RE: sta su vam govorili roditelji kad ste bili mali (Puna verzija)

Forum >> [Porodični život] >> Naša svakodnevica



Poruka


Marija13 -> RE: sta su vam govorili roditelji kad ste bili mali (11.5.2013 22:05:50)


Tacno tako, mislila sam da imam najgore roditelje na svijetu samo zato sto prijateljice mogu ostati cijelu noc u gradu a ja ne mogu....eeeeee!


IZVORNA PORUKA: minja_

naumpašće tebi babo...

i koliko god mislim da sam bila poslušno i dobro dijete, iz perspektive mene kao roditelja stvarno sam im priredila par nepotrebnih stresova.






Marija13 -> RE: sta su vam govorili roditelji kad ste bili mali (11.5.2013 22:11:13)


Bas se nasmijah! Izgleda da su svi isto pricali [sm=smiley1.gif]
"Babo ja cu spavati kod prijateljice veceras?"
"Neces, imas svoju kucu, sta ces po svjetskim kucama!" [sm=smiley36.gif]


IZVORNA PORUKA: leona81

kad dodjem s pricom da neko ide na more npr ili na koncert...pa ne moras ti biti kao ostali...

ili kad hocu da nocim kod drugarice - imas svoju kucu i krevet





R&T@ -> RE: sta su vam govorili roditelji kad ste bili mali (11.5.2013 22:11:31)

Sve isto[sm=smiley36.gif]

Najgore sto sam se ja klela da necu svojima isto govoriti...[sm=smiley26.gif]




Marija13 -> RE: sta su vam govorili roditelji kad ste bili mali (11.5.2013 22:17:45)


[sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif] ...i to sve sto je covjek stariji sve cesce vidim svoju mamu u sebi, cak i neke rijeci izlete koje sam rekla da necu koristiti! [sm=jezicek.gif]



IZVORNA PORUKA: tajra

Sve isto[sm=smiley36.gif]

Najgore sto sam se ja klela da necu svojima isto govoriti...[sm=smiley26.gif]





škorpija -> RE: sta su vam govorili roditelji kad ste bili mali (11.5.2013 22:26:24)

mojoj seku su rodoitelji u šali rekli da je ispala iz romskih (ovo da budem politički korektan, a oni su drugi izraz upotrijebili[sm=smiley36.gif]) kola (zaprežnih) i ona je fakat do puberteta mislila da nije član naše porodice nego da su je našli u uzeli s ceste i porpilično je patila zbog toga[sm=smiley13.gif], a to su je zezali zato što sam ja , starija, bila svjetloputa s plavim očima, aona tamnoputa s crnim okama, zato pazite šta djeci i u šali govorite




Marija13 -> RE: sta su vam govorili roditelji kad ste bili mali (11.5.2013 22:29:29)

Moja starija sestra izrazito svjetla, a ja crna...amidza je cesto znao reci:"Arapi komsije"! Ja nisam kontala sta to znaci [sm=smiley36.gif]




IZVORNA PORUKA: škorpija

mojoj seku su rodoitelji u šali rekli da je ispala iz romskih (ovo da budem politički korektan, a oni su drugi izraz upotrijebili[sm=smiley36.gif]) kola (zaprežnih) i ona je fakat do puberteta mislila da nije član naše porodice nego da su je našli u uzeli s ceste i porpilično je patila zbog toga[sm=smiley13.gif], a to su je zezali zato što sam ja , starija, bila svjetloputa s plavim očima, aona tamnoputa s crnim okama, zato pazite šta djeci i u šali govorite





madam x -> RE: sta su vam govorili roditelji kad ste bili mali (11.5.2013 22:40:53)

Što je čovjek bolji, vi gori.[sm=smiley36.gif]




MicoTico -> RE: sta su vam govorili roditelji kad ste bili mali (11.5.2013 22:43:12)


IZVORNA PORUKA: zinanina

Što je čovjek bolji, vi gori.[sm=smiley36.gif]

Ovo meni moji i sad kažu[sm=smiley36.gif]




Marija13 -> RE: sta su vam govorili roditelji kad ste bili mali (11.5.2013 22:45:49)

-Osusi kosu dobit ces upalu mozga
-Rascevrljit ces se (kad skacemo ili igramo gume [sm=smiley36.gif] )
-Rano je jos za majicu bez rukava, ovo je zubato sunce [sm=smiley36.gif]

...jos cu se sjetiti




Galicia -> RE: sta su vam govorili roditelji kad ste bili mali (11.5.2013 23:10:05)

"Ja mislila da sam djecu rodila, a ono majmuni".





lady_bubamara -> RE: sta su vam govorili roditelji kad ste bili mali (11.5.2013 23:19:34)


IZVORNA PORUKA: Marija13

-Osusi kosu dobit ces upalu mozga
-Rascevrljit ces se (kad skacemo ili igramo gume [sm=smiley36.gif] )
-Rano je jos za majicu bez rukava, ovo je zubato sunce [sm=smiley36.gif]

...jos cu se sjetiti


zbog ove me i dan danas strah kada sušim kosu




malena27 RR -> RE: sta su vam govorili roditelji kad ste bili mali (10.6.2013 10:41:37)

pamet u glavu...
sve nam mozes reci, mi cemo ti pomoci i ako pogrijesis...
polako dijete... [sm=smiley1.gif]




Marija13 -> RE: sta su vam govorili roditelji kad ste bili mali (10.6.2013 10:48:20)

...dok si pod mojim krovom! [sm=smiley36.gif]




teacher75 -> RE: sta su vam govorili roditelji kad ste bili mali (10.6.2013 10:49:43)

pamet u glavu




Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4]