcesca da sam kamen rodila bolje bi mi bilo [sm=jezicek.gif]
A kasnije standardno pamet u glavu [sm=smiley36.gif]




tekja -> RE: sta su vam govorili roditelji kad ste bili mali (15.3.2013 21:46:16)

Nemoj da kais uzimam[sm=jezicek.gif]

Smiri te crve[sm=jezicek.gif]




Mya_81 RR -> RE: sta su vam govorili roditelji kad ste bili mali (15.3.2013 21:48:55)


IZVORNA PORUKA: tekja

Nemoj da kais uzimam[sm=jezicek.gif]

Smiri te crve[sm=jezicek.gif]


[sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif]
I ja sam se toga naslusala[sm=smiley36.gif]




Mya_81 RR -> RE: sta su vam govorili roditelji kad ste bili mali (15.3.2013 21:51:15)

Sad kad citam sve ove postove uvjerila sam se da je vecina koristila iste fraze [sm=smiley36.gif]

Uhvatila sam se neki dan kako M drzim predavanje i govorim kako pare ne rastu na drvecu [sm=smiley36.gif]




tekja -> RE: sta su vam govorili roditelji kad ste bili mali (15.3.2013 21:51:53)

Joj Mya, dobro je, taman pomislih da smo brat i ja bili najgori od sve djece[sm=sad.gif]




Mya_81 RR -> RE: sta su vam govorili roditelji kad ste bili mali (15.3.2013 21:54:37)


IZVORNA PORUKA: tekja

Joj Mya, dobro je, taman pomislih da smo brat i ja bili najgori od sve djece[sm=sad.gif]


Niste, niste...sestra i ja smo se znale toliko potuci da je to sad boze sacuvaj kad se sjetim...a onda jos dobijemo od tate poslije toga [sm=smiley36.gif] stvarno smo nekad zajedno znale pretjerati.




Honey3 -> RE: sta su vam govorili roditelji kad ste bili mali (15.3.2013 22:00:23)

" a sta bi ti sad svekrva rekla"[sm=jezicek.gif]




lady_bubamara -> RE: sta su vam govorili roditelji kad ste bili mali (15.3.2013 22:00:51)

- E neka neka, biće tvoje tebi ko što si i ti meni a ja ću da skakućem od sreće ! ( obično kada je nešto ne poslušam )
- E nek sam ja tebe tako pametnu rodila ma baš ti se divim ! ( kad ja nešto ko fol znam a niđe veze )

To mi je najčešće govorila a inače kad nešto zabrljam dovoljan je bio samo pogled koji se ne može opisati , i ja odmah znam gdje mi je mjesto [sm=smiley36.gif]




Honey3 -> RE: sta su vam govorili roditelji kad ste bili mali (15.3.2013 22:01:41)

"kod Sabine do sad avlija saprana"[sm=jezicek.gif] ovo sve kad sam bila curetak[sm=sad.gif]




ananas_ze -> RE: sta su vam govorili roditelji kad ste bili mali (15.3.2013 23:16:46)


IZVORNA PORUKA: tekja

Jest me krenulo[sm=sad.gif]

ananas_ze HVALA[sm=jezicek.gif]

nema na cemu [sm=smiley1.gif]
mene suze oblise od smijeha, najcesca moje mama kad nesto pokusam ko drugarica moja, mama mi kaze "nisi ti pa kaze ime, a ja ti nisam pa kaze ime njene mame, neces ti meni takva" [sm=jezicek.gif]
ja se smrknem kad sam ljuta i celo mi se izmedju obrva "skupi" eh to kad se desi slijedi,moja mama kaze "ako te puknem izmedju obrva,neces se vise nikada smrknut"
a para sto se tice, rijetko kad bi spominjala drvece, uvijek kaze "kad budemo imali para i kad zasluzis kupit cu ti"




zeze -> RE: sta su vam govorili roditelji kad ste bili mali (16.3.2013 0:01:30)

- Neces izaci vani ako ne jedes.
- Pisem ja ,pisem kad dodjem do zadnje stranice spremi se
- Pamet u glavu!
...........

[sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif]
Super tema.




vjestica -> RE: sta su vam govorili roditelji kad ste bili mali (16.3.2013 0:02:55)

ako nećeš jesti, poljubi i ostavi [sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif]
ali nema ti ništa drugo jesti, dok to ne pojedeš [sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif]




zeze -> RE: sta su vam govorili roditelji kad ste bili mali (16.3.2013 0:05:44)


IZVORNA PORUKA: zaha

"kod Sabine do sad avlija saprana"[sm=jezicek.gif] ovo sve kad sam bila curetak[sm=sad.gif]


Kod mene je bila Jasmina aaaaaaaaa




Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4   Sljedeća stranica >   >>