RE: sta su vam govorili roditelji kad ste bili mali (Puna verzija)

Forum >> [Porodični život] >> Naša svakodnevica



Poruka


reallove -> RE: sta su vam govorili roditelji kad ste bili mali (16.3.2013 0:10:25)


IZVORNA PORUKA: tekja

Mama: Bila sam ja u tvojim godinama, ti u mojim nisi, jesi cula[sm=jezicek.gif]
Naumpasce tebi sta je tvoja mati govorila[sm=smiley13.gif]
Vidjeces kad dodjemo kuci[sm=smiley36.gif]

Babo: Ohani, dobro si zaorala[sm=smiley36.gif], Kraj price (tad sam znala, gotovo je, nema dalje[sm=sad.gif])


joj,ovo mi je poznato[sm=jezicek.gif]




amra_sa -> RE: sta su vam govorili roditelji kad ste bili mali (16.3.2013 0:19:46)

Dobićeš batine, prestani više ... [sm=smiley36.gif]
Donesi mi šipku da te namlatim ...[sm=smiley36.gif]
Nema napolje dok to ne pojedeš ...[sm=smiley36.gif]
Ako se napolju udarim, kad dođem kući dobijem još batina ... [sm=smiley36.gif]
Znaćeš kad budeš imala svoje dijete ...
Uglavnom ja sam bila jedno nenormalno tvrdoglavo (i sad sam) i prkosno dijete, vaza problemi samnom. Kao tinejdžerka sam bila najgora, "gluho bilo" [sm=smiley36.gif]
Ima toga još, dok se sjetim pišem ...




ananas_ze -> RE: sta su vam govorili roditelji kad ste bili mali (16.3.2013 0:20:15)


IZVORNA PORUKA: vjestica

ako nećeš jesti, poljubi i ostavi [sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif]
ali nema ti ništa drugo jesti, dok to ne pojedeš [sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif]

ova mi je najjaca [sm=bravo.gif] [sm=smiley36.gif]




enči80 -> RE: sta su vam govorili roditelji kad ste bili mali (16.3.2013 0:34:54)


IZVORNA PORUKA: Blue rose RR

" ...ori, ori, samo pazi da ne podrljaš"[sm=smiley36.gif][sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif]

"Prošla sam ja tu školu"

"Ako te vidim da zapališ cigaru, u nos ću ti je strpati" [sm=jezicek.gif]

Samo što je kod mene pazi da ne pozubiš[sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif]




sporty mamaa -> RE: sta su vam govorili roditelji kad ste bili mali (16.3.2013 0:35:24)

meni su govorili:

I nacrtanu ovcu bi izgubila[sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif]




Galicia -> RE: sta su vam govorili roditelji kad ste bili mali (16.3.2013 0:57:15)

"cekaj me u hodniku".




ananas_ze -> RE: sta su vam govorili roditelji kad ste bili mali (16.3.2013 1:06:14)

ako se neko od nas 4 posvadja, "pripremite se za batine,ne zanima me ko je kriv " [sm=smiley36.gif]




dandi84 -> RE: sta su vam govorili roditelji kad ste bili mali (16.3.2013 10:32:34)

Tata: "razgovaraćemo kad dođeš kući"...
To je govorio kad nešta pogrijesim....Voljela sam tada u zemlju propasti nego ići kući jer ce mi prikačiti ne samo to već i ono sto se prije 2 godine dogodilo i sve sto mu na um padne....[sm=smiley1.gif]




DM -> RE: sta su vam govorili roditelji kad ste bili mali (16.3.2013 11:39:44)


IZVORNA PORUKA: Galicia

"cekaj me u hodniku".

"hajmo u hodnik da ti nešto kažem"[sm=smiley36.gif]




Medić* -> RE: sta su vam govorili roditelji kad ste bili mali (16.3.2013 11:59:53)


IZVORNA PORUKA: doublemum


IZVORNA PORUKA: Galicia

"cekaj me u hodniku".

"hajmo u hodnik da ti nešto kažem"[sm=smiley36.gif]


I kod nas [sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif]




pepika -> RE: sta su vam govorili roditelji kad ste bili mali (20.3.2013 15:06:47)

Kad neku situaciju nisam kontala,govorili su: shvatices kad porastes..tata bi uvijek govorio:prifati se knjige[sm=smiley36.gif] a kad pitam imal sta slatko,mama kaze ima djema[sm=smiley36.gif]tad sam ludila ili ufati se za guzicu[sm=jezicek.gif]




veeseelaa -> RE: sta su vam govorili roditelji kad ste bili mali (20.3.2013 15:09:25)

ako ne budeš učila kopaćeš kanale




veki_aki -> RE: sta su vam govorili roditelji kad ste bili mali (20.3.2013 15:26:09)

e sto se ismijah [sm=bravo.gif] za temu!Slicno je izgleda kod svih nas, pamet u glavu, zagrij stolicu i naravno vesela ovo kopanje kanala, samo sto bi mi cistili WC[sm=jezicek.gif]
Sad ja starijem isto pametujem kao sto su oni meni i ono kad se naljutim: skloni mi se s ociju[sm=jezicek.gif]




bebaa -> RE: sta su vam govorili roditelji kad ste bili mali (28.3.2013 13:23:38)

Bog te je stvorio ja cu te rastvorit
svezat cu ti usi na masnu
da si olizala tanjir(tako i danas radim)
DONESI PRUT DA TE ISTUCEM(a ja budala kontala sto tanji manje boli,a ono prosjeca kozu)




tekja -> RE: sta su vam govorili roditelji kad ste bili mali (28.3.2013 13:29:19)

Moj babo je govorio odoh u sumu po prut...nikad ga nije donio i nikad nas nije istukao, a 'vam taki autoritet...mama, doduse, sve nadoknadila[sm=sad.gif]




bebaa -> RE: sta su vam govorili roditelji kad ste bili mali (28.3.2013 13:32:15)

a znala sam otici po prut pa se zaigrat pa belaj gori...
svezat cu ti noge za luster...
ja okom ti skokom...sve sto možes uraditi sad ne ostavljaj za kasnije...OVO MI JE ŽIVOTNA VODILJA BILA I OSTALA...




henna ze -> RE: sta su vam govorili roditelji kad ste bili mali (28.3.2013 13:33:49)

jesil mogla ući u taj televizor?
do kad ti misliš spavati..ustaj? a ono tek 7 sati! vikend!
hoš vrilicu il krompira? (pošto ništa drugo nisam jela)
ista si mater-babo to i sad govori...




Brisani uporabnik -> [Obrisana poruka] (28.3.2013 13:36:28)

[Sadržaj poruke je obrisan]




Brisani uporabnik -> [Obrisana poruka] (28.3.2013 13:37:36)

[Sadržaj poruke je obrisan]




bebacha -> RE: sta su vam govorili roditelji kad ste bili mali (28.3.2013 13:38:46)

neka,neka samo ti tako,rodit ces sebi pa ces vidjet
( e draga mama oni meni bebe a ja vec ludim sta ces biti kasnije[sm=zmeden.gif])

cekaj samo dok ti otac dodje kuci

sebi ucis,neucis meni




bebaa -> RE: sta su vam govorili roditelji kad ste bili mali (28.3.2013 13:45:11)


IZVORNA PORUKA: bebacha

neka,neka samo ti tako,rodit ces sebi pa ces vidjet
( e draga mama oni meni bebe a ja vec ludim sta ces biti kasnije[sm=zmeden.gif])

cekaj samo dok ti otac dodje kuci

sebi ucis,neucis meni

ovo sam mrzila iz dna duse...




minja_ -> RE: sta su vam govorili roditelji kad ste bili mali (28.3.2013 13:45:22)

naumpašće tebi babo...

i koliko god mislim da sam bila poslušno i dobro dijete, iz perspektive mene kao roditelja stvarno sam im priredila par nepotrebnih stresova.




Brisani uporabnik -> [Obrisana poruka] (28.3.2013 13:48:59)

[Sadržaj poruke je obrisan]




bebacha -> RE: sta su vam govorili roditelji kad ste bili mali (28.3.2013 13:50:45)

eh to sjetit ces se ti mene me uvijek dovede do suza,al tek sad,kad imam svoju djecui
prije me to samo nerviralo




Anoniman -> RE: sta su vam govorili roditelji kad ste bili mali (28.3.2013 16:26:12)

Pamet u glavu!
I kad ucis i kad ne ucis imas ogledalo oko sebe!
Znam sta i mislis, bila sam u tvojim godinama, a ti u mojim nisi!
Skola i dzubre nikad nisu izdali!




Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4   Sljedeća stranica >   >>